fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Cracovia - Legia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Cracovia - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (146)

+dodaj komentarz
Waldi - 07.07.2020 / 22:29, *.inetia.pl

Zacznę od końca. Punkt potrzebny zdobędą do mistrzostwa. Ale ta runda finałowa w chu...ym stylu i bardzo słaba.To fakt i niech Vuko nie zaklina rzeczywistości. Duży niesmak zostanie. Dobrze, że Lech dwa mecze wcześniej zremisował, bo teraz dopiero zaczęła by się sraczka.
Następna sprawa, po cholerę, Mioduski - jak nic nie jest roztrzygnięte, ani puchar ani liga przedłuża kontrakt z Vuko. Nie można było tego zrobić po wszystkich meczach.
A jeśli chodzi o mecz z Cracovią, to niestety spodziewałem się porażki. Zagrali bardzo słabo. Chociaż, te dwie pierwsze bramki Cracovii to jakieś z dupy, przypadkowe. Jesteśmy POD FORMĄ.
Niech ten sezon sie już skończy :-)

odpowiedz
Mike - 07.07.2020 / 22:13, *.orange.pl

Grają na buka . Można mieć słabsze dni i grać gorzej ale statystycznie nie ma mowy żeby w tylu meczach zapomnieli jak gra się w piłkę . Teatr dla mas

odpowiedz
grzesiek - 08.07.2020 / 08:48, *.centertel.pl

@Mike: zgadzam sie poprzednie druzyny Legii w czasie trwania sezonu ustawialy mecze. A tutaj Vuko poszedl na kompromis z pillarzami ze jak zapewnia sobie MP wczesniej to na koniec ustawimy mecze.

odpowiedz
123 - 07.07.2020 / 22:07, *.tpnet.pl

ok ochłonąłem.
Ale co Trener wymyśli na sobotę żeby było tak ze 3 do ZERA z Craxą bo tylko to może zatrzeć ten blamaż dzisiejszy.
Czekamy.

odpowiedz
KowaL - 07.07.2020 / 22:06, *.vectranet.pl

Kto chce takiego mistrza?! Won!

odpowiedz
rrgewrg - 07.07.2020 / 22:02, *.chello.pl

Mioduski, kolejny rok z tobą zapowiada się zmarnowany, kolejny raz g... osiągniesz. W zeszłym sezonie straciliśmy przewagę 7 punków w tym stracimy 11 punktów jak tak dalej pójdzie. Progres jak to u prezesa dziada.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2020 / 22:02, *.chello.pl

Takich zmian nam było trzeba: Wszołek i Stolarski!!!! Świetna współpraca Frankowskiego z Probierzem: nie dal Frojlicowi drugiej zółtej i pozwolił zmienić gościa. Lubię to! Już nie mogę się doczekać obsady sędziowskiej w sobotę!

odpowiedz
123 - 07.07.2020 / 22:01, *.tpnet.pl

trenerze plizzzz... więcej muzyków, sliszów i perchartów i cholewniaków o stoperze stolarskim - nie wspomnę , choć współczuję sytuacji kadrowej to te wynalazki dzisiaj nie zadziałały.
Czy uda się zdobyć JEDEN PUNKT w 3 meczach dupoklasy w drodze do MISTRZA???
jednak 3.0 c Craxą to obciach

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 07.07.2020 / 22:00, *.plus.pl

Przecież to było wiadome że ta drużyna jest silna tylko na słabych. Przyszło co do czego czyli mecze z górą tabeli i co, jedna wygrana ze Śląskiem. Pisałem to miesiąc temu że ciężko będzie tej drużynie wygrać w grupie mistrzowskiej z kimkolwiek.

odpowiedz
grev - 07.07.2020 / 21:59, *.vectranet.pl

Ojojoj. Słabiutko. Panie Vukovic zdobędziemy ten jeden punkcik, czy się jednak nie uda? Co się stało że tylu piłkarzy jest niezdolnych do gry? Czy dziś Slisz był lepszy od Martinsa? Coś mi się wydaje że cały czas brakuje doświadczenia.

odpowiedz
Zbyszek - 07.07.2020 / 21:59, *.plus.pl

To se teraz co drugi pier..nie kolejny tatuaż na tych pustych łbach i będą opowiadać, że teraz koncentrują się na kolejnym meczu.
Banda debili i boiskowych nieudaczników

odpowiedz
Zbyszek - 07.07.2020 / 21:59, *.plus.pl

To se teraz co drugi pier..nie kolejny tatuaż na tych pustych łbach i będą opowiadać, że teraz koncentrują się na kolejnym meczu.
Banda debili i boiskowych nieudaczników

odpowiedz
Mrok - 07.07.2020 / 21:58, *.chello.pl

Jak się Piast z Lechem nie wywala w tych ostatnich meczach to sami tego mistrzostwa nie wywalczymy. Piłkarze są z tektury bo co chwila maja kontuzje a motywacji nie ma bo "jeden punkt to się sam zdobędzie" wiec nasze orły już myślami na wakacjach.

