Slisz w meczu z Jagiellonią - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Bartosza Slisza

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mecz z Jagiellonią nieszczęśliwie zakończył się dla Bartosza Slisza. W 62. minucie gry pomocnik zderzył się w powietrzu z jednym z przeciwników, co spowodowało u niego rozcięcie głowy. Chwilę potem zawodnik został zmieniony na boisku przez Michała Karbownika.

Dokładniejsze badania wykażą czy u Slisza doszło do poważniejszego urazu.

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
zenon - 31.08.2020 / 07:28, *.tdt.pl

Jeden z najlepszych na boisku...

odpowiedz
Miki - 30.08.2020 / 13:37, *.plus.pl

Albo oglądam inne mecze, albo tu sama gimbaza siedzi :(. Slisz w dotychczasowych meczach w tym sezonie był najlepszy na boisku, jedyny który trzymał grę z tyłu, ale nie może być wszędzie. Nikt nie zwraca uwagi że Antolic, Martins są pod formą i jada po młodym. Wszystkie bramki po beznadziejnych stratach z przodu. Zobaczcie kto stracił i jak piłke przy drugiej bramce Jagielonii.

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2020 / 13:42, *.play-internet.pl

@Miki: Wiesz...co niektórzy myślą, że jak młody kosztował 1,5 mln euro to musi strzelać, asystować, odbierać piłkę a czasami nawet stanąć na bramce.... Nieważne, że to defensywny pomocnik...

odpowiedz
ja - 30.08.2020 / 13:46, *.chello.pl

@Miki: Chyba oglądasz inne mecze, ale z jakiegoś powodu celowo tak piszesz. Slisz na razie jest fatalny. Do tego dochodzi jego zachowanie. Może powinien zabrać trochę pokory i wziąć się do pracy?


odpowiedz
Wolfik - 30.08.2020 / 13:53, *.play-internet.pl

@ja: Fatalny powiadasz...w takim razie jak ocenisz Martinsa , Remy'ego czy innych defensywnych zawodników?

odpowiedz
Roma - 30.08.2020 / 14:03, *.domynet.pl

@Miki: jak ktoś wie na czym polega rola defensywnego pomocnika i widzi jak teraz gra Slisz, to potwierdzi, że akurat on ma przed sobą wielką szansę zostać na prawdę piłkarzem dużego formatu.

odpowiedz
eLpolo - 30.08.2020 / 20:58, *.137.74

@Miki: tak jak Wolfik napisał nie wszyscy wiedzą co robi na boisku defensywny pomocnik. Swoją drogą to chyba prawdą jest, że na nas boją się sędziowie gwizdać fauli na czerwo i karnych , natomiast w druga stronę znacznie chętniej i ponad rzeczywistość. Zaraz cała PL wrzeszczy , że sędziowie nam mecze wygrywają, ale taki sędzia jeśli mieni się być profesjonalistą na extraklasę to powinien mieć to w d. i wczoraj powinna być czerwona na Śliszu i karny na Stolarskim. Wiem, że graliśmy padakę, ale VAR nie musiał równać z nami poziomem.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.08.2020 / 09:05, *.chello.pl

@Miki: Przede wszystkim, gimbaza jedzie po młodych. Pewnie są w podobnym wieku i patrzą na młodziaków, jak na kolegów. Gdyby patrzeć oczami tych klientów np. na Mbape albo Neymara, to ich zdaniem, nie nadawali by się do Ekstraklapy. Za słabi. Takie "opinie" radzę ignorować.

odpowiedz
Olaf - 31.08.2020 / 12:02, *.vectranet.pl

@Wolfik: errata: kosztował 1,84 mln Euro !!!! Aż tyle jako rezerwowy gracz Śląska (wchodził z ławki na mecze zwykle) . To Legia za tyle samo sprzedałą NIkolica !!!!! (inna pozycja , wiem, ale jakość nieporównywalna !!!).

Ślisz gra bardzo słabo jak na pieniądze jakie kosztował!!!

