REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzięki wygranej nad Cracovią Legia Warszawa zapewniła sobie udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Legioniści zmagania rozpoczną od 1. rundy. Ze współczynnikiem 17,000 będą na tym etapie rozstawieni. Swojego pierwszego rywala poznają 9 sierpnia. Na dzień później zaplanowano losowanie 2. rundy. Spotkanie odbędzie się 18 lub 19 sierpnia.

Potencjalni rywale Legii w 1. rundzie el. LM:
Dinamo Tbilisi (Gruzja) 4,750
CS Fola Esch (Luksemburg) 4,750
Djurgardens IF (Szwecja) 4,550
Linfield FC (Irlandia Północna) 4,250*
FK Buducnost Podgorica (Czarnogóra) 4,250
FC Flora Tallin (Estonia) 4,000
Dinamo Brześć (Białoruś) 3,775
Riga FC (Łotwa) 3,500
Connah's Quay Nomads FC (Walia) 3,250
KI Klaksvik (Wyspy Owcze) 2,750
Europa FC (Gibraltar) 2,750
Ararat-Armenia Erywań (Armenia) 2,500*
Kuopion Palloseura (Finlandia) 2,500
KR Reykjavik (Islandia) 2,500
KF Tirana (Albania) 1,475*
FK Sileks Kratovo (Macedonia Północna) 1,475
Floriana FC (Malta) 1,150

* drużyny niepotwierdzone

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
Lol - 14.07.2020 / 17:04, *.t-mobile.pl

Ciężko będzie ale grać trzeba

odpowiedz
wyjazdowicz - 13.07.2020 / 18:19, *.net.pl

FC Flora Tallin, Dinamo Brześć,Riga FC

fajnie by było tam pojechac troche kasy wydać

odpowiedz
axax1212 - 13.07.2020 / 10:44, *.tpnet.pl

najlepsze te najbliższe nas czyli baltyckie kraje, bialorus i skandynawia.

odpowiedz
Franek - 13.07.2020 / 05:12, *.centertel.pl

Obawiam sie że połowa za mocni przecieź to legia polski klub z beznadziejnej połskiej ligi

odpowiedz
Autor - 13.07.2020 / 01:28, *.vectranet.pl

Dinamo Brześć

odpowiedz
Mael1916 - 13.07.2020 / 00:03, *.centertel.pl

Same tuzy piłkarskie

odpowiedz
Marek - 12.07.2020 / 23:50, *.as9105.com

Ja liczę na Connah's Quay. Chętnie bym się wybrał pod stadion, mieszkam niedaleko.

odpowiedz
Hero - 12.07.2020 / 23:28, *.inetia.pl

To są klasowi rywale dla Legii...

odpowiedz
Fratelis1979 - 12.07.2020 / 22:20, *.play-internet.pl

Co roku to samo w lidze hegemon w pucharach padaka.

odpowiedz
q - 12.07.2020 / 20:06, *.plus.pl

Będzie KR Reykjavik i koniec snu o Lidze Mistrzów :)

odpowiedz
Kalarepaay82 - 12.07.2020 / 15:42, *.t-mobile.pl

Super Legia,na własnym podwórku wygrywają z wszystkimi,w el ligi mistrzów z amatorami remis i porażka i tak od lat,taki poziom polskiej piłki ......

odpowiedz
wrt - 12.07.2020 / 17:20, *.play-internet.pl

@Kalarepaay82: od ilu lat ? A ile razy wcześniej z rzędu grali w grupie ? A z amatorami to raz tylko było , ostatnio z Rangers wcześniej z Kazachami , masz złe info.

odpowiedz
Pacho - 12.07.2020 / 14:38, *.orange.pl

Co to za czasy że nie zaczynamy w 2/3 rundzie. Ale może i lepiej, przynajmniej nie ma wymówek, że nie są w grze przy 3/4 rundzie.

odpowiedz
miet - 12.07.2020 / 14:13, *.195.114

kierrwa same mocarze....

odpowiedz
Kalarepa - 12.07.2020 / 13:53, *.play-internet.pl

No i przegrywamy z kazdym. Tyle.

odpowiedz
tekken (L) - 12.07.2020 / 13:43, *.chello.pl

My sprowadzamy piłkarzy , co ich też na takich stać, to co się dziwicie. Czasami trafi się jakaś perełka, ale rzadko. Nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia i to jest teraz bolączka.

