fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 1-2 Pogoń Szczecin

Przegrana na koniec mistrzowskiego sezonu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia przegrała w pożegnalnym meczu mistrzowskiego sezonu z Pogonią Szczecin 1-2. Pierwszego gola strzelił w pierwszej połowie Marcin Listowski, który precyzyjnym strzałem pokonał Radosława Cierzniaka. W drugiej połowie wynik podwyższył Adam Frączczak, a honorowe trafienie zaliczył Warchoł. Legioniści ponownie zagrali w mocno przebudowanym składzie, lecz potrafili stworzyć sobie kilka dobrych okazji na doprowadzenie do remisu.

Drugi mecz z rzędu Legia rozpoczęła w mocno zmienionym składzie. Ponownie na murawie zobaczyliśmy kilku młodych zawodników, którzy mogli sprawdzić się na tle ekstraklasowego przeciwnika. Pierwsze kilkanaście minut nie porwało. Pogoń oddała jedno uderzenie na bramkę gospodarzy, z którym spokojnie poradził sobie Radosław Cierzniak. Potem szczecinianie spokojnie rozgrywali swoje ataki, czekając na błąd przeciwników. W 20. minucie znów było groźnie pod polem karnym Legii, kiedy próba jednego z gości została zablokowana i skończyło się tylko na rzucie rożnym. Niebawem, bo w 25. minucie Hubert Matynia prostym zwodem oszukał Pawła Stolarskiego, wpadł w szesnastkę, gdzie chciał zaskoczyć bramkarza, lecz ten był czujny i nie dał się pokonać.

Przewaga gości została udokumentowana na kilka minut przed przerwą, kiedy pierwszego gola strzelił Marcin Listkowski. Akcja rozpoczęła się od Benedikta Zecha, który po dobrym podaniu od razu wypatrzył swojego kolegę z drużyny. Listowski po otrzymaniu piłki przymierzył w kierunku dalszego słupka, wyprowadzając swój klub na prowadzenie. Tuż przed zejściem piłkarzy na przerwę do remisu powinien doprowadzić Mateusz Cholewiak. Pomocnik dostał podanie od Macieja Rosołka i w bardzo dobrej sytuacji przestrzelił... Za moment arbiter zagwizdał po raz ostatni w pierwszych 45 minutach. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu gospodarzy, którzy nie potrafili znaleźć sposobu na przełamanie obrony Pogoni. Goście z kolei wykorzystali jedną ze swoich szans i zasłużenie objęli prowadzenie.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Na drugą połowę Legia wyszła bez zmian. Niedługo po przerwie na strzał z dystansu zdecydował się Bartosz Slisz, jednak zabrakło mu precyzji. Piłkarze Aleksandara Vukovicia starali się grać bardziej ofensywnie niż wcześniej, jednak kiedy dochodzili pod pole karne Pogoni, to zazwyczaj w ich poczynania wkradały się błędy. Po godzinie gry składna akcja młodych graczy gospodarzy. Rosołek dograł do Szymona Włodarczyka, który nie zdołał opanować piłki na tyle, aby oddać strzał na bramkę Dante Stipicy.

Wkrótce na boisku pojawił się debiutujący w pierwszym zespole Damian Warchoł, a legioniści stworzyli sobie kolejne dwie dobre szanse na doprowadzenie do remisu. Dwukrotnie góra był jednak bramkarz Pogoni, który najpierw złapał piłkę kopniętą przez Rosołka, a za moment również dobrze zachował się broniąc próbę Warchoła, mogące zaliczyć prawdziwe wejście smoka. Po kolejnych kilku minutach Pogoń uspokoiła grę i mecz przeniósł się do środkowej strefy boiska. W 82. minucie losy meczu rozstrzygnął Adam Frączczak. Pomocnik skorzystał z podania ze skrzydła i podwyższył prowadzenie Pogoni.

Potem szansę miał jeszcze Warchoł. Napastnik główkował po rzucie wolnym i świetnie na linii zachował się Stipica, lecz... po konsultacji VAR sędzia uznał jednak bramkę! Wkrótce arbiter zakończył ostatni mecz sezonu 2019/20.

Ekstraklasa
37. kolejka
#LEGPOG
6232
Warszawa
19.07.2020
17:30
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
1-2
Pogoń Szczecin
90+1' Warchoł
(0-1)
Listkowski 38'
Frączczak 81'
33 Radosław Cierzniak
41 Paweł Stolarski
34 Inaki Astiz
15 Ariel Mosór 63'
16 Luis Rocha
67 Radosław Cielemęcki 80'
99 Bartosz Slisz
4 Mateusz Wieteska
17 Mateusz Cholewiak
39 Maciej Rosołek
21 Szymon Włodarczyk 63'
19 Wojciech Muzyk
44 William Remy 63'
23 Łukasz Łakomy
31 Piotr Pyrdoł
95 Damian Warchoł 63'
26 Mateusz Grudziński 80'
Dante Stipica 1
Benedikt Zech 23
Konstantinos Triantafyllopoulos 13
Mariusz Malec 33
Hubert Matynia 15
Tomas Podstawski 28
65' Kamil Drygas 14
Marcin Listkowski 29
75' Sebastian Kowalczyk 27
69' Paweł Cibicki 25
Adam Frączczak 9
Jakub Bursztyn 26
Kryspin Szcześniak 74
65' Damian Dąbrowski 8
75' Kacper Smoliński 61
69' Maciej Żurawski 54
Santeri Hostikka 16
Michalis Manias 7
Hubert Turski 63
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber,Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Trener: Kosta Runjaic
Asystent trenera: Tomasz Kaczmarek
Kierownik drużyny: Daniel Strzelecki
Lekarz: Bartosz Paprota
Masażyści: Patryk Sobczyk, Konrad Lisowicz
Sędziowie
Główny: Damian Kos
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Bartosz Heinig
Techniczny: Patryk Gryckiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (110)

+dodaj komentarz
ku(l)enovic - 21.07.2020 / 22:16, *.sky.com

proponuje pojedynek gigantów ;kulenovic ,gottwald ,eduardo ,necid ,czupa czups

odpowiedz
Domi3 - 20.07.2020 / 18:46, *.plus.pl

Mistrz ? Mając tyle punktów przewagi zostało 3 śmiać się już można ? I jednocześnie modlić dziękować że nie było jeszcze jednej kolejki...

