Domagoj Antolić w meczu z Lechem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Antolicia

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W ostatnim meczu z Lechem Poznań kontuzji doznał Domagoj Antolić i będzie czekała go przerwa w grze. Pomocnik na pewno nie pojawi się na boisku we wtorek w spotkaniu o Puchar Polski. Pod znakiem zapytania stoi również jego występ w następnej ligowej kolejce.

- Domagoj to kolejny zawodnik, który dołączył do grona kontuzjowanych. To dla nas duża strata. Na pewno nie będzie brany pod uwagę na najbliższy mecz przeciwko Cracovii. Mamy również problem z Tomasem Pekhartem, który doznał silnego stłuczenia. On także może nie być gotowy na wtorek - poinformował na konferencji Aleksandar Vuković.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Arek - 06.07.2020 / 22:53, *.tpnet.pl

W Europie prawie wszędzie wprowadzono 5 zmian. U nas rudy się zaparł i nie wprowadził, bo tak. No i teraz mamy to co mamy. A jak czytam, że nigdzie nie ma tylu kontuzji, tylko tu, no to cóż, brak słów.

odpowiedz
K(L)AKIER - 06.07.2020 / 22:27, *.inetia.pl

Niech odpocznie te 5 koło u wozu, bo te kiwki i driblingi z Poznania to dramat w jego wykonaniu, należy mu się przerwa.

odpowiedz
Yaro - 06.07.2020 / 20:15, *.t-mobile.pl

Teraz błazny po dupie calować Kante by jak najwczesniej wrócił do gry bo nam puchar i mistrz odjadą.

odpowiedz
L57 - 06.07.2020 / 22:01, *.chello.pl

@Yaro: Odjadą bo pan prezes nie przewidział, że potrzebujemy liczniejszej kadry

odpowiedz
Piotr (L) - 06.07.2020 / 18:32, *.centertel.pl

istny szpital brak napastnika mamy 8 punktów przewagi dodatkowo brak doświadczonego bramkarza. Boję że by nie było powtórki z tamtego sezonu też była przewaga a wyszło jak każdy wie

odpowiedz
bronek49 - 06.07.2020 / 18:27, *.chello.pl

popedzić ten gowniany sztab medyczny i specow od przygotowania fizycznego bo tu jest problem w żadnej innej druzynie nie ma tylu kontuzji to o czymś świadczy

odpowiedz
Radomiak - 06.07.2020 / 16:16, *.vectranet.pl

został jeszcze ktoś do grania z tego cyrku vukowicia?

odpowiedz
Le Ja - 06.07.2020 / 18:35, *.orange.pl

@Radomiak: Drużyna Legii obecnie wygląda i funkcjonuje najlepiej od 3 lat, więc nie wiem o jakim ty cyrku mówisz. To, że mamy plagę kontuzji to nie wina Vuko, tylko PZPN, bo jako jedni z nielicznych gramy na 3 zmiany, a nie 5.

odpowiedz
pinokio won!!!!!!!!!!!! - 07.07.2020 / 18:48, *.chello.pl

@Le Ja: jasne jasne.....wina PZPN.
Cała liga ma 3 zmiany,a w CURKU pinokia kontuzja goni kontuzję.
Taki trenerzyna i jego sztab od przygotowania fizycznego

odpowiedz
Kris - 06.07.2020 / 15:16, *.vectranet.pl

Myślę że to wzmocnienie na jego pozycję Gwilla i wtedy Luquinhas na 10 a na lewo Cholewiak bedzie wiecej pożytku

odpowiedz
kami(L)praga - 06.07.2020 / 14:24, *.vectranet.pl

dobre wieści jeszcze wszolek pekhard i dobrze bedzie

odpowiedz
dodam ze... - 06.07.2020 / 18:07, *.135.90

@kami(L)praga: Przyjacielu :) Przeciez czech potluczony i wyeliminowany z gry na dwa tygi! Cyrk obwozny P Dariusza ma sie kozacko!! ha. Amatorczyzna

odpowiedz
kami(L)praga - 06.07.2020 / 20:24, *.vectranet.pl

@dodam ze...: ale akurat ostatnie mecze zawala 3 zawodnikow Antolic Wszołek Pekhard jak wuko tego nie widzi to moze kontuzje graczy mu pomoga ustawic dobra 11 na koniec sezonu

odpowiedz
Marcin - 06.07.2020 / 14:05, *.151.5

Ja nie mogę,drugi sezon z rzędu z 9 porażkami(a to jeszcze nie koniec ligi).Czyli statystycznie co 4 mecz w papę.Potęga jak sie patrzy.Czy przyjdzie kiedys taki sezon ze My tą śmieszną lige w marcu pozamiatamy?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.07.2020 / 12:51, *.247.43

