Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Niewiele zabrakło do remisu

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Jestem zły z powodu przegranej, nawet jeśli weźmie się pod uwagę, że mieliśmy tak mało czasu, poza tym zrobiliśmy dużo zmian. To też jest jakieś ryzyko. Mecz się toczył tak, że widać było, że jesteśmy w stanie go wygrać. W pierwszej połowie popełniliśmy dwa duże indywidualne błędy w obronie, które zawsze są niestety wykorzystywane przez naszych rywali. Przeciwnik miał 2 celne strzały i 2 bramki. Oddaliśmy więcej strzałów, a w drugiej połowie było wszystko, co powinna mieć drużyna. Do tego świetny doping na trybunach i wszystko się zazębiało i szło w kierunku doprowadzenia do remisu. Zabrakło niewiele - tu słupek, tam 100% sytuacja Kante. Było dużo prób, dużo walki. Wysiłek chłopaków i dążenie do odwrócenia losów meczu to dla mnie dobry prognostyk na przyszłość.

Jestem pewien, że z meczu na mecz drużyna będzie wyglądać lepiej i zaczniemy wygrywać. Za drugą połowę należą się pochwały dla drużyny. Różnie z tym bywało, ale dzisiaj doping był wyśmienity i chciałbym za to podziękować. Jeśli utrzymamy taki poziom wspólnej wiary, to na pewno będzie lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (205)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 02.09.2020 / 07:04, *.t-mobile.pl

powinno byc ,nie wiele zabrakło nam zeby strzelic 8 bramke! vuko buenos días!

odpowiedz
Zikx - 31.08.2020 / 15:38, *.play-internet.pl

Ciekawe jak ustala skład? Ruletką czy grają w marynarza? Kilku zawodników nie ma motywacji i znów gramy systemem jak z Kulenoviciem. Dużo szumu, zero efektów. Taktyka dobra na 3 ligę. Kolejny sezon zaczynamy od odbudowy.

odpowiedz
NAS - 31.08.2020 / 19:51, *.centertel.pl

@Zikx: jaka taktyka? Jest gra do boku i wrzutka! Taka to taktyka... wystarczy dobrze bronić dośrodkowania i Legia rozpracowana

odpowiedz
RMFC - 31.08.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

Za tą durną wypowiedź o tym, że R.Lewandowski zastanawia się czemu nasze drużyny tak słabo grają na początku pucharów powinien się tłumaczyć albo wylecieć na pysk z Legii. Przecież taka wypowiedź pokazuje, że ten pseudo trener ma kibiców Legii, dziennikarzy itd. Przecież jakby Klopp po odpadnięciu Liverpoolu z pucharów powiedział że skoro np. CR7 nie wie czemu odpadli to on tym bardziej nie wie to parę godzin później już byłby na dywaniku u prezesów albo by wyleciał. U nas może gadać co chce i płuc loczkowi w twarz a ten będzie mówił, że deszcz pada.

odpowiedz
Artur - 31.08.2020 / 14:18, *.vectranet.pl

Idzie jesień będą spadać liście...

odpowiedz
MW-371 - 31.08.2020 / 13:07, *.hawetelekom.pl

Czekam od rana. Sprawdzam, może jest dymisja. Nie ma. Straciliśmy kolejny sezon.

odpowiedz
Tadek - 31.08.2020 / 12:56, *.netfala.pl

Temu panu już dziękujemy! Stasiu ratuj.

odpowiedz
vuko - 31.08.2020 / 08:32, *.tpnet.pl

cześć Vuko, było fajnie ale starczy. Wyniki cie jednak nie obroniły, gra tym bardziej.
Trener jak Stasiek.

odpowiedz
Radek - 31.08.2020 / 08:18, *.chello.pl

Magiera ratuj Legię! Vuko wracaj do siebie.

odpowiedz
wsciek(L)y - 31.08.2020 / 08:14, *.mm.pl

Szkoda że nie zacytował pan, panie "trenerze" " klasyka"
"nic się nie stało" Brak pomysłu na grę, klepanie od jednej do drugiej strony bez sensu, brak reakcji na to co dzieje się na boisku. Samym skakaniem z wózkiem w szatni niewiele się ugra. A i jeszcze jedno, troszeczkę pokory.

odpowiedz
Prawda - 30.08.2020 / 23:37, *.amazonaws.com

To mecz z Płockiem,chyba ostatni..Vuko,bo Płock na fali gra w Warszwie,a Vuko dalej bez planu...

odpowiedz
Kosachicago - 30.08.2020 / 20:43, *.amazonaws.com

Ja bym proponowal place zalozone od angazowania I wynikow meczu a nie od opier...lania sie I liczenia na szczescie

odpowiedz
Rado - 30.08.2020 / 19:56, *.inetia.pl

Vuko, ta porażka to w 100% Twoja wina. Zamiast wystawiania rezerw trzeba grać od początku najmocniejszym składem, strzelić 2-3 bramki i wtedy wprowadzać rezerwowych - szczególnie, że teraz jest 5 zmian. Pomijając już powód wystawiania rezerw, bo doprawdy nie rozumiem po co, skoro jest przerwa w rozgrywkach.

