Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Nie możemy się oszczędzać

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Mieliśmy krótki odpoczynek i czas na to, aby przygotować się do długiego sezonu. Początkowe mecze to będzie dla nas wprowadzenie, ponieważ nie graliśmy nawet żadnych sparingów międzyklubowych. Teraz jedziemy na pierwszy oficjalny mecz, gdzie nasza forma zostanie sprawdzona. Przez ten krótki czas udało nam się szlifować to, co udało się wypracować przed przerwą między rozgrywkami - mówi Mateusz Wieteska.

- Nie możemy oszczędzać się w meczu z GKS-em. Puchar Polski jest dla nas tak samo ważny jak inne rozgrywki. Należy być maksymalnie skoncentrowanym i jechać tam z wiarą w zwycięstwo.

- Musimy się jeszcze dotrzeć z Arturem (Borucem - przyp. red.), ale pierwsze treningi pokazały, że jest on bardzo wartościowym zawodnikiem i na pewno pomoże nam w osiąganiu wyznaczonych celów. Na treningach mogliśmy się lepiej poznać i nauczyć komunikować na boisku. Wydaję mi się, że z treningu na trening i meczu na mecz będziemy jeszcze bardziej zgraną ekipą.

- W losowaniu Ligi Mistrzów trafiliśmy dobrze, ponieważ dwa mecze gramy u siebie. To, że możemy grać na własnym stadionie w tak ważnych spotkaniach będzie naszą mocną stroną. Podczas eliminacji nie będzie z nami kibiców, którzy wspieraliby nas, ale atut własnego boiska na pewno będzie nam sprzyjał. Mamy szeroką kadrę, która rywalizuje ze sobą codziennie na treningach. Każdy chce grać, ale dzięki temu, że mamy wyrównany skład, możemy z powodzeniem grać na 2-3 frontach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Luki - 14.08.2020 / 13:46, *.236.95

I to mi sie podoba ,że możemy grać na 2-3 frontach!

odpowiedz
Marcel - 14.08.2020 / 12:20, *.t-mobile.pl

Wieteska jako obrońca szczególnie powinien nauczyć się dobrej komunikacji z Borucem, bo jak nie to Artur potraktuje go jak kiedyś Lee Naylora w meczu Celic - Spartak ;-) Kojarzycie sytuację? ;-)

odpowiedz
raczej nie inaczej - 14.08.2020 / 19:12, *.chello.pl

@Marcel: Proste menciu jakby to bylo wczoraj ;)

odpowiedz
Marcel - 15.08.2020 / 11:19, *.t-mobile.pl

@raczej nie inaczej: I jeszcze słowa komentatora Polsat Sport: "Teraz już prawie bójka pomiędzy Borucem i Naylorem" :-D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.