Pekhart strzelił w sobotę dwa gole - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Raków Częstochowa 1-2 Legia Warszawa

Do Czech razy sztuka

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Dzięki dwóm trafieniom Tomasa Pekharta Legia wygrała z Rakowem Częstochowa w swoim pierwszym ligowym meczu. Czech wpisał się na listę strzelców w 17. i 84. minucie gry, wykorzystując dobre podania ze skrzydeł. Dla napastnika były to pierwsze gole w trzecim rozegranym meczu w tym sezonie.

Początek spotkania był spokojny z obydwu stron. Pierwsze niecelne uderzenie zobaczyliśmy w 5. minucie gry, kiedy nad poprzeczką główkował Igor Lewczuk. Kilka chwil później okazję miał Luis Rocha. Portugalczyk uderzał z rzutu wolnego niewiele sprzed pola karnego, lecz futbolówka w dużej odległości przeleciała nad bramką. Goście byli zdecydowanie bardziej aktywni, co udokumentowali w 16. minucie spotkania. Wówczas piłkę na lewej stronie dostał Artur Jędrzejczyk, który mocno dośrodkował ją wprost na głowę Tomasa Pekharta, a ten nie miał kłopotów z umieszczeniem jej w siatce. Tym samym Czech został autorem pierwszego ligowego gola dla Legii w sezonie 2020/21. Ta bramka podziałała na Raków mobilizująco. Częstochowianie ruszyli do odrabiania strat, a w 23. minucie omal nie dopięli swego. Wówczas Vladislavs Gutkovskis mocno wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, ale na jego nieszczęście nieco spóźniony z zamknięciem akcji był Marcin Cebula.

Pomimo przewagi Legii przez pierwszy kwadrans, to z biegiem czasu gra się wyrównała. Raków zaczął być coraz częstszym gościem na połowie Legii i trochę wyglądało to tak, jakby "Wojskowi" zadowolili się jednobramkowym prowadzeniem. Kilka minut przed przerwą częstochowianie mieli dwie bardzo dobre okazje. Najpierw niemal sam na sam z Borucem znalazł się Gutkovskis, ale Łotysz posłał piłkę po ziemi obok słupka. Za moment Marcin Cebula doszedł do podania z prawej strony, uderzył zza Lewczuka i jemu również zabrakło precyzji.

Na drugą połowę Lewczuk już nie wyszedł. Niewiele przed przerwą obrońca zderzył się głową z Gutkovskisem i uraz okazał się poważniejszy niż się początkowo wydawało. W jego miejsce pojawił się Wieteska. W 50. minucie meczu Raków doprowadził do remisu. W szesnastkę mistrzów Polski wpadł Patryk Kun, który w sytuacji sam na sam przytomnie podciął piłkę nad Borucem, a interweniujący Jędrzejczyk wybił piłkę, która przekroczyła już linię bramkową, co potwierdziła analiza VAR. Kapitanowi Legii zabrakło centymetrów, aby uratować swój zespół przed utratą bramki.

Po godzinie gry na odważną próbę z dystansu zdecydował się Domagoj Antolić. Chorwat pomylił się jednak o dobry metr. Pięć minut potem świetną interwencją popisał się Jakub Szumski. Bramkarz Rakowa w ekwilibrystyczny sposób sparował na słupek techniczny strzał Jose Kante, który wcześniej zmienił Waleriana Gwilię. Mimo wszystko druga połowa nie była zbyt dobra w wykonaniu gości. Zupełnie nie widać było tego, że to mistrz kraju gra w przewadze jednego zawodnika.

W 80. minucie gry podanie od Bartosza Kapustki zamknął Filip Mladenović, który z półwoleja zgrywał do Tomasa Pekharta. Gdyby nie przytomna postawa jego rodaka z linii obrony Rakowa - Tomasa Petraska, to napastnik Legii z bliska zdobyłby swojego drugiego gola. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze, ponieważ już w 85. minucie Pekhart po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Rosły snajper z najbliższej odległości wykorzystał dośrodkowanie Luquinhasa oraz bardzo sprytne zgranie piątą piłki przez Macieja Rosołka. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry z dystansu mocno strzelił Andre Martins. Szumski nie musiał jednak interweniować.

W doliczonym czasie gry okazję miał jeszcze Rosołek, lecz świetnie na linii spisał się Szumski.

Ekstraklasa
1. kolejka
#RCZLEG
1985
Bełchatów
22.08.2020
20:00
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
1-2
Legia Warszawa
50' Kun
(0-1)
Pekhart 17'
Pekhart 84'
29 Jakub Szumski
4 Kamil Piątkowski
2 Tomas Petrasek
3 Maciej Wilusz
7 Fran Tudor
77 Marcin Cebula 79'
10 Igor Sapała
43 David Tijanić 85'
17 Petr Schwarz
23 Patryk Kun
21 Vladislavs Gutkovskis 77'
1 Branislav Pindroch
8 Ben Lederman
9 Sebastian Musiolik 77'
13 Piotr Malinowski
15 Ioannis Papanikolaou 85'
27 Daniel Bartl
89 Daniel Mikołajewski
6 Andrzej Niewulis 79'
91 Felicio Brown Forbes
Artur Boruc 1
Michał Karbownik 14
46' Igor Lewczuk 5
Artur Jędrzejczyk 55
57' Luis Rocha 16
Luquinhas 82
Bartosz Slisz 99
75' Domagoj Antolić 7
57' Walerian Gwilia 8
Maciej Rosołek 39
87' Tomas Pekhart 9
Radosław Cierzniak 33
Mateusz Hołownia 3
46' Mateusz Wieteska 4
Paweł Stolarski 41
57' Filip Mladenović 25
87' Andre Martins 24
75' Bartosz Kapustka 67
Szymon Włodarczyk 28
57' Jose Kante 20
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Goncalo Feio
Masażyści: Wojciech Herman, Sebastian Mizgała, Piotr Kowalczyk
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Dawid Golis
Techniczny: Sebastian Krasny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (162)

+dodaj komentarz
Fafik (L) - 24.08.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

jedno jest pewne .. w ilości płaczków na forum mamy już LM .. skąd to się bierze? Mamy 3 mecze i 3 wygrane.. kiedyś było że kibic na dobre i na złe jest z klubem i zespołem a teraz.. byle ..piz..a wsiądzie za klawiaturę i awanturuje się, zwalnia trenera, zawodników.. dobrze ktoś pisał .... mamy specyficzny sezon, bez sparingów, ogrania się zespołu, dajcie trochę czasu trenerowi i zawodnikom a nie pier...licie głupoty co ślina przyniesie i klawiatura wytrzyma.
Skład na Raków nie musi być składem na LM skumał to ktoś? Kiedy, jeśli nie teraz, kiedy trener ma przetestować różne ustawienia i zawodników? Słabo że mamy koronawirusa w zespole i 2 grajków poza składem, dużą niewiadoma co z resztą składu i to jest ważne...a nie pier.. nie czy Boruc za gruby czy nie za gruby... póki co nie miał jakiejś fatalnej pomyłki a oczekiwania że wszystko wyjmie co leci na bramę bo to Borubar to też w kategorii pisania piłkarskich bajek trzeba chyba forum założyć ..
Na każdym froncie póki co do przodu więc na co wy internetowe płaczki tak płaczecie?

