Szymon Marciniak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Piastem

Redakcja, źródło: PZPN

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 33. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Piastem Gliwice. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził 5 meczów stołecznego zespołu. Piastowi sędziował 3 razy.

Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Paulina Baranowska, sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Obsada sędziowska 33. kolejki:
Raków Częstochowa - Arka Gdynia, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Zagłębie Lubin - Korona Kielce, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Wisła Płock - ŁKS Łódź, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)
Legia Warszawa - Piast Gliwice, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Śląsk Wrocław - Lech Poznań, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Cracovia - Pogoń Szczecin, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
kami(L)praga - 26.06.2020 / 21:44, *.vectranet.pl

Masakra może odda to co zabrał z żabojadami

odpowiedz
A po co lamént?! - 26.06.2020 / 00:14, *.amazonaws.com

Drużyna musi byc nakrècona do meczu mała czarna dla wszystkich przed wejsciem na murawe!i jeśli sédzia ślepy cała drużyna leci do niego aby obejrzał var!

odpowiedz
Legia mistrz, - 25.06.2020 / 22:24, *.t-mobile.pl

Dali nam sklepaka kręcina w gabinecie cieni nie śpi, różne rzeczy będą się działy, sądy nie są nasze czerwone ę wapno może być.

odpowiedz
Banio - 25.06.2020 / 22:06, *.t-mobile.pl

Będzie karny dla Piasta, zakład?

odpowiedz
L fan - 25.06.2020 / 21:24, *.chello.pl

Zaczyna nie gra Rudego Lysym antyVARem

odpowiedz
SF - 25.06.2020 / 20:43, *.tpnet.pl

Zla opcja !!

odpowiedz
SF - 25.06.2020 / 20:42, *.tpnet.pl

Czy skorzysta z VAR-u jesli zajdzie potrzeba ?

odpowiedz
znajca - 25.06.2020 / 20:30, *.plus.pl

Oby znowu nie wszedł w swoją ulubioną rolę hollywoodzkiej gwiazdy.

odpowiedz
Będzie uczciwie - 25.06.2020 / 19:48, *.centertel.pl

Cracovia - Pogoń Szczecin, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

odpowiedz
Zły Krasnolud - 25.06.2020 / 19:28, *.virginm.net

liga ciekawsza do końca

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.06.2020 / 16:54, *.inetia.pl

Ogólnie narzekanie na wybór sędziego mnie bawi (bo kto by to nie był, to zawsze się nie podoba), ale faktem jest, że Marciniak jest najsłabszym polskim arbitrem. A bierze się to z tego, że jest pewny siebie i swoich decyzji, nie lubi technologii i polega przede wszystkim na własnym zdaniu. Dlatego jest uparty, bardzo omylny i wypacza wyniki spotkań. Gorsi są jedynie angielscy arbitrzy, czyli najgorsi sędziowie na świecie, którzy sprawiają, że tzw. "najlepsza liga świata" jest najbardziej ustawioną ligą świata.

odpowiedz
hajdukL - 25.06.2020 / 22:48, *.77.242

@Mateusz z Gór:
Coś w tym jest ale mimo wszystko, aż tak nie demonizowałbym Marciniaka. Po prostu trzeba go łamać dobrą i skuteczną grą jak i całe to nasze piłkarskie "podwyrko". Taka recepta.

odpowiedz
kb - 25.06.2020 / 15:02, *.205.226

NAJGORSZY SEDZIA ZAWSZE CHCE BYĆ NAJWARZNIEJSZY I NAJBARDZIEJ CHCE BYĆ WIDOCZNY

odpowiedz
Pawełek - 25.06.2020 / 13:45, *.netfala.pl

Kartka dla Legii pewna, karny dla Piasta też. PZPN chce nam maxymalnie utrudnić zdobycie mistrzostwa, ale my się nie damy. Oleoleole nie damy sie nie damy sie. A po meczu na rynek świętować mistrza.

odpowiedz
Koras - 25.06.2020 / 18:17, *.amazonaws.com

@Pawełek: ale zdajesz sobie sprawę z tego, że w sobotę nie mamy szans na zdobycie mistrza?

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 22:48, *.mm.pl

@Koras: A to dlaczego?

odpowiedz
Nie śpij - 25.06.2020 / 23:46, *.play-internet.pl

@Wolfik: dlatego, że Lech gra w niedzielę.

odpowiedz
gg - 26.06.2020 / 00:38, *.gigainternet.pl

@Nie śpij: i wierzysz w to ze Lech wygra wszystko do końca i my 3 punktów nie zdobędziemy , oczywiście ze po wygranej z Piastem mamy mistrza!!!

odpowiedz
Wolfik - 26.06.2020 / 01:32, *.mm.pl

@gg: Mamy, ale w niedzielę, nie w sobotę. Bo - jak słusznie zauważył Kolega wyżej - Lech gra w niedzielę.

odpowiedz
LDG - 25.06.2020 / 13:44, *.3s.pl

Najgorsza z możliwych opcji...on zawsze cos odwali albo nie zauważy i przy tym jest tak hardy, że nie sprawdzi na VAR :/. Cos czuje, że Jędza dostanie żółtko nie ważne jakby się pilnował.

odpowiedz
Fryzjer - 25.06.2020 / 12:45, *.tpnet.pl

Piłkarski Poker wiecznie żywy :)

odpowiedz
Marcin - 25.06.2020 / 12:44, *.151.5

Karny albo czerwona na bank.Karny dla Piasta,czerwona dla Legii.Pytanie do redakcji.Jak jest rekord zawodnika w Legii,który od debiutu czekał na gola,chodzi mi o ilość meczy?

odpowiedz
ben - 25.06.2020 / 12:32, *.inetia.pl

On przynosi pecha i coraz mniejsze możliwości rotacji składem

odpowiedz
Greg61 - 25.06.2020 / 12:21, *.tpnet.pl

Znowu ten drukarz tylko jeszcze frankowskiego brakuje w VAr-ze

odpowiedz
KAMIL - 25.06.2020 / 12:14, *.com.pl

trzeba obstawić karnego i czerwoną w tym meczu :D

odpowiedz
Rafał Duda - 25.06.2020 / 12:07, *.t-mobile.pl

8 żółtych kartek i Ty never touch

odpowiedz
Ciekawy - 25.06.2020 / 12:07, *.plus.pl

Sprawa jasna! Jędza i Karbo kartki... Duże prawdopodobieństwo karnego dla Piasta... Niech wygrają z Gliwicami to cały ten PZPN krew zaleje....

odpowiedz
Nostradamus - 25.06.2020 / 12:04, *.t-mobile.pl

Jędza wylatuje za 2 żółtka i karny z kapelusza dla Piasta, Majecki oczywiście rzuci się w lewo a Felix strzeli w prawy róg. Przypilnowane 1:0 dla Piasta, ale na szczęście i tak mamy mistrza!

odpowiedz