fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jakim składem w Gdańsku?

Urlopy kilku zawodników szansą dla zmienników

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po sobotnim meczu w z Cracovią kilku zawodników z pierwszej drużyny wyjechało na urlopy i nie zagra w Gdańsku. Sztab szkoleniowy podjął decyzję o tym, by najbardziej eksploatowani w ostatnim czasie piłkarze mieli czas na odpowiednią regenerację. Trener Aleksandar Vuković zabiera więc na Pomorze zaledwie 17 graczy, czyli tylu będzie dziś trenowało.

Urlopy otrzymali Artur Jędrzejczyk, Michał Karbownik, Domagoj Antolić, Walerian Gwilia i Luquinhas. Z kolei z powodu urazów wykluczony jest występ aż ośmiu graczy. Z drużyny rezerw dołączyli natomiast Damian Warchoł i Nikodem Niski.

Kadra na mecz z Lechią:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Mateusz Kochalski, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Paweł Stolarski, Inaki Astiz, Luis Rocha, Ariel Mosór, Mateusz Wieteska, Nikodem Niski

Pomocnicy: Mateusz Cholewiak, Radosław Cielemęcki, Piotr Pyrdoł, Bartosz Slisz, Paweł Wszołek, Damian Warchoł

Napastnicy: Maciej Rosołek, Szymon Włodarczyk

Kontuzjowani:
Igor Lewczuk, William Remy, Marko Vesović, Andre Martins, Arvydas Novikovas, Jose Kante, Tomas Pekhart, Vamara Sanogo

Prawdopodobna wyjściowa jedenastka na mecz w Gdańsku:



KURSY NA LECHIA - LEGIA
1 2.05 X 4.05 2 3.30


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
jo - 15.07.2020 / 14:52, *.centertel.pl

Tym razem to będzie prawdziwa wycieczka nad morze. Bez stresu, bez napinki. Nawet się mogą chłopaki na Orlenie na hot dogi zatrzymać :-) bez względu na wynik powinno zagrać jak najwięcej młodzieży.

odpowiedz
Adam - 15.07.2020 / 08:30, *.chello.pl

Cieszę się, że będzie można znowu zobaczyć Inakiego na boisku. No i Rosołek, mam nadzieję, od pierwszej minuty.

odpowiedz
News⚽️Legia - 15.07.2020 / 00:21, *.amazonaws.com

Fajnie by było debiuty od pierwszych minut wpuścić?!teraz albo nigdy Vuko!to może być mocny nowy team!

odpowiedz
Kaktus - 14.07.2020 / 20:12, *.tpnet.pl

17 zawodników, z czego 3 bramkarzy, czyli 14 zawodników z pola.
Jak doliczy się 3 zmiany to tylko jeden zawodnik z pola nie zagra w najbliższym meczu

odpowiedz
(L)istek - 14.07.2020 / 18:57, *.play-internet.pl

Postawiłem na Lechie 100 nie dajcie dupy.Żartuję jutro tylko zwycięstwo.Tak naprawdę jak jutro wygracie będę szczęśliwy jak nie to ponad 200 w kieszeni.Remis równa się wpier..l;)

odpowiedz
typer - 14.07.2020 / 18:55, *.centertel.pl

u buków było 2,7 teraz 1,9 na gda xd

odpowiedz
stefan - 14.07.2020 / 17:08, *.chello.pl

Niektórym się tu chyba sufit na łeb spadł. Przypominam, że Legia zapewniła sobie mistrzostwo w sobotę i jak dla mnie to mogą i wyjść Legią II i dograć sezon. Za 2 lata nikt nie będzie pamiętał czy w dwóch ostatnich meczach tego sezonu wygrali 1:0 czy przegrali 0:4 grając młodzieżowcami albo tymi, którzy mało grali. A tu widzę panika jakby grali o życie i utrzymanie w lidzie.

odpowiedz
Zbyszek - 14.07.2020 / 15:38, *.plus.pl

A się napracowali... ale urlop trzeba dać...

odpowiedz
Michal - 15.07.2020 / 09:55, *.as43234.net

@Zbyszek: jednak granie co trzy dni po takiej przerwue, a za chwile start pucharow i nowego sezonu.
Po co ryzykowac, jak juz dosyc mamy kontuzji.

odpowiedz
dejne3 - 15.07.2020 / 13:19, *.plus.pl

@Michal: Wystarczyło daci 5 zmian ,i nie było tyłu kontuzji a kto był przeciw Rudy z pzpnu

odpowiedz
dejne3 - 14.07.2020 / 15:22, *.plus.pl

Damy radę, betonony Kurskigo mają 3 mecze dwa w lidze i trzeci w PP,mają z tyłu głowy mecz z krakowską w Lublinie

odpowiedz
Jano - 14.07.2020 / 15:18, *.orange.pl

Ale będzie wp....dol!!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.07.2020 / 17:02, *.t-mobile.pl

@Jano: to idź zastaw dom, furę i koniecznie postaw u buka!!! Tylko słownik ortograficzny sobie zostaw...

odpowiedz
Jano - 15.07.2020 / 09:02, *.orange.pl

@Sputnik 44: a ty sobie kup maść na ból d... jełopie

odpowiedz
FI(L)IP - 14.07.2020 / 14:55, *.amazonaws.com

Mosór i Włodarczyk z szansami na występ i od razu człowiek czuje się młodszy.

odpowiedz
Marian - 14.07.2020 / 14:44, *.zus.pl

Włodar King w napadzie

odpowiedz
Stefan - 14.07.2020 / 15:34, *.t-mobile.pl

@Marian: Dokładnie, dawnych wspomnień czar ;-) Vłodarioooo

odpowiedz
SEBO(L) - 14.07.2020 / 14:16, *.centertel.pl

Urlop ważny,tylko czy wrócą bez wirusa;jakoś myślę, że wątpię...

odpowiedz
Bartomeu - 14.07.2020 / 13:49, *.tpnet.pl

Fajnie by było, gdyby Vuko wystawił samych Polaków w składzie

odpowiedz
Kacperek - 14.07.2020 / 12:37, *.chello.pl

Teraz juz wiecie ,czemu , przegrali z Cracovia Puchar i wygrali pozniej u siebie , aby isc na Urlop :) dobre posuniecie z ich strony. To teraz porazka w Gdansku pewna

odpowiedz
old_fan - 14.07.2020 / 13:57, *.plus.pl

@Kacperek : Dokładnie!

odpowiedz
Odpowiedź do kibica - 14.07.2020 / 12:31, *.play-internet.pl

Jak coś to teraz mecze były często co 3 dni.
Nie wiesz, bo nie grałeś w piłkę, że taka częstotliwość meczowo-treningowa jest dla piłkarza, który tak jak piszesz nie trenował dłuższy czas jest po prostu Dużym wyzwaniem
I pilkarze, którzy byli mocno eksploatowani dostali zasłużone urlopy.

odpowiedz
kibic - 14.07.2020 / 12:23, *.chello.pl

coo?? przecież 2 miesiące nie grali przez pandemie, jakie urlopy?!

odpowiedz
hahah - 14.07.2020 / 12:00, *.orange.pl

hahaha niezły składzior

odpowiedz
lucho_83 - 14.07.2020 / 11:17, *.81.66

Dla stolarskiego po kompromitacji w Krakowie to jest mecz o życie.

odpowiedz