odpowiedz
ROSOMAK - 24.08.2020 / 15:58, *.t-mobile.pl

@Fafik (L): BRACIE PRAWDE PISZESZ DUŻY SZACUNEK

odpowiedz
ROSOMAK - 24.08.2020 / 16:44, *.chello.pl

@Fafik (L): PRAWDE PISZESZ BRACIE DUŻY SZACUN

odpowiedz
Pusia - 24.08.2020 / 07:00, *.vectranet.pl

Wygrali i tyle, wolę wygrane bez stylu, niż piękne porażki

odpowiedz
grzesiek - 23.08.2020 / 20:04, *.centertel.pl

Nie ogladalem. Ale tak czy siak brawa dla Thomasa Pekharda i za 3 pkt

odpowiedz
M3 - 23.08.2020 / 18:52, *.ip-point.pl

Cieszmy się z trzech punktów bo nie ma co chwalić drużyny. Ten skład grając o jednego piłkarza więcej powinien zdominować boisko i strzelić więcej bramek. Pekhart wykonuje swoje obowiązki, ale gdyby nie gol w drugiej połowie myślałbym że on nie gra. Muszą oddawać więcej strzałów z za pola karnego. Wieteska out.

odpowiedz
Olololo - 23.08.2020 / 15:09, *.com.pl

Nie wiem czy zauważyliście ale jak Wieteska to w obronie są jakieś problemy ???

odpowiedz
grzesiek - 23.08.2020 / 15:49, *.centertel.pl

@Olololo: zauwazylismy. Drugi kuba rzezniczak.

odpowiedz
Korda - 23.08.2020 / 14:53, *.orange.pl

Brawo dla chłopaków. Widać że trzeba jeszcze dużo pracy ale widać światło w tunelu. Pekhart typowy napastnik. Trochę słabo Antolic. Meczyk bardzo fajny w wykonaniu obu stron. Raków też zaprezentował się bardzo solidnie.

odpowiedz
M3 - 23.08.2020 / 18:57, *.ip-point.pl

@Korda: Jakie brawo ? Można im pogratulować woli walki i nic więcej. Grali o jednego piłkarza więcej z bardzo przeciętną drużyną. Takie sytuacje zdarzają się, ale Raków w drugiej połowie momentami nas dominował. Szczęście, że nie strzelili fartownej bramki, bo mieli głupie okazje po naszych głupich stratach. Tylko Legia !!!

odpowiedz
G(L)ory! - 23.08.2020 / 14:43, *.btcentralplus.com

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii o naszym klubie. Pierwsze od wielu lat przemyślane, mądre okienko transferowe. I nie chodzi mi tylko o to, że zakontraktowano niezłych pilkarzy jak na nasze standardy, ale przede wszystkim jeszcze nikt nie odszedł o kim moglibyśmy powiedzieć, że skład został osłabiony. O odejściu Majeckiego wiedzieliśmy już od ponad pół toku. Tak na prawdę poza Majeckim i kontuzjowanym Vesoviciem trener Vukovic może wystawić ta samą 11, która walczyła o mistrza w zeszłym sezonie. A to jest kluczowe w walce o europejskie puchary. Nowi zawodnicy (poza Borucem z oczywistych względów i Mladenoviciem, który lige i Legie zna od dawna) będą potrzebowali kilku tygodni żeby się wkomponować. Nie ma formy bo nie może być. Teraz najważniejsze jest przebrnąć do kolejnej rundy. Na lepszą grę jeszcze musimy poczekać. Cierpliwości.

odpowiedz
Co? - 23.08.2020 / 19:31, *.centertel.pl

@G(L)ory! :
Co? okienko niezbyt mądre... nie przyszedł żaden skrzydłowy, a odszedł novikovas, nagy do rezerw i wszołek covid. Z przodu tylko osamotniony Luqi... taka prawda i nie ma co tu dyskutować

odpowiedz
Loczek - 23.08.2020 / 14:21, *.telkab.pl

Brawo Legia...zespół jest pod formą a mimo to wygrywa...brawo...jak przyjdzie forma to dopiero będzie gra! Pozdro dla normalnych kibiców.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 23.08.2020 / 14:13, *.play-internet.pl

boruc dno

vuko dno

kolesie spod budki z piwem.
Jeden w dresie, a drugi z wielkim bembenem

odpowiedz
G(L)ory! - 23.08.2020 / 14:29, *.btcentralplus.com

@WAWA Orbitek: ciekawy jestem kogo ty byś widział w dzisiejszej Legii. Z naszym finansowym zapleczem i obecnym miejscem w hierarchii europejskiej piłki.

odpowiedz
ROSOMAK - 23.08.2020 / 15:09, *.t-mobile.pl

@WAWA Orbitek: Orbitek idź kaszka czeka potem koniec wakacji na plac zabaw jeszcze i nie komentuj więcej nie wiesz o czym i o kim piszesz chłopcze

odpowiedz
Arek - 23.08.2020 / 15:52, *.t-mobile.pl

@ROSOMAK : wy..j pajacu !!

odpowiedz
ROSOMAK - 23.08.2020 / 19:35, *.t-mobile.pl

@Arek: JA JESTEM 3 POKOLENIE URODZONE W WARSZAWI MÓJ DZIADEK WALCZYŁ ZO TO MIASTO WIEC JESLI CHCESZ MI POJECHAĆ TO NAPISZ COŚ INNEGO ALE NIEPISZ ZE JESTEM WISNIAK BO UBLIZASZ MOJEMU DZIADKOWI A TO JEST NIE ELEGANCKIE POZATYM JA NIKOGO NIE OBRAZAM TA JAK TY

odpowiedz
Nie wydaje wam sie? - 23.08.2020 / 12:45, *.centertel.pl

Że poza Luqim to nie mamy z przodu nikogo więcej kto robi różnice?
Ten Rui Marques to jednak ma oko, jednym transferem zrobił większą różnicę niż Kucharski dziesięcioma.

