Kacper Kostorz - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Kostorz wraca z wypożyczenia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kacper Kostorz powraca z wypożyczenia do Legii. 20-letni zawodnik spędził rundę wiosenną w Miedzi Legnica. Dla I-ligowego klubu rozegrał 15 spotkań, w których dwunastokrotnie wychodził w podstawowym składzie. Ponadto dwa razy cieszył się po strzelonych bramkach. Przypomnijmy, że Miedź walczyła w barażach o awans do ekstraklasy, ale musiała uznać wyższość Radomiaka.

W ostatnim czasie z wypożyczeń powrócili m.in. Mateusz Hołownia (Wisła Kraków), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Dominik Nagy (Panathinaikos Ateny) oraz Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec). Jednocześnie ważą się losy Mateusza Żyro, którego Stal Mielec chciałaby zatrzymać na kolejny sezon.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wolfik - 05.08.2020 / 14:44, *.mm.pl

Zjazd formy sportowej Węgra porażający. Piłkarz męczy się u nas okrutnie od jakiegoś czasu, pora na rozstanie. Z korzyścią to będzie dla obu stron, bo z tej mąki nic nie wyjdzie.

odpowiedz
Hiszpan - 05.08.2020 / 11:13, *.play-internet.pl

Z tego grona jedynie Hołownia jako tako rokuje.

odpowiedz
Japson - 04.08.2020 / 23:42, *.chello.pl

Pakuj pinkiel i nara ! !!!

odpowiedz
ding - 04.08.2020 / 08:06, *.chello.pl

A co z Jodłowcem? On też był wypożyczony.

odpowiedz
Adam - 04.08.2020 / 10:49, *.chello.pl

@ding: masz bardzo nieaktualne informacje.

odpowiedz
SEBO(L) - 04.08.2020 / 11:36, *.centertel.pl

@ding: kolega przeoczył jego sprzedaż w poprzednim,letnim,oknie transferowym za ok. 80000 € ?

odpowiedz
Kamień - 04.08.2020 / 12:25, *.chello.pl

@ding: Już dawno Legia go sprzedała...

odpowiedz
Obcy - 03.08.2020 / 19:13, *.t-mobile.pl

W Miedzi szału nie było. Nie wyróżniał się na tle piłkarzy pierwszoligowych. Chyba kolejne wypożyczenie?

odpowiedz
... - 03.08.2020 / 19:04, *.t-mobile.pl

Bad news

odpowiedz
Obcy - 03.08.2020 / 19:01, *.t-mobile.pl

Nie wyróżniał się zbytnio w Miedzi. Legia to obecnie zbyt wysokie progi.

odpowiedz
Dexter - 03.08.2020 / 18:37, *.centertel.pl

Kostorz Włodarczyk również będzie w 1 zespole skoro zadebiutował Lopez Kante Pekhart i Sanogo o napastników jestem spokojny w przyszłym sezonie (L)

odpowiedz