odpowiedz
Gruby - 07.07.2020 / 21:57, *.play-internet.pl

Dość upokorzeń. Jeśli Vukovic masz honor to wynos się z Legii.

odpowiedz
Tagi - 07.07.2020 / 21:55, *.vectranet.pl

Kto do ku ... y nędzy odpowiada za przygotowanie fizyczne ???
Kto odpowiada za tyle kontuzji ???
Gdzie ta szeroka ławka ???
Gdzie te rezerwy , którymi podobno też byśmy zdobyli Mistrza ???
Co do ku ... y nędzy oni robią na treningach , bo ja nie widzę ŻADNYCH efektów.

odpowiedz
No to chyba... - 07.07.2020 / 21:55, *.play-internet.pl

Bojkot Panowie Bojkot.Niech dymają na pensjach Mioduskiego a nie Nas Kibiców.Po co mamy wspierać budżet Loczka skoro nawet nie potrafi ogarnąć tego burdelu.Mistrz może nam uciec i co ....i makijażystkę AK będą na nas lać ciepłym moczem a na całą Polskę wstyd.Przeproscie za to dno do kur...u nędzy.Kilku grajków już chyba czas na odejście z klubu.

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.07.2020 / 21:55, *.amazonaws.com

Drugi raz to samo ,jak sezon temu ...tylko nowy kontrakt odbierze już Serb wiesza ubranie,spuszcza powietrze ....abym sie mylił 3 mecze zostały ,1 punkt potrzebny ale czuje sie że jest zaczarowany....a puchar za rok bez pomocnika....i pomocnikòw....

odpowiedz
kami(L)praga - 07.07.2020 / 21:54, *.vectranet.pl

@Warszawiak : zartujesz ??? oklepia nas i w lidze Vuco nic nie musi kontrakt ma a nam sie rok poprzedni kłania

odpowiedz
Yato - 07.07.2020 / 21:53, *.t-mobile.pl

Nie wiem czy zauważyliście ale podobno jest Wszolek na boisku.

odpowiedz
Marcin 7 - 07.07.2020 / 21:53, *.com.pl

Zaczyna być źle...

odpowiedz
Wlodarz77 - 07.07.2020 / 21:53, *.t-mobile.pl

Z taką grą to oni zdabeda mistrzostwo świata w roztrwonieniu przewagi lu kfowrj i jie zdobyciu mistrzostwa... Bo z taką gra to o i go nie zdobędą!!!!!

odpowiedz
1312 - 07.07.2020 / 21:51, *.t-mobile.pl

Vuko 2050 albo i 2070 .

odpowiedz
Jaroo - 07.07.2020 / 21:54, *.as43234.net

@1312: HAHAH SMUTNE ALE CHYBA PRAWDZIWE :(

odpowiedz
Jerry - 07.07.2020 / 21:51, *.t-mobile.pl

Nie ma Kante, nie ma gry.

odpowiedz
jezus - 08.07.2020 / 20:39, *.vectranet.pl

@Jerry: nie przesadzaj, Kante to nie jest jakis Messi, powazna druzyna bez jednego gracza nie spada na tak gowniane dno jak Legia, to tylko pokazuje jaki kabaret jest z tej druzyny

odpowiedz
Nadzieja. - 07.07.2020 / 21:50, *.jarosz.pl

Jedyna nadzieja w tym, że oddali puchar za mistrza, bo z takim nastawieniem do gry, to w uczciwy sposób Legia mistrzostwa nie zdobędzie...

odpowiedz
Michał.P - 07.07.2020 / 21:58, *.play-internet.pl

@Nadzieja.: Na ch...j nam Mistrz skoro zaraz odpadniemy z pucharów.Kolejne gówno do gabloty.Juz wolę jak mecz się przegrywa gdy zespół walczy a nie bije głową w mur.Probierz do Legii

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 22:14, *.mm.pl

@Michał.P: Rozumiem rozgoryczenie, ale nie osłabiaj mnie dodatkowo...

odpowiedz
Kibice - 07.07.2020 / 21:49, *.vectranet.pl

No to kur...a Panie Vukovic proszę nas po meczu przeprosić!!!!!Jak tego nie zrobisz to jesteś tyle wart co ten mecz.Prezesie Mioduski przeproś kibiców.Tego dna nie da się oglądać.

odpowiedz
Goclaw - 07.07.2020 / 21:49, *.centertel.pl

Vuco !!!!!! Co ???? WON !!!!!!!!

