Robert Kraskowski
REKLAMA

Kraskowski najlepszy w II rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik sekcji strzeleckiej Legii, Robert Kraskowski zwyciężył w zawodach II rundy Pucharu Polski w Jaworze, w konkurencji karabinu 300m standard 3x20 strzałów. Legionista uzyskał świetny wynik - 584 pkt., gwarantujący medale w zawodach Pucharu Europy. W nagrodę od organizatorów otrzymał... sejf! Kraskowski zdobył złote medale także w dwóch innych konkurencjach - Kdw 3x40 strzałów oraz 300m standard RAPID.

W konkurencji w Kdw60L startowali również Piotr Szuszczyński (7. miejsce), Mariusz Rożniecki (8. miejsce) i Feliks Giedgafow (miejsce dziewiąte).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.