odpowiedz
Jg - 30.08.2020 / 18:54, *.t-mobile.pl

A co mnie obchodzi remis z jakimś klubikiem z Białegostoku? Ktoś kto wypowiada takie zdanie nie nadaje się do Legii.

odpowiedz
Doświadczonego trenera z Bundesligi do Legii , który wprowadziłby w końcu profesjonalne treningi jak na zachodnich ligach do Legii !!! - 30.08.2020 / 18:25, *.com.pl

Zastanawiającym pytaniem jest to dlaczego piłkarze z polskiej ligi do normalnej ligi w Europie potrzebują sporo czasu na to , aby dość do pełnej dyspozycji fizycznej w nowym klubie , skoro w Polsce normalnie trenowali ?
Odpowiedz nasuwa mi się tylko jedna , że w Polsce tak właśnie trenują .
Dlatego w Legii potrzebny jest doświadczony trener , który pracował przez kilka lat na zachodzie i mógłby przenieść profesjonalny trening do Legii .

odpowiedz
lob - 30.08.2020 / 18:50, *.chello.pl

@Doświadczonego trenera z Bundesligi do Legii , który wprowadziłby w końcu profesjonalne treningi jak na zachodnich ligach do Legii !!!: Już to wcześniej mówiłem i pisałem...Trener z Bundesligi z doświadczeniem, a jak nie to może Ojrzyński pogonił by tych leni do roboty..........

odpowiedz
HOP - 31.08.2020 / 19:34, *.knc.pl

@lob: Jürgen Klinsmann wolny.

(L)

odpowiedz
ehmehme - 30.08.2020 / 17:10, *.comhem.se

A ile jeszcze brakuje do spakowania walizek?

odpowiedz
Won vuko !!! - 30.08.2020 / 17:47, *.t-mobile.pl

@ehmehme: po co walizki? Na jeden dres?

odpowiedz
vókowicz - 30.08.2020 / 15:56, *.centertel.pl

odejdz chłopie bo jestes dzbanem, wtopy masz takie ze rzal

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 14:51, *.centertel.pl

Rozpisalem sie, bo jestem wsciekly. Rowniez na siebie. Kolejny raz czuje sie OSZUKANY. Gdy szybko zrobiono transfery, gdy uslyszalem ,,teraz to jest wreszcie moj autorski projekt,, ,,w tym roku w pucharach bedzie inaczej,, pomyslalem, ze moze faktycznie warto bylo czekac te 4 lata na efekt. I nagle okazalo sie, ze kolejny raz to tylko puste slowa, bez zadnego pokrycia. Mnie nie interesuje, kto i co w Legii robi, jacy pilkarze tu trafiaja. Ja sie na tym znac nie musze. Nie ja tez za to place. Ale chcialem wreszcie, po 4 latach czekania zobaczyc ludzi, ktorzy walcza, wiecej ,,zapierd...,, gryzac trawe. Zobaczylem kolejny raz 2 zalosne widowiska w eliminacjach pucharow. Nie oczekuje, ze klub bedzie Bayernem, nie oczekuje, ze bedzie Ajaxem, nawet ze bedzie Sparta Praga. Oczekuje, ze zgodnie ze slowami pewnego trenera, zawodnicy beda ,,umierac,, na boisku za klub, dla kibicow. A co wszyscy zobaczylismy? I dlatego nie uwierze juz w nic, w zadne gadki - szmatki. Ani w jakies okresy niby dobrej gry. Widocznie ktos probuje robic nas perfidnie w wujka, ale mnie mozecie skreslic z tego grona. Mozecie robic posmewisko z klubu, ze mnia wariata juz nie zrobicie. A jak ktos ma ochote na to sie nabierac, to wasza sprawa. Tylko nie robcie z siebie dodatkowo ludzi niepowaznych, idiotycznymi wpisami, wystarczy inzynieria spoleczna wlasciciela Legii...

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2020 / 15:41, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Drogi Kolego, z rozmów z Tobą wnioskuję, że należysz do starszego grona kibiców Legii. Czyli podobnie jak. Nie mam zatem do ciebie pretensji o "naiwność" gdyż sam należę go grupy ludzi którzy chcą wierzyć, że żyją w poważnym kraju i mają do czynienia z poważnymi rzeczami. Może to kwestia wychowania...nie wiem.
Sęk w tym, że jak nad tym wszystkim się zastanowisz, tak na spokojnie to dojdziesz do wniosku, że robienie ludzi w wacka jest wpisane w naszą polską rzeczywistość od dawna. I to na wszystkich płaszczyznach życia. Począwszy od polityków (nie podniesiemy podatków, 13-stą emeryturę masz Pan ode mnie, maseczki nie chronią...) poprzez pracodawców, banki, na sporcie kończąc. I dlatego mnie to już nie dziwi. Staram się żyć spokojnie, oglądam mecze...bo je zwyczajnie lubię, ale wiem że to miłość jednostronna. Na żadne sukcesy nie liczę, bo w cuda nie wierzę. A że przeżywam porażki (jak Ty) cóz....tacy już jesteśmy. Rzeczywistości nie zmienimy, mentalności ludzi też. Jak mawia mój kolega - głupoty i nieuctwa aspiryną nie wyleczysz.