Wy ..dalaj !!!

odpowiedz
PiotrWaw83 - 07.07.2020 / 21:49, *.vectranet.pl

Panowie może lepiej jakbyśmy nawet tego mistrza nie zdobyli,bo z tym składem przyjadą jakieś ogórki i będzie 0:4!ze słabymi zydkami baty to nie chcę myśleć jak jakaś drużyna z Norwegii przyjedzie!Pozdro(L)

odpowiedz
grzesiek - 07.07.2020 / 21:48, *.centertel.pl

PANIE TRENERZE UWIELBIAŁEM PANA ALE MUSISZ PAN ZAINTERWENIOWAČ BO TAKA GRA NIE PRZYSTOI LEGII

odpowiedz
grzesiek - 07.07.2020 / 21:54, *.centertel.pl

@grzesiek: niemniej stoje dalej murem za VUKO, byc moze chlopaki odpuscili celowo mecze w koncowce, a MP itak zdobedziemy. PP tez niby wazne trofeum ale umowmy sie ze jak Legia bedzie grala tak jak na rozpoczeciu tej rundy i w koncowcej poprzedniej rundy no toooo jak dla mnie mozemy nie zeobywac PP a np w europucharach dojsc do 1/8 albo cwiercfinalu to byloby cos duzo piekniejszego niz kopejny PP? Pozdrawiam braci po szalu

odpowiedz
prezes - 07.07.2020 / 21:48, *.chello.pl

PUCHAR ODJECHAŁ MISTRZ TEŻ ODJEDZIE

odpowiedz
Pjoter - 07.07.2020 / 21:48, *.amazonaws.com

Koledzy,jakieś pytania??

odpowiedz
Korda - 07.07.2020 / 21:50, *.orange.pl

@Pjoter: ja mam jedno? Tobie też oczy krwawią jak to widzisz?

odpowiedz
Heniek - 07.07.2020 / 21:47, *.inetia.pl

Po co Legii mistrzostwo? Żeby znowu była kolejna kompromitacja?

odpowiedz
Zbyszek - 07.07.2020 / 21:51, *.plus.pl

@Heniek:
W punkt !!!

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 21:47, *.mm.pl

Matko boska....co za błąd Pawła Stolarskiego, ale jak się praktycznie nie gra, tak się to kończy. Nie pojmuje tej zmiany Vukovicia. Strata tej bramki może mieć bardzo gorzkie konsekwencje i nie mówię tu o meczu pucharowym.

odpowiedz
Korda - 07.07.2020 / 21:47, *.orange.pl

Aż żal że to mistrzostwo pewnie zdobędą. Ta drużyna to rozpadlina. Może gdyby też mistrzostwa nie zdobyli to by Serba wywalili

odpowiedz
bum - 07.07.2020 / 21:47, *.virginm.net

Ale wpier...l.... Oni wyglądają jak dzieci we mgle. Ale wstyd ja prdl

odpowiedz
Nh123456789 - 07.07.2020 / 21:46, *.tpnet.pl

Panie trenerze idź pan w .....
Zmiana trenera ..
Gdzie jest napastnik??
Idź Pan z taką obronę I bramkarzem

odpowiedz
Po co nam mladenovic - 07.07.2020 / 21:46, *.master.pl

Noz ko...a mac przegrywamy 0 :2 i wprowadza prawego obronce... K...
a mistrz mysli trenerskiej....

odpowiedz
Wrath - 07.07.2020 / 21:46, *.chello.pl

Wszedł stolarski i przegrał bieg z grającym od początku... aż nam puścili coffin dance...


odpowiedz
Murarz - 07.07.2020 / 21:51, *.tpnet.pl

@Wrath: i tak powinni zejść z boiska.

odpowiedz
lucho_83 - 07.07.2020 / 21:46, *.chello.pl

Kompromitacja!!!

odpowiedz
Pit - 07.07.2020 / 21:45, *.tpnet.pl

Niech jeszcze zagrają w tym tygodniu towarzyski z Arką...to będzie wpie...ol komplet:)

odpowiedz
PAB(L) O - 07.07.2020 / 21:45, *.mm.pl

Świetna zmiana, stolar King, śmiech przez łzy...

odpowiedz
Ewelina - 07.07.2020 / 21:45, *.play-internet.pl

Sięgnęliśmy dna. Stajemy się pośmiewiskiem. Ale za to mamy trenera z nowym kontraktem. Super.

