fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz el. Ligi Mistrzów w TVP

Woytek

Dyrektor stacji TVP Sport poinformował, że mecz I rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym Legia Warszawa zmierzy się ze zwycięzcą meczu Drita Gnjilane - Linfield FC będzie transmitowany przez Telewizję Polską. Dokładny termin spotkania zostanie ustalony później.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Artur - 12.08.2020 / 01:35, *.25.51

Nie podoba mi się, że autorzy (nie tylko na tym portalu) pomijają słowo 'eliminacje". To nie jest mecz LM, a eliminacji LM. To zmienia postać rzeczy. Tak samo jak mecz eliminacji MŚ, nie jest meczem MŚ. Rzetelność ponad wszystko, autorze.

odpowiedz
Władeczek - 10.08.2020 / 00:01, *.vectranet.pl

Ja nie oglądam tego szmatławca faken ale dla Legii zrobię wyjątek. Na TV LG OLED 95 cali, jaki u mnie stoi w salonie przy kominku faken, będzie się dobrze oglądało, mimo że na TVPisda. Przyjdzie szwagier z maciorą i będzie git.

odpowiedz
..... - 10.08.2020 / 00:44, *.chello.pl

@Władeczek: NO JAK MOŻESZ FAKEN TAK PISAĆ FAKEN

odpowiedz
Strogow - 10.08.2020 / 21:54, *.chello.pl

@Władeczek: To oglądaj na żywo POkemonie

odpowiedz
Grzesiek - 11.08.2020 / 15:11, *.centertel.pl

@Władeczek:Władeczku, czekam na zaproszenie chetnie bym zobaczył mecz na Twoim LG, z maciorą w ręku !

odpowiedz
Pawcio - 09.08.2020 / 21:29, *.centertel.pl

Brawo TVP

odpowiedz
j - 09.08.2020 / 21:28, *.play-internet.pl

Akurat jeśli chodzi o sport w TVP to się polepszyło w ostatnich latach. Jest LM (nie cała, ale jest), reprezentacja (wreszcie nie trzeba słuchać Hajty), jest liga polska (której nie oglądam, poza meczami Legii), czasem puszczą jakąś fajną walkę bokserską.

odpowiedz
Sport w TVP a reszta to dwie inne bajki . Sport ok , ale reszty za długo nie oglądam bo człowiek nie jest w stanie za długo tego bełkotu politycznego słuchać - 09.08.2020 / 21:37, *.com.pl

@j: Boks ostatnio w TVP faktycznie na wysokim poziomie - Szpilka i Najman na głównych walkach idą konkretnie :D

odpowiedz
(L) - 09.08.2020 / 20:42, *.tpnet.pl

tak. TVP polityczna a TVN Waltera to wzór cnót wszelakich.
Szkoła coraz bliżej;)

odpowiedz
Kibic Legii - 09.08.2020 / 20:40, *.com.pl

Na komentarz meczu Gmocha i Engela i jedziemy :)

Eleven faktycznie bezkonkurencyjny z transmisjami kopanej .

A TVP . mogłaby się postarać o prawa do całej LM .
A nie tylko jednorazowe taki wyskok. Rzucony łap część zadowoli i to miało pewnie miało temu służyć , by teraz TVP w niebogłosy wychwalać , ale czy na to sobie faktycznie zasługuję , nie wydaje mi się .
Kurski prezesem to nic dobrego nie może wróżyć , bo taka mała ochłapina dla nas , nie zmieni faktu , "że głupi naród to kupi "

odpowiedz
Senior Delgado - 09.08.2020 / 20:36, *.ziggo.nl

Jeszcze tylko Kotleszka w roli komentatora i będzie ok.

odpowiedz
ic - 09.08.2020 / 20:17, *.orange.pl

Brawo Telewizja Polska .

odpowiedz
Cat - 09.08.2020 / 21:27, *.otenet.gr

Brawo za mecz, pozostałe 99,9 to chu.... z grzybnią...

odpowiedz
Kuba - 09.08.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

@Cat: Sport w TVP zawsze był na wysokim poziomie. Co prawda dopiero niedawno zaczęli regularnie pokazywać Ekstraklasę, ale na transmisje z meczów polskich zespołów na arenie europejskiej zawsze można było na nich liczyć.

odpowiedz
ja - 09.08.2020 / 20:16, *.tpnet.pl

brawo polskie TVP.

odpowiedz
jot - 09.08.2020 / 21:11, *.tpnet.pl

@ja: płacisz abonament ??? Oglądasz te bzdury ...

odpowiedz
NAS - 09.08.2020 / 23:19, *.centertel.pl

@ja: a jest jakieś zagraniczne TVP?

odpowiedz
Sebas (L) - 09.08.2020 / 20:04, *.t-mobile.pl

Super wiadomość.TVP tak trzymac

odpowiedz
G(L)ory! - 09.08.2020 / 19:56, *.btcentralplus.com

Ja pamiętam jak jeszcze nie tak dawno mecze Legii oglądałem na telegazecie bo nikt się nie chciał kupić praw. Kogo interesował kibic?
W tej sytuacji powiem krotko: dzięki tvp sport za meczyk Legii w tv otwartej.

odpowiedz
Pawel - 09.08.2020 / 19:44, *.net.pl

Ja bede ogladal bez glosu...

odpowiedz
Sport , a nie polityka . - 09.08.2020 / 19:39, *.com.pl

Co do sportowych kanałów Eleven nie ma sobie równych . TVP jak dla mnie to polityczna stacja , a nie chcę wchodzić w te polityczne dyrdymały . Bo wszystkie partie chapią tylko do siebie i wsadzają tylko swoich na stołki . Różnica między nimi jest tylko rozmiarem zadu . Wolę iść na mecz , niż słuchać tych ich wypocin , między sobą i lansu przed kamerami . Tak jak to miało z Jakim jak kandydował na prezydenta Warszawy i paradował przed kamerami z szalikiem Legii . Żenada ta nasza cała polityka i tyle .

odpowiedz
Kamil - 09.08.2020 / 19:38, *.a1.net

Łaskę robią. Tyle kasy Dudokaczor przeznaczył na TVP z naszych pieniędzy, to jedna rzecz mogą puścić którą da się w tej gownianej stacjach obejrzeć

odpowiedz
ROSOMAK - 09.08.2020 / 22:47, *.chello.pl

@Alex Morgan: CO RACJA TO RACJA DOBRZE PRAWI POLAĆ
KOLEDZE

odpowiedz
Olaf - 09.08.2020 / 19:31, *.vectranet.pl

i bardzo dobrze! JUż wolę TVP niż 15 minut reklam w Polsacie przed-w trakcie - i po meczu!

odpowiedz
JWR - 09.08.2020 / 20:24, *.orange.pl

@Olaf: Tak w TVP nie będzie reklam przed meczem, w przerwie także nie będzie, a po to już w ogóle nie ma opcji. Zastanów się czasem co piszesz.

odpowiedz
G(L)ory! - 09.08.2020 / 19:29, *.btcentralplus.com

Można? Można!

odpowiedz