REKLAMA

Linfield FC rywalem Legii w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Drita Gnjilane została ukarana walkowerem za nierozegrany mecz rundy wstępnej el. LM z Linfield FC. Oznacza to, że to klub z Irlandii Północnej będzie rywalem mistrzów Polski w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów.

Więcej o najbliższym pucharowym rywalu Legii

Spotkanie Legia - Linfield FC odbędzie się we wtorek, 18 sierpnia o godzinie 19:00 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Zgodnie z decyzją UEFA mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Terminarz najbliższych meczów Legii:
14.08. (PT) 20:30 GKS Bełchatów - Legia Warszawa (Puchar Polski)
18.08. (WT) 19:00 Legia Warszawa - Linfield (Liga Mistrzów)
22.08. (SO) 20:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa
29.08. (SO) 20:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
kalosz - 14.08.2020 / 19:52, *.mm.pl

a ponoc mielismy zaczynac od 2 rundy....

odpowiedz
Thor - 13.08.2020 / 19:07, *.centertel.pl

Czuje w kościach ze odpadniemy

odpowiedz
jerry - 13.08.2020 / 20:42, *.chello.pl

@Thor: Nie płakałbym. To co w tym roku proponuje uefa to farsa a nie sport. Próba ratowania biznesu i tyle w temacie.

odpowiedz
atmosferic - 13.08.2020 / 09:54, *.orange.pl

Atletico ma 2 przypadki i ich nie zdyskwalifikowali - to jest wlasnie uefowska sprawiedliwosc.

odpowiedz
Marcel - 12.08.2020 / 23:18, *.t-mobile.pl

Zapowiada się ciekawy sezon, skoro od rundy wstępnej są walkowery z powodu wirusa. Nie dość, że jeden mecz to jeszcze te walkowery, więc z eliminacji będą odpadali ci, którzy się zarażą a nie ci, którzy będą słabsi.

odpowiedz
Wolfik - 13.08.2020 / 09:52, *.play-internet.pl

@Marcel: I w ten sposób, w majestacie prawa zagrają tam ci, którzy mają tam zagrać. Resztę się udupi pod hasłem "walki z pandemią". Teraz już dużo można używając owego hasła, ale najlepsze (pewnie) przed nami.

odpowiedz
Mirek - 12.08.2020 / 22:17, *.surfer.at

Gdzie jest Sałata?!

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 13.08.2020 / 04:01, *.centertel.pl

@Mirek: u warzywniaka

odpowiedz
abc - 12.08.2020 / 22:01, *.cyfrowypolsat.pl

Wszystkie mecze el. LM i ew. LE będą bez publiczności? Co z publiką na meczach extraklapy? Jakieś ograniczenia w %?

odpowiedz
Shp - 12.08.2020 / 22:06, *.chello.pl

@abc: tylko 4 runda z kibicami

odpowiedz
Taki Jeden - 12.08.2020 / 23:22, *.t-mobile.pl

@abc: Już dawno była podana informacja, że eliminacje będą bez kibiców. A skoro twoim zdaniem nasza liga to taka extraklapa to może po prostu nie przychodź na mecze i obejrzyj sobie Barce w Canal +

odpowiedz
Kibic Barcy - 13.08.2020 / 08:40, *.play-internet.pl

@Taki Jeden: Barcelonę obecnie ciężko się ogląda :-)

odpowiedz
Soczios - 12.08.2020 / 21:40, *.centertel.pl

Walkower dla Lindfield jest zgodny z regulaminem UEFA. W tym przypadku decydują zasady, które są w Szwajcarii, a tam jest tak, ze grupa osób, która miała kontakt musi iść na kwarantannę. W Portugalii całą grupą nie musi iść na kwarantannę i dlatego Atletico może grać. Ina sprawa, to czy Szwajcarzy zastosowliby kwarantannę również dla Atletico, gdyby była taka sytuacja....

odpowiedz
atmosferic - 13.08.2020 / 09:56, *.orange.pl

@Soczios: Oczywiscie ze nie, bo sa rowni i rowniejsi...

odpowiedz
P. - 12.08.2020 / 21:33, *.net.pl

Co z Kapustka? Bo nagle zapadla cisza w tym temacie

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 12.08.2020 / 21:38, *.centertel.pl

@P.: zjedz kapuche to będzie głośno

odpowiedz
tomaszek67 - 12.08.2020 / 21:31, *.centertel.pl

Transfer Richarda został wstrzymany ponieważ nowy sponsor ma wyłożyć pieniądze na pensje Mario Balotelliego z którym od niedawna negocjuje Legia Warszawa. Wszystko roztrzygnie się w ciągu najbliższych dni. A pieniądze są bo jak wiadomo Legia negocjowała z Grosickim, któremu proponowała najwyższy kontrakt - jednak ten wolał zagrać w premier league.

odpowiedz
Autor - 12.08.2020 / 21:41, *.virginm.net

@tomaszek67: Rocznik 67 w wnioskuję ???? gratuluję wyobraźni. Byłoby bardzo fajnie jakby się takie coś wydarzyło ale wyjdź(my) ze strefy marzeń hehe. pozdro

odpowiedz
Emil - 12.08.2020 / 21:23, *.chello.pl

LM w tym roku wygra drużyna, która będzie miała najmniej zachorowań na covid... Te rozgrywki są bez sensu.

odpowiedz
Balotelli do Legii - 12.08.2020 / 21:15, *.inetia.pl

Balotelli do Legii! jest wolny, takie nazwisko byłoby tak medialne, że klub by na tym na pewno wyszedł na dobre a i sportowo zrobiłby różnicę!

odpowiedz
Ignac - 13.08.2020 / 11:28, *.t-mobile.pl

@Balotelli do Legii: nie, bo ściągałby koronawirus

odpowiedz
Zdzicho - 14.08.2020 / 14:06, *.tpnet.pl

@Balotelli do Legii: juz byl eduardo. Tez medialny. Chociaz dupy w burdelli by mialy wziecie, zwlaszcza te blond

odpowiedz
Sebas (L) - 12.08.2020 / 20:55, *.t-mobile.pl

Mecz do rozegrania i zapomnienia szybko choop do 2 rundy

odpowiedz
znajca - 12.08.2020 / 20:53, *.plus.pl

Bońkowi należy się flaszka (może być owa słynna maciora) za wytrząśnięcie legijnymi korpodziałaczami. Ostrzeżenie przyszło w samą porę!

odpowiedz
Marcin77 - 14.08.2020 / 19:16, *.btcentralplus.com

@znajca: Załóż maskę i schowaj się pod łóżko, boisz się to siedź cicho

odpowiedz
ROSOMAK - 12.08.2020 / 20:46, *.chello.pl

Ograć i zapomnieć

odpowiedz
Pablo - 12.08.2020 / 20:44, *.tpnet.pl

Jeżeli mają 13 zdrowych zawodników w tym bramkarza to według przepisów mecz powinien się odbyć. Widać są równi i równiejsi. W Atletico Madryt też dwa przypadki i jutro mecz jak gdyby nigdy nic...

odpowiedz
Właśnie - 12.08.2020 / 21:15, *.t-mobile.pl

@Pablo: Właśnie, rudy oddawaj za bilety!

odpowiedz
To ja - 12.08.2020 / 20:41, *.centertel.pl

Ciekawe czy Barcelonę by tak potraktowali...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 12.08.2020 / 21:15, *.play-internet.pl

@To ja: nie, bo Barca też ma jednego chorego. Ale podobno, nie spotkał się jeszcze z drużyną ;)

odpowiedz