REKLAMA

★ 15 tytuł

LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI 2019/2020!

Redakcja

Jeszcze przed końcem sezonu 2019/20 Legia Warszawa wywalczyła 15. MISTRZOSTWO POLSKI!

Tytuł najlepszej drużyny w kraju wrócił do stolicy po rocznej przerwie. Jest to szósty triumf legionistów w Ekstraklasie w ostatnich ośmiu sezonach, a zarazem pierwszy od 2013 roku, w którym zespół prowadzony był przez jednego trenera.

Wszystkie mistrzostwa Legii (15)
1955, 1956, 1969, 1970, 1993*, 1994, 1995, 2002, 2006, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2020
* - tytuł odebrał PZPN


POBIERZ MISTRZOWSKIE TAPETY
format 16:9
Legionisci.com Legionisci.com

format 3:2
Legionisci.com

format 9:16
Legionisci.com

format 1:1
Legionisci.com

Dziękujemy i gratulujemy!

SONDAJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (106)

+dodaj komentarz
gazza - 12.07.2020 / 18:32, *.inetia.pl

Mistrz jest nasz ale co do trenera to jest to słabe ogniwo zespołu.
Z takim trenerem to można zdobyć tytuł Mistrza Polski i nic więcej.

odpowiedz
Leman - 12.07.2020 / 16:50, *.tpnet.pl

Legia Mistrz Mistrz Mistrz Mistrzem Polski jest ukochana ma Mistrzem Polski jest Legia Warszawa gratuluję Mstrzostwa Polski Legii brawo trener Vuko pozdrawiam Legionista Leman

odpowiedz
Marce (L)i - 12.07.2020 / 16:48, *.chello.pl

Gratuluję 15 . tytułu Mistrza Polski.Mimo to uważam, źe można go było zdobyć w jeszcze efektowniejszy sposób. A "swoją drogą" - pamiętam jak w1993roku protestowaliśmy z braćmimi po szalu przed PZPN-em,który wtedy mieścił się w Alejach Ujazdowski. Eeech -łza się w oku kręci. Pozdrawiam.

odpowiedz
Xd - 12.07.2020 / 16:34, *.play-internet.pl

Legia Warszawa to najlepszy klub a kot noi wierzy ...

odpowiedz
Alex Morgan - 12.07.2020 / 18:08, *.t-mobile.pl

@Xd: Wszystkie koty wierzą, że Legia to najlepszy klub!

odpowiedz
Józefowianin - 12.07.2020 / 15:04, *.chello.pl

Mistrzem Polski jest Ukochana ma!Legia Mistrz!

odpowiedz
Paisley - 12.07.2020 / 13:00, *.as43234.net

Legia Mistrz !!!

pozdro z Glasgow

odpowiedz
tekken (L) - 12.07.2020 / 12:58, *.chello.pl

Legia Mistrz Mistrz Mistrz

odpowiedz
Pjoter - 12.07.2020 / 12:11, *.amazonaws.com

Odnośnie ilości tytułów to jest to "de facto" tytuł numer 15, ale "de iure" to 14...W 93 roku nam tytuł zabrano,i ciekawe,czy jakiś prezes pzpn kiedyś nam go odda...

odpowiedz
Lechia Gdańsk - 12.07.2020 / 10:16, *.orange.pl

Gratulacje dla Mistrza. Wspominając dawne dobre czasy, pozdrowienia z Gdańska.

odpowiedz
Janek - 12.07.2020 / 12:26, *.plus.pl

@Lechia Gdańsk:
Dzięki, zdrówka!

odpowiedz
Cult Sport Warsaw - 12.07.2020 / 16:39, *.133.115

@Lechia Gdańsk: Thanks, see you soon..in the beach :)

odpowiedz
ON THE BEACH - 12.07.2020 / 16:41, *.133.115

@Cult Sport Warsaw: ON THE BEACH

odpowiedz
Krzeszczu - 12.07.2020 / 18:46, *.bredband2.com

@Cult Sport Warsaw: Kolejny raz zablysnales. Co wypowiedz to robisz z siebie pajaca. Moron...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.07.2020 / 19:48, *.133.115

