Damian Warchoł - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Warchoł: Najbardziej cieszy mnie występ

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Bardzo się cieszę. Jeszcze kilka miesięcy temu nie spodziewałem się, że znajdę się w takim wielkim klubie jak Legia. Grałem w trzeciej lidze w Pelikanie Łowicz i bardzo miło wspominam ten okres, ale trzeba iść do przodu. Po udanym sezonie w moim wykonaniu udało mi się na koniec zadebiutować w Ekstraklasie. Bramka to dodatek, ponieważ najbardziej cieszy mnie występ - mówi po spotkaniu z Pogonią Damian Warchoł.

- Pomijając straty przy kontrach, to jestem zadowolony ze swojej gry. Czasami zdarzało się, że chciałem zagrać piłkę szerzej na skrzydło, kiedy zawodnik zbiegał z piłką do środka. Zaliczyłem jednak kilka odbiorów, parę akcji również rozegrałem, na koniec strzeliłem jeszcze gola, więc uważam, że sam występ był dobry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
F - 21.07.2020 / 14:38, *.play-internet.pl

Bardzo fajnie mamy ułożone rozgrywki. Chłopaki na 4 poziomie mogą się ogrywać z rezerwami ekstraklasowych i 1 ligowych klubów:
Grupa I: Legia
Grupa II: Pogoń
Grupa III: Miedź, Górnik Z, Zagłębie L.
Grupa IV: Cracovia, Korona
Dochodzą do tego kluby niegdyś grające w Ekstraklasie lub z dużych ośrodków, co też wyróżnający się zawodnik nie umknie uwadze zainteresowanych.
Ważna jest selekcja w niższych klasach rozgrywkowych, tym pro bono zajmują się ludzie z "Ty też masz szansę", polecam tag na twitterze: #ttmsz
Tak bardzo ważny jest nawet najmniejszy awans zawodnika z 5 poziomu do 4 poziomu. Jeżeli macie czas i możliwości to śledźcie nawet takie rozgrywki bo można trafić na kogoś kto zasługuje na grę wyżej.

Dodam od siebie że Jacek Krzynówek wieloletni piłkarz bundesligowy i reprezentant z dynamitem w nodze mając 18 lat grał w B Klasie, a Kuba Błaszczykowski z 4-ligowego Rakowa trafił do Wisły K. i to również dzięki zaangażowaniu jego wujka (obecnego selekcjonera naszej reprezentacji).
Nasuwa się pytanie, ilu chłopaków ma talent, a nie mają warunków do wzrostu umiejętności (piłkarz potrzebuje bodźców w postaci konkurencji i fachowej instrukcji od trenera)? Ile dzieciaków jest wykluczonych komunikacyjnie bo na ich wiochę nie jeżdżą PKSy?
NIe wiem jak u Was na Mazowszu, ale w reszcie Polski znajdą się takie "wysepki", gdzie psy ch****i wodę piją.

odpowiedz
Jerry - 20.07.2020 / 22:15, *.com.pl

To jest kolo, który zawsze znajdzie drogę do bramki. Popatrzcie ile goli strzelał w poprzednich klubach. Ktoś może powie, że to były nìższe ligi a ja powiem, że jak ktoś ma instynkt snajpera i fart to w każdej lidze będzie strzelał. Przykĺad Nikolić albo słunny "Kiełbasa" czyli Piechna.

odpowiedz
dejne3 - 23.07.2020 / 09:57, *.plus.pl

@Jerry: 100% racji a gdzie zaczynał Kowalczyk ,Niezgoda właśnie w niższych ligach ,tak trzeba dawać szansę takim jak Warchoł

odpowiedz
Markus Merk - 20.07.2020 / 19:42, *.play-internet.pl

Warchoł do jedynki, znacznie lepszy występ niż Włodarczyka, dodatkowo okraszony bramką.

odpowiedz
dejne3 - 22.07.2020 / 11:16, *.plus.pl

@Markus Merk: 100% racji od młodego Nędzy jak najbardziej Lepszy Młody Władek musi się dużo uczyć ,Mosór jak najbardziej na TAK

odpowiedz
Macko - 20.07.2020 / 13:04, *.com.pl

Dobrze wypadl bo duzo biegal, walczyl i pokazywal sie do grania. Jak dla mnie Vuko powinien na niego stawiac, bo w tym Pelikanie podobno sporo bramek zdobyl.

odpowiedz
Felek - 20.07.2020 / 11:37, *.netfala.pl

Dzik jesteś nie Warchoł. Dobry debiut!

odpowiedz
SlawoL - 20.07.2020 / 11:19, *.drgerard.eu

Brawo Tak trzymaj - skromność i walka na boisku

odpowiedz
andreas - 20.07.2020 / 09:17, *.chello.pl

Brawo pokazał się z dobrej strony. Miedzy lepszymi zawodnikami mogłoby być jeszcze lepiej. Dlaczego nie wyszedł on i Grudziński do dekoracji? decyzja klubu? czy regulamin PZPN? Czy może mówić, że zdobył z Legia MP.

odpowiedz
pol - 20.07.2020 / 07:25, *.chello.pl

Następny kaleczniak ze stajni PINOKIA kaleczniaka

odpowiedz
L - 20.07.2020 / 11:41, *.play-internet.pl

@pol: hahaha ale jesteś głuuuupi

odpowiedz
olew - 20.07.2020 / 13:44, *.vectranet.pl

@L: jesteś bardzo głupi i nudny

odpowiedz
Pawciu - 20.07.2020 / 07:13, *.net.pl

Bramka bramka ale przez pare minut pokazal sie lepiej niz mlody Wlodar w 1,5 meczu

odpowiedz
Olaf - 20.07.2020 / 15:05, *.vectranet.pl

@Pawciu: Racja, Warchoł wszedł i ... strzelił bramkę, Włodar II grał 70 minut i 2 razy minął się z piłką zamiast strzelić gola ! Upraszczam, ale tak to wygląda, trzeba wykorzystywać szanse!

odpowiedz
Kubuś. - 20.07.2020 / 06:16, *.t-mobile.pl

Do ach.Damian już nie jest taki młody,ma 25 lat.

odpowiedz
Ach - 20.07.2020 / 02:04, *.as13285.net

Mlody Twoj wystep byl do dupy, beda gadali ze idziesz do Barcy bo bramke strzeliles, ze Twoja wartosc to
X milion zlotych bo idziesz do ruskich blablablabla....pi.... olto pracuj, rob swoje, moze Twoj tato nie byl pilkarzem, a moze nie tak slawnym, ale tylko soba to wywalczysz!! Powodzenia i oby Twoje nazwisko Juras na Lazienkowskiej krzyczal xrazy

odpowiedz
Ten młody ma 25 lat - 20.07.2020 / 06:23, *.chello.pl

@Ach:

odpowiedz