Jakby był za 300 000 Euro to powiedziałbym, ''ok, d... nie urywa, dajmy mu jeszcze szansę , może się rozegra, bo jak na razie to ma jedynie podania do tyłu + pojedyńcze przebłyski średniej gry".... : O

odpowiedz
Wolfik - 31.08.2020 / 18:26, *.play-internet.pl

@Olaf: Nie wiem, jak można porównać "jakość" defensywnego pomocnika do "jakości" napastnika. Co będziesz oceniał? Grę defensywną czy ofensywną tych zawodników. Bo jak defensywną, to Nikolić wypadał bardzo słabo. Bartek Slisz rozegrał w sezonach 2018/19 oraz 2019/20 prawie 30 meczów/sezon. Mało jak na młodego zawodnika? Był zatem podstawowym zawodnikiem Lubina - powtarzam LUBINA zespołu raczej z dolnej 8-ki ekstraklasy. I uwierz na słowo, bardzo często był ich najlepszym graczem. Chłopak 21 letni!!!

Jest z nami pół sezonu, a już w niektórych meczach trzymał mam grę defensywną! Chcesz mieć na tej pozycji gwiazdę w tym wieku - proszę wyłóż na stół z 15mln euro, to może kupisz. Ludzie, na miłośc boską, pomyślcie trochę zanim chłopaka doszczętnie zgnoicie.

odpowiedz
Kibic - 31.08.2020 / 18:54, *.cyfrowypolsat.pl

@Miki: potwierdzam

odpowiedz
atmosferic - 30.08.2020 / 12:56, *.orange.pl

Alez ten gosciu jest slaby - ponad milion euro za napis na koszulce - a wystarczylo rok temu brac Jorge Felixa - gosc ma asysty i gole - Slisz nie ma nic. NA rynku transferowym LEgia to jedna wielka porazka - praktycznie tylko Mladenovic na warunki ekstraklapy to bedzie wzmocnienie - reszta to zart.

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2020 / 13:39, *.play-internet.pl

@atmosferic: Ale widzisz różnicę pomiędzy defensywnym pomocnikiem a zawodnikiem ofensywnym? Gole i asysty to nie jego rola. Bartek Slisz był naszym najlepszym zawodnikiem w meczu z Nikozją, w meczu z Jagą też nie wypadł źle. W każdym razie o niebo lepiej niż jego 'partner" niejaki Martins.

odpowiedz
yyy - 30.08.2020 / 16:19, *.plus.pl

@Wolfik: chłopie, komu ty to tłumaczysz... Że ci się chce... ;)

odpowiedz
eL - 31.08.2020 / 06:50, *.plus.pl

@yyy: haha w punkt.

odpowiedz
Marcin - 30.08.2020 / 12:26, *.mm.pl

Napatrzyli się na Jedrzejczyka,który skacze do każdej główki i fauluje,zamiast się rozejrzeć i spokojnie puscic pilke bo przeciwnik jest sam na czterech i nic z tej piłki nie zrobi.

odpowiedz
Radom L - 30.08.2020 / 11:26, *.com.pl

ponad 1 mln ojro wyrzucone w błoto

odpowiedz
Hubi 40 - 30.08.2020 / 13:11, *.plus.pl

@Radom L: 1,5 mln euro. Też tak uważam.

odpowiedz
L - 31.08.2020 / 04:11, *.tpnet.pl

@Radom L: Za 5 lat bedziesz cały czas jadł bigos przed telewizorem a on będzie grał w reprezentacji Polski.

odpowiedz
loko - 30.08.2020 / 10:58, *.vectranet.pl

ten koles najlepiej jakby do skladu juz nie wracal

odpowiedz
Maaciekw - 30.08.2020 / 09:04, *.1.9

jakaś czarna seria, najpierw Lewczuk, teraz Ślisz

odpowiedz
Mrok - 30.08.2020 / 08:56, *.play-internet.pl

Nie "zderzył się" tylko rębacz z Jagiellonii z impetem uderzył głową w głowę Bartka. Dla mnie to nie była żadna walka o piłkę ale atak na zagrywającego głową Ślisza. To było celowe i rozmyślne działanie. Za to powinna być kartka.
Frankowski za dopuszczanie takiej gry powinien sobie odpocząć na kilka meczów. Momentami kompletnie nie ogarniał tych zawodów. Brutale wejścia i stykówki spowodują, że co mecz tracimy zawodnika. W ten sposób nie dotrwamy do przerwy zimowej.

odpowiedz
Pacho - 30.08.2020 / 17:23, *.chello.pl

@Mrok: Frankowski...co? ty wiesz co...!

odpowiedz