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2020 / 21:45, *.virginm.net

No to pozamiatane... oby tylko mistrza nam ktoś wygrał, bo my możemy go przegrać przy tej grze...

odpowiedz
Czarny76 - 07.07.2020 / 21:44, *.amazonaws.com

Gdzie są Ci co tak wychwalali tego pseudo-trenera?Mioduski masz lajka za ten zajebisty ruch.Trener na lata!!!Ja pier....w k....a mac.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.07.2020 / 21:43, *.amazonaws.com

Od pierwszych minut powinna pokazać jak gra sie w piłke!ske!nie Serb Super pomocnik znowu stawia na drwala bez głowy a zapomina że Włodarczyk gotowy ,pokazać trenerowi...,ale my mamy pomocnika nie trenera...

odpowiedz
bolo - 07.07.2020 / 21:42, *.inetia.pl

Ta drużyna i tak osiągnęła bardzo dużo grając bez trenera.

odpowiedz
(L) - 07.07.2020 / 21:40, *.mm.pl

Ale czego my oczekujemy? Ewidentnie nie ma jakości, bramkarz? Nie wina młodego tylko zarządzania, Cholewiak Walczak ale czy rezerwowy z Wrocławia ma nam mistrza robić, Czech ma początku miał farta odbijało się od niego a teraz? Wszołek nie ten chłop z przed pandemii tak jak karbo. Nie ma veso a stolar tragedia. Po prostu nie ma jakości a w lidze prowadzimy przez słabość polskiej kopanej

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 21:38, *.mm.pl

Wszystko wszystkim, ale przegraliśmy z drużyną grającą Probierzowskim, nowoczesnym stylem o nazwie "laga do przodu"... Noż kur...mać.

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2020 / 21:36, *.virginm.net

Znów trener na lata podpisał kontrakt?

odpowiedz
piotr_zabki - 07.07.2020 / 21:35, *.jjs.pl

Gówniarz Karbownik dno max 300.000 euro. Nawet sie nie spocił. Gwiazdor J...ny.

odpowiedz
Młody - 07.07.2020 / 21:30, *.play-internet.pl

Co za mistrzowska drużyna... tylko klaskać. Trzeba było brać kasę za Karbownika, bo on przy tych patałachach niczego się nie nauczy. Kur..a co mecz to wstyd, dla NAS bo te parówy wstydu nie mają. Tak hu...owej drużyny Legia jeszcze nie miała.

odpowiedz
Warszawiak - 07.07.2020 / 21:25, *.centertel.pl

Puchar oddany za mistrza w sobotę

odpowiedz
Xxx - 07.07.2020 / 21:41, *.vectranet.pl

@Warszawiak : ch.....j z takim mistrzem co go każdy ogra.



odpowiedz
Polo - 07.07.2020 / 21:48, *.virginm.net

@Xxx: 100% racji.

odpowiedz
Felek - 07.07.2020 / 21:17, *.play-internet.pl

Czy Legia będzie jeszcze w stanie uratować mistrzostwo? Będzie to baaardzo trudne...

odpowiedz
kami(L)praga - 07.07.2020 / 21:16, *.vectranet.pl

naj(L)epsi piłkarze w kraju ale maja najgorszego trenera który podpisuje kontrakt i myśli ze nic nie musi to sie Vuko pomyliłeś bo Majecki pokazał sie ze złej strony Karbownik też juz wszystkie wady pokazuje o grubym transferze mozna zapomnieć a puchary wiadomo jak sie skoncza tłumaczeniem tak jak ostatnie mecze gornik w plecy jagielonia piast tez tylko rosołek zmienil oblicze łach w plecy teraz cracovia wszyscy klepia nas jak amatorów ale niema kryzysu wymowka pandemia tylko ze pandemie miał cały świat a nie trener vuko przegrac mozna 1 mecz a nie 5 na 6 bo to ze Rosołek uratował tyłek nic nie oznacza zła wyjściowa 11 zła taktyka złe wprowadzenie do meczu co mecz to w pierwszych minutach tracimy bramki zaczeło sie od arki 1 strzał 1 bramka i kolejne mecze pokazuja ze nikt nad tym nie pracuje

odpowiedz
r - 07.07.2020 / 21:15, *.play-internet.pl

powinny być zmienione zasady by losowanie w każdej rundzie było bo tak jak My jedziemy na wszystkie mecze na obce stadiony

odpowiedz
Wrath - 07.07.2020 / 21:08, *.chello.pl

najbardziej wartościowi piłkarze kontuzjowani, mnóstwo na bardzo silnych blokadach. Muzyk gra bo Cierzniak nie jest w pełni sił.
Nie oszukujmy się, nie mamy aż tak mocnych zmienników (chociaż Rocha daje radę), trenera też mamy uczącego się. To musi się raz na jakiś czas odbijać.
Teraz mamy moment największego kryzysu od ponad roku. Fizycznie jest bardzo źle, z szatni tez się przebijają strzępki info, że jest coraz gorzej. piłkarze po meczu z łachem (gdy okazało się że Antolić wypada) zaczęli drżeć o ten brakujący w lidze punkt. dzisiejszy mecz na pewno chcieli wygrać ale bardziej chcą skończyć bez kontuzji.