odpowiedz
Markus Merk - 20.07.2020 / 20:00, *.play-internet.pl

@Domi3: Zmień lekarza, mistrzostwo było pewne już po meczu z Piastem. Legii wystarczał jeden punkt do mistrzostwa. Po meczu z Cracovią mistrzostwo. Więc jakie znaczenie mają trzy punkty przewagi? Ważne, że kluczowi piłkarze odpoczęli przed pucharami.

odpowiedz
FanVive - 20.07.2020 / 21:00, *.telnaptelecom.pl

@Markus Merk: Tak, tak, niech odpoczywają. Liczysz na puchary we wrześniu? Prędzej zobaczysz własne ucho bez lusterka

odpowiedz
Gabriel - 20.07.2020 / 18:37, *.centertel.pl

Możemy po meczu łatwiej zrozumieć co znaczy grać w rezerwowym składzie ... warto złożyć honor piłkarzom Pogoni gdyż oni cała rundę grali rezerwami po odejściu pół drużyny tych, którzy stanowili jakość morskiej Pogoni. (To tak na marginesie).
Dziś jest już wszystko historia, trzeba zrobić wszystko byśmy nie wypadli w pucharach kompromitująco ...?!

odpowiedz
Mazo(L) - 20.07.2020 / 14:44, *.ynet.pl

Ciekawe jak by wyglądała gra takiego Cielemięckiego gdyby np. miał wokół siebie Antolica czy Gwille. Patrząc po komentarzach, mam nadzieję że Vuko nie zrobił krzywdy tym chłopakom bo widać że chłopaki mają potencjał. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie można przeprowadzać 5 zmian i będziemy mogli ich ogrywać. Szczerze to nie widzę np. różnicy między takim Włodarczykiem a Kulo(pewnie miałby nawet lepsze statystyki gdyby grał tyle co Kulo i w otoczeniu lepszych piłkarzy) czy Cielemięckim który nie wyglądał jakoś gorzej niż Slisz za 6 mln zł. A młody Mosór wydaje że w pełni wykorzystał swoją szansę i kupiłbym stopera przy ewentualnej sprzedaży kogoś.

odpowiedz
tekken (L) - 20.07.2020 / 14:06, *.230.92

Taka uwaga do młodych napastników. Kiedyś jak grało dwóch napastników to zdarzały się duety, które same sobie kreowały akcję i były bardzo groźne. Teraz tego nie ma. Napastnik liczy tylko na podanie od pomocników i od razu sam wykańcza. Rozumiem, że każdy się chce pokazać. Jednak trzeba tez myśleć w ten sposób, bo takie duety były bardzo groźne. Teraz taki duet to był np. Muller i Lewandowski.

odpowiedz
Arek - 20.07.2020 / 12:34, *.master.pl

Legionista sezonu: Kulenović

odpowiedz
Jakub - 20.07.2020 / 12:28, *.edu.pl

DO REDAKCJI! Ogłoszenie z Katedry Warszawsko-Praskiej (Parafia Katedralna pw. Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika - ul. Floriańska 3): W najbliższy czwartek, tj. 23 lipca o godz. 20:00 Msza Święta dziękczynna dla kibiców Legii Warszawa.

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Kibiców Legii Warszawa, Pogoni Szczecin, Zagłębia Sosnowiec, Olimpii Elbląg, Radomiaka Radom.

MISTRZ, MISTRZ - LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Gabriel - 20.07.2020 / 18:45, *.play-internet.pl

@Jakub: .... przyłączam się do apelu...serdeczności

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 21.07.2020 / 06:30, *.centertel.pl

@Jakub: na tacę będą zbierać

odpowiedz
Jakub - 24.07.2020 / 09:16, *.edu.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Na tacę zbierali. Byłem w dniu wczorajszym na Mszy Świętej w Katedrze. Piękne przeżycie. Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich kibiców w Polsce.

odpowiedz
cat - 20.07.2020 / 11:52, *.centertel.pl

Faktem jest, że młodzież zagrała słabo. Wydaje się też że ta z Lecha jest na wyższym levelu. Gdyby jednak nie urlopy i dać im w środku pola Martinsa, Gwilie, Antolica czy Liqiniasa to obraz byłby zupełnie inny. W tym meczu nie grał zaden zawodnik z podstawowej 11 która walczyła o mistrza. Dlatego mieli ciepło w gościach i tylko laga do przodu. Wlacznie niestety z Wieteską...

odpowiedz
McA - 20.07.2020 / 12:46, *.as9105.com

@cat: Racja ale nalezy zauważyć że młodzież z Lecha już sie ogrywa od wielu kolejek. A Nasi dopiero są wprowadzani. Dajmy im szanse, a nie po jednym meczu odstawić.

odpowiedz
Pawełek - 20.07.2020 / 09:41, *.netfala.pl

Z taką grą jaką zaprezentowała Legia w meczu z Pogonią nie mamy czego szukać w Europie. Dużo pracy jeszcze przed Vuko i pozostałymi grajkami.

odpowiedz
Karlito - 20.07.2020 / 10:15, *.com.pl

@Pawełek:
Czy zauważyłeś może brak kilku chłopaków z pierwszej jedenastki? A dokładniej, brakowało nam jedenastu.

odpowiedz
jo - 20.07.2020 / 11:03, *.centertel.pl

@Pawełek: Majecki, Veso, Jędza, Lewczuk, Karbownik, Antolic, Gwilia, Martins, Wszołek, Novikovas, Luqinhas, Kante, Pekhart, Sanogo. Jakbyś gościu nie zauważył to wczoraj nie było tych 14 zawodników. Puknij się w łeb. Może pomoże...

odpowiedz
isaac - 20.07.2020 / 11:29, *.tpnet.pl

@Pawełek:

Januszu, Legia grała rezerwami

odpowiedz
Pati - 20.07.2020 / 18:48, *.play-internet.pl

@Pawełek: zgadzam się z twoja opinią... potrzebny jest Trener a nie trener....