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 23.08.2020 / 12:38, *.chello.pl

Boruc zawali nam europejskie puchary, wspomnicie jeszcze.

odpowiedz
Kalarepa - 23.08.2020 / 12:19, *.play-internet.pl

Gwilia out

odpowiedz
Wilanow - 23.08.2020 / 10:22, *.tpnet.pl

Według mnie Gvilia jest za słaby na grę w środku pola, gra zbyt wolno, schematycznie i bez pomysłu. Brakuje mu tego "czegoś".

odpowiedz
Opoor - 23.08.2020 / 10:56, *.play-internet.pl

@Wilanow: Valeriane jest za słaby nawet na kurła szachy

odpowiedz
Opoor - 23.08.2020 / 10:05, *.centertel.pl

Jedziemy do Bełchatowa i Częstochowa gniecie mistrzów Polski w 10. Reszta komentarzy jest zbędna. Luqi przerasta tą ligę.

odpowiedz
Moro - 23.08.2020 / 09:59, *.virginm.net

kante pakuj mandżur, nie jesteś mile widziany w Legii. Wiecznie nie bedziesz gral tylko na wyjazdach, Żyleta cie pozdrowi już niedlugo.

odpowiedz
Rado - 23.08.2020 / 10:02, *.com.pl

@Moro: mów za siebie, ja pełnomocnictwa nie dałem, więc nie puszcza!

odpowiedz
Rado - 23.08.2020 / 10:07, *.com.pl

@Moro: miało być nie pyszcz. J...ny słownik

odpowiedz
dino - 23.08.2020 / 10:10, *.plus.pl

@Moro:
Ojej moro a ty taki groźny tylko w grupie?

odpowiedz
Adam - 23.08.2020 / 11:17, *.chello.pl

@dino: nawet nie, to tylko taki kozak w internecie

odpowiedz
Robur - 23.08.2020 / 13:25, *.233.174

@Adam @ dino @rado: Ma chłop rację. A wy co jesteście w świecie takimi pipkami jak w necie? Potraktował koszulkę jak szmate do podłogi i nie potrafił powiedzieć przepraszam. Dla was moze takie traktowanie barw jest ok, moze to samo mozna dla was zrobić ze zdjęciami z wizerunkami waszych bliskich bo nie znacie pojęcia świętości. Ma też rację w tym ze i tak Żyleta wyrazi swoj stosunek do niego i nie macie na to wpływu bo tacy jak wy sa tam mniejszością. kante out!!!

odpowiedz
Robur - 23.08.2020 / 13:35, *.233.174

@Karol: to były twoim zdaniem przeprosiny? To było jakies oświadczenie w dodatku dla mnie sorry to nie jest przepraszam.

odpowiedz
Robur - 23.08.2020 / 13:37, *.233.174

@Karol: skoro Bóg jest dla ciebie jedyna świętością to nie znasz faktycznie tego pojęcia, a po drugie nie pisałbyś z nalej litery. Sam siebie dyskwalifikujesz z dyskusji.

odpowiedz
ja - 23.08.2020 / 13:41, *.elartnet.pl

@Moro: Mandżur się zwija a pakuje się frajerów, gambeto.

odpowiedz
Moro - 23.08.2020 / 13:42, *.virginm.net

@Robur: Mordo olej nie gadaj z nimi. Ich sa internety, trybuny nasze.

odpowiedz
G(L)ory! - 23.08.2020 / 14:19, *.btcentralplus.com

@Moro: nie wiem czy jest się o co kłócić. Powód frustracji ze względu na kontuzje i ciśnięcia koszulki o podłogę może być bardziej prozaiczny niż się komuś wydaje. Może chłopu przepadł $$$ kontrakt gdzieś na na Bliskim Wschodzie. Miłości do klubu tu nie ma i nie będzie.

odpowiedz
dino - 23.08.2020 / 15:30, *.plus.pl

@Robur:
Ty nie rozumiesz jednej rzeczy on jest tu najemnikiem nigdy nie mowil jak to kocha Legie i za grę w niej dałby się pokroić poniosło chłopa nie chciał nikogo obrazić a wyladować emocje nieraz widziałem takich prawilnych koszulka usmarowana jakimś sosem id kebaba gacie zaszczane ojej strach się bac

odpowiedz
lhm - 23.08.2020 / 21:00, *.vectranet.pl

@Moro: Odp... się od Kante. Dobry piłkarz i porządny człowiek. To co zrobił to normalna ludzka reakcja, bezsilna złość, kiedy sobie uświadomił, że właśnie stracił znów parę miesięcy grania. Nie ma to nic wspólnego z szanowaniem czy nieszanowaniem barw klubowych. Dla mnie niemile widziani w Legii są tacy przypier...cze jak Ty.
Wiesz kto nie szanuje barw Legii??? Prezes Mioduski, który bez pytania kogokolwiek o zdanie wymyślił sobie, że Legia będzie grać u siebie nie w białych a w zielonych strojach. I kupił po taniości największy badziew, który z barwami Legii ma niewiele wspólnego. Komicznie to wyglądało - na trybunach tłum kibiców ubranych na biało, a po boisku w białych strojach biegają... goście. Nienormalna w skali Europy sytuacja.
A czarny komplet strojów legijnych? To jest szanowanie barw klubowych???

odpowiedz
go(L)op - 23.08.2020 / 09:51, *.shlnet.pl

napisze tak piłkarsko, powtarzam piłkarsko Legia jest pośmiewiskiem na całą Polskę. Żal patrzeć na tych kopaczy, którzy człapią po boisku, i nawet grając w przewadze są zespołem słabszym ni Raków Częstochowa. Ligo mistrzów nadchodzimy...

odpowiedz
Jutub - 23.08.2020 / 10:09, *.chello.pl

@go(L)op: Skoro mistrz polski jest pośmiewiskiem na całą Polskę, to co ma powiedzieć Lech, Cracovia czy Wisła? Zwłaszcza że Legia póki co 3 na 3 mecze wygrała. Fakt, styl nie najlepszy ale twoja ocena jest trochę przesadna

odpowiedz
Czarny76 - 23.08.2020 / 10:43, *.amazonaws.com

@Jutub : Nie najlepszy styl?Stary tu nie ma żadnego stylu.Wczoraj po meczu napisałem ze jest materiał na fajna ekipę ale nie ma trenera.Pozdro

odpowiedz
fantom - 23.08.2020 / 09:39, *.chello.pl

Karbo jak na razie mnie totalnie nie przekonuje w ofensywie. badzmy uczciwi, gosc w Legii rozegral moze trzy bardzo dobre spotkania. sporo nauki przed nim.

odpowiedz
Kasztelan - 23.08.2020 / 09:06, *.inetia.pl

Patrząc na popisy kilku zawodników to zadaje sobie pytanie co oni robią wLegii i za co biorą pieniądze...
Rocha...Martins...Gvilia...