odpowiedz
quad74 - 07.07.2020 / 21:17, *.chello.pl

@Wrath: Celne

odpowiedz
Tomek - 07.07.2020 / 21:07, *.play-internet.pl

Jeszcze niedawno nosiliśmy Vuko na rękach, opanujmy się. Ale pan Muzyk może lepiej zagra w filharmonii. Niech w bramce stanie ktokolwiek. Dwa mecze 4 strzały, 4 bramki.

odpowiedz
speed - 07.07.2020 / 21:13, *.play-internet.pl

@Tomek: Chyba mówisz o sobie.

odpowiedz
vuko-out - 07.07.2020 / 21:19, *.chello.pl

@Tomek: nosiłeś go na rękach??? To teraz na kolana i przepraszaj paziu!!! Błagaj o litość i nie hańb naszych barw!!!!

odpowiedz
Tomek - 07.07.2020 / 22:20, *.play-internet.pl

@speed: Użyłem zwrotu ogólnego, który odnosił się do Naszego ( wszystkich kibiców) entuzjazmu, zadowolenia zdobyciem takiej przewagi przed rundą finałową. Osobiście byłem tym faktem mile zaskoczony, bo Vuko nie jest moim ulubionym trenerem. Tyle w temacie. A w sobotę mamy mistrza. Pozdrawiam.

odpowiedz
GL - 07.07.2020 / 21:06, *.tpnet.pl

Mlodzi siedza a starzy chodza wiec tak dostaja szanse gry !!

odpowiedz
Fornalika do Legii !!! - 07.07.2020 / 21:05, *.com.pl

Fornalik najlepszy trener obecnie na polskim rynku !!!

odpowiedz
speed - 07.07.2020 / 21:04, *.play-internet.pl

Z tym gościem z idiotyczną fryzurą i tym trenerem i ich irracjonalnym pomysłem na drużynę,nic z tego nie będzie.

odpowiedz
SF - 07.07.2020 / 21:02, *.tpnet.pl

Na Trenera P,Ojrzynski lub P.Magiera !!

odpowiedz
77/82 - 07.07.2020 / 21:15, *.chello.pl

@SF: Paweł Ojrzyński, Piotr Magiera? Nie znam.

odpowiedz
L Kibic L - 07.07.2020 / 21:02, *.chello.pl

Możecie mnie hejtować bo i tak mam to gdzieś. Niech rzuci kamieniem ten kto nigdy nie miał gorszego okresu. Vuko, jest ch *..wo więc złap szatnie za jaja.

odpowiedz
antek - 07.07.2020 / 21:01, *.play-internet.pl

dobra h.....................................j w ten puchor i tak na narodowym by nie było finału
życze Sracovi puchoru ,
w sobote dadzą nam zremisowąć ,bo jak się nie biega to trzeba liczyć na sracovie
ROSOŁEK pinokio sciąg te drewno

odpowiedz
spokojnie - 07.07.2020 / 21:01, *.com.pl

będzie 2-3 dla Legii

odpowiedz
Lord - 07.07.2020 / 21:58, *.icpnet.pl

@spokojnie: 3-0 hihihihiiiiiii

odpowiedz
Po co nam mladenovic - 07.07.2020 / 21:01, *.master.pl

Brawo ... Korwa wiecej takich kominow placowych jak ma jedza ... Wszyscy w brukowi niewiem czy zarabiaja tyle co jedza pekhartpokraka ...

odpowiedz
Bb - 07.07.2020 / 21:39, *.master.pl

@Po co nam mladenovic: zaden powtarzam zaden inny klub w pl nie wyrzuca tyle kasy na bezproduktywnych kopaczy co Legia astiz obradovi pekhart eduardo chukwu no o niestety jedza

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2020 / 21:00, *.virginm.net

Żarty się skończyły... jak po meczu z łachem coś ruszyło w październiku coś się ruszyło tak po meczu z górnikiem coś pękło... to zaczyna wyglądać bardzo słabo... jak tak dalej pójdzie to znów wszystko przegramy... jak wydajemy 2 mln ojro za zawodnika to oczekuje, że pokaże coś więcej niż bezpieczne podanie do najbliższego zawodnika!
Wierze, że po przerwie coś się ruszy ale jak tak damy sobie wbijać to przegramy ten mecz, bo po 2:0 oni już zaczęli grać na czas!

odpowiedz
Krzysiek - 07.07.2020 / 21:00, *.centertel.pl

Chciałbym,żeby trenerem Legii został Jacek Magiera.
Za szybko go pożegnano.
A dzisiaj.
Już chyba po pucharze a czy będzie mistrzostwo?