odpowiedz
BLnM - 22.07.2020 / 00:51, *.chello.pl

@jo:
najbardziej brakowało Sanogo

odpowiedz
Karlito - 20.07.2020 / 09:31, *.t-mobile.pl

A tu znowu gownoburza. Wiekszosc malkontentow to albo dzeci, albo sezonowcy.
1. Legia zdobyla mistrza w bardzo dobrym stylu. Koncowka troche to przyslonila, bo przez kontuzje wypadla polowa skladu.
2. Ostatnie 2 mecze zostaly rozegrane tak, jak powinny, bo zagrali Ci, ktorzy nie mieli tylu okazji, ale ciezko trenowali oraz dostali szanse mlodzi, ktorych kazdy tak sie domagal.
3. Kadra, ktora grala co 3 dni ma urlop, wiec na puchary, ktore juz niedlugo, bedzie wypoczeta.
4. Te ostatnie mecze stanowily weryfikacje umiejetnosci i potencjalu niektorych zawodnikow. Moim zdaniem, najwiekszym wygranym bedzie Slisz i Rocha, a najwiekszym przegranym Stolarski i Cholewiak. Niektorzy mlodzi powinni dostawac wiecej szans, innych trzeba wypozyczyc, tu juz trener najlepiej wie.
5. Na juz potrzebujemy wzmocnien. Veso nie bedzie, wiec prawy obronca jest najbardziej potrzebny. Nie wiadomo, co z Karbownikeim, ale nie mamy komfortu czekania do wrzesnia. Kante tez wypadl, wiec potrzebujemy napastnika o podobnym profilu, co wiadomo, jest bardzo trudne. Na skrzydle mamy tylko Wszolka, wiec i tu potrzeba przynajmniej jednego klasowego grajka.
Wg mnie srodek obrony mamy bardzo dobry, bo oprocz zelaznej trojki mamy super mlodego, ktory moze grywac w PP albo lidze. Defensywnych/srodkowych pomocnikow tez mamy dobrych (Antola, Slisz, Martins).
Co sie rzuca w oczy, to brak kreatywnosci w ofensywie. Sam Luqi to za malo.
Jesli chodzi o bramke, to moim zdaniem pierwszym bramkarzem powinien byc Cierzniak, a Miszta powinien grac w PP i niektorych meczach ligowych. Bez sensu jest sprowadzanie bramkarza typu Kuciak.
I tyle ode mnie

odpowiedz
tekken (L) - 20.07.2020 / 08:19, *.230.92

Mordki dodawać (L) do ksywek i najlepiej zawsze jak się wypowiadacie nie tylko na forach Legi.

odpowiedz
Bo życie Ci ucieka - 20.07.2020 / 08:28, *.t-mobile.pl

@tekken (L): wyloguj się do zycia

odpowiedz
tekken (L) - 20.07.2020 / 11:37, *.230.92

@Bo życie Ci ucieka: pyrko wal się

odpowiedz
Edek z fabryki kredek - 20.07.2020 / 08:16, *.t-mobile.pl

Zero szacunku dla kibiców. Mimo pandemii stawiają się na meczu, gdzie chce się świętować tytuł, obejrzeć dobra piłkę, a tu trzeci garnitur...

odpowiedz
Kasztelan - 20.07.2020 / 07:33, *.inetia.pl

Zespół buduje się od zatrudnienia porządnego trenera a nie nieudacznika...

odpowiedz
pol - 20.07.2020 / 07:18, *.chello.pl

PINOKIO.............trenerzyna................prawie połowa meczów w tej gównianej lidze ze strat,a punktów.
10 porażek.
Dno

odpowiedz
Gienek - 20.07.2020 / 01:21, *.vectranet.pl

Dwa dziadoskie mecze na koniec sezonu... Teraz czas wziąć się do roboty i zaistnieć w Europie.

odpowiedz
Markus Merk - 20.07.2020 / 00:27, *.play-internet.pl

Warchoł, Remy, Rocha i Mosór na plus reszta słabo albo bardzo słabo. Wynik i gra nie mogła być inna, jeśli zawodnicy spotkali się i zagrali pierwszy i ostatni raz w takim składzie. Warchoł do jedynki.

odpowiedz
mazowiecki scout - 19.07.2020 / 23:51, *.plus.pl

Może tacy zawodnicy jak Yaya Banana oraz ukraiński środkowy obrońca Pavlo Kutas byliby odpowiedni dla Legii?

odpowiedz
Kamuflaż - 19.07.2020 / 22:41, *.tpnet.pl

Ta młodzież jest "bezbarwna" czyli nijaka. Żaden z nich nie nadaje się do gry w piłkę na poziomie ekstraklasy, jak mawiał Stanisław Czerczesow - to jest przedszkole! To, że są słabi technicznie wie chyba każdy, to, że taktycznie leżą odłogiem także, ale że im brak ikry i woli walki w meczu o pietruszkę ... żaden małolat nie pokazał przysłowiowych "jaj" takie biegające panny na wydaniu w koszulkach Legii. Jak to jest ta przyszłość piłki w Legii, to trzeba szukać szybko lekarza żeby nie dać się opętać przekonaniu o ich talencie. Legia mistrzem, gawiedź się cieszy, a za chwile eurowie...ol polskich zespołów.

odpowiedz
Janek - 19.07.2020 / 23:16, *.amazonaws.com

@Kamuflaż:
Ogólnie zgadzam się z Tobą. Choć weźmy też pod uwagę fakt każdy z tych chłopaków miał z tyłu głowy że jednak są mecze o pietruszkę, więc poziom motywacji mimo wszystko jest mniejszy.

"Żaden z nich nie nadaje się do gry w piłkę na poziomie ekstraklasy" - I tak i nie. Oczywiście, na dzień dzisiejszy żaden z tych chłopaków nie dałby rady, ale nie taki był cel ich występów. Pokazali się, zapamiętano ich nazwiska, dalej praca po ich stronie.

odpowiedz
atmosferic - 20.07.2020 / 00:26, *.orange.pl

@Kamuflaż: Mlodziezowcy Legii to sie ogrywaja na wypozyczeniach - to to byly przedszkolaki i tyle w temacie. 17 letnie dzieci nie beda podbijac zawodowej ligi - nigdzie tak nie ma - moze wejsc 1/2 ale to tyle - nie zrobisz jedenastki z malolatow i nie bedziesz robil punktow.

Nie krzewmy mitow - Barcelona B gra w 3 lidze. Jest zaledwie kilka klubow w europie ktore moga sie poszczycic rezerwami w 2 lidze - jest to psv,ajax,az alkmaar,utrecht,porto,benfica wiecej nie znam. Nie jest to takie latwe, wiec prosze o realna ocene.

