fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wraca rugby do stolicy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa do gry wracają rugbiści. W najbliższą sobotę, 27 czerwca męski zespół Legii zagra derbowy mecz z AZS AWF Warszawa na boisku akademików.
Początek o godzinie 18:00. Tego samego dnia na tym samym boisku w kolejnym turnieju mistrzostw Polski rugby 7 będą walczyły legionistki. Start zawodów o godzinie 11:00.

Wstęp wolny - zapraszamy!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.