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.08.2020 / 00:39, *.vectranet.pl

Czy ktoś wreszcie kupi tego Wietesa? A jak nie to kiedy pójdzie do rezerw? Tego nie da się oglądać - co mecz to minimum 1 babol...

odpowiedz
grzesiek - 23.08.2020 / 06:12, *.centertel.pl

@Sputnik 44: mowilem ze trzeba kupić stopera. To kapustke wzieli kurrrr. Jak przyjedzie jakies PSV do Warszawy to dostaniemy znowu z 8 bramek przez takich jak wieteska

odpowiedz
JWR - 23.08.2020 / 08:57, *.orange.pl

@grzesiek: Z taką grą nie awansujemy nawet do Ligi Europy. Swoją drogą też byłem zwolennikiem sprowadzenia jakiegoś stopera, najlepiej młodego. Lewczuk już prawdopodobnie gra swój ostatni sezon.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.08.2020 / 09:26, *.chello.pl

@Sputnik 44: Gdzie widziałeś ten babol Wietesa? Zagrał bezbłędnie. Babol to był, ale Lewczuka.

odpowiedz
Jutub - 23.08.2020 / 10:11, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Co za pajac z ciebie, Lewczuka już wtedy nie było na boisku. Jak tak lubisz tego Wietesia to możesz mu wiesz co zrobić....

odpowiedz
Wolfik - 23.08.2020 / 10:14, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Coś Ci się Kolego pomieszało. Jak Lewczuk mógł popełnić "babola" skoro już nie grał....ewidentny błąd Wieteski.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.08.2020 / 10:35, *.chello.pl

@Wolfik: Pisałem o babolu Lewczuka z pierwszej połowy!!! Podanie do przeciwnika na własnej połowie! Do tego wybicia a nie podania do nikogo. Ale na czym ten babol Wietesa polegał? Co zrobił? Może to jakiś kumaty przybliżyć? Jeszcze jeśli jakiś "znafca" doda że Śliż zgrał słabo, to dojdę do wniosku, że g.... się znacie.

odpowiedz
Arek - 23.08.2020 / 11:33, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: dał się zrobić temu Cebuli bo to on chyba go ograł jak dzieciak. Wietes kurrrrrrva! ogarnij się!

odpowiedz
JWR - 23.08.2020 / 13:11, *.orange.pl

@Arek: Nie wiem czy to Cebula ograł Wieteske czy Wieteska sam siebie, nawet nie wykonał ruchu do Cebuli chyba korzenie mu wrosły. Powrót za Cebulą truchcikiem bo co może się stać... Został tydzień transferów sprzedać Wieteske i kupić kogoś komu się chce grać w miejsce tego statysty.

odpowiedz
kermit - 23.08.2020 / 00:00, *.chello.pl

Powiem tak, dla mnie mogą grać piach i antyfudbol - byleby wygrywali.

odpowiedz
Władeczek - 22.08.2020 / 23:32, *.play-internet.pl

A ja się faken nachlałem maciory jak dziki wieprz i ide spać. Mecz był okrutny ale powiem wam kibole, że ważne są 3 punkty. Kto po 30 kolejce będzie pamiętał mecz z Rakowem, kiedy w zamrażarce będzie stało stado macior a my ze szwagrem i z sąsiadem będziemy świętować kolejne mistrzostwo. Faken zaczęliśmy od wygranej i to oprócz maciory się liczy faken i szczeniaczek jeszcze tez.

odpowiedz
Jasio - 23.08.2020 / 00:29, *.chello.pl

@Władeczek: Pajacu to juz nie jest śmieszne

odpowiedz
pajacyku - 23.08.2020 / 00:44, *.chello.pl

@Jasio:

to jest śmieszne bo gość ma rację. Skup się nad merytoryką i nie komentuj głupio

odpowiedz
Ok - 23.08.2020 / 08:47, *.centertel.pl

@Władeczek: żenujący gość ciągle to samo

odpowiedz
Adam - 23.08.2020 / 11:19, *.chello.pl

@Jasio: ale Właseczka to Ty zostaw

odpowiedz
Jasio - 23.08.2020 / 21:59, *.orange.pl

@pajacyku: pajacyku nie pajacuj !

odpowiedz
hajdukL - 22.08.2020 / 23:21, *.77.242

Tak patrząc w telewizorze to mamy jednego gracza w formie o Mój...

odpowiedz
antykante - 22.08.2020 / 23:16, *.virginm.net

kante won z Legii

odpowiedz
znajca - 23.08.2020 / 08:49, *.plus.pl

@antykante:
Współczuję. Bez kitu.

odpowiedz
Mati - 23.08.2020 / 10:59, *.18.56

@znajca: ma gość rację Kanye wont z LEGII jesteś wkładem kturys nie szanuje świętych barw i niema wybacz pajacu

odpowiedz
Krop - 23.08.2020 / 11:25, *.amazonaws.com

@Mati:
O matko jakim ty jesteś głupim człowiekiem. Całe szczęście że za tydzień zaczyna się szkoła.

odpowiedz
Mati - 23.08.2020 / 13:16, *.18.56

@Krop: ty jesteś głupi sam z siebie czy tobie za to płacą? Życiowy niedojdo z k6 na randkę sobie zaproś tego swojego jose

odpowiedz
Wolfik - 22.08.2020 / 23:13, *.play-internet.pl

Raków to solidna drużyna zwłaszcza grając "u siebie" . Ale od Mistrza Polski wymaga się czegoś więcej niż nerwowej gry w przewadze przez całą połówkę meczu. Teoretycznie zawsze tak gramy na początku sezonu, ale jeśli chcemy zawalczyć o LE musimy grać 100% lepiej.

Oby kłopoty z głową Lewczuka nie były poważne, bo jak Mateusz miałby zagrać z Omonią....

odpowiedz
zp - 22.08.2020 / 23:04, *.chello.pl

Cieszy gra Kapustki, widać ze chce i nawet pod koniec mógł strzelać ale oddał piłkę, trochę czasu i będzie z niego pociecha, tymbardziej ze ma dopiero 23 lata.

odpowiedz
JWR - 22.08.2020 / 23:23, *.orange.pl

@zp: Dużo głupich strat ale z minuty na minutę wyglądał coraz lepiej.

odpowiedz
Swojak (L) - 22.08.2020 / 23:04, *.centertel.pl

Jak wygląda gra?Od dwóch sezonów nie było napastnika strzelajacego bramki.Był Niezgoda.Trzy mecze i do bramki trafia już trzech napastników.

odpowiedz
Gienek - 22.08.2020 / 23:02, *.play-internet.pl

Nie wie. Czy nikt tego nie widzi czy nie chce widziec ale to co odpier.lają Gwilia i Wieteska to się w głowie nie mieści. Gwilia jest pierwszym hamulcowym akcji, a Wieteska kompletnie radzi sobie w prostych sytuacjach. Obaj nie nadają się do Legii, to dla nich za wysoki poziom. Oby Lewczuk zagrał z Omonią a za Gwilie Martins lub Kapustka.

odpowiedz
Beck - 22.08.2020 / 23:50, *.inetia.pl

@Gienek: Dla mnie, do chwili zejscia z boiska Gwilia był najlepszym zawodnikiem na boisku. Do tej pory też uważałem, że nie powinien grać w pierwszej jedenastce.Jeżeli nie będzie chimeryczny, będzie dobrym tzw. playmaker em.

odpowiedz
Zbyszek - 22.08.2020 / 23:52, *.plus.pl

@Gienek:
No cóż Wieteska przy bramce zagrał jak w lidze podwórkowej czyli na jeden, bez żadnego ruchu.
Mam nadzieję że jutro cała drużyna spędzi kila godzin w jacuzzi, bo chyba ich muszą nieźle boleć dupy jak ich Raków dymał przy odbiorze piłki cały czas