Powtarzam 17 latkowie nie podbija futbolu - pojedynczy nastolatkowie TAK, cale druzyny, czy polowa druzyny 17 latkow - NIE! Nigdzie nie ma takich standardow.

To sa mity!

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 22:36, *.tpnet.pl

Mecz słaby, ale nic już nie znaczący. Fajnie Mosór się pokazał i Warchoł. Coś tam szarpać próbował i bramkę strzelił. Trochę szkoda, bo można było zremisować, jakby Rosołek zdążył po zagraniu Rochy. Ale i tak Legia mistrz.

odpowiedz
Pierwszy transfer ? - 19.07.2020 / 21:54, *.com.pl

Angel Gomez ofensywny pomocnik jest blisko Legii . Młody Piłkarz Man Utd . Nie przedłużył kontraktu w Anglii i jest blisko naszego zespołu .

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 21:59, *.bredband2.com

@Pierwszy transfer ?: Cytujac piekna Isabelle Scorupko z "Ogniem i Mieczem": Prawdali to?

odpowiedz
Hit - 19.07.2020 / 23:50, *.t-mobile.pl

@Pierwszy transfer ?: To byłby niezły hit

odpowiedz
Warszawiak - 20.07.2020 / 12:01, *.98.100

@Pierwszy transfer ?: Zejdź na ziemię... BŁAGAM!
Gość którego chcieli zatrzymać w Man U., który ma oferty z Juventusu, Realu itp. na pewno wybierze grę w Legii z pensją miesięczną w kwotę dniówki którą miał w United.
Kocham Legię, ale w bajki nie wierzę.

odpowiedz
Wolfik - 20.07.2020 / 20:13, *.mm.pl

@Warszawiak: Może jakąś Polkę z Warszawy poznał i pójdzie za głosem serca,,,,

odpowiedz
urs - 19.07.2020 / 21:48, *.chello.pl

Mistrz grAtulacje... a dalej pustynia i pustynia i porazki pozdro

odpowiedz
Andreas - 19.07.2020 / 21:30, *.play-internet.pl

No cóż w obronie najlepszy Mosor. Rozgrywającego brak. Brawo Warchoł i Grudziński. Stepica bezrobotny. My chyba jeden strzał co przyniósł bramkę.

odpowiedz
Polo - 19.07.2020 / 21:20, *.virginm.net

Brawo i szacunek dla piłkarzy Pogoni.Pokazali klasę.Dziękujemy.

odpowiedz
Polo - 19.07.2020 / 21:20, *.virginm.net

Brawo i szacunek dla piłkarzy Pogoni.Pokazali klasę.Dziękujemy.

odpowiedz
FWK - 19.07.2020 / 21:18, *.play-internet.pl

MISTRZEM POLSKI JEST... UKOCHANA MA... MISTRZEM POLSKI JEST... LEGIA WARSZAWA!!!
LEGIA WARSZAWA TO NAJLEPSZY KLUB!!! A KTO NIE WIERZY TO H.. MU W DZIUB!!!

odpowiedz
SF - 19.07.2020 / 21:13, *.tpnet.pl

Zepsute swieto przy Lazienkowskiej !!

odpowiedz
jarekk - 19.07.2020 / 21:08, *.metrointernet.pl

gratulacje dla Pogoni. Mistrzowska feta już była. Mecz o nic więc nie ma co przeżywać. Była okazja dla młodych pokazać się ale nie wykorzystali. Pytanie z czym do europy jak nie dają rady w najgorszej lidze?

odpowiedz
Wski - 20.07.2020 / 18:53, *.play-internet.pl

@jarekk: Wypada zgodzić się z twoim każdym literalnie zdaniem. Pozdro

odpowiedz
Wzmocnienia na LM , nie na Ligę a to już dużo wyższy poziom potrzebnych wzmocnień Legii !!! - 19.07.2020 / 20:49, *.com.pl

Tak na miarę Legii Bartosz Kapustka i Rafał Kurzawa do wzięcia praktycznie od ręki w Legii mogliby się odrodzić tak jak Wszołek . Potrzebne są transfery na grę w LM , a to już nie ligowa półka - dlatego nie jakieś wynalazki ze świata jakich już niejednokrotnie w Legii doświadczono , a później tylko kłopot , żeby jak najszybciej pozbyć się niepotrzebnego balastu , a transfery chociaż na średnim europejskim poziomie tak abyśmy nie bali się takich drużyn jak m.in Bate Borysów itd. potrzebne jest solidne wzmocnienie pierwszej 11 Wojskowych

odpowiedz
Pacho - 20.07.2020 / 11:13, *.55.44

@Wzmocnienia na LM , nie na Ligę a to już dużo wyższy poziom potrzebnych wzmocnień Legii !!!: Takie wzmocnienia nic Legii by nie dały. Na LM cały zespół musi być bardzo techniczny przy takich zawodnikach jak Kapustka albo Kurzawa. Oni sami są za słabi motorycznie na LM, a przy całym ogóle nie można sobie pozwolić w składzie na 2 zawodników co walczyć nie potrafią i są poprostu wolni jak żółwie.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 19.07.2020 / 20:38, *.orange.pl

Szkoda że nie udało się wygrać na zakończenie, ale cóż.
Pogoń grała w najsilniejszym składzie a my graliśmy młodzieżą.
Podobała mi się gra Ariela Mosóra, myślę że w przyszłości będzie z niego bardzo solidny obrońca.
Dziękuje piłkarzom za dobry sezon, oczywiście mógł być lepszy, ale cieszę się że odzyskaliśmy Mistrzostwo Polski. Dzięki za to !

odpowiedz
Grubas Bielany - 19.07.2020 / 20:38, *.160.21

Co to za Pani podawała medale ?

