REKLAMA

Terminarz III ligi, grupy I 2020/2021

Woytek, źródło: 90minut.pl

Łódzki ZPN ustalił terminarz sezonu zasadniczego III ligi, gr. I. Rozgrywki, w których będą uczestniczyły aż 22 drużyny, rozpoczną się 8 sierpnia, a zakończą 28 marca. Po rozegraniu pierwszej rundy (21 kolejek) drużyny zostaną podzielone na grupy - mistrzowską (osiem zespołów, mecz i rewanż) i spadkową (14 zespołów, jeden mecz).

Rezerwy swoje mecze będą rozgrywały na stadionie Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia
KS Kutno - Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg
RKS Radomsko - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - KS Wasilków
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia
Polonia Warszawa - Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom - Błonianka Błonie
KS Wasilków - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg - RKS Radomsko
Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Kutno - Olimpia Zambrów

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Kutno
RKS Radomsko - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie - KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Concordia Elbląg - Legionovia Legionowo

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia
Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa - Concordia Elbląg
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - GKS Wikielec
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
KS Kutno - RKS Radomsko
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 5-6 września
Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa
RKS Radomsko - Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok - KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
GKS Wikielec - Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków
Concordia Elbląg - Broń Radom
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa

Kolejka 6 - 12-13 września
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa
Broń Radom - Legionovia Legionowo
KS Wasilków - Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice - GKS Wikielec
KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko

Kolejka 7 - 19-20 września
RKS Radomsko - Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów
GKS Wikielec - KS Kutno
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
Błonianka Błonie - Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo - KS Wasilków
Ursus Warszawa - Broń Radom

Kolejka 8 - 26-27 września
Polonia Warszawa - Broń Radom
KS Wasilków - Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice - Błonianka Błonie
KS Kutno - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 9 - 3-4 października
Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko
GKS Wikielec - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie - KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom - KS Wasilków

Kolejka 10 - 10-11 października
Polonia Warszawa - KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Huragan Morąg - Concordia Elbląg
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Błonianka Błonie
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
RKS Radomsko - GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 11 - 17-18 października
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz - RKS Radomsko
Błonianka Błonie - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno
Concordia Elbląg - Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo - Huragan Morąg
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Broń Radom - Znicz Biała Piska
KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 12 - 24-25 października
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - KS Wasilków
Legia II Warszawa - Broń Radom
Huragan Morąg - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
KS Kutno - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko - Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec

Kolejka 13 - 31 października
GKS Wikielec - Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie - Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo - KS Kutno
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
Broń Radom - Huragan Morąg
KS Wasilków - Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska

Kolejka 14 - 7-8 listopada
Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg - KS Wasilków
Unia Skierniewice - Broń Radom
KS Kutno - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz

Kolejka 15 - 11 listopada
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
Błonianka Błonie - GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg - RKS Radomsko
Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Broń Radom - KS Kutno
KS Wasilków - Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa

Kolejka 16 - 14-15 listopada
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno - KS Wasilków
Olimpia Zambrów - Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa
RKS Radomsko - Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie

Kolejka 17 - 21-22 listopada
Błonianka Błonie - Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa - RKS Radomsko
Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków - Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - Huragan Morąg

Kolejka 18 - 28-29 listopada
Polonia Warszawa - Huragan Morąg
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
KS Kutno - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków
RKS Radomsko - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
GKS Wikielec - Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 19 - 13-14 marca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - GKS Wikielec
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa - KS Kutno
Huragan Morąg - Unia Skierniewice

Kolejka 20 - 20-21 marca
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
KS Kutno - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska
RKS Radomsko - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
GKS Wikielec - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie - Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 21 - 27-28 marca
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Broń Radom - GKS Wikielec
KS Wasilków - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - RKS Radomsko
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - KS Kutno

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.