REKLAMA

Wyniki legionistów w Lotos Nord Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy żeglarskiej Legii zaczynają rywalizację w nowych klasach olimpijskich. W weekend w Górkach Zachodnich odbywały się regaty Lotos Nord Cup. W klasie Finn, Bartłomiej Szydłowski ukończył rywalizację na miejscu siódmym. Zwyciężył Piotr Kula z GKŻ Gdańsk. Z kolei w Dziwnowie, w regatach klasy Optimist, 12-letni August Sobczak uplasował się na miejscu 21. w rywalizacji w kat. wiekowej U-15. Po pierwszym dniu August był trzynasty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.