odpowiedz
FWK - 19.07.2020 / 20:29, *.play-internet.pl

Vuko został wybrany trenerem sezonu! To chyba jednak coś znaczy. Niektorym proponuje wyebanie ze łba w ścianę! Jest taka przyśpiewka która wam dedykuję LEGIA WARSZAWA! To najlepszy klub!!! A kto nie wierzy... To h.. mu dziub

odpowiedz
J1980 - 19.07.2020 / 20:05, *.amazonaws.com

Koledzy kibice i forumowicze nie ma co się grzać. Wiadomo czemu miały służyć dwa ostatnie mecze. W Legii jest straszna bieda i wystawianie dzieciaków miało służyć wyrywaniu paru groszy z pro junior system. Fajnie że się pocieszylismy, że feta, że race, że dziś medale ale to że Legia oddaje rywalom mecze żeby wyrwać dodatkowo parę groszy daje nam wszystkim do myślenia co dalej. Odpoczynek podstawowych graczy przed el Pucharów do mnie nie przemawia bo z tą grą i składem, przy braku rozstawienia w 3 i 4 rundzie to czysta mrzonka. Jeżeli trener daje do zrozumienia że LE to minimum 5-6 transferów do pierwszego składu bo inaczej nie ma o czym gadać a prezes w tv mówi że LE to minimum ale na transfery nie ma pieniędzy to mówienie o wspólnej wizji rozwoju to jakieś bzdury. Przy dzisiejszych realiach żeby myśleć o fazie grupowej czegokolwiek trzeba w drużynę zainwestować a później ewentualnie czerpać profiy. U nas jest dokładnie odwrotnie i budżet klubu opiera się na pieniądzach z czegoś czego jeszcze nie ma i z dużym prawdopodobieństwem nie będzie. To tak jak by iść na bal na krzywy ryj a jak będzie fajnie i smacznie to może po balu kupię bilet wstępu. Martwi mnie bieda w Legii. Pieniędzy z tv i za mistrza już nie ma, bo są one przeznaczone na bieżące działania klubu co było już mówione. Budżet robiony jest na podstawie pucharów których nie ma. Przyszly sezon oparty będzie na transferze Karbownika, przelewie z Monaco i może kilku innych. Vuko w wypowiedziach już się asekuruje bo wie że jak nie będzie Legii w LE to jego już nie ma. I znowu zmiana koncepcji. Można myśleć o przyszłości i bilansowaniu kasy transferami młodzieży ale jeden już wyjechał, drugi wyjedzie lada chwila a reszta młodzieży jaka jest każdy dziś widział. Nędza zawsze będzie nędza. Mioduski ma się za świetnego stratega i biznesmena. Szkoda że nie widzi że Legia bez konkretnego inwestora (nie właściciela) inwestora nie zrobi kroku do przodu jak choćby Slavia Praga. Wiem że ktoś powie to kup klub i zarządzaj. Ale tak się po prostu nie da.
Ps. Mioduskiemu bardzo imponuje sposób prowadzenia klubu z Poznania (choć się nie przyzna) ale tak jest. Dużo młodzieży, Kasa z transferów, wychowankowie. Jest to oczywiście kosztem trofeum. Ale jest mała różnica. Tam jest właściciel ktory ma fizyczny przychód z produkcji sprzętu AGD i raz gorzej raz lepiej ale ten przychód cały czas generuje. Inna sprawa że klubem zarządzają debile. Ale nie o tym. W Legii jedynymi przychodami są tv, transfery, kredyty i pożyczki z funduszy dziwnego podchodzenia. To nas kibiców powinno martwić w perspektywie.
PS2. I pamiętajmy. Pan Mioduski został właścicielem klubu bo spłacił partnerów pieniędzmi nie swoimi a wygenerowanymi przez ten klub. To jedno wystarczyło żeby się domyśleć jak będzie funkcjonował.
Narazie cieszmy się a za miesiąc startujemy ponownie z najlepszą liga świata, pozdro!

odpowiedz
KIBIC L - 19.07.2020 / 20:51, *.t-mobile.pl

@J1980:
Mądrze napisałeś zgadzam się z tobą pozdro. Mioduski zawsze bajki opowiadał. Sam Vuko mówił, że 20 mil euro na transferach zarobił, a teraz co ? Nie ma na transfery ? To gdzie te pieniądze ? Tylko niech nikt nie zwala na koronawirusa bo on aż takich wielkich strat nie spowodował bez przesady

odpowiedz
Kipkorir - 19.07.2020 / 20:01, *.plus.pl

Ten skład nie utrzymał by się w Ekstraklapie! Młodzi, utalentowani, z (L) w sercu, którzy będą gryźć murawę w każdym meczu... lepiej niech tak nie gryzą, bo tylko będą dodatkowe koszty jej wymiany bez minimalnego pożytku i dorobku punktowego.

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever - 19.07.2020 / 19:59, *.amazonaws.com

10 porażka,Mistrz samotny bez pucharu,ale nic sie nie stało Vuko jest dobry asystênt asystéta,serce zabolało z takim mistrzem,wydaje sie że mamy cichego ,zamkniêtego w sobie trenera,poprostu nauczył sie po trochu od każdego ostatniego trenera kiedy był drugim planem,I tak raz jest Staśkiem raz Pinto raz Magierá a sam jest dalej drugim trenerem ,szacun ale z tym trenerem nigdy nie bédzie Super Legii!

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 20:01, *.bredband2.com

@News⚽️Legia and Friends Forever: A ty znowu jak choragiewka pieprzysz glupoty. Raz Vuko to swietny trener. Innym razem wysylasz go na trybuny. Pozniej znowu to super trener na przyszlosc. Teraz ze niby dobry asystent.
Chcialem powiedziec zebys sie zdecydowal ale za glupi jestes. Wylacz kompa i sie tu nie pokazuj pajacu jeden.

odpowiedz
Janek - 19.07.2020 / 20:52, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
Gościu, czytam Twoje posty bo interesuje mnie opinia każdego Legionisty. Ale fakty których najwyraźniej nie umiesz albo nie chcesz zaakceptować są takie, że bez przerwy obrażasz, atakujesz i uważasz się za najmądrzejszego. Nie ma wątku w którym na kogoś bez powodu nie wjeżdżasz. Wczoraj Ci jeden Kolega zwrócił uwagę że ciągle się kłócisz, to Redakcja (o zgrozo!) usunęła ten post. Nie wiem kim jesteś i nie zamierzam Cię oceniać, ale tak po ludzku życzę Ci zmiany retoryki i sposobu rozmowy. Bo zwyczajnie do niej zniechęcasz.