@Krzeszczu: A ty jeszcze żyjesz?

odpowiedz
Krzeszczu - 12.07.2020 / 20:18, *.bredband2.com

@Cult⚽️Legia: srult, jestes chodzacym dowodem teorii Einsteina. Posiedz cos jeszcze przyglupie jeden.

odpowiedz
#krzeszczuout - 12.07.2020 / 22:35, *.133.115

@Krzeszczu:expert fifa2000 ...teorie snujesz,wszystkich pouczasz,,hipokryta...I fantasmagorie siejesz...idź spać dziadku...

odpowiedz
Czy ktoś wie - 12.07.2020 / 09:45, *.vectranet.pl

Co oznacza w kółeczku czerwonym z zakazem te trzy strzałki w dol

odpowiedz
Gclw - 12.07.2020 / 12:07, *.play-internet.pl

@Czy ktoś wie : trzy strzały to jeden z symboli światowego ruchu antyfaszystowskiego.

odpowiedz
Czy ktoś wie - 12.07.2020 / 12:37, *.vectranet.pl

@Gclw: Dzięki ,pozdrawiam ,też już w necie popatrzyłem ,dzięki jeszcze raz.

odpowiedz
Gclw - 12.07.2020 / 12:58, *.play-internet.pl

@Czy ktoś wie : nie ma za co. Trzymaj się. Pozdrawiam

odpowiedz
ss85 - 12.07.2020 / 09:44, *.logitus.pl

14 Tytuł

odpowiedz
matus007 - 12.07.2020 / 09:40, *.play-internet.pl

TAŃCZYMY LABADA, LANADA, LABADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Marcin 7 - 12.07.2020 / 07:46, *.com.pl

Teraz wzmocnienia i jedziemy dalej
Żeby była możliwość przytrzymania większościbpilkarzy na 2 - 3 sezony...

odpowiedz
jarekk - 12.07.2020 / 06:58, *.metrointernet.pl

Pekhart to taki gość co nie powinien grać w piłkę nożną tylko w piłkę główkową. Wszystko co na ziemi to stracone a co w powietrzu to jego. Może go na koszykówkę przebranżowić? Ale do historii przejdzie, strzelił bramkę dającą mistrzostwo.

odpowiedz
Jimmy L - 12.07.2020 / 02:09, *.d1-online.com

Jesteśmy Mistrzami czy to sie komuś podoba czy nie
Tylko Warszawa moje miasto

odpowiedz
Rafał - 12.07.2020 / 01:01, *.chello.pl

Nareszcie!
Szacun :)

odpowiedz
K - 12.07.2020 / 00:42, *.t-mobile.pl

Legia została najbardziej utytuowaną drużyną w historii polskiego futbolu!!!

odpowiedz
Darek - 12.07.2020 / 00:26, *.t-ipconnect.de

Brawo.Jesteśmy mistrzami Polski.Choć potrzeba wiele zmian by było lepiej.Gratulacje dla drużyny.
Naprawdę potrzeba wiele zmian by było lepiej i grać w Europie.

odpowiedz
valgodesko - 11.07.2020 / 23:38, *.vectranet.pl

czternasty...

odpowiedz
Traktor - 12.07.2020 / 09:32, *.190.232

@valgodesko: Policz dokładniej

odpowiedz
student_L - 11.07.2020 / 23:15, *.amazonaws.com

Brawo drużyna! Jak zapowiadał tak zrobił, zostawił prawdziwych legionistów i stworzył prawdziwy zespół, który umie wyjść z kryzysu. Zespół a miarę ekstraklasy, europejskie puchary to już nieco za wysoko, ale kto wie...

