Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović już po zabiegu

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek Marko Vesović przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł w kolanie. Czarnogórzec operowany był w prywatnej klinice we francuskim Lyonie. "Dzięki Bogu, wszystko w porządku. Teraz czas na rehabilitację i do zobaczenia wkrótce" - napisał zawodnik na Instagramie.

W tym roku kalendarzowym Vesović raczej nie zdąży wrócić na ligowe boiska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Thanks God all good Now recovery and see you soon

Post udostępniony przez Marko29 (@markovesovic29)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
rroy - 02.07.2020 / 12:05, *.mm.pl

Zdrowia!!!

odpowiedz
Jarkonet - 01.07.2020 / 20:47, *.metrointernet.pl

Zdrowia Panie Piłkarz !!!

odpowiedz
Michał - 01.07.2020 / 12:33, *.plus.pl

Dużo zdrówka Veso i do zobaczenia na boisku.Trzymaj się zdrowo.Pozdrawiam

odpowiedz
skrzat - 01.07.2020 / 12:32, *.cyfrowypolsat.pl

Wróci silniejszy

odpowiedz
GrzeLeg - 01.07.2020 / 12:13, *.virginm.net

Wracaj szybko! Brakuje Ciebie chłopie! Powodzenia i czekamy.

odpowiedz
maf20 - 01.07.2020 / 11:04, *.orange.pl

Veso wracaj! Byłeś najlepszy po przerwie COVID19. Twój brak widać w ostatnich meczach. Objeżdżałeś leszczy jak tyczki slalomowe. Karbownik niech się uczy!

odpowiedz
lesio - 01.07.2020 / 08:57, *.93.147

Zdrowia Legia czeka

odpowiedz
ANTYzygo - 01.07.2020 / 08:45, *.com.pl

Zdrowia!!!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 01.07.2020 / 08:31, *.orange.pl

Wracaj jak najszybciej do zdrowia !

odpowiedz
kami(L)praga - 30.06.2020 / 23:57, *.vectranet.pl

zdrówka mało kto mnie przekonuje z graczy na skrzydle ale ty byłeś tym kimś

odpowiedz
GOCŁAW - 30.06.2020 / 23:49, *.centertel.pl

Veso- Zdrowiej !!! Czekamy i pozdrawiamy !!!!!

MISTRZ (L) POLSKI !!! 2020

odpowiedz
Józefowianin - 30.06.2020 / 23:02, *.chello.pl

Veso wracaj szybko!

odpowiedz
WETERAN - 30.06.2020 / 22:46, *.chello.pl

Zdrowia, wytrwałości i cierpliwości!

odpowiedz
Matt - 30.06.2020 / 22:41, *.tpnet.pl

Dużo zdrowia dla tego zawodnika. Veso, czekamy na Ciebie.

odpowiedz
jim - 30.06.2020 / 22:34, *.tpnet.pl

Wracaj chłopie bo ktoś musi ciągnąć ten wózek

odpowiedz
Leśny - 30.06.2020 / 22:15, *.79.31

wracaj zdrowy, czekamy !!!

odpowiedz
P. - 30.06.2020 / 22:08, *.net.pl

Milik mial tez po podobnym zabiegu bardzo dlugo pauzowac a wrocil znacznie szybciej. Wiem ze organizm organizmowi nie rowny ale trzeba byc dobrej mysli - czekamy!!

odpowiedz
Tomek - 01.07.2020 / 07:27, *.113.189

@P.: Milik to drewno a tam wszystko się szybko zrasta

odpowiedz
M3 - 30.06.2020 / 21:59, *.ip-point.pl

Dużo zdrowia i wracaj do nas !

odpowiedz
Bródno - 30.06.2020 / 21:51, *.chello.pl

Zdrówka Veso

odpowiedz