Serdeczności i pogody ducha.
Jan

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 21:03, *.bredband2.com

@Janek: Gdybys, jak twierdzisz, czytal, to bys wiedzial ze:
1 - nie kloce sie "z kazdym", tylko "mam czelnosc" odpowiadac tym ktorzy chetnie mi bez powodu bluzgaja. Generalnie wybieram takie same fale nadawania jak oni, zeby nie bylo nieporozumien.
2 - post zostal usuniety, ale nie bez powodu. Gdybys, ponownie, czytal to bys sie pewnie domyslil dlaczego.
3 - nie uwarzam sie za najmadrzejszego, ale na kilku sprawach sie bardzo dobrze znam. I dopuki ktos mnie nie przekona do innego punktu widzenia, nie mam zamiaru zmieniac tego jak te sprawy postrzegam. A argumenty typu "wypyerdalaj na k6, czy c*uj z toba" nie sa argumentami ktore mnie przekonuja do zmiany zdania (w danym temacie).
4 - jesli chcesz cos przedyskutowac, na normalnym poziomie, to chetnie, bo jest nas tutaj na forum kilku ktorzy regularnie to robia. Gdybys czytal to i o tym bys wiedzial.
Ale jesli twoim jedynym celem jest obrona syna (Cwult Legia) ktory nie raz mnie bezpodstawnie obrazal, to nie widze zadnego powodu dla ktorego mialbym tracic dla ciebie czas.

odpowiedz
Janek - 19.07.2020 / 21:10, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
No właśnie o tym mówię. Teraz ja jestem głupi bo nie czytam i nie rozumiem. I tak zwracasz się do wszystkich. Masz ewidentnie problem.

PS. Parę postów wyżej wysyłałeś Kolegę na naukę języka polskiego. Rozumiem że "uwarzać i "dopuki" to poprawna polszczyzna :)

Oj Kolego, weź się za siebie.

Dobranoc

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 21:17, *.bredband2.com

@Janek: Bo ewidentnie nie czytasz, mimo ze uzywasz tego jako argument. A ze to robi z ciebie glupiego, no to juz nie ja to powiedzialem.
I po raz kolejny, nie do wszystkich sie tak zwracam, ale lata spedzone na tym forum nauczyly mnie ze jest tutaj sporo chamstwa a grzeczne do tego podchodzenie nic nie daje.
Wiec powtarzam, staram sie zawsze nadawac na tej samej fali. A czy ty to potrafisz zrozumiec czy nie, to juz na prawde malo mnie obchodzi.

odpowiedz
Janek - 19.07.2020 / 21:29, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
Widzisz, tak jak mówię - ewidentnie nie umiesz kontrolować emocji. Nie obraziłem Cię ani razu, nie byłem chamski, skrytykowałem Twój sposób rozmowy. A poczytaj siebie. "Szkoda na mnie czasu", "robi ze mnie głupiego", "nie rozumiem co czytam".
Rozumiem że to jest ta rozmowa na poziomie którą proponujesz? Serdecznie współczuję Twoim rozmówcom.
A na razie jedyną osobą która nie rozumie i nie przyjmuje krytyki jesteś Ty.
I dyskretnie przemilczałeś wątek ortografii, bo przecież jesteś zbyt ważny żeby powiedzieć "sorry za błędy". Polecam nauczyć się tego - bardzo pomaga w życiu.

A Ty musisz być cholernie nieszczęśliwym człowiekiem.


odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 21:43, *.bredband2.com

@Janek: Moja odpowiedz byla krotka i konkretna. I faktem jest ze skontrowalem w niej twoj argument jakim byl "czytanie tego co pisze". Bo, po raz wtory, tego nie robisz. I ani razu nie stwierdzilem ze "jestes glupi" (to ty wyciagnales sma taki wniosek), wiec nie widze gdzie i jak moglbym cie obrazic. Jesli natomiast uwazasz krotka i konkretna odpowiedz za obrazliwa, to sorry, ale to ty masz problem.

Twoja odpowiedz byla tez krotka ale starales sie, slabo przyznam, uzyc sarkazmu i przyslowiowego odwrocenia kota ogonem. Na dodatek postarales sie zrobic z siebie ofiare/poszkodowanego (co potwierdzasz swym ostatnim wpisem). Bardzo czesto spotykam sie z podobna retoryka i nie wzbudza ona we mnie ani sympatii ani empatii.
A co do mojej gramatyki to wiem ze popelniam bledy. Po ponad 30 latach na obczyznie jest to nieuniknione. Osobiscie uwazam ze jest to pewnym osiagnieciem ze nie popelniam tych bledow wiecej. Niestety bardzo malo ludzi potrafi to docenic...

odpowiedz
Janek - 19.07.2020 / 21:59, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
"A że robi z ciebie głupiego, no to już nie ja to powiedziałem" - nie no w ogóle nie powiedziałeś, faktycznie :)

Odnoszę wrażenie że nie kontrolujesz co piszesz.

To jak sam robisz błędy i jesteś tego świadomy to nie wysyłaj innych na lekcje języka. Choć plus dla Ciebie że potrafisz to przyznać. Ja Cię nie znam ani Twojej historii życia więc nie wiem czy potrafię docenić to czy tamto. Niech Ci się wiedzie.

Miłego

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 22:09, *.bredband2.com

@Janek: "A że robi z ciebie głupiego..." bylo to w kontekscie ze sam tak uwaszasz/sam to tak okresliles, a nie ze to wlasnie ja tak uwazam. Pod tym wzgledem masz racje, nie kontroluje tego co pisze. Na dodatek wychodze z zalozenia ze kazdy czytajacy odgadnie dokladnie to o co mi w tekscie chodzilo. Jest to niestety blad ktory zdaza mi sie, nie powiem ze zbyt czesto, ale zdaza. Wiec nie kontroluje tez tego jak ktos moja odpowiedz odczyta.
A dzieki kulturze ktora tutaj na forum, generalnie, panuje, to powiem ci tak: wisi mi to.
Jak juz wspomnialem, jest nas tutaj kilku ktorzy wymieniaja sie roznymi pogladami, w cywilizowany sposob. Nie zawsze sie zgadzajac.
Ale przeciez ty juz to wiesz, bo czytasz, prawda?

odpowiedz
Janek - 19.07.2020 / 22:43, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
Taa, wiem. Niech będzie - wygrałeś :)

Powiedziałem już wszystko w temacie. Teraz piłka po Twojej stronie.

