Legia II - Jagiellonia II - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Jagiellonia II Białystok

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 2. kolejki III ligi grupy I rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa zremisowała z Jagiellonią II Białystok 1-1. Goście objęli prowadzenie już w 5. minucie po strzale Szymona Pankiewicza. Cztery minuty przed przerwą do remisu doprowadził Szymon Włodarczyk. W drugiej połowie obie ekipy miały okazje do zdobycia gola. Świetnej nie wykorzystał Piotr Cichocki, który przegrał pojedynek z bramkarzem gości, a w doliczonym czasie gry setkę zmarnował Warchoł.

Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Woytka

W meczu wystąpili zawodnicy z szerokiej kadry pierwszej drużyny: Kochalski, Astiz, Łakomy, Cielemęcki, Mosór, Niski i Włodarczyk. Mecz oglądali prezes Dariusz Mioduski i trener Aleksandar Vuković.

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (1-1) Jagiellonia II Białystok
0-1 - 5' Szymon Pankiewicz
1-1 - 41' Szymon Włodarczyk

Legia II: Kochalski – Wojtysiak (68' Niski), Astiz, Mosór, Konik – Cichocki (84' Gościniarek), Łakomy, Kurowski, Warchoł, Cielemęcki (68' Skibicki) - Włodarczyk

żółte kartki: Jarmołowicz, Orlik (Jagiellonia II)

sędzia: Wojciech Kwiatek

Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Ciekawski - 17.08.2020 / 07:33, *.tpnet.pl

@Redakcjo,

Czy są wpuszczani kibice na mecze Legii II?

Pozdrawiam.

odpowiedz
Legionisci.com - 17.08.2020 / 08:23, *.Legionisci.com

@Ciekawski: Tak. Bilet wstępu kosztuje 10 zł.

odpowiedz
t - 17.08.2020 / 08:31, *.edu.pl

@Ciekawski:
tak są i wczoraj na meczu było sporo kibiców

odpowiedz
Ja ja - 16.08.2020 / 23:24, *.chello.pl

Bez drużyny w II lidze będzie bieda. Lech nam odskoczy w sprawach szkolenia. Wkurza ro że rok do roku ma być awans i szkolenie młodzieży na poziomie Lecha po czym pierwsze mecze i następuje weryfikacja. Później już tko tłumaczenie że to nie najważniejsze i znów pod koniec że za rok będzie awans żeby młodzi się obrywali w lidze centralnej a nie na kartofliskach...

odpowiedz
Mêdrzec - 16.08.2020 / 20:46, *.amazonaws.com

A po co te posiłki z jedynki!?to juz sie wczesniej niepowiodło,to burzy prace budowy zespołu,a jeśli posiłki to z Akademii !

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 16.08.2020 / 14:33, *.vectranet.pl

Jak będą remisowali z takimi ogórami, to mogą zapomnieć o awansie do drugiej ligi.

odpowiedz
głodny piłki - 16.08.2020 / 16:09, *.net.pl

@(L)Łomża(L): a co ty myslisz ze wszystko da sie wygrać ?

odpowiedz
Łomża pod Warszawą - 16.08.2020 / 16:52, *.plus.pl

@(L)Łomża(L): tak jak Ełkaes, ze kiedyś będzie grał wyżej niż IV liga ????????

odpowiedz
ekh - 16.08.2020 / 18:12, *.centertel.pl

@głodny piłki: No niestety ale trzeba wygrywać niemal wszystko w 3 lidze jak chce się grać w 2. A prawda jest taka że nasze rezerwy już dawno powinny awansować do II ligi. Pamiętam narzekanie że to absurd że max gdzie mogą grać nasze rezerwy to 2 liga a tymczasem ona od kilku sezonów nas przerasta...

odpowiedz
K - 16.08.2020 / 18:43, *.t-mobile.pl

@(L)Łomża(L):
Zgadzam się, trzeba wygrywać wszystko od początku zwłaszcza że nie wiadomo jak ten sezon się potoczy i ile potrwa. A na koniec PZPN odwali takie oszustwo jak w tym roku i będzie lipa.

odpowiedz