Wieteska podczas meczu z Omonią - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Wieteski

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu z Omonią kontuzji doznał Mateusz Wieteska. Środkowy obrońca nabawił się urazu podczas akcji, w której Cypryjczycy strzelili drugiego gola. W czasie powrotu we własne pole karne zawodnik trzymał się za dolną część pleców, aby niebawem upaść z bólu. Kilka minut potem Wieteska został zmieniony na boisku przez Andre Martinsa.

Środowy występ Wieteski był więc wyjątkowo krótki. 23-latek wszedł na murawę w 60. minucie za Waleriana Gwilię, a niedługo po starcie drugiej części dogrywki musiał udać się do szatni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Proste - 28.08.2020 / 00:07, *.plus.pl

Wieteska i Gwilia grając w Zabrzu błyszczeli formą bo tam jest sztab trenerski a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.

odpowiedz
t - 28.08.2020 / 13:20, *.edu.pl

@Proste:
Przykre, ale prawdziwe

odpowiedz
bronek49 - 27.08.2020 / 17:05, *.chello.pl

kazdy ambitny piłkarz by biegl do konca aby zapobiec utracie bramki i dopiero pózniej mógł się połozyc ale ja się pytam skąd tyle kontuzji mięśniowych u piłkarzy to jest tylko wina przygotowania motorycznego zawodników w zadnym klubie ekstraklasy nie ma tyle kontuzji co w Legi czyli wina to jest sztabu medycznego i szkoleniowego takich speców jak Legia to nie ma zaden klub

odpowiedz
Józefowianin - 27.08.2020 / 15:00, *.chello.pl

Potrzebujemy stopera na wczoraj.

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 14:21, *.t-ipconnect.de

Spokojnie mamy jeszcze Astiza.

odpowiedz
zduneq - 27.08.2020 / 13:17, *.play-internet.pl

Nie wierzę w to co czytam.
Wy się macie czelność nazywać kibicami Legii Warszawa?Jesteście gnojem a nie kibicami.
Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Redakcjo!Jak możecie puszczać takie komentarze?To się NIEGODZI!
Jak można obwiniać go za stratę bramki skoro ledwo szedł? Może i jest piłkarsko zbyt słabi na Legię ale to nie usprawiedliwia "życzeń" długiego leczenia urazu.

odpowiedz
Szymon - 27.08.2020 / 12:17, *.centertel.pl

Kaleka na boisku i jeszcze sie sam uszkodzil osilek

odpowiedz
Peter - 27.08.2020 / 12:13, *.play-internet.pl

Człowiek babol.

odpowiedz
Luki - 27.08.2020 / 12:08, *.plus.pl

Wracaj do zdrowia! Piekną bramkę z Jagą zawsze będę pamiętał.

odpowiedz
Rambo - 27.08.2020 / 11:55, *.centertel.pl

Won z Legii partaczu i parodysto. Obyś już w tym sezonie nie zagrał. Nie mamy ani jednego porządnego stopera, bo to co wczoraj zrobili Lewczyk i Jędza to skandal.

odpowiedz
Nn - 27.08.2020 / 11:44, *.t-mobile.pl

Jaki dokładnie uraz bo Onyszko powiedział cyt. Wietesce w kręgosłupie strzeliło

odpowiedz
piotr_zabki - 27.08.2020 / 11:36, *.plus.pl

Może czas przyznać się do błędu i wystawić Remyego. Wieteska - w każdym meczu wielbłąd. Masakra. Czas na dwóch nowych stoperów. Może do czasu wzmocnień Mosór? - z pewnością lepszy od Wieteski.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.08.2020 / 10:52, *.centertel.pl

Dupsko boli? Po takim meczu, to normalne.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 27.08.2020 / 10:43, *.centertel.pl

Won z Legii partaczu patrzeć się nie da na twoją grę ile jeszcze razy przez Ciebie stracimy gola i zawalisz mecz? W siną dał...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.08.2020 / 10:37, *.247.138

Ale co to za uraz? Ból w dolnej części pleców? Nic więcej nie wiadomo?

odpowiedz
Grzesiek - 27.08.2020 / 10:37, *.groenveldvlees.com

Ta informacja, to duże wzmocnienie drużyny

odpowiedz
Tom@zino - 27.08.2020 / 10:35, *.chello.pl

Zdrowia, Wieteś! Hejterom karma odpowie.

odpowiedz
yyy - 27.08.2020 / 10:50, *.tpnet.pl

@Tom@zino: która, pedigree?

odpowiedz
Tom@zino - 27.08.2020 / 10:52, *.chello.pl

@yyy: do wyboru, do koloru.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.08.2020 / 10:53, *.centertel.pl

@Tom@zino: Nie strasz, nie strasz, bo Ciebie tez zad rozboli.

odpowiedz
Tom@zino - 27.08.2020 / 12:01, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: widzę, że masz b-analne podejście do tematu. Wybacz, ale nie podejmę tematu.

odpowiedz
Tomek - 27.08.2020 / 10:31, *.113.189

Żadna strata. W sumie może uraz jest na tyle groźny że będzie się leczył ze 3 sezony. W Legii i tak jest całkowicie nieprzydatny więc niech leczy się długo i wyleczy wszystkie urazy nawet haluksy a potem niech odejdzie

odpowiedz
urban - 27.08.2020 / 10:20, *.virginm.net

Srodek obrony powinien byc priorytetem, a mamy emerytow i beztalencie tylko.

odpowiedz
Zbyszek - 27.08.2020 / 10:20, *.plus.pl

Skoro to takie wielki uraz, że trzeba było zawalić bramkę to mam nadzieję że pana Wieteski nie zobaczymy już do końca sezonu

odpowiedz
Hautausmaa - 27.08.2020 / 10:19, *.net.pl

W sumie nie rozpaczam.

odpowiedz