Życzę refleksji i więcej szacunku i życzliwości. Ale nade wszystko zdrowia!

Janek

odpowiedz
Forza Legia - 19.07.2020 / 19:57, *.plus.pl

Widze, że "kibicom Legii" nigdy nie dogodzisz. Mistrz był kwestią czasu ale zawsze znajdą się malkontenci, którym wiecznie źle. Jest Mistrz Polski i zamiast się cieszyć to narzekają. Typowa przypadłość Polskiego Narodu.

odpowiedz
Zlb82 - 19.07.2020 / 20:18, *.t-mobile.pl

@Forza Legia: Mordko moim skromnym zdaniem to jest PATOLOGIA!!!!Jak można jako WIERNY KIBIC LEGII W jednym tygodniu kochać trenera,Loczka, pilkarzy A tydzień czy dwa później jechać n nimi ostro!!!!!!?No bez kitu padaczka.DO WSZYSTKICH MATOLKOW BĘDĄCYCH CHORAGIEWKAMI LUB KIBICAMI SUKCESU SAJONARA!!!!NIE PASUJE MISTRZ ZDOBYTY W DOŚĆ DOBRYM STYLU, BEZ ZAWAŁU SERCA DO OSTATNIEJ KOLEJKI PROPONUJE WYJAZD NA K6,LUB AMICE CZY CO TAM KTO CHCE A OD LEGII WARA!!!!ZAPAMIĘTAĆ.-NIE WAŻNE CO ,JAK I GDZIE Z LEGIA NA ZAWSZE!!!!TRUDNE????LEGIA MISTRZ BRACIA!!!!

odpowiedz
Wolfik - 19.07.2020 / 19:51, *.mm.pl

Jeśli ktoś sądził, że zawodnicy 17-letni "wzmocnieni" rezerwowymi cokolwiek ugrają to gratuluję. Ten mecz pokazał im w jakim miejscu swojej piłkarskiej kariery się znajdują. I tyle. Reszta zależy od tego, jak wykorzystają to doświadczenie.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 19:59, *.bredband2.com

@Wolfik: No moze nie to zeby zdominowali Pogon, czy wygrali mecz z fajerwerkami, ale osobiscie mialem nadzieje ze nasza "mlodziez", te nasze talenty, pokaza troche jakosci pilkarskiej. A tu totalne zdziwko. Zalamanie powoduje fakt ze my na tym przedszkolu nic nie zbudujemy. A na przemyslane i konkretne transfery jak sam wiesz, nas nie stac. Tu juz nie chodzi o samo z czym do europy. Tutaj pomalu wkrada sie niepokoj z czym do ekstraklasy...
Pozdro.

odpowiedz
:/ - 19.07.2020 / 20:01, *.t-mobile.pl

@Wolfik: zobacz jak grają młodzi piłkarze: Liverpoolu, Ajaxu.. a nawet Lecha

odpowiedz
tekken (L) - 19.07.2020 / 21:22, *.chello.pl

@Krzeszczu: @Wolfik: Macie Pany racje, jak ma się 17 lat to ma się jeszcze sito w głowie. Zabrakło u nas motoru napędowego, który dałby pokazać się młodym takiego Antolicia, czy Gwilli.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 21:36, *.bredband2.com

@tekken (L): Tak, fakt, bardzo wazne jest zeby w danej "grupie mlokosow" (ze tak sie wyraze) jest kilku bardzo doswiadczonych graczy. Automatycznie podnosi to jakosc gry mlodzierzy pod wieloma wzgledami. I byc moze troche tego dzisiaj i w przedostatnim meczu zabraklo. Bo sam Astiz i Rocha na boisku to troszeczke za malo. Mozna spokojnie wystawic mlody sklad w meczu o pietruszke (jakim dzisiejszy w sumie byl), ale powinno tam byc 4-5 doswiadczonych pilkarzy. Zeby to wszystko jakos uspokoic, ulozyc, i tymi mlodymi kierowac.

Natomiast niepokoi mnie zupelnie inny fakt. Dla przykladu w lidze angielskiej potrafia grac bardzo mlodzi, tacy 17-18 latkowie, i to grac na bardzo wysokim pozniomie. W lidze. O niebo lepszej niz nasz, gdzie idzie o zupelnie inna stawke i inna kase niz u nas. Gdzie presja tez jest o niebo wyzsza.
A u nas, jak to pan Stanislaw okreslil, przedszkole...

odpowiedz
Wolfik - 20.07.2020 / 20:25, *.mm.pl

@tekken (L): Oczywiście, że tak. Dla mnie ten mecz (jak i ten wcześniejszy w Gdańsku) był niejako "nagrodą i zachętą" dla młodych do dalszej ciężkiej pracy. Na ta chwilę, z grupy młodych na występy w ex gotowy jest Rosołek (oczywiście nie w pełnym wymiarze) i Bartek Slisz. Reszta dopiero nieśmiało puka do jej bram.

@Krzeszczu: Doświadczeni na boisku byli. Tyle, że rezerwowi i akurat raczej nie ci ofensywni. Jeden ofensywny Cholewiak był chyba bardziej zagubiony niż młodzi. A piłkarzy z Anglii nie ma co porównywać. Jak mawiał klasyk nie bądźmy "pewexami", nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych :).

odpowiedz
Autor - 19.07.2020 / 19:49, *.virginm.net

Ale co ten Cholewiak??

odpowiedz
biaLy - 19.07.2020 / 19:48, *.chello.pl

Mistrz na farcie i tyle. Mieli 14pkt nad Lechem skończyli na 3. Jeszcze z 2 kolejki i spadliby na 2 miejsce na bank. Dobrze że Piast nie zagrał tak jak rok temu bo znowu byliby mistrzem. Ostatnie 2 mecze pokazały że młodzież jest po prostu słaba. Nie można na nich polegać. Szkoda że sezon nie skończył się na 30 kolejce to oszczędziliby nam tej żenady rodem z zeszłego roku. Mistrz słabością innych za rok Lech będzie o wiele mocniejszy więc obrona tytułu stoi pod dużym znakiem zapytania. A wy dalej cieście się z "mistrza" z 10 porażkami w tej zacnej lidze.