odpowiedz
Wrath - 11.07.2020 / 23:14, *.chello.pl

raz jeszcze gratulacje dla całej drużyny, dzisiaj świętujemy! ale...
Vuko na barce gdy mówił o ostatnim spadku formy to wspomniał o "innych rzeczach, o których na szczęście nikt nie wie".
W wywiadzie w tvp sport Cierzniak również powiedział, że wiele rzeczy nie wyszło jeszcze na jaw dlaczego tak było.
Czyli jest coś na rzeczy i to mocno nie tak w środku drużyny...

odpowiedz
Poranna_Dwójka - 11.07.2020 / 22:33, *.t-mobile.pl

Gratulacje. I jedna uwaga do Vukovica: Gdybyś od samego początku wstawił Cierzniaka na bramkę zamiast Muzyka, to być może mistrza Legia miałaby już w Poznaniu i awans do finału PP! Z Majeckim może się nie równa, ale był o głowę lepszy od Muzyka.

odpowiedz
Hugon - 11.07.2020 / 22:38, *.vectranet.pl

@Poranna_Dwójka: Cierzniak był kontuzjowany

odpowiedz
Poranna_Dwójka - 11.07.2020 / 22:43, *.t-mobile.pl

@Hugon: A to przepraszam. No szkoda, bo gołym okiem widać było, że lepiej mu idzie na bramce

odpowiedz
Okęcie z Legią - 11.07.2020 / 22:25, *.play-internet.pl

Brawo Panowie, Legia Mistrz do końca!

odpowiedz
Widzew Łódź - 11.07.2020 / 22:06, *.play-internet.pl

Gratulacje z okazji zdobycia po raz 15 Mistrzostwa Polski.Do zobaczenia gdzieś w Polsce.

odpowiedz
Ręcznik - 11.07.2020 / 23:25, *.virginm.net

@Widzew Łódź: Dzięki i pozdro.Chociaz bardzo nam nie po drodze mecze to było coś

odpowiedz
Łysy - 12.07.2020 / 15:25, *.centertel.pl

Widzew Łódź: mordeczki czekamy na wasze awanse oraz dzięki za gratulacje

odpowiedz
jacek - 11.07.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Sezon prawie idealny. Amica z niczym, arka spadła... Tylko pucharu żal.

odpowiedz
Panowie , - 11.07.2020 / 21:58, *.vectranet.pl

Gratulacje

odpowiedz
Lech_Poznan - 11.07.2020 / 21:56, *.tpnet.pl

Gratulacje za zdobycie Mistrzostwa dla Legii Warszawa. Patrząc obiektywnie na przekrój całego sezonu trzeba przyznać że byliście nie do zatrzymania , co prawda wygrać z mistrzem jest jakąś mała satysfakcją dla nas co nie zmienia faktu i trzeba to przyznać obiektywnie że w tym sezonie Legia grała najbardziej wyrównaną grę oraz wyróżniała się dużą skutecznością . Jeszcze raz gratulacje z Poznania . Wszystkim normalnym kibca. Proszę bez hejtu i napinki . MIłej zabawy w Warszawie .
Ps. Moze w przyszłym roku będzie bardziej wyrównana walka .

odpowiedz
RafaL - 11.07.2020 / 22:12, *.238.181

@Lech_Poznan: Spoko i dziękujemy. Rywalizacja z zespołem jak Lech tylko podnosi poziom naszej ligi i Polskiej piłki. Pozdro z Warszawy :)

odpowiedz
filand - 11.07.2020 / 22:52, *.t-mobile.pl

@Lech_Poznan:
Pozdrawiam i przesyłam szacunek dla wielbicieli trio ABC..

odpowiedz
Tomek 82 - 11.07.2020 / 23:10, *.play-internet.pl

@Lech_Poznan: Jest git!
Dzięki!!!

odpowiedz
JACUNHO - 11.07.2020 / 23:24, *.kampinostelco.pl

@Lech_Poznan:

Takie mecze jak Legii z Lechem, Śląskiem,Górnikiem czy Piastem są ozdobą tej ekstraklapy
Dlatego jestem zdania że należy zmienić tą naszą marną ligę i ograniczyć ją do 10 drużyn. Grając mecz i rewanż w rundzie daje nam 36 kolejek bez głupowatych podziałów na grupy.
Mecze pomiędzy naszymi zespołami i nam podobnymi podnoszą jakość widowiska na boisku i na trybunach i przy tym układzie który proponuję na pewno byłoby ciekawiej.
Dziękuję za gratulacje a i dla Was też się one należą bo też było wam różnie w tym sezonie. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
ROSOMAK - 12.07.2020 / 00:05, *.chello.pl

@Lech_Poznan: Szacunek można normalnie

odpowiedz
Pino(L) - 12.07.2020 / 03:47, *.play-internet.pl

@Lech_Poznan: I to jest normalne podejście do tematu. Dziękujemy. Swego czasu Leszek grał dobra piłkę.... Pamietam Juventus i gole Rudnevsa. Teraz jest nasz czas. do boju Legio!!!

odpowiedz
dino - 12.07.2020 / 14:27, *.vtelecom.pl

@Lech_Poznan:
Ach te mecze Lecha z City czy Juve w nich Wam kibicowalem

odpowiedz
axlrose - 12.07.2020 / 14:31, *.tpnet.pl

@Lech_Poznan: Od czasów dobrej Wisły tylko Wy, Lechici (oczywiście oprócz NAS) coś ugraliście w Europie. Dlatego wolę Was w pucharach, niż makabrycznie kompromitujące się non sto jagiellonie, piasty, czy inne badziewie ligowe. Dlatego powodzenia i ciągle drugiego miejsca.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 11.07.2020 / 21:56, *.orange.pl

Bardzo się cieszę, że odzyskaliśmy tytuł !
Gratulacje !

Legia Mistrz Polski.

odpowiedz
lucho_83 - 11.07.2020 / 21:54, *.2.148

Legia Mistrz! Ale ta drużyna potrzebuje lepszych piłkarzy!!

odpowiedz
CZAS NA POWAŻNE TRANSFERY - 11.07.2020 / 21:52, *.com.pl

Kurzawa jest do wzięcia , Kapustka jest do wzięcia . W Legii mogliby dostać drugie życie i odpalić tak jak Wszołek . Młodzi zawodnicy jeszcze i dużo Legii mogliby jeszcze dać pociechy w nowym sezonie ligowym .

odpowiedz
matus007 - 11.07.2020 / 21:52, *.play-internet.pl

GRATULACJE Z KRAKOWA,dobrze że Lech nie został Mistrzem.

odpowiedz
Pit - 11.07.2020 / 23:39, *.plus.pl

@matus007: A co to jest ten krawow?:(

odpowiedz
Czas na wzmocnienia Legii na grę w Europie - 11.07.2020 / 21:50, *.com.pl

I problem zaczyna się ze składem Legii na nowy sezon . I zgrzytanie zębów aby nie wylosować zespołu pokroju Bate Borysów bo przygoda w Europie szybko się znów skończy . Legia ma skład na wygranie naszej nie ukrywajmy bardzo słabej ligi . Teraz czas na to aby wzmocnić skład na Europę , tak aby znów nie zbłaźnić się w początkowej edycji tych rozgrywek .

odpowiedz
Krzeszczu - 11.07.2020 / 21:52, *.bredband2.com

@Czas na wzmocnienia Legii na grę w Europie : Pierwszym i NAJWAZNIEJSZYM wzmocnieniem powinien byc Michal Adamczewski! Ale Miodek pewnie nic o nim nie wie, i nikt mu pewnie tez nie podpowie zeby tego goscia zatrudnic.

odpowiedz
atmosferic - 12.07.2020 / 00:05, *.orange.pl

@Czas na wzmocnienia Legii na grę w Europie : 2 najmocniejsze kluby jakie mozemy wylosowac w 1 rundzie to Djurgarden mistrz szwecji i dynamo brzesc mistrz bialorusi - bate nie gra w tym roku, stracili tytul po 13 latach z rzedu. Graja w lidze europy. Musielibysmy miec potwornego pecha by wylosowac Djurgarden. Liga szwedzka jest ciut lepsza niz Polska. Brzesc jest dla mnie zagadka.

