Jose Kante - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kante: Po bramce poczułem ulgę

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Kontrolowaliśmy mecz przez niemal 90 minut, kreowaliśmy sytuacje, ale było to dla nas trudne, bo nie potrafiliśmy strzelić gola. Ostatecznie jednak ta sztuka nam się udała, ale mecz był trudny i jesteśmy po nim zmęczeni. Teraz będziemy chcieli jak najszybciej się zregenerować, bo już niedługo czeka nas kolejne spotkanie - powiedział strzelec jedynej bramki Jose Kante.

- Najtrudniejszy moment w meczu? Chyba w drugiej połowie, gdy patrzyliśmy na zegar, była już godzina gry za nami i nadal nie mieliśmy trafienia. W takich momentach człowiek stara się za bardzo i czasami w pośpiechu popełnia błędy. Przez to rywale mieli swoje okazje. To był moment, w którym musieliśmy uspokoić grę i to nam się udało.

- Po zdobyciu gola poczułem ulgę. Strzelenie bramki po dwóch kontuzjach i długim rozbracie z boiskiem jest dla mnie ważne. Fizycznie czuję się dobrze. Czułem, że w przerwie między sezonami muszę zrezygnować z urlopu i nadrabiać zaległości, bo chciałem jak najszybciej wrócić i znów poczuć się częścią zespołu. Udało mi się to, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Chohu - 19.08.2020 / 20:20, *.orange.pl

Pytanko, co on pokazywał po strzelonej bramce?

odpowiedz
Kris - 20.08.2020 / 07:31, *.vectranet.pl

@Chohu: Też jestem ciekaw

odpowiedz
Jano - 20.08.2020 / 14:52, *.orange.pl

@Chohu: może się z Vuko założył o kasę że strzeli no i jak strzelił pokazał "płacić,płacić :))

odpowiedz
Kris - 21.08.2020 / 09:13, *.vectranet.pl

@Jano: :) Dobre w sumie faktycznie pokazywał pieniądze może chciał pokazać że jest wartościowym zawodnikiem

odpowiedz
Obi - 19.08.2020 / 15:39, *.chello.pl

Brawo. Gol klaska.

odpowiedz
piotrek9mln - 19.08.2020 / 13:04, *.hd-badenbaden.de

Ta jego bramka była naprawdę na bardzo wysokim poziomie! Było widać w nim spokój i klasę! Wszystkie akcje w meczu były takie jakby zawodnicy nie wiedzieli czy to akurat najlepsze rozwiązanie było, a Jose wykończył akcje profesjonalnie. Jednak ta żółta kartka potem była bez sensu!

odpowiedz
atmosferic - 19.08.2020 / 16:08, *.orange.pl

@piotrek9mln: Do Realu z nim. Umie trofic w 7 metrowy prostokat. WOW

odpowiedz
Bolo - 20.08.2020 / 06:05, *.centertel.pl

@atmosferic: On umie, a inni nie i oto właśnie chodzi.

odpowiedz
MALINIAK - 21.08.2020 / 08:58, *.chello.pl

@atmosferic: NIE MA CO SZYDZIĆ NIE KAŻDY W TEJ DRUŻYNIE TO POTRAFI A NIE JEST TO SKOMPLIKOWANE DLA ZAWODOWEGO PIŁKARZA

odpowiedz
Paweł - 19.08.2020 / 11:06, *.centertel.pl

Brawo Kante

Powinien jeszxze po meczu (jak będą mogli wejść kibice ) podejść do trybun i jeszxze raz szczerze przeprosić .
Ja mu wybaczę ????‍♂️

odpowiedz
Legionista - 19.08.2020 / 10:42, *.mm.pl

Brawo Jose!!! W tej chwili jedyny prawdziwy napastnik.

odpowiedz
Kanteoout - 19.08.2020 / 10:16, *.centertel.pl

Ulgę to on pewnie czuł, bo mecz przy pustych trybunach. Won z Legii.

odpowiedz
DVD - 19.08.2020 / 10:20, *.chello.pl

@Kanteoout: sam się wynoś, przez takich jak Ty mecz z realem był przy pustych trybunach. Na szczęście w klubie nikt nie bierze was na poważnie

odpowiedz
(L)ukasz - 20.08.2020 / 08:47, *.t-mobile.pl

#Kanteoout out

odpowiedz
Poinformowany - 19.08.2020 / 10:10, *.okay.pl

Jose polglowki w postaci tomacab (glut tomek nie lubie policji) i tak beda po tobie jezdzic. Tak juz jest.