odpowiedz
Pyrka narka - 19.07.2020 / 19:56, *.abi24.pl

@biaLy: kup se maść

odpowiedz
Pyrka kup se maść - 19.07.2020 / 19:57, *.abi24.pl

@biaLy: świętuj drugie miejsce, za rok będziecie mieli powtórkę, u nas 2 miejsca się nie świętuje

odpowiedz
Pyrka szmyrka - 19.07.2020 / 20:01, *.abi24.pl

@biaLy: o jakim cieście piszesz, o kartoflanki? A to taki wasz tort? Świeczkę stawiasz?

odpowiedz
Podpis - 19.07.2020 / 19:47, *.play-internet.pl

Gratulacje za mistrzostwo , chwali się!!! ale to aż takiej chwały nie przynosi szczególnie wyniki meczów w grupie mistrzowskiej tylko 9 punktów , do tego 3 porażka ze śledzikami w sezonie i tylko 3 punkty przewagi w ostatecznym rozrachunku nad pyrami (po 30 kolejce było 11 , 60 Legia-49 Lech) - Legia mistrz ... pytanie czy nie dadzą d..y w Europie...

odpowiedz
autor - 19.07.2020 / 19:46, *.vectranet.pl

Dno, jak mamy miec takich mlodziezowcow to ja dziekuje, dwa - tak wlasnie swoj debilizm pokazuje Vuko, mlodych to sie wprowadza 2-3 max jednoczesnie, a nie poł składu, wiadomo bylo, ze dostana w pysk. Piekne zakonczenie, blamaz z pogonia, no ale trenejro bedzie zaaaadooowooolooony

odpowiedz
Pit - 19.07.2020 / 19:45, *.net.pl

Dzięki Bogu to już koniec tej kopaniny. Jak zwykle olali kibiców i przegrali mecz u siebie.... Wstyd! Tak czy owak gratulacje za mistrza ale dużo, bardzo dużo pracy przed nimi..... I wzmocnień.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 19:44, *.bredband2.com

Juz szanowny Pan Stanislaw mawial ze z tego przedszkola niewiele bedzie.
Generalnie nie lubie gdybac, ale "gdyby" tu nadal byl Pan Stanislaw...

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 19:47, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: to miałby asystenta vuko :/

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 19:49, *.bredband2.com

@Arek: Pan Stasiu dal by rade :-))

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 19:52, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: tyle, że zrezygnował z tego cyrku

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 20:02, *.bredband2.com

@Arek: chyba nie bardzo pamietasz jak z tym dokladniej bylo.

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 23:22, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: z tego co wiem to Pan Stanisław wymagał od właścicieli aby Ci wyłożyli troszkę $ na piłkarzy.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 23:26, *.bredband2.com

@Arek: Jesli dobrze pamietam to tak wlasnie bylo. Ale zamiast wylozyc troche kasy na pilkarzy Miodek z Lesnym i Dzedzlem woleli dac kopa panu Stanislawowi.

odpowiedz
Polo - 19.07.2020 / 19:41, *.virginm.net

Wstyd jedyne co mi przychodzi na myśl po tym meczu.Nie mamy przyszłości z tymi młodzieżowcami,całe szczęście że sezon się skończył,bo jeszcz e jakby było parę kolejek to mistrz by nam odjechal.Majac przewagę 11 punktów, a kończąc sezon tylko z trzema to coś jest nie tak.Jest material do przemyślenia,jeżeli ktoś to potrafi robić w klubie.Stolarski i Wieteska powinni się zastanowić czy nie warto zmienic wykonywanego zawodu np.praca w stolarni tacy są drewniani.

odpowiedz
jim - 19.07.2020 / 19:38, *.tpnet.pl

Niestety słabo rokują Ci młodzi zawodnicy.

odpowiedz
Krzysiek - 19.07.2020 / 19:37, *.centertel.pl

Ta przegrana to zasłona dymna.
Legia nie chce zdradzać super tajnej taktyki na europejskie puchary.
V1...V2...V...uko 3

odpowiedz
Klex - 19.07.2020 / 19:42, *.t-mobile.pl

@Krzysiek: super tajna taktyka skrywana głęboko w dresie..

odpowiedz
Zbyszek - 19.07.2020 / 19:36, *.plus.pl

Dno totalne. Tacy już mądrzy po zdobyciu mistrzostwa w tej pseudo lidze podwórkowej. Szkoda że zapomnieli o ludziach którzy kupili kiedyś karnety i muszą oglądać "takie widowisko", albo tych którzy płacą za oglądanie tego badziewia w TV.
Profesjonalizm w najwyższym wydaniu - dno i żenada.
Tacy już mądrzy są, więc zobaczymy jaką karierę zrobimy w Europie.
A co do młodzieży - no cóż, jeżeli chodzi o zaangażowanie i umiejętności to tym z Poznania powinni buty czyścić
I tyle w temacie

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 19:34, *.master.pl

Poza siatkonogą, grą w dziada i śpiewem "nie poddawaj się" oni coś jeszcze trenują ?

odpowiedz
Kolo - 19.07.2020 / 19:32, *.sky.com

I tak MISTRZ LEGIA MISTRZ panoowie!!!

odpowiedz
... - 19.07.2020 / 19:37, *.t-mobile.pl

@Kolo: mistrz dzięki Cracovii.

odpowiedz
gazza - 19.07.2020 / 19:32, *.inetia.pl

Mistrz jest ale potrzebny napastnik i trener.

odpowiedz
NOCIO - 19.07.2020 / 18:19, *.ip-point.pl

Walczymy, do boju!

odpowiedz
speed - 19.07.2020 / 19:31, *.play-internet.pl

@NOCIO : Chyba do gnoju?!

odpowiedz
Nico - 19.07.2020 / 19:36, *.chello.pl

@speed: Gnoj idz poprzezucaj buraku...Dobrze ze Vuko dal się pokazac mlodiezy.BRAWO LEGIA.

odpowiedz
... - 19.07.2020 / 19:38, *.t-mobile.pl

@Nico: vuko trenerzyna na lata

odpowiedz
autor - 19.07.2020 / 19:47, *.vectranet.pl

@Nico: co Ty bredzisz

odpowiedz
Kipkorir - 19.07.2020 / 19:47, *.plus.pl

@Nico:
Trener nie wiem czy do końca lata ;)

odpowiedz
speed - 19.07.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

@Nico: Coś ty taki nerwowy zaraz w galotki się skitrasz.

odpowiedz