odpowiedz
Michał - 11.07.2020 / 21:41, *.plus.pl

CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!!! BRAWO DLA WSZYSTKICH LEGIONISTÓW OD NAJMNIEJSZYCH DO NAJWIĘKSZYCH OD NAJMŁODSZYCH DO NAJSTARSZYCH OD PANI SPRZĄTACZKI DO PANA MIODISKIEGO PREZESA PRZEZ VUKO I SZTABU PO PILKARZY!!!DZIĘKI BOGU ŻE JESTEM LEGIONISTOM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH LEGIONISTÓW!!!

odpowiedz
........... - 11.07.2020 / 21:27, *.chello.pl

Teraz można się skupić na nowym sezonie i pucharach. Propos transferów, to można wyciągnąć Vejinovica z Arki, dobre statystyki ma i w Legii mógłby się sprawdzić.

odpowiedz
Krzeszczu - 11.07.2020 / 21:30, *.bredband2.com

@...........: Vejinovic? Serio? Ja pyerdooole.... No moze jeszcze Rasiaka odkuzyc? Gosciu gra dno, jest nedzny, drewno jeszcze wieksze od Pekharta czy takigo chupa chips, a ty go chcesz jako "wzmocnienie"? No zesz qrwa mac, rozumiem podniete mistrzem, euforie, alkohol, ale do qrwy nedzy, troche rozumu!

odpowiedz
......... - 11.07.2020 / 21:43, *.chello.pl

@Krzeszczu: jeżeli takie liczby wykręcił w drużynie która spadła z ligi to zapewne drewnem nie można go nazwać, grał w Eredivisie, a nie koniecznie musi być jako wzmocnienie. Można go sprowadzić jako uzupełnienie ( jak np.Cholewiaka) za dosyć niewielkie pieniądze.

odpowiedz
Krzeszczu - 11.07.2020 / 21:49, *.bredband2.com

@.........: to jest drewno a nie wzmocnienie. Tak samo jak ten fin z kielc ktory tez spadal juz raz z Miedzia. Jesli wg ciebie drewniaki z druzyn ktore spadaja z ligi sa wzmocnieniami na europe no to qrwa gratuluje rozumu i ambicji. A uzupelnien nam napewno nie potrzeba!

odpowiedz
Bombel - 11.07.2020 / 21:49, *.chello.pl

@.........: Na ekstraklasę może i dobre uzupełnienie ale na puchary nie bardzo. To już lepiej Steinborsa wyciągnąć

odpowiedz
hajdukL - 11.07.2020 / 21:53, *.77.242

@Krzeszczu:
Ty jednak jesteś szumowina. Z doświadczeniem na forum ale jednak szumowina.

odpowiedz
Krzeszczu - 11.07.2020 / 21:57, *.bredband2.com

@hajdukL: Kolejny inteligenty komentarz czlowieka ktory "potrafi" myslec i analizowac. Dziekuje za czas ktory poswiecasz dla mnie i ze mam tak ogromny wplyw na twoje (marne?) zycie.. Jestem doslownie zaszczycony.

odpowiedz
hajdukL - 11.07.2020 / 22:25, *.77.242

@Krzeszczu:
Nie dziękuj, nie czuj się zaszczycony. Za duże słowa w stosunku do mej marnej osoby.. Legia Mistrz! Na dziś niech nam obu to wystarczy...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 11.07.2020 / 23:47, *.amazonaws.com

@hajdukL: Legia⚽️Mistrz!

odpowiedz
Manekin - 11.07.2020 / 21:23, *.mm.pl

będzie replay po Pogoni z fetą ? wie ktoś ? LM !

odpowiedz
Czarek - 11.07.2020 / 21:09, *.plus.pl

Ani tylko w jednym miejscu będą stać na wodzie, olewając innych kibiców?