Miłej niedzieli, spokojnej.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 15:48, *.centertel.pl

@Wolfik: Jedno mozna robic - edukowac, wyjasniac na spokojnie. Tym jednym sie roznimy, a byc moze nie do konca...Ja wierze, ze mozna cos z tym wszystkim probowac zrobic...Czego i Tobie zycze, z calego serca - Wiary w ludzi i przekonania, ze mozna zrobic duzo dobrego, chocby i w dwie osoby, a moze cztery, pozniej 10, 100 itd. Ja w to wierze, pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz
Olaf - 31.08.2020 / 11:50, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: cześć dziadki!!! ; ))
Jako "trzeci do brydża" ; ) muszę przyznać Wam rację: rozczarowanie jest wielkie także u mnie. Też myślałem , że wzmocnienie 5-ciu całkiem niezłymi graczami do nam kopa do przodu..... a tu z Cyprusami był marazm, brak taktyki (nie mówię że "laga od Boruca na pałę" to jakaś nawet koślawa taktyka), brak dynamiki, chęci ... no wszystko tam zabrakło.

Trener jest absolutnie do wymiany bowiem o ile w polskiej lidze jakoś sobie pewnie poradzimy to co będzie za rok.... po raz 6-ty przegramy z jakimś Giblartarem itp.????

Legia w Europie robi z siebie pośmiewisko.... żenujące.

odpowiedz
Jon - 30.08.2020 / 14:22, *.net.pl

Zaczną wygrywać wyłącznie gdy sędziowie zaczną im pomagać

odpowiedz
PLK - 30.08.2020 / 23:52, *.cyfrowypolsat.pl

@Jon: zamilcz chłopie!!!!

odpowiedz
WojS. - 31.08.2020 / 08:45, *.120.5

@Jon: Sędziowie synku, to mają sędziować uczciwie, a nie komuś pomagać. Niestety, ale Frankowski nigdy do uczciwie sędziujących nie należał.

odpowiedz
Trzenerzy do wziecia - 30.08.2020 / 14:03, *.centertel.pl

https://www.transfermarkt.pl/trainer/verfuegbaretrainer/statistik

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2020 / 14:00, *.play-internet.pl

Zabrakło niewiele - jednego gola do remisu, dwóch do zwycięstwa. Trudno zaprzeczyć.

odpowiedz
speed - 30.08.2020 / 14:52, *.play-internet.pl

@Wolfik: "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka"

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2020 / 15:43, *.play-internet.pl

@speed: Jak mawiał mój ś.p. kuzyn...gdybym był bogaty, to bym tu nie robił (pracował jako kierowca w MPK).

odpowiedz
Gienek - 30.08.2020 / 13:14, *.play-internet.pl

Jedyną szansą dla Vuko jest awans do fazy grupowej Ligi Europy. Jeśli to się nie uda to trzeba poszukać trenera, który w przerwie zimowej zacząłby budowe od początku... Legia w tej chwili nie ma stylu, nie dominuje w tak słabej lidze, od Europy odbija się jak od ściany. Nie jest dobrze.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 13:38, *.centertel.pl

@Gienek: A ja sie wlasnie obawiam, ze jezeli cudem awansujemy do pucharow, to kolejny raz obraz rzeczywistosci zostanie zaklamany. A jest to mozliwe, np. w 3 rundzie wolny los, a w 4 najslabszy zespol z mozliwych i awans po dramatycznych karnych. Bo jak to ktos kiedys powiedzial ,,glupi ma zawsze szczescie...,,. Ja nie zycze odpadniecia, tylko uprzejmie prosze wlasciciela, zeby zanim zwolni tego, dobrze poszukal nastepnego trenera. Chocby kosztem dogrania calego sezonu. I przede wszystkim nie ogladania sie, czy bedzie MP PP, czy nie bedzie. Panie, znajdz pan wreszcie FACHOWCA, z pomyslem, dobrym zapleczem, logicznie myslacego i nie pierdzacego na konferencjach o jakichs ufoludkach, ktorzy nadmuchali za bardzo pilki.

odpowiedz
X - 30.08.2020 / 17:04, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: czy wolny los to awans bez profitow, czy tez Legia by dostala +/- 400tys euro jak za zwyciestwo w 3 rundzie? Bo jak za darmo to wole zeby grali 3 runde i zarobili, z listy potencjalnych rywali nie widze nikogo kto moze nas pokonac

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 17:40, *.centertel.pl

@X: Obys mial racje...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 12:56, *.centertel.pl

Jezeli nic sie nie zmieni, a nic na to nie wskazuje, za rok, dwa, Legia juz nie bedzie rozstawiona w pucharach. Z kim wtedy bedziemy grac w 1 rundzie? Z druzynami rozstawionymi. To dopiero bedzie szok, gdy trzeba bedzie chocby biegac przez 90 minut, a tu po 30 odetnie prad. Staszek wiedzial, co robi, gdy zalecal bieganie, a po nim bieganie, a pozniej jeszcze wiecej biegania. A dzisiaj pilkarze sa badani na super urzadzeniach. Tylko co one badaja, skoro nikt wczesniej nie biega...A przeciez trudno oprzec grze na technice, gdy sprowadza sie zawodnikow, ktorzy w wiekszosci maja jej podstawy, i to w najlepszym ukladzie...