odpowiedz
Jacek Bochum - 12.07.2020 / 13:29, *.telefonica.de

kiedyś nie było fajnych stadionów, piłkarzy zarabiających 20-30 Tys euro miesięcznie, obojętnie czy grała Legia, Wisła, Widzew, Polonia , Amica, Groclin czy tam Lech pierwsze rundy to zawsze był spacerek, nikt się nie zastanawiał czy awansujemy tylko ile bramek się strzeli, teraz mamy stadiony, piłkarzy zarabiających kosmiczne pieniądze jak na Polskie warunki, i co mamy strach przed losowaniem 1 rundy eliminacyjnej:(

odpowiedz
Ja85 - 12.07.2020 / 14:17, *.t-mobile.pl

@Jacek Bochum : nie do końca. Przyjrzyj się historii polskich klubów w pucharach na Wikipedii. Polskie kluby zawsze dostawały manto we wczesnych rundach. Nawet za komuny zdarzało sie, ze mistrz Polski grał dwa mecze w 1 rundzie i po pucharach.

odpowiedz
Matt - 12.07.2020 / 22:59, *.tpnet.pl

@Ja85: Pamięć ma to do siebie, że wyostrza te dobre wspomnienia. Pojedyncze sukcesy są rozciągane do rangi reguły, a wpadek w ogóle nie było :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.07.2020 / 13:24, *.centertel.pl

Duzo zalezy od tego, kogo pozyskamy. Jezeli przyjdzie co najmniej 4 solidnych zawodnikow, szanse wzrosna. Pytanie, czy prezes zaryzykuje i wzmocni Legie przed pierwszym spotkaniem, czy bedzie czekal na rozwoj wypadkow i kolejne transfery beda w miare awansow do nastepnych rund pucharowych. Ale wierze, ze nowi gracze dolacza w miare szybko do zespolu. W kazdym razie ogony w gore i zacisniete kciuki. Niech sie wreszcie uda awansowac do grupy.

odpowiedz
Kuba - 12.07.2020 / 16:40, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Racja. Pozyskanie nowych i jeszcze ich zgranie z resztą drużyny na jakimś obozie przygotowawczym. Mało czasu, bo eliminacje już niewiele za ponad miesiąc, a nasza liga wraca 23 sierpnia. Urlopu właściwie chłopaki nie będą mieli.

odpowiedz
Hg - 12.07.2020 / 23:48, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Paweł - 14.07.2020 / 02:45, *.vectranet.pl

@Kuba: mieli w tym roku 3miesiace urlopu. Chyba wystarczy

odpowiedz
Pantera - 12.07.2020 / 10:30, *.ostnet.pl

Stawiam wodę na rosół

odpowiedz
COGUAR - 12.07.2020 / 14:14, *.135.90

@Pantera: Stawiam rosol na wode :D

odpowiedz
Ja - 12.07.2020 / 10:30, *.vectranet.pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
:) - 12.07.2020 / 10:45, *.plus.pl

@Ja:
Musiałeś to powiedzieć Januszu futbolu? Powiedz coś jeszcze o kelnerach, Luksemburgu. No dajesz śmiało :) to przecież mało oklepany temat i przecież mega śmieszny!

odpowiedz
Krzysztof - 12.07.2020 / 11:28, *.amazonaws.com

@:):
I po co obrażasz? Lepiej Ci? Jest forum można pisać co się chce. Nie posraj sie.

odpowiedz
... - 12.07.2020 / 11:38, *.t-mobile.pl

@Ja: poza L

odpowiedz
Autor - 12.07.2020 / 11:53, *.135.90

@:): Ha... wiem czemu Cie to nie rozbawilo... Bo w srodku czujesz obawy prze tymi gigantami :) Jak kazdy z nas bo wiadomo jak bylo ostatnimi laty. Tyle ze my obracamy to w zart a nie bol dupy... Dzwon do posnania jeszcze maja troszki masci to sie z toba podziela hahaha.
Legia posrod renomowanych europejskich marek jak przystalo na tak wielki klub haha. A swoja droga to moze wkoncu pojada przez te eliminacje jak przystalo!!! Transfery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Moki - 12.07.2020 / 10:13, *.com.pl

