fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

+ Nowa piosenka

(L) WWO - film z oprawą!

Woytek

Kibice Legii na wyjście piłkarzy zaprezentowali oprawę z hasłem "W wyjątkowych okolicznościach witamy" uzupełnionych przez sektorówkę z eLką, flagi na kijach, race i świece dymne.

Obejrzyjcie poniżej!






przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 23.06.2020 / 03:47, *.centertel.pl

Ja bym tu dał od razu od gis
Od gitary

odpowiedz
WAWA Orbitek - 22.06.2020 / 13:50, *.vectranet.pl

Nie mamy żadnej rytmicznej piosenki w repertuarze. Czasami mimo że jest głośno to stadion brzmi jakby śpiewał pieśni kościelne.
Ktoś w ogóle zerka w stronę Bałkanów, Grecji, albo Argentyny?
Aż miło się słucha.

odpowiedz
Ffcc - 22.06.2020 / 07:55, *.centertel.pl

Barwy rzecz święta ,a ile razy na starym koszu gdy był konkurs rzutów z połowy kibice szalik na parkiet rzucali. Nie bronię Kante ,ale hipokryzji nie lubię. Nie mówiąc o kibicach to włóczą szalikami po ziemi bo naje....

odpowiedz
BigL - 22.06.2020 / 07:27, *.play-internet.pl

Ktoś by mógł przytoczyć słowa?

odpowiedz
News⚽️Legia - 22.06.2020 / 01:35, *.50.86

Fajna piosenka fajny rytm,jak na derbach Mediolanu✨⚽️⚽️✨

odpowiedz
Jano - 21.06.2020 / 23:44, *.orange.pl

cos mi sie wydaje ze nastepny mecz bedzie znów przy pustych trybunach

odpowiedz
Hu(L)it - 21.06.2020 / 20:59, *.t-mobile.pl

Barwy rzecz święta!Wbij to sobie jeden z drugim do łba

odpowiedz
o Kante - 21.06.2020 / 20:14, *.play-internet.pl

Typowe działanie w afekcie, co zrobił to każdy może zobaczyć ale na pewno nie wynikało to z tego że ma coś do Legii, był wściekły i w nerwach zrobił co zrobił, oczywiście powinien przeprosić, w pozostałych meczach zasuwać za dwóch i nie ma tematu, każdemu w dużych nerwach takie coś się może zdarzyć, Wy nigdy w emocjach nie palneliście żadnej głupoty?

odpowiedz
McA - 21.06.2020 / 20:12, *.as9105.com

I jak by tak dało się wyłaczyć te mierne komentarze komentatoró z C+ a zostawić tylko doping.
Ile można słuchac pierd.... gorzej niż w radio.

odpowiedz
Janusz futbolu - 21.06.2020 / 20:07, *.centertel.pl

Czemu ns tak się podlizują Sokolowi? Czyżby prosto miało wydać jakieś ciuchy na?

odpowiedz
DZ - 22.06.2020 / 14:46, *.centertel.pl

@Janusz futbolu:

A BSNT MORWY?!

odpowiedz
Kibic L - 21.06.2020 / 19:53, *.tpnet.pl

Pytanie do redakcji. Czy przez całą rundę finałową wstęp będą mieli tylko karneciarze? Na przyszłe mecze będą dostępne bilety dla Wszystkich?

odpowiedz
tomiacab - 21.06.2020 / 19:40, *.virginm.net

pięknie milo widzieć że atmosfera dopisała. Fuck Social Distance

odpowiedz
123 - 21.06.2020 / 20:24, *.surfer.at

@tomiacab:
Fuck UEFA, PZPN i Social Distance.

odpowiedz
Kante ma zryty - 21.06.2020 / 19:18, *.centertel.pl

Beret od tego testosteronu, synu nie warz się tego zrobić jeszcze raz... Niech Ci koledzy w szatni wyjaśnia o co chodzi...

odpowiedz
Won z Legii - 21.06.2020 / 18:39, *.play-internet.pl

kante won!!!

odpowiedz
MoniekL - 21.06.2020 / 18:27, *.centertel.pl

Wszystko zajebiscie ale Kante dla mnie już spalony i brak możliwości odbudowania- co za k..... J.... kopać koszulkę L

odpowiedz
Daj se luz - 21.06.2020 / 19:41, *.play-internet.pl

@MoniekL: to emocje i wkurw, daruj mu, nie bądź taki. Pozdro

odpowiedz
Emocje - 21.06.2020 / 19:46, *.chello.pl

@MoniekL:
Wszystkim ludziom, którzy twierdzą ze Kante skopał koszulkę bo nienawidzi Legii.. proszę weźcie rozpęd i wbiegnijcie wprost w ścianę! Tylko mocno!
Chłopak jest ambitny, wkurzony jest i się stało. Bez podtekstów!
Proszę was

odpowiedz
Zgred - 21.06.2020 / 19:56, *.as43234.net

@Emocje: ty też wypad lamusie na k6

odpowiedz
KAMI(L) - 21.06.2020 / 20:30, *.chello.pl

@Emocje:
Nikt nie uważa że kopał koszulkę bo nienawidzi Legii, ale to nie ma znaczenia - za coś takiego to niech wyp...dala. Barwy rzeczą świętą

odpowiedz
kami(L)praga - 21.06.2020 / 20:42, *.play-internet.pl

@Emocje: czyli Legia przegrywa ja jestem wkur.... i mam nie szanować barw ??? emocje tu nie chodzi o to co czuje do klubu tylko jak potraktował nasze barwy bez szacunku do barw nie mamy szacunku do samych siebie nie szanujesz kobiety a ona ciebie to sie rozstajecie napiszesz ze sie wybacza owszewm wybacza sie ale male krzywdy a za to co zrobił musi odpokutować ja bym mu nakazał wytatułowac se na ciele Przepraszam kibiców Legii za to co zrobiłem nie byłem świadomy tego co robie

odpowiedz
eLo - 22.06.2020 / 12:01, *.centertel.pl

@Emocje: nie ma znaczenia to czym sie kante kierował kopiąc i depcząc koszulkę.
Nawet w złości trzeba kontrolować to co się robi i myśleć!
Czy ja jak się wścieknę to mam prawo kogoś zabić?
Czy jak zobaczysz na ulicy typa który kopie i depcze koszulkę Legii, to będziesz go usprawiedliwiał czy też zaj... mu w zęby??
więcej chyba nie trzeba tłumaczyć.

odpowiedz