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2020 / 14:04, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: W przyszłym sezonie LM będzie nieosiągalna, a do LE będzie się dostać równie ciężko jak do LR teraz. Pozostanie 3-cia liga tych rozgrywek, ale sądzę że i tego nie udźwigniemy. Tutaj potrzeba zmiany mentalnej wszystkich, a na prezesach klubów poczynając. Niestety na dzień dzisiejszy to nierealne.

odpowiedz
Afro - 30.08.2020 / 14:04, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Najlepszy w biegach był Kuchy. W artykule o przygotowaniach za czasów Sa Pinto o tym było.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 14:27, *.centertel.pl

@Afro: Nie porownuj Pinto do Czerczesowa. Nie ma sensu. Staszek oprocz biegania, mial dobry warsztat. Gdy nie ma w zespole ludzi z dobra technika, to co oprocz doskonalego przygotowania fizycznego i motywacji mozesz zaproponowac? Oswiec wszystkich, moze i wlasciciel Legii z tego skorzysta...

odpowiedz
LewLegia - 30.08.2020 / 12:35, *.net.pl

Najpiękniejszy obrazek z meczu jak pokazali minę ,,pudla" przy 0-2 -- warto żyć dla takich chwil.

odpowiedz
Jop - 30.08.2020 / 12:55, *.centertel.pl

@LewLegia: przy 0-1 ja pokazali męciu

odpowiedz
WOLA - 30.08.2020 / 12:27, *.tpnet.pl

Wypowiedz trenera koszmarna. Na Lazienkowskiej powinnismy tak zdominować rywala aby to przeciwnicy Legii powinni mówić że niewiele brakowało do remisu a nie My. Choć trzeba obiektywnie powiedzieć że nie mieliśmy szczęścia dwie kontry i dwie bramki. Najgorsze jest to że dopiero jak przegrywamy to zaczynamy trochę ofensywnie. Jakby nie można by ich zdominować na początku i po zdobyciu że dwóch bramek pozwolić pograć przeciwnikowi

odpowiedz
DG - 30.08.2020 / 11:47, *.vectranet.pl

Gino Lettieri jest wolny.

odpowiedz
MAKEN - 30.08.2020 / 11:31, *.151.165

Człowieku i z tą grą chcesz grać w Pucharach? Wracaj do szkolenia adeptów futbolu. Na seniorską piłkę Jesteś zby przewidywalny. :(

odpowiedz
HOP - 31.08.2020 / 19:26, *.knc.pl

@MAKEN : zmiłuj się nad tymi adeptami. Chłop co najwyżej piłki może podawać.

(L)

odpowiedz
Doświadczonego trenera z Bundesligi do Legii !!! - 30.08.2020 / 11:29, *.com.pl

Zawodnik z ekstraklasy wyjeżdzający grać do bundesligi musi minimum przez 2,3 miesiące dochodzić do pełnej dyspozycji fizycznej . Czy to nie daje nikomu nic do myślenia ? Dlatego moim zdaniem do Legii powinien przyjść jeden z doświadczonych trenerów , który pracował w Bundeslidze i wie jak to wszystko powinno wyglądać w odpowiednim przygotowaniu zespołu do sezonu , żeby odpalali od razu i nie puchli po pół godzinie gry . Potrzebny jest prawdziwy trenerski fachowiec w Legii , którego dziś w zespole Wojskowych brakuje .

odpowiedz
Ryj - 30.08.2020 / 11:22, *.47.7

Mocno Vuko! Różnie przecież to już bywało. Legia nie potrafi utrzymać formy przez cały sezon, ale robi to i tak dłużej niż reszta ligi, dlatego zdobywamy te mistrzostwa. Puchary to już inna inszość, tu ręce same się składają, żeby komuś obić ryja.

odpowiedz
jagafan - 30.08.2020 / 11:16, *.bialnet.pl

Malarza ktos powinien przeprosic.Boruc narazie kolejna gwiazdka.

odpowiedz
(L) - 30.08.2020 / 11:07, *.jmdi.pl

Leśny wróć ku...wa zlituj się...

odpowiedz
Łuka - 30.08.2020 / 11:03, *.play-internet.pl

Moim zdaniem powinna Legię odwiedzić Magda Gessler i zrobić Kuchenne Rewolucje

odpowiedz
Autor - 30.08.2020 / 11:21, *.avangarddsl.ru

@Łuka : LOL

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 13:47, *.centertel.pl

@Łuka : Nawet widelec nie zostanie, wszyscy won. Wlasciciel plakal, gdy sie o tym dowiedzial, zbieral sztucce z ulicy....

odpowiedz
Cch - 30.08.2020 / 10:58, *.plus.pl

Ty chyba na innym meczu byłeś. Kończ waszmości wstydu oszczędź

odpowiedz
urswawa - 30.08.2020 / 10:45, *.t-mobile.pl

wypowiedzi trenera Vuczko po meczach : niewiele zabraklo do remisu, bylismy lepsi ale przegralismy, zagralismy bardzo dobry mecz ale przegralismy, itd itp, LM umknela Puchar Europy tez poplynie a VUCZko szybuje nad zamknietym dachem na NArodowym

odpowiedz
kkk - 30.08.2020 / 10:37, *.vectranet.pl

Vuko czasami sprawia wrażenie jakby skład albo taktykę ustawiał na chybił trafił i albo się uda albo nie,czy oni nie maja treningów meczowych jak i taktycznych że wszystko trzeba w meczach o stawkę testować i sprawdzać,to co oni robią przez cały tydzień jak nie grają meczu?Moim zdaniem z tym trenerem nie widzę przyszłości bo jak przez rok niczego się nie nauczył i non stop popełnia te same błędy to już się nie nauczy.Vukowić musi odejść jak Legia chce się rozwijać,tu innego wyjścia nie widzę.

