fot. Kamil / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Piast

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Piast Gliwice przeprowadzi stacja TVP 1 i Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 27.06.2020 / 19:35, *.chello.pl

Wszołek i Gwilia - rozpacz. Brawa dla Rosołka. Słaby Antolic. Pekhartowi podawali tylko wtedy, gdy nie mieli co z piłką zrobić. Pewnie Vuko dojedzie do Mistrza, ale fazę grupową LE, to sobie wybijmy z głowy. W Poznaniu przekonamy się, ile jesteśmy warci. Tylko Legia!

odpowiedz
x - 27.06.2020 / 19:36, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: mysle, ze spokojnie mozna stawiac w fortunie na kuchenki

odpowiedz
Wolfik - 27.06.2020 / 22:05, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Paradoksalnie w Poznaniu może być łatwiej, gdyż Lech będzie grał w piłkę w przeciwieństwie do naszego dzisiejszego rywala.

odpowiedz
Aryon - 28.06.2020 / 00:23, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Wpadki zawsze się zdarzają. Do tego dochodzi presja wyniku i plaga kontuzji. Mogło być znacznie gorzej np. mogliśmy przegrać z Piastem mimo przewagi 1 zawodnika. To dopiero byłby wstyd, a tak uniknęliśmy katastrofy, a ten remis może się okazać bardzo cenny w walce o mistrzostwo. Tego remisu z Piastem zabrakło w zeszłym sezonie do wygrania ligi. Ponadto mamy na tyle sporą przewagę, że nawet nic nie robiąc możemy zapewnić sobie tytuł już w przyszłym tygodniu przy odpowiednich wynikach. Wystarczy, że Śląsk wygra z Lechem, a w przyszłym tygodniu między Piastem a Śląskiem padnie remis. Wtedy my możemy nawet przegrać z Lechem, a i tak mamy zapewnionego mistrza. Głowa do góry bedzie dobrze :) Pozdrawiam wszystkich kibiców Legii

odpowiedz
Wolfik - 27.06.2020 / 19:27, *.mm.pl

Ledwo wytrzymałem. Ten mecz po czerwonej kartce dla Rymaniaka powinniśmy zamknąć. Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. moim zdaniem gorszy niż w Białymstoku. Jedyny plus - zachowanie 11 punktowej przewagi.

odpowiedz
bzura7 - 27.06.2020 / 19:27, *.play-internet.pl

po prostu nie wytrzymałem ,a teraz dawać na mnie hejt 1,2,3,start

odpowiedz
senior - 27.06.2020 / 19:24, *.chello.pl

paparuchy jakich malo zbieranian

odpowiedz
Romcio - 27.06.2020 / 19:17, *.vectranet.pl

Oto prawdziwy obraz tej pseudo drużyny kopaczy. Piast niż nie gra. Kopacz pekhart zero wyjścia do piłki. Zero razy przyjęcia odwrócenia się i objechania kopacza jeden na jeden. Gwilla Kopacz przyjmuje piłkę na 8 metrów. Kopacz z ekstrakupy. Co za dramat. Kazio Węgrzyn powiedział pseudo trenerowi żeby dał na prawa jedynego piłkarza PanaKarbownika od razu inaczej wygląda. A ta trenerzyna trenuje po dwa razy dziennie tych kopaczy i tego nie widzi. Majecki słaby. Zero gry nogami. Felix strzela 4 karnego. Za każdym razem po długim. Nie mają odprawy przed meczem. To rzuca się w drugi róg. Felix to się położył przy tym strzale mógł tylko walić po długim a ten się rzuca w krótki. Zero trenera. To jego wina.

odpowiedz
Vaco - 27.06.2020 / 19:16, *.kompex.pl

Juz wiecie dlaczego Luqinias czy Rocha lub Pekhart grają w Legii? Bi są kur.... przeciętni.

odpowiedz
Bukmacherskie - 27.06.2020 / 19:16, *.play-internet.pl

Ha ha i znowu jestem zarobiony.Legio Dziękuję oby tak dalej a zmienię samochod

odpowiedz
filand - 27.06.2020 / 19:14, *.t-mobile.pl

Rosołek ratuje pupę Pana Trenera....
Uff.

odpowiedz
autor - 27.06.2020 / 19:11, *.vectranet.pl

hahahah co za banda frajerow, jak widac ustawianie meczów nadal zyje w naszej lidze.

odpowiedz
Romcio - 27.06.2020 / 19:00, *.vectranet.pl

Przypadkowy trener, przypadkowi kopacze, przypadkowa gra, przypadkowe wyniki!!