odpowiedz
Jarkonet - 19.08.2020 / 09:26, *.centertel.pl

Brawo Jose Bez Ciebie byłby dramat szlifuj firmę a pacanami nie zawracaj sobie głowy. Dziękuje za te wszystkie bramki i punkty. Tak trzymaj.

odpowiedz
Zbycho(L) - 19.08.2020 / 09:20, *.chello.pl

Dobrze, że Vuko wpuścił Kante na boisko, a ten zdobył bramkę na wagę awansu. Może mu będzie łatwiej poradzić sobie z problemem, który sam sobie stworzył. Może także część myślących kibiców mu trochę odpuści. Ja sam kibicuję LEGII już ponad 50 lat i wiem co to jest przywiązanie do barw klubowych. Moje wk...nie po tym co zrobił w trakcie meczu ze Śląskiem Wrocław też sięgnęło zenitu. Jednak wiem co to jest flustracja u ambitnego zawodnika , który ponownie łapie kontuzję zaraz po tym jak ją wyleczył. Ja bym tak nie zrobił, ale Kante to obcokrajowiec i najemnik. Nie musi kochać bezgranicznie klubu w którym gra. Gra dla kasy, a takie wartości jakie cechują prawdziwych LEGIONISTÓW mogą być dla niego obce. Nie chcę go tu za wszelką cenę bronić ale uważam, że do puki na boisku widać u niego zaangażowanie to powinno być mu odpuszczone, lecz nie zapomniane. Każdy popełnia błędy.

odpowiedz
Węgier - 19.08.2020 / 10:32, *.chello.pl

@Zbycho(L): Lepiej bym tego nie ujął.

odpowiedz
Piotr - 19.08.2020 / 10:59, *.orange.pl

@Zbycho(L): Waleczności jako cechy prawdziwego Legionisty mu nie odmówisz. Największy walczak po Jędzy. Przywiązanie do barw ... no i tu, ale czy tu koledzy z szatni też nie powinni go uczyć

odpowiedz
koki2 - 19.08.2020 / 17:54, *.chello.pl

@Zbycho(L): to najabitniejszy zawodnik legii wiec taka byla jego reakcja, nie mam mu tego a złe, kazdy by sie wkurzyl, chcial dobrze dla legii i ciagle chce

odpowiedz
Kris77 - 21.08.2020 / 00:29, *.net.pl

@Zbycho(L): Swietny komentarz! dawano takiego nie czytałem :-)

odpowiedz
Franco - 21.08.2020 / 13:36, *.plus.pl

@Zbycho(L): i nie jest prawdą ze przeciekał szczegolnie że prawie nie padało...

odpowiedz
ja - 19.08.2020 / 09:14, *.chello.pl

Out z Legii!

odpowiedz
singspiel - 19.08.2020 / 09:30, *.centertel.pl

@ja: i weź torbę na drogę

odpowiedz
Arc - 19.08.2020 / 09:47, *.vectranet.pl

@ja: no to wypier.alaj

odpowiedz
Asd - 19.08.2020 / 09:56, *.chello.pl

@ja: no to nara

odpowiedz
Mamut - 19.08.2020 / 10:05, *.t-mobile.pl

@ja: arivederci

odpowiedz
Pio - 19.08.2020 / 12:40, *.plus.pl

@ja: no to płyń ściekiem z Czajki

odpowiedz
m4pierwszy - 19.08.2020 / 08:53, *.chello.pl

moj ulubiony napastnik

odpowiedz
grzesiek - 19.08.2020 / 08:14, *.centertel.pl

Good luck jose

odpowiedz
Franek - 18.08.2020 / 22:56, *.chello.pl

Strzelaj gole a Żyletą się nie przejmuj, każdy popełnia błędy w nerwach.

odpowiedz
Jano - 20.08.2020 / 14:50, *.orange.pl

@Franek : Dokładnie każdy w życiu jakąś głupotę zrobił ale to nie powód żeby chłopa definitywnie skreślać

odpowiedz