odpowiedz
lob - 30.08.2020 / 10:32, *.chello.pl

Za rządów Miodka nie mieliśmy jeszcze prawdziwego trenera z doświadczeniem, tylko samych początkujących co się dopiero uczą. W takim klubie jak Legia nie powinno do tego dochodzić.
Vuco to niech se ćwiczy na starej piczy, a nie na Legii.
Tylko trener z Niemiec wprowadzi Legię na salony piłkarskie w Europie.

odpowiedz
xyz - 30.08.2020 / 10:56, *.chello.pl

@lob: niby tam mieliśmy jednego, przynajmniej wydawał się taki być, konkretnie Sa Pinto. Miał jakieś tam doświadczenie w trenerce, był w półfinale LE. Tylko że z nim był innym problem - był strasznym gburem i chamem. No i nigdzie nie prowadził klubu dłużej niż rok :d

odpowiedz
lob - 30.08.2020 / 11:41, *.chello.pl

@ xyz: Wiedzę na pewno Sa Pinto miał, ale wszędzie tego gbura gdzie pracował wyrzucono na zbity pysk.........Tylko trener z Niemiec powinien prowadzić Legię........

odpowiedz
Legionista - 30.08.2020 / 10:30, *.62.145

Wynoś się nieudaczniku!!!

odpowiedz
gruby - 30.08.2020 / 10:23, *.tpnet.pl

Panie trenerze, ten mecz przegrał niestety pan!!! "Niewiele zabrakło do remisu"...jeżeli wystawiłby pan normalny skład, to byłoby zwycięstwo, a tak kolejna kompromitacja...WSTYD!!!

odpowiedz
Singspiel - 30.08.2020 / 12:00, *.plus.pl

@gruby: ten normalny sklad to ci, ktorzy czlapali w lm. Mati i lewczuk po urazach. Lopes, Juranovic i Wszolek nie moga grać. Sprawdzil innych i jesli chodzi o Holownie i Stolara nie bylo tragedii. Fatalnie za to Remy. Nie ma sie co podniecać. Wygrana Jagi przypadkowa. Szkoda punktów

odpowiedz
Damian - 30.08.2020 / 10:22, *.chello.pl

Do remisu zabrakło 3 połowy choć sedzia się zastanawiał czy dogrywki nie zarządzić dno vuko won!

odpowiedz
vuko Won - 30.08.2020 / 12:14, *.master.pl

@Damian: w dogrywce byśmy ich pyknęli jak Omonię

odpowiedz
soprano - 30.08.2020 / 10:10, *.chello.pl

jak na lawie beda siedziec mladenowic luqinias antolic karbownik to panie wielki trenerze beda becki co mecz stolar holownia rocha slisz 2 legia

odpowiedz
Piotr z Bielan - 30.08.2020 / 10:10, *.plus.pl

Przestańcie płakać i histeryzować, za miesiąc będziemy wszystko wygrywać seryjnie.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 30.08.2020 / 11:20, *.vectranet.pl

@Piotr z Bielan: Mówisz o nieustającej passie dwóch meczy (pod rzad) bez straty punktu? Wow.

odpowiedz
Jano - 30.08.2020 / 10:01, *.orange.pl

No niestety scenariusz jak co roku,musimy znowu parę razy się zbłaźnić aby tę śmieszną ligę wygrać,jaką padakę graliśmy w ubiegłym roku a i tak wygraliśmy,jak odpadniemy z pucharów w tej rundzie ,to już zostanie tylko liga,a tą przy słabości reszty,powinniśmy wygrać bo i Lech ze swoimi 13 zawodnikami bez rezerw dużo nie nawojuje i to niestety będzie powód że taki pseudotrener zostanie znów na kolejny sezon!

odpowiedz
Hiszpan - 30.08.2020 / 09:57, *.telnaptelecom.pl

Vukovic po minucie wyszedł z konferencji. Gdzie jest granica jego chamstwa???

odpowiedz
Loslobos - 30.08.2020 / 10:51, *.supermedia.pl

@Hiszpan: no co się czepiasz miał tylko jedno pytanie

odpowiedz
Dario - 30.08.2020 / 09:53, *.t-online.hu

Fakt, że niewiele brakło do remisu...zabrakło trenera

odpowiedz
Trener - 30.08.2020 / 09:48, *.t-mobile.pl

Trzeba powiedzieć jasno, Vuco taktycznie jest słaby, co pokazał Heniu Berg

odpowiedz
grzesiu1916 - 30.08.2020 / 09:48, *.centertel.pl

Vuko wez im daj do wrzesnia wolne albo co, graj chlopakami z akademii. Nie obchodzi mnie co zrobisz ale w tym roku musi byc LE !!!!