To pewnie przez te kontuzje mieli kiepski występ ;-)

odpowiedz
Faken - 06.07.2020 / 12:51, *.centertel.pl

No i puchar poszedł w pizd... drewnem z czech nie wygrają

odpowiedz
mG - 06.07.2020 / 12:45, *.101.17

Szpital u Nas, teraz PP ...ciekawe kto kolejny wypadnie...
Dobrze, że jest ta przewaga w lidze, bo byłoby krucho..

odpowiedz
Leśny - 06.07.2020 / 12:29, *.79.31

co jest z tym kontuzjami??!!! inne kluby nie mają tego problemu :(

odpowiedz
Edmund - 06.07.2020 / 12:18, *.tpnet.pl

Moim zdaniem Pekhart kompletnie nie pasuje do tego stylu gry. On by potrzebował za sobą albo napastnika albo przynajmniej mocno ofensywnej dziesiątki. W samej grze kombinacyjnej niemal nie uczestniczy. Przydaje się tylko przy wrzutkach. Kante jest lepszy, nie mówiąc o Niezgodzie. Nie wiem jak Wam, ale mi Czech kompletnie nie pasuje do układanki Vuko.

odpowiedz
Bombel - 06.07.2020 / 12:14, *.chello.pl

W obecnej formie żadna strata. Slisz w niczym mu nie ustępuje, a Rosołek w Poznaniu w pół godziny zrobił więcej niż Pekhart.

odpowiedz
Walerek - 06.07.2020 / 12:13, *.netfala.pl

Tak wszyscy złapta kontuzje faken. Na pewno zdobedziemy mistrza i puchar juz to widze faken. W przyszłym roku.

odpowiedz
haha - 06.07.2020 / 12:03, *.135.90

To juz zakrawa o jakies zarty xD Kalecznie prowadzony klub porzez kalecznego prezesa ktory specjalistow do prowadzenia najwiekszego bierze jak leci xD Trenerzy i sztab a coraz czesciej i zawodnicy tego klubu przypominaja co najwyzej bande zlepionych ze soba z przypadku, przypadkowych ludzi... Ku...a co oni sie tak sypia ??????

odpowiedz
WETERAN - 06.07.2020 / 11:53, *.chello.pl

Dożynki... Podobnie jak w innych ligach.

odpowiedz
kukubuku - 06.07.2020 / 11:41, *.47.87

To są naprawdę jakieś jaja.
W żadnym innym zespole nie ma tylu kontuzji!!!
A tu najbogatszy klub, najszersza kadra
Jak tak dalej pójdzie to mistrza nie będzie, bo tego punkciku nie będzie miał kto ugrać
A przed nami się nie położą, jak przed pyrami...

odpowiedz
L - 06.07.2020 / 13:52, *.tpnet.pl

@kukubuku: Mylisz się. Nie tylko w innych polskich klubach jest tyle kontuzji ale również w innych silniejszych ligach też mają ten problem. U nas na dodatek rudzielec z wąsem się zaparł, że nie będzie 5 zmian tak jak w innych ligach bo za jego czasów to....

odpowiedz
Trzask - 06.07.2020 / 11:35, *.play-internet.pl

Czy to są jakieś jaja?! Jak wy prowadzicie tych kopaczy???? Co to za sztab?! Konowały same???

odpowiedz
Marcinos - 06.07.2020 / 11:29, *.248.242

Sytuacja kadrowa na sam koniec wyglada tak ze tracimy wiosla pod koniec wyscigu, a bez Antoli w srodku pola bedzie nerwowo... No ale wystarczy nam jeden punkt - to przeciez tylko Ekstraklasa, wiec damy rade ;)

odpowiedz
sraczkovic - 06.07.2020 / 11:16, *.orange.pl

Wszystko zmierza w kierunku jednej wielkiej katastrofy. Z pucharu odpadna, mistrza tez nie ugraja, bo nie bedzie kim.

odpowiedz
Jano - 06.07.2020 / 11:07, *.orange.pl

No jak tak dalej pójdzie to nie będzie kim dograć tego sezonu ,a już nawet nie wspominam o tym 1 punkcie do zdobycia!

odpowiedz