odpowiedz
srakovic - 07.07.2020 / 21:00, *.orange.pl

Jak bedziemy grac Martinsem, Wieteska i Pekhartem to o tytule mozna zapomniec,

odpowiedz
SF - 07.07.2020 / 21:00, *.tpnet.pl

Przegrany puchar RP i przegrany MISTRZ ? To nie jest gra LEGIO zostaliscie zalatwieni tak jak w Poznaniu a P. Gwilia to powinien grac w rugby !!

odpowiedz
Panie ... napastnika nam potrzeba !!! - 07.07.2020 / 20:59, *.com.pl

Napastnika Legia potrzebuje z prawdziwego zdarzenia na nowy sezon .

odpowiedz
Konrad - 07.07.2020 / 20:57, *.amazonaws.com

Zaczynam się bać o mistrzostwo

odpowiedz
ZS - 07.07.2020 / 20:56, *.02.net

To jest qrwa w glowie nie miesci ! Dno dna !

odpowiedz
Vuko won - 07.07.2020 / 20:56, *.centertel.pl

Jeszcze koncertowo jest mistrzostwo do przegrania panie Pinokio A Ty jesteś w tym specjalistą.

odpowiedz
Wwa - 07.07.2020 / 20:55, *.centertel.pl

Historia się powtarza podpisuje kontrakt i baty tak jak rok temu jak przedłużał tu nie ma jakości może że trzech się nadaje obrona tragedia pomoc kiepska o napadzie nie mowie

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2020 / 20:54, *.chello.pl

Potrzebny ktoś, kto kopnie celnie zza 16-tki. Może być grubasek Forsell. Z Gwilią, to my Mistrza nie zdobędziemy. Kopanina srakowii, znakiem rozpoznawczym Probierza. I ci pajace mogą nas pokonać, nie do wiary!

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 20:56, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Dokładnie....

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 20:54, *.mm.pl

Serce krwawi. Te bramki w zasadzie strzeliliśmy sobie sami....
Trzeba wierzyć, że po przerwie będzie lepiej. Nie można puścic tego meczu, bo w sobotę będzie nerwowo...
Nie poznaję tej drużyny....

odpowiedz
Gclw - 07.07.2020 / 21:00, *.play-internet.pl

@Wolfik: w sobotę jedyna recepta to postawić autobus pod naszą bramką i grać na 0:0. Gry pozycyjnej nie ma po co prowadzić, ponieważ i tak nie ma kto bramek strzelać.

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 21:06, *.mm.pl

@Gclw: Od meczu z Jagą gramy własnie na 0:0. I przeważnie źle się to kończy.

odpowiedz
WaćPan - 07.07.2020 / 20:53, *.play-internet.pl

Vuko i wasz treneiro na lata ahahahahaha jak dotrwa do pucharów to szybko go zweryfikują ;)))

odpowiedz
Julon - 07.07.2020 / 20:53, *.timplus.net

Pierwsza połowa kompromitacja!!!!

odpowiedz
Zdecydowany - 07.07.2020 / 20:52, *.vectranet.pl

Chyba jest potrzeba spadających liści...

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.07.2020 / 20:51, *.amazonaws.com

Ratunek to cała druga połowa 3 zmiany młodych wpuszczamy oni byli I sá gotowi nasza Polska !a Serb stawia swoje ,...drugi sezon ...

odpowiedz
Drewnaldo - 07.07.2020 / 20:51, *.centertel.pl

Mega skład .to czlapiemy dalej

odpowiedz
Meter - 07.07.2020 / 20:51, *.t-mobile.pl

Gvilia..przeszedł dziś samego siebie...Prawdziwy playmaker????????

odpowiedz
WAWA Orbitek - 07.07.2020 / 20:50, *.vectranet.pl

voko !
co?
Patataj !!!

odpowiedz
BRD - 07.07.2020 / 20:49, *.t-mobile.pl

Drużyna frajerów. Vuko won nieudaczniku!

odpowiedz
L - 07.07.2020 / 20:45, *.vectranet.pl

Pajace, nieudacznicy...

odpowiedz
prezes - 07.07.2020 / 20:45, *.chello.pl

porażka w sobotę z craxą potem z lechią i ostanim meczu z pogonią będą nerwy lech i piast wszystko wygrają a i pogoń zagra jak każdy legią na 150% choć dla nich to będzie mecz o pietruszkę i mimo przewagi mistrz może odjechać z taką formą jak obecnie prezentuje LEGIA

odpowiedz
atmosferic - 07.07.2020 / 20:51, *.orange.pl

@prezes: Dokladnie, ja juz to mowie od meczu jak wypadl Vesovic - jak dodatkowo wypadl Antolic to juz nie mam watplicosci ze wszystkie mecze do konca beda w leb. Poprostu nie gramy NIC - jeden wielki ch...j pitu pitu bez energii i bez elementu zaskoczenia. Atak "pozycyjny" w miejscu na 3/4 kontakty z pilka - rywale grajacy z kontry i zrywami jak Cracovia robia duzo grozniejsze akcje. Ten mistrz byl mozliwy z Vesoviciem i Antoliciem bez nich - zawdzieczac go bedziemy potknieciom rywali. Sami go nie wywalczymy na bank.