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 23:57, *.centertel.pl

@Beck: nie był. nawet jak nikt go nie atakował, oddawał szybko piłkę do tyłu. mało kreatywny. cały czas brakuje kogoś, kto uderzyłby z 20-25 metrów

odpowiedz
filand - 22.08.2020 / 22:59, *.inetia.pl

Zwycięzców się nie ⚖ sądzi. #Pekhart dziękuję ⚽ ⚽

odpowiedz
Legia Szczecin - 22.08.2020 / 22:57, *.chello.pl

Z tą grą Omonia nas przejdzie. Choć chciałbym się mylić. Nie mamy co szukać w pucharach na tą chwilę. Taki Raków w 10-ciu lepiej wyglądał...

odpowiedz
zp - 22.08.2020 / 23:02, *.centertel.pl

@Legia Szczecin: a ja uważam ze dobrze się stało, zauważ ze z reguły po meczu w którym męczymy bułę przychodzi mecz w którym wszystko a nawet więcej wychodzi naszym asom i tego się trzymajmy.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 23:04, *.centertel.pl

@Legia Szczecin: ta Omonia ledwo wygrała po dogrywce z Ormianami, którzy grali w 10

odpowiedz
Wolfik - 22.08.2020 / 23:25, *.play-internet.pl

@singspiel: To prawie jak my, tyle że obyło się bez dogrywki

odpowiedz
Cult⚽️King - 23.08.2020 / 19:38, *.18.185

@Legia Szczecin: Nikt nikogo nie pojedzie,skromne zwyciéstwo gra mizerna I awans!

odpowiedz
jim - 22.08.2020 / 22:47, *.tpnet.pl

Nie przez przypadek nasza liga ma taki poziom jaki ma, umiejętności większości zawodników w ekstraklasie nie różnią się od tych w trzeciej lidze a potem wszyscy zdziwieni że tak to wygląda w pucharach

odpowiedz
PNS - 22.08.2020 / 22:41, *.centertel.pl

TO JEST DEKADA LEGII PRZEZ 10 LAT NIE ZESZLISMY Z PUDLA ,BYLA LIGA MISTRZOW

odpowiedz
speed - 22.08.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

@PNS : To jak zejdziemy z tego PUDLA to może będzie lepiej?!

odpowiedz
Adam - 22.08.2020 / 22:51, *.chello.pl

@speed: to co napisałeś nie ma sensu

odpowiedz
Trampek - 22.08.2020 / 22:41, *.net.pl

W obecnej formie /po kontuzji/ Gwilia NIE nadaje się nawet do gry w rezerwach, a od pierwszego składu powinien być odsunięty od kilku spotkań.Dziwne wydaje się PRZYZWYCZAJANIE Vuko do nazwisk. Trener powinien wiedzieć w jakiej formie na dany dzień meczu są zawodnicy. A nie trzymać się nazwisk. To nie jest ani pierwszy ani jedyny tego typu przypadek. Zastanawiające jest to,że kibice widzą , którzy zawodnicy są bez formy i na jakiś czas powinni być odsunięci od składu, a NIE widzi tego Vuko - który mieni się trenerem. Nic dodać nic ująć.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 23:58, *.centertel.pl

@Trampek: to proste. Gwilia zagrał, bo nie jest przeznaczony do składu na Omonię. widać, co jest ważne dla klubu

odpowiedz
Trampek - 23.08.2020 / 12:36, *.net.pl

@singspiel: Pewnie skończyłeś czytać bajki Hansa Christiana Andersena - stąd to poczucie humoru z twojej strony.

odpowiedz
Adam - 22.08.2020 / 22:36, *.chello.pl

Wydaje mi się, że trochę siadła tutaj psychika. W miarę szybka bramka, potem czerwona kartka dla przeciwnika i jesteśmy szczęśliwi, mecz sam się wygra. A tu niespodzianka, że jednak nie.
Gra była słaba i sam się frustrowałem, ale zamiast płakać i pisać, żę teraz to na bank ze wszystkimi będziemy przegrywać, a w europucharach to już zupełnie wpi****ol można spojrzeć na pozytyw. Siedliśmy, graliśmy słabo, ale mimo to (i dzięki zmianom) udało się wygrać.

To tylko jeden mecz, trochę wiary.

odpowiedz
pns - 22.08.2020 / 22:29, *.centertel.pl

o co wam chodzi trzy mecze trzy zwyciestwa na styl przyjdzie czas ,przegraja zle wygraja zle bo meczarnie . jestescie kibicami LEGII? pamietacie jak bylo za iti? nie pamietacie bo tu same gimbazy pisza co na starej zylecie nie byli. mocno LEGIA

odpowiedz
speed - 22.08.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

@pns: Mam takie pytanie:Kiedy od nastania miłościwie nam panującego prezesa DM Legia miała styl i wymiatała w pucharach?!

odpowiedz
Darek - 22.08.2020 / 22:25, *.t-ipconnect.de

Ciężko było. Graliśmy w przewadze i w ogóle nie było tego widać.Cieszy zwyciestwo i to bardzo.Przewagę mieliśmy ale nic z tego nie wynikało.Brawo Luquinhas i Pekhart.Mam nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepsza gra.

odpowiedz
Paweł - 22.08.2020 / 22:24, *.centertel.pl

Gwilia spowalnia akcje, gra na boki i do tylu, bardzo wolno i przewidująco. Marnie

odpowiedz
mazovia ciechanow - 22.08.2020 / 22:41, *.orange.pl

@Paweł : Tam kazdy pomocnik gra do boku i do tylu - slisz,gvilia i ten Antolic tez - piach totalny, oni sie boja ryzyka. A to wlasnie powinno byc zagrywanie do przodu i powinien byc ruch bez pilki, a przy stracie pressing na zasadzie 3 sekund (po stracie pilki wszyscy napieraja naprzod i staraja sie zmusic rywala do bledu i przejecia pilki) jak Bayern czyli wysoko na 30 metrze Rakowa - ale nie, oni ku...a sie cofaja po stracie do tylu (co gorsza sie odwracaja plecami do pilki) pod wlasna bramke i to woda na mlyn szybkich napastnikow Rakowa, ktorzy maja przestrzen do ataku. LEgia gra biernie poprostu, reaktywnie. Patrzy na to co rywal zrobi i reaguje, a powinno byc aktywnie czyli "my gramy swoje i mamy w dupie co mysli Rakow".