odpowiedz
TopCWKS - 11.07.2020 / 21:05, *.vectranet.pl

(L)egia MISTRZ!!!!
jednak niepokoi mnie brak Pana Lucjana podczas podziękowań dla i z Żylety-a nyl mega cały sztab

odpowiedz
Mob Barley - 11.07.2020 / 21:00, *.204.143

Co niektórzy już pewnie myśleli, ze zdobyć jeden punkt w trzech ostatnich meczach to za dużo dla osłabionej Legii... jednak udało się ????

odpowiedz
Normalny człowiek - 11.07.2020 / 20:53, *.chello.pl

Go west Legia Mistrzem jest!

odpowiedz
przega - 11.07.2020 / 20:50, *.play-internet.pl

LEGIA Mistrz!!! Brawo!!! Nie było łatwo przy tylu kontuzjach, ale cel osiągnięty! Dziękuję szczególnie za te kilka miażdżących zwycięstw z mnóstwem bramek, to były wspaniałe przeżycia :-) Gratulacje dla zespołu! Brawo trenerze! Tak trzymać w kolejnych latach!!!

odpowiedz
Farme(L) - 11.07.2020 / 20:49, *.virginm.net

Mamy to!!!
Gratulacje dla drużyny, sztabu trenerskiego, właściciela oraz całej braci (L)!!!
Czas na świętowanie!!!!
Mistrz Polski 2020!!!!

odpowiedz
griff - 11.07.2020 / 20:36, *.chello.pl

Gratulacje za zdobycie tytułu Mistrza Polski i za rozjechanie Pasiaków w całkiem niezłym stylu. Jak śpiewa Horytnica, "Honor Legionisty to zwycięstwo w walce" i to właśnie było widać dzisiaj. LEGIA MISTRZ MISTRZ MISTRZ!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
ciajek - 11.07.2020 / 20:24, *.net.pl

Czy wygrywasz czy nie....... GRATULACJE, jestem dumny, ( moje wnuki to piąte pokolenie ,które kibicuje LEGII)

odpowiedz
Szmulowizna - 11.07.2020 / 20:23, *.79.35

Szału ostatnio nie było ale gratulacje.

odpowiedz
jared - 11.07.2020 / 20:23, *.108.1

Poprosze tapetę że wszystkimi replikami pucharów za mistrzostwo Polski:)

odpowiedz
Jerz z Potoku - 11.07.2020 / 20:23, *.chello.pl

Gratulacje dla drużyny, sztabu trenerskiego i...prezesa dekady.
Wierzyłem w ten sukces, albowiem zeszłoroczna karma wróciła z Gliwic do Warszawy.
Mistrzowskie serdeczności

odpowiedz
grzesiek - 11.07.2020 / 20:22, *.centertel.pl

Dzięki Panie Vuković, kupno Perkharda strzał w 10, świetne uzupełnienie mistrzowskiego składu.
Panie Aleksandrze czekam na 1/8 LE, i jak się trafi ajax to rozgromić 6:0 zeby bylo o nas glosno w Europie

odpowiedz
Podkarpacie - 11.07.2020 / 20:21, *.play-internet.pl

Są dni dla których warto żyć LEGIA!!!????

odpowiedz
Obcy - 11.07.2020 / 20:18, *.t-mobile.pl

Brawo!!! Ilu z was,którzy źle mowiliście o drużynie, trenerze po meczu z Cracovią będzie teraz wyrażać wielką radość?

odpowiedz
sraczkovic - 11.07.2020 / 21:18, *.orange.pl

@Obcy: No ale co ty myslisz ze to mistrzostwo przy tym skladzie i dominacji w tej dekadzie kogokolwiek doprowadzi do orgazmu? - poprostu to bylo w ich obowiazku... to nie zaden wielki wyczyn. Poprostu zrobili to za co sie im placi i od nich oczekuje. Powinien byc dublet i 20 puchar i nie ma.

uach posen to by sie zesral ze szczescia ale dla nas to MINIMUM!