Ja od poczatku przeczuwalem najczarniejszy scenariusz czyli Vukovic grajac tchorzowsko na remisy rozpier...li przewage i przegra tytul. Puchar juz przegral - przegrywanie to jego specjalnosc.

odpowiedz
Młody - 07.07.2020 / 20:43, *.play-internet.pl

To są zwykłe parówy ... niech nikt nie nazywa ich piłkarzami bo obraża ten zawód.....

odpowiedz
RMFC - 07.07.2020 / 20:40, *.tpnet.pl

Grają jak panienki. Oprócz Jędzy wszyscy do zmiany!! Zero ambicji i chęci zwycięstwa. Czasami coś wyjdzie Luqiniasowi i to wszystko!!! Oby druga połowa była godna Legii i wygrana

odpowiedz
Jack - 07.07.2020 / 20:39, *.play-internet.pl

Slisz ile ten pan kosztował???Za jego miliony to by się kupiło napastnika co by zespół ciagnął.Wracajac do Pinokio,zobaczcie jak przy linii szaleje Probierz.On żyje tym meczem a Pinokio....Jak padnie trzeci gol to .....Przykro się patrzy na grę ... może....Mistrza Polski..

odpowiedz
Bomb - 07.07.2020 / 20:38, *.icpnet.pl

Głilliaaa

odpowiedz
antek - 07.07.2020 / 20:37, *.play-internet.pl

no ico muwiłem że Marjan Antolvić wrucił do bramki -
Wybronił z łachem och iah,teraz będzie się wyrabiał jak gówno w betoniarce

odpowiedz
Kura - 07.07.2020 / 20:42, *.ip-point.pl

@antek: muwiłeś??

odpowiedz
StefQ - 07.07.2020 / 20:37, *.orange.pl

Pytam od 2 tygodni. Zapytam ponownie. Gdzie ci miłośnicy Vukovica??? Czemu jesteście tak cicho? Czy 3 tygodnie temu miłość a teraz hejt??

odpowiedz
Jerry - 07.07.2020 / 20:35, *.t-mobile.pl

Ktoś nie wiedzieć czemu, po trzech udanych zagraniach Karbownika nakręcìł sprężynę. Dziennikarze z tęsknoty za mlodym polskim zawodnikiem podłapali temat a to jest...naprawdę bardzo słaby pilkarz, do tego ustawiany na różnych od jego kwalifikacji pozycjach.

odpowiedz
Lord - 07.07.2020 / 20:53, *.icpnet.pl

@Jerry: Masz racje , widziałem go na żywo w Poznaniu , cienias nie wiem nad czym tak sie zachwycaja , żadna rewelacja .

odpowiedz
Kura - 07.07.2020 / 20:34, *.ip-point.pl

Jeszcze będziecie przepraszać Vuko!!

odpowiedz
StefQ - 07.07.2020 / 21:04, *.orange.pl

@Kura : Jaja sobie robisz?? Nieudacznik powinien w okręgówce trenować. Oby tylko to mistrzostwo dowieźli bo to wcale nie jest pewne przy takiej grze...

odpowiedz
Basniowa zawsze z Legla - 07.07.2020 / 20:33, *.chello.pl

Kabaret

odpowiedz
Maciek - 07.07.2020 / 20:33, *.plus.pl

Muzyk co strzał to bramka ....naprawdę strach

odpowiedz
Yeti - 07.07.2020 / 20:29, *.vectranet.pl

Ku.wa co oni odpier.lają??? Mecz rozpoczety na stojąco jak 3 dni temu w Poznaniu. Zaczynam bać się o mistrza...

odpowiedz
Hiszpan - 07.07.2020 / 20:26, *.telnaptelecom.pl

Pajac nie trener.

odpowiedz
Jerry - 07.07.2020 / 20:24, *.t-mobile.pl

...i jeszcze mistrz mam odjedzie...

odpowiedz
vuko-out - 07.07.2020 / 20:23, *.chello.pl

Vukovic, NIGDY nie byłeś LEGIONISTĄ! Won a naszego klubu pajacu!

odpowiedz
vuko-out - 07.07.2020 / 20:21, *.chello.pl

Sprawa jest prosta: albo vukovic (tfu!) podaje się do dymisji po tym meczu albo rozmowa na parkingu z trenerzyną aby go zachęcić!

odpowiedz
Hahahahahaha - 07.07.2020 / 20:21, *.play-internet.pl

2:0 dla mnie!!!!!! Od tygodnia pisze że Legia meczu nie wygra!!!!! Jaja będą jak MP nie zdobędzie.Pinokio nowy kontrakt.Hahahahaha O pucharach szkoda gadać co to za gra.hahahahahhahaha.