Dlatego Vukovic powinien odejsc, bo to nie jest nowoczesna pilka. To jest zacofana pilka.

odpowiedz
Marno to wygląda - czerwone jak na razie pomagają w doczłapaniu wygranej ze slabymi drużynami . Przyjdą silniejsze zespoły to będzie trzeba liczyć na 5 czerwieni , aby remis jakoś dowieść do końca . - 22.08.2020 / 22:23, *.com.pl

Do czech-rasiaka sztuka . Przyjdzie lepszy rywal lepiej przykryje w polu karnym to i długie szczudła nie pomogą . Legii potrzebny jest napastnik , który umiałby sam sobie sytuacje wypracować , Szybki zwinny , który miałby walory do gry kombinacyjnej , który urwał by się rywalowi i mknął na bramkę . Tu tylko fart - rasialdo się kłania . Nie kracząc ale to nie jest napastnik na miarę awansu do choćby grupowej fazy Ligi Europy .

odpowiedz
MarioL - 22.08.2020 / 22:20, *.wanadoo.fr

Kurde to Omonia nas zje,

odpowiedz
4321 - 22.08.2020 / 22:19, *.chello.pl

Piekny sponsor...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:21, *.247.69

@4321: 500+ na czasie ;-)

odpowiedz
Adam - 22.08.2020 / 22:27, *.chello.pl

@4321: zgadzam się, bardzo dobry. Sponsoruje też m.in. Atletico Madryt.

odpowiedz
Zimny - 22.08.2020 / 22:19, *.mm.pl

A Świstak siedzi i tylko klika te dodaj.

odpowiedz
PAPSZUN do LEGII jak najszybciej pokie jest o co grac. - 22.08.2020 / 22:15, *.orange.pl

Kolejna zenujaca parodia pilki noznej - taktycznie trener Papszun wygral ten mecz - Legia go wygrala tylko dzieki Luquinhasowi... indywidualnosc zadecydowala.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 22:18, *.centertel.pl

@PAPSZUN do LEGII jak najszybciej pokie jest o co grac.: ta taktyka ma nawet swoją nazwę - kb - kopnij i biegnij. taki to "zwycięzca"

odpowiedz
sraczkovic - 22.08.2020 / 22:50, *.orange.pl

@singspiel: Nonsens - Rakow tak gral bo gral w 10 i ma gorszych pilkarzy - to co mial grac? tiki take? Papszun wlasnie jest lepszym trenerem niz Vukovic bo jest elastyczny, jego druzyna potrafila Legie zdominowac w 10 i strzelic gola, madry pressing szybkie kontry - tak sie gra jak przeciwnik pozwala, a dzis Legia pozwalala na wiele Rakowowi, Rakow robil co mu sie podobalo. Rownica dzis byla w indywidualnosciach - Luquinhas zrobil 3 punkty - tak byloby 1-1 i bylby to wynik zasluzony bo Rakow potrafil zagrazac. Legia nie miala meczu pod kontrola. Tak samo jak z Linfield w doliczonym czasie gosciu wali gdzies z naroznika pola karnego w slupek i prawie wyrownuje.

Legia Vukovicia jak nie imponuja jednostki to jako druzyna jest bezzebna. Klepie ta pile ale wszystko wolno i nudno, glupia strata zazwyczaj i brama w plecy. Oby to sie nie powtorzylo z Omonia, bo cos czuje ze to moze sie stac.

odpowiedz
singspiel - 23.08.2020 / 00:10, *.centertel.pl

@sraczkovic: zdecyduj się - ma lepszych, czy gorszych piłkarzy? Raków nie zdominował Legii. Po prostu na razie Legia gra na 60 procent możliwości motorycznych i sporo na boisku piłkarzy, którzy w meczu z Omonią usiądą na ławce. Raków sporo biega (zobaczymy, czy za 10 kolejek też), ale oddał 2 celne strzały. Nie sztuką jest spiąć się na 2-3 mecze w rundzie. Raków w 10 wybiegał 112 km, Legia - 110. Niech Papszun zapisze ich na maraton. Wiosną Raków znowu będzie poza pierwszą 8

odpowiedz
speed - 22.08.2020 / 22:13, *.play-internet.pl

Polska piłka klubowa,zwana szumnie Ekstraklasą to pseudoprezesi,pseudotrenerzy i pseudopiłkarze.Na nic już nie liczę.Marzę tylko o tym,że kiedyś Mioduski mocno się pomyli i w swoim genialnym zamotaniu oraz niezmiernej przenikliwości zatrudni trenera z prawdziwego zdarzenia.
A tak na marginesie ciekaw jestem kto dłużej wytrzyma na stołku Łukaszenka czy Mioduski?!

odpowiedz
Swojak (L) - 22.08.2020 / 22:16, *.centertel.pl

@speed: jprd.i nic więcej.

odpowiedz
Ryj - 22.08.2020 / 22:07, *.tpnet.pl

Wynik idealny, dziękuję dobranoc. Tylko (L) !!!

odpowiedz
Ryj - 22.08.2020 / 22:07, *.tpnet.pl

Wynik idealny, dziękuję dobranoc. Tylko (L) !!!

odpowiedz
Ryj - 22.08.2020 / 22:06, *.tpnet.pl

Wynik idealny, dziękuję dobranoc. Tylko (L) !!!

odpowiedz
Świstak666 - 22.08.2020 / 22:06, *.chello.pl

Antolić dziś tragicznie, Wieteska od kilku meczy dramat, Gvilia brak słów...
Na plus na pewno Luquinhas, Jędza i Pekhart...
Póki co bronią ich wyniki, bo gra jest słabiutka.

odpowiedz
sraczko zdupovic - 22.08.2020 / 22:04, *.orange.pl

zenujacy spektakl - trenerzyna z serbii taktycznie zjedzony poraz kolejny przez kolejnego polskiego trerera - indywidualnosci zdecydowaly o zwyciestwie Legii, konkretnie Luquinhas. . .

Z tym trenerem nie bedziemy dominowac gdy, bedziemy drzec o wynik w kazdym meczu - chcialbym Papszuna bo to jak gra Rakow jak jest elastyczny taktycznie to zasluga trenera - Legia druzynowo jest bezzebna,
Widac pietno jakie Papszun odciska na druzynie, czego nie mozna powiedziec o Vukoviciu - Legia gra tchorzo-fretkowy futbol, nie dominujacy, a reaktywny. Legia sie daje latwo zdominowac. Widzielismy to w rundzie mistrzowskiej i widzimy to i teraz.

Na bank Vukovic nie odejdzie wiec sie nie ludze - ale w przyszlym sezonie to musi byc zmiana trenera, Bo ide o zaklad ze dubletu nie bedzie, pucharow tez nie bedzie.

odpowiedz
Adam - 22.08.2020 / 22:26, *.chello.pl

@sraczko zdupovic: runda mistrzowska - przemęczenie piłkarzy, kilka kontuzji. To co było wcześniej to najlepiej zignorować bo nie będzie pasowało do komentarza.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 22:52, *.centertel.pl

@Adam: zobaczymy, czy za 5-7 kolejek piłkarze Rakowa dalej tak będą biegać

odpowiedz
meter - 22.08.2020 / 22:04, *.t-mobile.pl

Nie przepadam za Czechem ale 1 muszę przyznać..piłka go szuka w polu karnym co daje prosty wniosek że umie czytać grę

odpowiedz
⁷/⁸ - 22.08.2020 / 22:02, *.t-mobile.pl

Gdzie są przydupasy Boruca się pytam, facet wpuszcza wszystko co leci w stronę bramki.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:06, *.247.69

@⁷/⁸: Borubar to powinien kierować dopingiem na Żylecie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:06, *.247.69