Tbilisi i Podgorica w sierpniu to 35 stopni , wtedy gospodarze będą faworytami. Djurgardens i Dynamo Brześć nieobliczalne i wybiegane, może być ciężko. tylko 1 mecz na wyjeździe i będzie klops

odpowiedz
ex-Pert - 12.07.2020 / 08:24, *.tpnet.pl

Strach się bać

odpowiedz
Erooooooooooooot - 12.07.2020 / 07:54, *.t-mobile.pl

Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
Mariol - 12.07.2020 / 07:25, *.wanadoo.fr

Kluby z Malty,Estonii,Łotwy,irlandi ,Walii do przejścia,raczej na spoko,a z reszta bedzie cieżko.Nie jest to sarkazm,ale na takim poziomie niestety jest Polska piłka klubowa i Legia także,co pokazały mecze w ostatnich latach w pucharach.

odpowiedz
Ja1916 - 12.07.2020 / 15:03, *.centertel.pl

@Mariol: Ta Ryga z Łotwy to w zeszlym sezonie ograla mistrza Polski, więc ja bym nie przesadzał z optymizmem.

odpowiedz
Mariol - 12.07.2020 / 16:42, *.wanadoo.fr

@Ja1916: faktycznie zapomniałem o tym.Co za czasy nastały,kiedyś to liczyło sie ile takim goli sie strzeli,a teraz czy damy radę ich przejść.Prawda jest taka ze kluby z tych krajow są na takim samym poziomie co nasze.Przez ostatnie lata pełno było takich sytuacji ze Polskie kluby odpadały z takimi potęgami.Nie sterty jest coraz gorzej.

odpowiedz
Pusia - 12.07.2020 / 07:05, *.vectranet.pl

Dzięki covidowi jest szansa, że jeszcze we wrześniu będziemy w rundach przedwstępnych grać!

odpowiedz
Andreas - 12.07.2020 / 06:11, *.centertel.pl

Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn ????

odpowiedz
Boczni - 12.07.2020 / 05:46, *.verizon.net

Boszni obroncy teraz wymiataja

odpowiedz
Lorne Malvo - 12.07.2020 / 04:30, *.inetia.pl

Ufffff, nie ma Vetry Wilno.

odpowiedz
Bobo - 12.07.2020 / 22:12, *.centertel.pl

@Lorne Malvo: ....podpowiem że ten klub już w ogóle nie istnieje ...????

odpowiedz
Najazd - 12.07.2020 / 04:30, *.plus.pl

Brześć - 200 km, trzymajcie kciuki!

odpowiedz
Ssss - 12.07.2020 / 03:21, *.com.pl

Brześć najmocniejszy, mało punktów ale kasa na piłkarzy jest

odpowiedz
Xeromancer - 12.07.2020 / 02:05, *.play-internet.pl

Będzie ciężko :)

odpowiedz
Mikson - 12.07.2020 / 01:13, *.play-internet.pl

KURŁA JEZELI WY PISZECIE ZE TO SA TRUDNI RYWALE TO JA JUZ NIE WIEM CO TU JEST KUR....A GRANE Z TYM BUDŻETEM I JAKOSCIA JAKA MOZNA UZYSKAC Z TYCH PILKARZY NIKT W LEGII NIE MA PRAWA ZASTANAWIAC SIE NAD TYM Z KTORYM RYWALEM WOLELI BY ZAGRAZ BO KAZDA Z TYCH DRUZYN POWINNA ODPRAWIC MINIMUM 3:0 PROBLEM SLABOSCI NASZEJ LIGY SPOWODOWANY JEST TYM ZE TYM PILKARZA NIE CHCE SIE TRENOWAC NA 100%A TRENEDZY BOJA SIE WPROWADZAC TOTALNY RYGOR BO DZIS TACY PILKARZE MAJA NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA I POTRAFIA ZWOLNIC TRENERA PRZEZ SWOJA POSTAWE.KTOS W KONCU POWINIEN TO ZMIENIC BO JEZELI W TAKIM KLUBIE JAK LEGII PILKARZE NIE BEDA PODCHODZIC PROFESJONALNIE DO SWOJEJ PRACY NASZA LIGA SIEGNIE DNA GORSZEGO NIZ TERAZ.

