Wypożyczeni: Bramka Sitka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Gracze I i II ligi zakończyli zmagania. Do rozegrania pozostały jeszcze baraże, w których zobaczymy wypożyczonych legionistów. Cezary Miszta (Radomiak) odpoczywał w przegranym meczu z Puszczą. W ekipie z Niepołomic pokazał się Maksymilian Sitek, który zdobył jedną z bramek. W Suwałkach spotkali się Konrad Matuszewski oraz Tomasz Nawotka. Obaj weszli na plac gry w drugiej połowie.
I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Wartą Poznań
Kacper Kostorz (Miedź Legnica) - od 66. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
Konrad Matuszewski (Wigry Suwałki) - od 78. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - od 84. minuty w wygranym 2-0 meczu z Wigrami Suwałki
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Radomiakiem Radom. Strzelec bramki na 2-0 w 64. minucie spotkania.
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 4-1 meczu z Chojniczanką Chojnice

Radomiak Radom
Cezary Miszta - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Puszczą Niepołomice
Kacper Pietrzyk - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Puszczą Niepołomice

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Pogonią Siedlce

Skrót meczu Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom (bramka Maksymiliana Sitka)