odpowiedz
Endriu - 30.08.2020 / 09:29, *.net.pl

Moim zdaniem topowa trójka trenerów w Ekstraklasie to: Papszun, Fornalik i Lavićka, jeśli żadnego z Nich nie możemy mieć, to chciabym aby Vuko dołączył, dorównał Im poziomem. Teraz to Aco, Sobolewski czy Stokowiec to taka grupa pościgowa za wspomnianym TOP-em jeśli chodzi o umiejętności, tylko czy każdy dałby radę z presją i oczekiwaniami na Ł3? To już osobna historia...

odpowiedz
marek - 30.08.2020 / 09:22, *.orange.pl

w legii jest brak pomyslu na gre vuko jest nieudacznikiem przestasnmy chdzic na mecze niech chodzi sam mioduski i vuko

odpowiedz
Odp - 30.08.2020 / 09:41, *.domynet.pl

@marek: ty już nie chodzisz, wczoraj cię nie widziałem

odpowiedz
Miro - 30.08.2020 / 09:07, *.com.pl

Nie wiem ile Vuko co miesiąc bierze poborów, ale na tą chwilę na miejscu Mioduskiego wezwałbym go do swego biura i powiedział bym mu coś w tym stylu: Aleksander jesteś dobrym trenerem, ale będziesz asystentem u jakiegoś trenera o większym oświadczeniu. Vuko na pewno by się nie obraził, gdyż wie że popełnia błędy taktyczne. ostatnio były trener Legii Berg powiedział, że Legia ma wszystko, żeby grać w rok w rok w europejskich pucharach. Legia ma więcej pieniędzy niż Omonia Nikozja, ale brakuje jej trenera z doświadczeniem. Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy; jak to jest, że taki Waldemar Fornalik z Piastem rok w rok jest w czubie ekstraklasy (w zeszłym sezonie był nawet mistrzem) z zawodnikami, którzy na papierze maja biedniejsze cv niż niejedni legioniści. Co roku ubywa mu kilku piłkarzy, a drużyna nadal gra lepszą taktycznie piłkę niż my. Ciekawe czy nasza Legia ograłaby na wyjeździe Dynamo Mińsk? szczerze w to wątpię. problem Legii leży w trenerze, którego lubię i szanuję, ale musi on jeszcze się sporo nauczyć od innych. Co sądzicie o tym, żeby Fornalik został trenerem Legii

odpowiedz
tomiacab - 30.08.2020 / 09:17, *.virginm.net

@Miro: bo pusałem wiele razy ze miodek jest imbecylem. Bez obrażania go. Imbecyl to osoba która nie uczy się na błędach i je powiela. Juz mówię jaki jest błąd i kiedyś juz o tym pisałem. Wyklada kasę na zawodników, a oszczędza na najważniejszej posadzie jaką jest trener. Gdyby miodek kupił sobie lamborghini, to lał by do baku wodę, bo jest tańsza od benzyny i się dziwił, że nie jedzie. Po czym wezwał by mechanika kucharskiego i powiedział mu: "dolej wiecej tej wody, bo coś nie idzie!"

odpowiedz
Marcin__ - 30.08.2020 / 09:33, *.centertel.pl

@tomiacab: w punkt, idealnie ujęte o tankowaniu wody, pół środki nic nie dają, szkoda że Miodkowi tyle czasu nie wystarczyło żeby to ogarnac

odpowiedz
tomiacab - 30.08.2020 / 09:03, *.virginm.net

i tak do zaje..nia. W kółko co roku to samo, żadnych wniosków. Za miesiąc, dwa złapią trochę formy, znow im wszyscy przebaczą z przeświadczeniem, że juz wszystko idzie w dobrym kierunku, zdobędziemy mistrza i za rok to juz powalczymy w Europie. Rok za rokiem ucieka, błędy powielane są te same. I tak to za...ania.

odpowiedz
Arecki - 30.08.2020 / 08:43, *.plus.pl

Vuko trenerku remis brałbym w ciemno z Bayrnem Monachium, a nie z babą jagą, czas wrócić do szkoły po naukę jeżeli nie jest za późno

odpowiedz
Hiszpan - 30.08.2020 / 08:42, *.telnaptelecom.pl

Vukovic wyleci bo nie wejdzie do LE. Ale niestety dopóki Mioduski będzie prezesem zatrudni kolejnego amatora za groszki będzie hodował brojlery w Książenicach. W D... ma Legię ciągnie tylko kasę jak...

odpowiedz
Arek - 30.08.2020 / 08:36, *.t-mobile.pl

Zabrakło trenera, rzeczywiście niewiele..

odpowiedz
gazza - 30.08.2020 / 08:32, *.inetia.pl

Czy tylko ja mam dosyć tego głupiego gadania Vuko ???
Wyniki a nie gadanie - Miej honor i sam podaj się do dymisji !
Nie kompromituj siebie i Bałkanów !

odpowiedz
tomiacab - 30.08.2020 / 09:10, *.virginm.net

@gazza: wiesz? To jest ten bałkański charakter. Oni potrafią nawet czarować rzeczywistość. Kulenivic był świetnym napastnikiem, kante jest prawdziwym legionistą z grochowa, a ten jest dobrym trenerem i ma honor. Taki ma honor, ze za czasów gry, nie trafił tylko dlatego do wisły, bo tam ostatecznie uznano, ze mają wyższe aspiracje sportowe, a on już grzał gumy w trampkach, żeby tylko tam odejść. I on będzie pouczał wszystkich do okoła, jaka jest definicja bycia prawdziwym Legionistą.