odpowiedz
Kibic - 12.07.2020 / 00:54, *.centertel.pl

Damy rade !❤???? (L)

odpowiedz
WarMaster - 12.07.2020 / 00:16, *.165.49

Najlepsze co możemy wylosować to Djurgardens IF i oby tak się stało (L)

odpowiedz
Tomison - 12.07.2020 / 00:12, *.net.pl

Ale jaka łatwa do LE

odpowiedz
Jasio - 12.07.2020 / 00:04, *.telkab.pl

Gruzja albo Szwecja na wyjezdzie i pozamiatane.

odpowiedz
[L] - 11.07.2020 / 23:52, *.elartnet.pl

Kto nie jedzie, ten kapuje

odpowiedz
K - 11.07.2020 / 23:40, *.chello.pl

Może po karnych uda się awansować. Większość to starzy znajomi, więc wiadomo, że lekko i przyjemnie nie będzie

odpowiedz
eth - 11.07.2020 / 23:09, *.t-mobile.pl

Wszystko fajnie, ale przy pustych trybunach po kolejnym absurdzie ze strony uefy to nie to co zwykle...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.07.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

Cóż,pewnie poza Luksemburgiem i Gibraltarem,reszta zespołów z radością przyjmie wynik losowania,gdy trafią na Legię.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 11.07.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Od wszystkich wpier....l
Taka jest smutna prawda

odpowiedz
Pepe - 11.07.2020 / 23:18, *.t-mobile.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ:
Smutny to ty jesteś, bo nawet trollować nie potrafisz.

odpowiedz
Atmosferic - 11.07.2020 / 22:29, *.orange.pl

Djurgarden chyba powinien byc najsilniejszy i chyba lepszy od Legii - reszta w zasiegu, przynajmniej na papierze. Liga szwedzka jest naprawde dobra. Dinamo Brzesc tez lepiej ominac.

osobiscie wole Floriana fc z malty.

odpowiedz
Kuba - 11.07.2020 / 22:27, *.t-mobile.pl

Same wielkie nazwy.

odpowiedz
Tumu(L)ec - 11.07.2020 / 22:27, *.t-mobile.pl

Fajnie byłoby trafić na KR Reykjavik

odpowiedz
grzesiek - 11.07.2020 / 21:51, *.centertel.pl

nie rozsmieszajcie mnie, kazdy z tych zespolow dostanie solidny wpi**** od Legii

odpowiedz
atmosferic - 11.07.2020 / 22:27, *.orange.pl

@grzesiek: Djurgarden chyba powinien byc najsilniejszy i chyba lepszy od Legii - reszta w zasiegu, przynajmniej na papierze. Liga szwedzka jest naprawde dobra. Dinamo Brzesc tez lepiej ominac.

odpowiedz
grzesiek - 12.07.2020 / 13:44, *.centertel.pl

@atmosferic: djurgaden dostanie 5:0 w pierwszym meczu a w drugim zagramy zmiennikami . Zblizajace sie rozgrywki pucharowe beda wyjatkowe

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.07.2020 / 21:45, *.vectranet.pl

Byle nie Djurgardens IF,KF Tirana i Dinamo Brześć tu może być problem..................

odpowiedz
onczylija - 11.07.2020 / 21:44, *.chello.pl

Najgorsza Szwecja,Białoruś, Macedonia i Albania. Reszta spoko loko.

odpowiedz
golas - 11.07.2020 / 21:38, *.virginm.net

a gospodarz meczu jak bedzie wylaniany w tej i nastepnych rundach???

odpowiedz
GS - 11.07.2020 / 21:51, *.168.134

@golas: Losowanie.

odpowiedz
Loks - 11.07.2020 / 21:34, *.25.51

Na tym etapie ciężko znaleźć słabą drużynę;) Oby tylko nie Tibilisi i Armenia. Z resztą trzeba sobie radzić.

odpowiedz
Radomiak - 11.07.2020 / 21:32, *.vectranet.pl

To będzie droga przez mękę... potrzeba dużo szczęścia. Może Finlandia, albo Malta... Reszta nie do przejścia

odpowiedz
Czaro - 11.07.2020 / 21:16, *.play-internet.pl

III runda LM i play off LE to był by dobry wynik. Wszystko ponad to biorą jak 6 w lotto.

odpowiedz
Asdf - 11.07.2020 / 21:12, *.chello.pl

Wzmocnienia potrzebne od zaraz.

odpowiedz
Roberooo - 11.07.2020 / 21:11, *.centertel.pl

śmietanka futbolu, oby przejść dalej

odpowiedz