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 20:21, *.mm.pl

Od wygranego meczu ze Śląskiem w 1-szym meczu rundy dodatkowej gramy coraz gorzej. nie wiem, na ile mają wpływ kontuzje a na ile powrót do gry "na zero z tyłu"...

Mówiłem, że dwóch srok za ogon nie pociągniemy w tej dyspozycji, ale tutaj trzeba się modlić o ten punkt w pozostałych trzech meczach. Wszystko co dobre, poszło w piz...

odpowiedz
Jerz z Potoku - 07.07.2020 / 20:58, *.chello.pl

@Wolfik: no nie wszystko; zyskał Vuko przedłużenie o 2 lata kontraktu trenerskiego, czyli kolejny "złoty strzał" mojego ulubieńca - prezesa dekady!
Kwaśne serdeczności

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 21:04, *.mm.pl

@Jerz z Potoku: Też nie pojmuję, po kiego tak się spieszył. W poważnym świecie o kontraktach rozmawia się po sezonie. Ale u nas wszystko musi być odwrotnie.

odpowiedz
sraczkovic - 07.07.2020 / 20:18, *.orange.pl

Jest dokladnie to czego sie spodziewalem - nic juz z tej druzyny nie wycisnie pan trenerzyna - mistrzostwo bedzie tylko na lasce piasta i lecha - jezeli oni potraca punkty - gramy w tej chwili na poziomie LKSu. Jezeli ktos tego nie widzi to jest slepy - potwornym bledem prezesunia bylo podpisywanie nowego kontraktu z Vukoviciem w trakcie trwania sezonu - ten czlowiek nic sie nie uczy - to samo zrobil Manchester united z Solskjaerem i ten zawalil sezon do konca.
Vukovic sie nie nadaje na trenera Legii, za duze buty na jego nogi.

odpowiedz
anty-muzyk - 07.07.2020 / 20:17, *.chello.pl

Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...
Muzyk! Co? Ty...

odpowiedz
... - 07.07.2020 / 20:19, *.t-mobile.pl

@anty-muzyk: vuko! Co ty...

odpowiedz
Nh123456 - 07.07.2020 / 20:16, *.tpnet.pl

Panie Muzyk idź pan do okregowki grac.... I już koniec pucharu . Brawo pseudo bramkarzu..

odpowiedz
WarszawskaOchota - 07.07.2020 / 20:16, *.orange.pl

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to możliwe że oni grają z każdym meczem co raz gorzej... to jest kompromitacja.

odpowiedz
jezus - 07.07.2020 / 20:16, *.vectranet.pl

Trafilem 2-0 :D leze i placze ze smiechu - co za dno sie z tej druzyny zrobilo xDDD OD LAT TAKIEGO DNA NIE BYLO :D Legia dublet? co - a gowno xD

odpowiedz
filand - 07.07.2020 / 20:15, *.t-mobile.pl

Był.Był sobie Puchar Polski...????

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 07.07.2020 / 20:13, *.plus.pl

Z meczu na mecz wygląda to coraz gorzej, zaczynam się obawiać o ten jeden punkt potrzebny do mistrzostwa.

odpowiedz
77/82 - 07.07.2020 / 20:09, *.chello.pl

To kiedy dymisja "trenera" vukovica? Ten człowiek kompromituje i ośmiesza Legię, na Łazienkowską nie powinien mieć tu wstępu nawet po zakupie biletu.

odpowiedz
jezus - 07.07.2020 / 20:08, *.vectranet.pl

aaaaaaaahahhahahahahahahhahahaha juz lezy i kwiczy Legia xDDDD

odpowiedz
Marian - 07.07.2020 / 19:29, *.co.uk

Jakis link do meczu?

odpowiedz
Paisley - 07.07.2020 / 19:56, *.as43234.net

@Marian / / strims . world

odpowiedz
Marian - 07.07.2020 / 20:02, *.co.uk

@Paisley: wielkie dzieki (L)

odpowiedz
:o - 07.07.2020 / 19:22, *.t-mobile.pl

Dlaczego młody, zdolny i ambitny Astiz na ławce

odpowiedz
jezus - 07.07.2020 / 19:11, *.vectranet.pl

no to typujemy 2-0 dla Kraxy

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.07.2020 / 19:07, *.vectranet.pl

I znowu Czech.........

odpowiedz
antek - 07.07.2020 / 18:58, *.play-internet.pl

KUR>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ROSOŁEK

odpowiedz