odpowiedz
Mietek - 27.06.2020 / 18:58, *.vectranet.pl

Ku.wa co za patałachy. Europo drżyj, bo Legia nadchodzi! Wstyd, żeby znowy nie wygrać z takim mocarzem jakim jest Piast, grający w 10.

odpowiedz
Vuko_won - 27.06.2020 / 18:58, *.centertel.pl

Pinokio!!!! Co? Vicemistrz!!!!

odpowiedz
Wolfik - 27.06.2020 / 18:53, *.mm.pl

Oglądanie tego meczu jest chyba poza możliwościami mojego organizmu....serce mi chyba wysiądzie.

odpowiedz
Krzeszczu - 27.06.2020 / 18:56, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, ogladanie dzisiejszego meczu to jak onanizowanie sie ta lopatka do krojenia sera (na plasterki): malo zadowalajace, przewaznie bardzo bolesne....

odpowiedz
Jerz z Potoku - 27.06.2020 / 19:10, *.chello.pl

@Wolfik:
polecam mocno schłodzony browar.
Ja również cierpię katusze. Zamiast być na działce pozostałem w domu i próbuję wytrwać do zakończenia tej spodziewanej kompromitacji.
Kto wygrał mecz? Lepsza taktyka i jej wykonawcy!
Smutne serdeczności

odpowiedz
WarszawskaOchota - 27.06.2020 / 18:52, *.orange.pl

Wstyd Legio... Wstyd, straszny wstyd.

odpowiedz
Waldi - 27.06.2020 / 18:34, *.189.204

Ale słaby mecz, nie da się tego oglądać. Grają typowo na wynik, żeby przed wszystkim nie przegrać. Stawiam 1'0 dla Legii!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.06.2020 / 18:25, *.chello.pl

Po pierwszej połowie: Luqi - świetny, Wszołek i Gwilia - niestety, najsłabsi. Ciekawe, co Vuko wymyśli.

odpowiedz
Wolfik - 27.06.2020 / 18:25, *.mm.pl

Do przerwy mecz jest kopią tego z Białegostoku. Jedna bramka pewnie rozstrzygnie wynik. Albo znów czeka nas 0:0.

odpowiedz
Rado 1970 - 27.06.2020 / 18:12, *.chello.pl

Tego się nie da oglądać!!!

odpowiedz
... - 27.06.2020 / 18:11, *.master.pl

"Szukamy na siłę dodatkowych podań, próby wejścia z piłką do siatki. Nie wiem czy to jest dobra droga do objęcia prowadzenia" cała taktyka dyzmy

odpowiedz
Elquatro - 27.06.2020 / 18:11, *.chello.pl

Astiz to już jest prawdziwy Polak. Maskę ma, ale nos na wierzchu. Bo do nosa nie wchodzi.

odpowiedz
Elquatro - 27.06.2020 / 18:06, *.chello.pl

Novikovavs do zmiany...

odpowiedz
Xxxxxxxxxx - 27.06.2020 / 18:46, *.kompex.pl

Elquatro do zajezdni

odpowiedz
Krzeszczu - 27.06.2020 / 17:51, *.bredband2.com

Czy to tylko mnie sie tak wydaje, czy Kaziu Wegrzyn swoim glosem i stylem przeciagania mowienia, gada zupelnie jak Borat?
Aaaaj, Kaziu Wegrzyyn, yakshemash?

odpowiedz
Au - 27.06.2020 / 17:32, *.centertel.pl

Podrzuci ktos linka?

odpowiedz
Dr acab - 27.06.2020 / 17:49, *.centertel.pl

@Au: tvp1 :)

odpowiedz
:) - 27.06.2020 / 18:09, *.chello.pl

@Dr acab: nie działa

odpowiedz
:) - 27.06.2020 / 18:26, *.chello.pl

@Autor: a ty tvn plajer masz

odpowiedz
... - 27.06.2020 / 17:31, *.t-mobile.pl

Już 0: 1 dla Piasta

odpowiedz
... - 27.06.2020 / 17:14, *.master.pl

0:1 dla Piasta

odpowiedz
Rafał Duda - 27.06.2020 / 17:03, *.chello.pl

Jak się nazywa ta mała czarna z canalu plus?

odpowiedz
Rafał Duda - 27.06.2020 / 17:05, *.chello.pl

@Rafał Duda: nie Sonia Śledź, nie Żona Arka Malarza, tylko ta trzecia

odpowiedz
MAX - 27.06.2020 / 17:07, *.plus.pl

Maja strzelczyk

odpowiedz
Rafał Duda - 27.06.2020 / 17:13, *.chello.pl

@MAX: dzięki, przyjrzałem się, jednak wolę Sonię

odpowiedz