odpowiedz
mks 1948 - 30.08.2020 / 08:24, *.plus.pl

personalnie b dobry sklad Legia powinna wygrywac takie mecze w cuglach szkoda ze nie ma dobrego trenera bo to jest zespol ktory ma naprawde powazne szanse na walke w europie potrzeba stabilnosci a nie rotowanie skladem co mecz co do trenera powinniem podac sie do dymisji za wysokie progi dla niego no coz kielbasy w gore i grac trzeba dalej pozd kibicow L

odpowiedz
Hiszpan - 30.08.2020 / 08:21, *.telnaptelecom.pl

Mój kolega mówi że Kante to Kanciak bo piłką zawsze mu odskakuje od nogi przy przyjęciu. Zawsze byłem zły że tak gada ale muszę przyznać mu rację.

odpowiedz
Hiszpan - 30.08.2020 / 08:08, *.telnaptelecom.pl

Vukovic chce być jak Wesley Snipes. Był człowiek demolka jest człowiek pomyłka.

odpowiedz
MF - 30.08.2020 / 08:06, *.plus.pl

Szczerze mówiąc, nie pałam zbyt wielką sympatią do Rosjan. Taki trener, jak Stanisław Czerczesow, przydałby się jednak Legii. Tyle w temacie przygotowania zespołu do sezonu, jego dyspozycji, aktualnych wyników, taktyki na mecz. 40-letni zawodnik, podstawowym bramkarzem. Dziurawa obrona, poza tym wszystko wolno, przewidywalnie. Z rzutu wolnego nie ma praktycznie kto strzelać. Tak jak teraz, to gorzej było chyba tylko za pracy Albańczyka.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.08.2020 / 08:00, *.chello.pl

Ile razy trzeba o tym pisać: receptą na autobus w polu karnym, są strzały spoza 16-tki. Tylko w Legii nie ma ani jednego gracza, który by to umiał. Dlatego potrzebujemy gościa z kopytem jak Furman czy Forsell. Tylko po to, 3-4 razy w meczu trafił w bramkę z dystansu. Wtedy obrona musi wysiąść z autobusu i można rozegrać piłkę. Mamy rozpaczliwie słaby skład. Sorry, ale np. napastnika lepszego od niego, znajdziemy prawie we wszystkich drużynach z E-klapy. Obrońców też nie mamy. Bramkarz? Steinbors wybronił mecz, Boruc.... I jeszcze jedno, myślałem, że sytuacja z Obradovicem, to incydent, Juranovic ksywa Pelikan, dowiódł, że to reguła.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.08.2020 / 08:03, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Chodziło mi o Kante. To jeden ze słabszych napastników, jaich musimy oglądać w lidze.

odpowiedz
Kibic emeryt - 30.08.2020 / 07:56, *.centertel.pl

Kibicuje Legii od ponad 40lat .Legia to moje drugie życie ale takiego cyrku nigdy nie było .Trener wymienia w składzie siedmiu zawodników i to przed przerwą na kadre i twierdzi że robi to bo wielu zawodników grało za dużo i są przemenczeni !!!!!! a rozegrali 4 mecze .!!!!.Znamienna jest wypowiedź po meczu " nie dużo brakowało abyśmy zremisowi ".Nie wiem jak was bo mnie Vukovic oszukał ,czy ten człowiek nie rozumie że kibic płaci za bilet aby oglądać dobrą gre i zwycięstwa a nie kol6ejny raz wychodzić zdegustowany po meczu który bez problemu mogliśmy wygrać wystarczyło wystawić najlepszy skład tyle i aż tyle .
.

odpowiedz
Radom L - 30.08.2020 / 07:53, *.play-internet.pl

boruc do rezerw grzać ławę!!!

odpowiedz
Radom L - 30.08.2020 / 07:51, *.play-internet.pl

Jakby to mistrz Stonoga powiedział:
TO JEST KU**A DRAMAT !!!

odpowiedz
Jeszcze optymista - 30.08.2020 / 06:50, *.centertel.pl

Ciągle to samo odpadamy w pucharach piach gramy w lidze a na koniec ratujemy dupe mistrzostwem.A powinno być-co najmniej liga europy miazga w lidze puchary na wiosne i gra z pomysłem i polotem ale zaczynam mieć wątpliwośći czy trener to ogarnie bo nie sztuka zdobyc majstra sztuka to pokazac cos duzo wiecej panie Vukovic.

odpowiedz
p10 - 30.08.2020 / 06:47, *.centertel.pl

Bez przesady. 24 strzaly 7 celnych Legii, Jagielonia 5 strzałów 2 celne i 2 gole. Oba gole przez głupią dzidę. Przegraliśmy, bo Remy jest za wolny i nie nadążył z kryciem przy długich piłkach na kontrze. Trudno taki mecz może się zdarzyć. Znowu się potwierdziło, że potrzeba stopera oraz skrzydłowych. Hołownia jako skrzydłowy się kompletnie nie nadaje. Kapustka też przeciętnie. Dodatkowo przy grze kombinacyjnej Pekhart jest absolutnie nieprzydatny. Tylko gra na skrzydło i dośrodkowanie w okolicach pola karnego licząc, że coś z tego wpadnie.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 30.08.2020 / 06:34, *.chello.pl

