Kahlil Dukes - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kahlil Dukes znalazł klub w Turcji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kahlil Dukes, który w drugiej połowie grudnia zeszłego roku debiutował w barwach Legii (w meczu ze Śląskiem w hali Koło), w sezonie 2020/21 będzie występował w Turcji, w II-ligowym Samsun BSB Anakent. 25-letni Dukes rozegrał łącznie 11 meczów w barwach Legii (10 w EBL i 1 w PP), w których zdobył 184 punkty, co daje średnią 16,7 pkt. na mecz (w ciągu niespełna 30 minut spędzanych na parkiecie), a także zanotował 35 asyst (śr. 3,2). Dukes miał skuteczność z gry na poziomie 41,4 procent, w tym bardzo dobre 43,7% za 3 punkty (31/71 w rozgrywkach EBL).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.