odpowiedz
speed - 11.07.2020 / 21:29, *.play-internet.pl

@Obcy: Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

odpowiedz
Adi - 11.07.2020 / 20:13, *.orange.pl

Mistrz mistrz Legia Mistrz!!!!!!

odpowiedz
News,Cult⚽️Legia⚽️Mistrz and Friends Forever - 11.07.2020 / 19:59, *.amazonaws.com

Uuuuukooooochaaaaanaaaaaa!maaaaa!Mistrzaaaa!maaaaaaa!

odpowiedz
Arek - 11.07.2020 / 19:58, *.master.pl

Gratulacje za oddanie PP !!

odpowiedz
griff - 11.07.2020 / 20:48, *.chello.pl

@Arek: -wiesz co?Zdobycie Mistrza Polski a zdobycie PP to trochę tak jak wpadka na urodzinach gdy wszyscy jedzą tort a ty dostałeś tylko wczorajszego pączka. Niby też fajnie ale jednak trochę wstyd. Ten twój komentarz to taka kpina przez łzy.No ale jakoś to może przeżyjesz.

odpowiedz
RAF - 11.07.2020 / 20:53, *.02.net

@Arek:
Myślisz że oddali puchar mając 4 mecze na zdobycie jednego punktu haha dobry jesteś

odpowiedz
genzo - 11.07.2020 / 22:16, *.play-internet.pl

@RAF: 3 mecze

odpowiedz
eLpolo - 11.07.2020 / 19:58, *.137.74

Brawo chłopaki , brawo Trener Vuko. Dzięki ????????????????????

odpowiedz
bzura7 - 11.07.2020 / 19:52, *.pirx.pl

Dzień dobry, gratulacje dla naszej Kochanej drużyny, oraz wszystkich wiernych kibiców naszej LEGII oby teraz były tylko lepsze czasy

odpowiedz
lepude(L)ek - 11.07.2020 / 19:50, *.plus.pl

Dzisiaj Legia Mistrza Polski ma nasza Legia Warszawa !!!!!!!!

odpowiedz
Polo - 11.07.2020 / 19:49, *.virginm.net

Gratulacje dla całej drużyny i sztabu trenerskiej!!!!!!
Gratulacje dla wszystkich prawdziwych kibiców co są na dobre i na złe!!!!!
Niestety koleje losu rzuciły mnie na emigrację,e jest to piękny dzień dla mnie.

odpowiedz
Polo - 11.07.2020 / 19:51, *.virginm.net

@Polo: sorki za literówki ale emocje są ogromne

odpowiedz
tomiacab - 11.07.2020 / 19:48, *.virginm.net

Cierzniak dzis przypomniał wszystkim co to znaczy mieć bramkarza w klatce.

odpowiedz
Krzeszczu - 11.07.2020 / 19:45, *.bredband2.com

Serdecznie gratuluje Mistrza Polski!!!!!
Brawo!!!!

Ps: Powtarzam, Pekhart to totalne drewno. Skasowac.
A druzyne koniecznie wzmocnic i odmlodzic!

odpowiedz
Wolfik - 11.07.2020 / 19:40, *.mm.pl

Po roku wracamy na swoje miejsce :). Brawo drużyna, dziś zagrali bardzo mądrze. Cieszmy się Koledzy i Koleżanki!!!

odpowiedz
Ciechanowianin - 11.07.2020 / 19:36, *.orange.pl

Wreszcie koniec i jest to mistrzostwo. Teraz trzeba sie wzmocnic przed nowym sezonem.

odpowiedz
filand - 11.07.2020 / 19:35, *.t-mobile.pl

Dziękuję za Mistrzostwo Polski
Gratulacje i owacje ???? na stojąco dla Legia Warszawa Mistrz ???????? 2020

odpowiedz
Karlik - 11.07.2020 / 19:35, *.digiweb.ie

Gratulacje dla całego zespołu ;)

odpowiedz
marek usa - 11.07.2020 / 19:35, *.comcast.net

pozdrowienia od wislaka z chicago , GRATULACJE!!!!

odpowiedz