@⁷/⁸: Borubar to powinien kierować dopingiem na Żylecie.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 22:07, *.centertel.pl

@⁷/⁸: co Ty bredzisz, cieciu? Drewniany Mati i Jędza łamiący linię spalonego. To gol dla Rakowa

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 22:07, *.centertel.pl

@⁷/⁸: co Ty bredzisz, cieciu? Drewniany Mati i Jędza łamiący linię spalonego. To gol dla Rakowa

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:09, *.247.69

@singspiel: puścił siatę pod pachą

odpowiedz
JWR - 22.08.2020 / 22:14, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Piłka leciała między ręką Boruca a obrońcą na wślizgu. Zamiast zganiać wszystko na Boruca trzeba zobaczyć co robiła obrona w tej akcji, Cebula minął 3 albo 4 piłkarzy Legii jak tyczki.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:16, *.247.69

@JWR: jak z Lechem piłka poszła do bramki po rykoszecie od nogi Jędrzejczyka, to była wina Muzyka i wyleciał ze składu

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 22:22, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: a kto dopuścił do sytuacji sam na sam? nie drewniany Mati?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:27, *.247.69

@singspiel: a kto dopuścił do strzałów w meczu z Lechem? Nie stosujcie podwójnych standardów.

odpowiedz
JWR - 22.08.2020 / 22:32, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nie rozśmieszaj mnie, nie porównuj Muzyka do Boruca. Masz jakieś wtyki w szatni, że wiesz że Vuko uznał to za jego winę i właśnie za to wyleciał? Warto dodać że obrona czuje się pewniej mając doświadczonego bramkarza a nie gościa co bronił zaledwie jeden sezon w 1 lidze. Sądzę że po prostu uznali że Muzyk jeszcze nie jest gotowy na pierwszy skład.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:36, *.247.69

@JWR: skoro tak uznają, to powinni mieć ku temu jakieś obiektywne przesłanki. Muzyk tylko w meczu z Lechem wybronił więcej groźnych strzałów niż Boruc we wszystkich dotychczasowych meczach. Jeśli uważasz, że obrona czuje się pewniej z Borucem za plecami, to problem jest z psychą obrońców, a nie z Muzykiem ;-)

odpowiedz
JWR - 22.08.2020 / 22:42, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: A bywasz na treningach, że z góry zakładasz że nie mają? Chyba nigdy w piłkę nie grałeś skoro uważasz, że nie ma znaczenia dla obrońców kto stoi między słupkami. Tak się uczepiłeś tego Muzyka jakby to twój szwagier był. Co do twojego "szwagra" to nie martw się, treningi z Borucem dobrze mu zrobią.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 22:45, *.247.69

@JWR: Razi mnie jak potraktowano Muzyka, a Boruc jest pod formą i gra za zasługi, co w Legii nigdy nie powinno mieć miejsca.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 22:54, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: jak Boruc puści z karnego, też będziesz się tak gorączkował? to co zrobił Wieteska, to dramat. drugi dramat to ustawienie Jędzy

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 23:01, *.247.69

@singspiel: jak Boruc obroni karnego, to uznam, że nie stoi za zasługi. Ale spokojnie, bo ma na to małe szanse w obecnej formie.

odpowiedz
JWR - 22.08.2020 / 23:16, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: A nie razi cie jak został potraktowany wtedy Cierzniak, czeka na jakieś minuty przez kilka sezonów a do bramki wskakuje Muzyk? Zapomniałeś jeszcze dodać że Muzyk nie wyleciał po bramce z Lechem tylko po nieszczęsnym półfinale w Krakowie gdzie dostał 3 sztuki.

odpowiedz
JWR - 22.08.2020 / 23:20, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Daj Borucowi najpierw pograć trochę, przypominam że ten sezon nie jest normalny chociażby nie było sparingów przed sezonem. Muzyka tak nie krytykowałeś gdy w 3 meczach puścił 6 bramek i 2 z 3 meczów były przegrane. Póki co Boruc puścił jedną bramkę bo wielbłądzie obrony a ty już byś go ukamienował...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 23:23, *.247.69

@JWR: Prędzej Cierzniak powinien bronić niż Boruc. Muzyk nie jest od niego gorszy, ale perspektywiczny. Zauważ, że po meczu w Krakowie, gdzie obrona kompletnie zawaliła mecz, to kilka dni później jakby inna obrona grała, w meczu z tą samą drużyną, a Cieżniak nie miał prawie nic do roboty. To o tą psychę chodzi? Kto za plecami? ;-) Czy o to, że najbardziej eksploatowani piłkarze mieli pójść na wcześniejsze urlopy i nie byłoby kim grać w pucharze, więc odpuścili? A Muzykowi się oberwało przy okazji. Bo jasne, że winny bramkarz.

odpowiedz
JWR - 22.08.2020 / 23:32, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: No tak obrona sprzedała mecz na rzecz urlopów, bawi mnie twoja logika od początku tej rozmowy. W tym komentarzu przegiąłeś z hipokryzją, Muzyka potrafisz bronić po błędach obrony ale Boruc wg ciebie powinien już zakończyć karierę...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2020 / 07:58, *.247.69

@JWR: Boruc to 40-letni koń. On się powinien bronić sam, ale puszcza pod pachą, a ty jeszcze próbujesz go bronić. Dobrze, że nie straciliśmy przez niego punktów, bo Pekhart wykazał się skutecznością. Idąc twoim tokiem rozumowania to pewnie twój szwagier, a na zwycięstwach Legii ci nie zależy. Może jesteś z Amiki.A że sprzedano Puchar za urlopy to fakt, bo nawet Vuko o tym mówił w wywiadzie.

odpowiedz
grzesiek - 23.08.2020 / 08:23, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: ja sie cieszylem na poczatku ze Boruc przychodzi ale jesli ma jeden z najwyzszych kontraktow to nie wiem na cholere nam on nawet jesli pogra rok.
Zeby w profesjonalnym klubie bramkarza przez pol roku nie potrafic znalezc. Zalosne troche. No ale coz. Jak bedzie dobrze bronic to pół biedy ale jak sie trafi drugi malarz co kazdego karnego pusci no to sie wsciekne.

odpowiedz
stary - 23.08.2020 / 08:39, *.chello.pl

@JWR: Boruc chyba zbyt dużo waży,na Raków wystarczyło ale jak trzeba bedzie sie trochē porzucać to cienko to widzę.

odpowiedz
JWR - 23.08.2020 / 09:04, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Już ci mówiłem że póki z Borucem w składzie nie przegraliśmy żadnego meczu a z Muzykiem to i owszem. Czy ty potrafisz zrozumieć że Boruc w tej sytuacji zrobił co mógł, a to obrona jest największym winowajcą tej bramki? Za insynuowanie że jestem z amiki to ch*j ci w d*pe, nie warto z tobą dyskutować skoro się pienisz i takie insynuacje snujesz.

odpowiedz
JWR - 23.08.2020 / 09:06, *.orange.pl

@grzesiek: Przypominam ci, że Malarz wybronił nam mistrzostwo i został zawodnikiem sezonu :)

odpowiedz
JWR - 23.08.2020 / 09:08, *.orange.pl

@stary: To akurat jedyny argument z którym się zgodzę w tej dyskusji, minimum 5 kg w dół. Zobaczymy jak się rozwinie sezon, jeśli Boruc dalej będzie prezentował fizyczną formę jak teraz to pierwszy rzucę kamieniem że przyjechał tu tylko odcinać kupony.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2020 / 09:23, *.247.69

@JWR: "Boruc zrobił co mógł"-Jak piłka była w zasięgu jego rąk i ją puścił, to nie zrobił tego co powinien dobry bramkarz. I nie ma znaczenia, czy obrona popełniła błąd. Zgodzę się, że zrobił co mógł, bo pewnie więcej nie mógł. Ale nie o to chodzi ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2020 / 09:27, *.247.69

@grzesiek: Muzyk jest u nas za frytki, a robił lepszą robotę niż Boruc.

odpowiedz
ROSOMAK - 23.08.2020 / 22:48, *.chello.pl

@⁷/⁸: A Ty kim jesteś mały człowieczku zagrał raptem 3 razy oceń na koniec sezonu kibicu

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.08.2020 / 09:30, *.247.69

@ROSOMAK : Może lepiej Muzykowi dać pograć, a nie Borucowi za zasługi, wielki Rosomaku

odpowiedz
ROSOMAK - 24.08.2020 / 16:39, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: Jestem za tylko najpierw niech ten Król coś zawali położy mecz no nie wim puści szmatę może trener bramkarzy wie lepiej od nas kto zasługuje na bluzę numer 1 DUZY KOLEGO

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.08.2020 / 20:25, *.247.69

@ROSOMAK : mam pewne podejrzenia, że zarówno trener bramkarzy, jak i Vuko działają tu pod pewną presją. Kibiców, prezesa, lojalności dla kolegi z boiska itp. Boruc przychodząc tu od razu był pewniakiem do składu, a na razie nie pokazał nic, że na ten skład zasługuje. Bramki z GKS i Rakowem świadczą o tym, że w formie nie jest. Jak puści szmatę w eliminacjach LM to będzie nas to drogo kosztować.

odpowiedz
ROSOMAK - 24.08.2020 / 23:12, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: PEWNIE MASZ RACJE NA PEWNO NIE JEST TU ZEBY SIEDZIAŁ NA ŁAWCE OCZYWISCIE PRESJA KIBICÓW 100 % JEDNAK JA DALEJ SWOJEJ PRZY SZACUNKU DLA KOLEGI TAM NAPRAWDE JEST FACHOWIEC ZGODZISZ SIE ZE MNĄ JEZELI NASZA LEGENDA BRONI TO MUSI JEDNAK COS WIECEJ DAWAĆ DRUŻYNIE OBYM SIE NIE MYLIŁ

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.08.2020 / 09:05, *.247.69

@ROSOMAK : Boruc jest fachowcem, ale podstarzałym jak na sportowca, dla mnie to taki "Obradović, który dostał szanse", a dostał szansę dlatego, że jest NASZ. Mam nadzieję, że jego legenda nie ucierpi, jak zawali nam coś ważnego, bo niestety nie wygląda jak bramkarz, który mógłby "wybronić nam mecz". I mam nadzieję, że Legia na tym nie ucierpi, bo z całym szacunkiem dla niego i jego dokonań, ale to Legia jest najważniejsza.

odpowiedz
ROSOMAK - 25.08.2020 / 11:32, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: PEŁNA ZGODA ZOBACZYMY CO ZAGRAJĄ DZIS MAM NADZIEJE ZE WIECZORKIEM BEDZIE POWÓD DO UŚMIECHU

odpowiedz
Szpilordzik - 22.08.2020 / 22:02, *.t-mobile.pl

Najważniejsze 3pkt. Pekhart niby drewniak ale swoje ostatecznie robi. Luqi to jest gość taka mala pchla szkoda ze nie ma buta celnego na bramę ale i tak jest dobrze. Kapustka jak się wkrecila tez będzie gitara. Pozdrawiam serdecznie z Brzegu (L)

odpowiedz
ts - 22.08.2020 / 22:47, *.net.pl

@Szpilordzik:
z Brzegu? to niedaleko, ja Jelcza-Laskowic:-)

odpowiedz
Szpilordzik - 23.08.2020 / 12:41, *.t-mobile.pl

@ts: oooo to widzę ze mała odleglosc. Pozdrawiam

odpowiedz
vhfchtfu - 22.08.2020 / 22:01, *.chello.pl

o czym wy pie.....? to Wieteska zawalil brame a nie Boruc

odpowiedz
WarszawskaOchota - 22.08.2020 / 22:00, *.orange.pl

Ważne że mamy 3 pkt i tyle dobrego.
Gra wyglądała tragicznie, Raków grający w 10 potrafił nas ośmieszać.
W następnych spotkaniach gra musi wyglądać o niebo lepiej.

odpowiedz
O Pekharcie - 22.08.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

Pekhart na ekstraklasę jest mniej więcej jak Lewy na Bundesligę czyli idealny, wie gdzie się ustawić, potrafi wykończyć, piłka w polu karnym go szuka+ dobra gra głową...Oczywiście te wszystkie umiejętności ma proporcjonalnie do naszej ligi, nie twierdzę że jest na poziomie Lewego bo to dwa różne światy

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2020 / 21:59, *.247.69

Z Pekharta się robi regularnie strzelający napastnik, a nie fuksiarz. Kolejny raz dowiódł, że warto mu dośrodkowywać na głowę.
Luki-świetny mecz.
Na bramce wolałbym mieć Szumskiego lub Muzyka. Boruc w zasadzie puścił co było do puszczenia.

odpowiedz
Zbycho(L) - 22.08.2020 / 21:58, *.chello.pl

Najważniejsze że druga wpadła. Przybył i Frankowski się zesrają i nie dadzą rady.
Władeczek faken wjeżdżaj z drugą maciorą

odpowiedz
NIE CHCEMY BORUCA - 22.08.2020 / 21:58, *.t-mobile.pl

BORUC I VUKOVIC MUSZĄ ODEJŚĆ!!!

odpowiedz
ROSOMAK - 22.08.2020 / 22:02, *.chello.pl

@NIE CHCEMY BORUCA: RAZEM Z KOLEGĄ TAKI WARUNEK K.....A SKĄD SIE BIORĄ TACY KIBICE K....A MAĆ

odpowiedz
ROSOMAK - 22.08.2020 / 22:21, *.chello.pl

@WIE(L)UN: Pajacu ile ty masz lat ze tak się wyrażasz kibicu że silnikiem

odpowiedz
Fafik (L) - 24.08.2020 / 12:48, *.play-internet.pl

@NIE CHCEMY BORUCA: następny cebulak... nic mi się nie podoba i nie chcemy niczego... to spier.. j na Konwiktorską będzie ci pasować tam nie ma niczego

odpowiedz