Do wszystkich krytykow Vuko - rok temu o tej porze tez tak gadaliscie. Trzeba pamietac ze gra tymi których ma. Stolarski to nie Veso a Rocha to nie Hlousek. Trzeba jeszcze wzmocnien. Caly czas brak klasycznej 10 tki.

odpowiedz
??? - 30.08.2020 / 06:58, *.tpnet.pl

@Warszawiak1234: Akurat Stolarski był wczoraj jednym z lepszych, ale prawda jest, że w 90% przypadków zawodzi. Klousek to był slabiutki zawodnik - klasyczny jeździec bez głowy.

odpowiedz
Semper Fi - 30.08.2020 / 06:26, *.play-internet.pl

Musze powiedziec, ze ble ble ble Vuko przestaje mnie robic.
Maja byc wyniki, albo bedziesz szukal pracy.

odpowiedz
Swojak (L) - 30.08.2020 / 06:42, *.centertel.pl

@Semper Fi: Na szczęście go nie zatrudniasz cieciu bardaszany.

odpowiedz
Rafałek - 30.08.2020 / 08:12, *.supermedia.pl

@Swojak (L): tylko nie bardaszany!

odpowiedz
Luk - 30.08.2020 / 06:01, *.vodafone.cz

Ludzie Legia to nie Bayern. Opanujcie sie z krytyką. Jak zaczna wygrywac to bedzie podnieta jakpieknie grają. Z omonia zagrali dno,pierwsza polowe z jaga tez . ale jak pokazala2 polowa nie jest az tak tragicznie jak moglo by sie wydawac . Byc moze nawet do LE sie nie dostaną . nie sa zgrani , taktyka tez slaba. Ale to jest co roku wiec po co te wieczne narzekania?! To jest Polska pilka . siegajaca dna co roku spada coraz nizej a finanse klubow coraz wyższe. Wiec o poziom pilkarski dbac nie trzeba! Zmiencie mentalność,cieszcie się tym co pozytywne bo takj ak w Polskiej pilce potrzeba zmian tak u wiekszosci Polakow tez ,zeby tak nie narzekali wiecznie na wszystko . Zycie stanie sie lżejsze. .

odpowiedz
Sss - 30.08.2020 / 05:56, *.t-mobile.pl

Niewiele zabrakło by... Cie zwolnić

odpowiedz
Robert - 30.08.2020 / 05:35, *.legionowodom.pl

Niewiele zabrakło? A to Legia grała z Bayernem że taki żal ?

odpowiedz
gutek - 30.08.2020 / 04:47, *.chello.pl

zatrudnić w Legii polskich zawodników a nie karmić zagranicy o wątpliwych umiejętnościach

odpowiedz
Opoor - 30.08.2020 / 03:53, *.vectranet.pl

Hmmm, nie było źle, aaaaaa nie było Valerianea. Babole się zdarzają najlepszym. Zabrakło skuteczności.

odpowiedz
Treneiro Won - 30.08.2020 / 02:45, *.orange.pl

Temu panu już podziekujemy. Miej troche honoru i ambicji i podaj sie do dymisji.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 30.08.2020 / 01:46, *.play-internet.pl

O wlos znowu prawie sie udalo.
Vuko, przypominam, ze w tej dyscyplinie nie zwycieza sie "na ilosc podan na szerokosc", bo tu Legia jest mistrzem niekwestionowanym.
Czyli...BRAK PERMANENTNY TAKTYKI !!!

odpowiedz
Felek - 30.08.2020 / 01:20, *.play-internet.pl

Wont nieudaczniku z Legii!

odpowiedz
Seba - 30.08.2020 / 01:03, *.172.132

No to obejrzyj mecz jeszcze raz ...

odpowiedz
Danie(L) - 30.08.2020 / 00:43, *.play-internet.pl

Broniłem Vuko przez cały rok, niestety w środę udowodniono mi, że na dziś to chyba nie to. Ale nie mogę znieść tych waszych wyzwisk i dorabiania teorii. Parodysta, wuefista, Pinokio, nieudacznik, won. Macie może jakieś życiowe problemy? Nawet jeśli to nie jest ten trener to nie oznacza, że można po nim jechać cały rok. To niczego do dyskusji nie wnosi. Przypomnę też niektórym że to nie czerczesow z Legii zrezygnował tylko Legia z niego. Podobnie jak z Berga i Magiery. Zrezygnuje też z Vuko a potem z trenera po Vuko. Taka kolej rzeczy. Od środy jestem wściekły i długo mi nie przejdzie. Ale nie uważam, że od razu mamy trenera wywalać. To nic nie zmieni, co najwyżej przyjdzie jakiś nowy sa pinto albo jozak. On musi dojechać do końca eliminacji, może mu się uda. A trenera pewnie trzeba poszukać ale z lodem na głowie. Tym fornalikiem też nie ma co się tak zachwycać, w pucharach miał jedne dobre eliminacje w ruchu a z Piastem pierwszy raz coś wygrał. Ja mam bardzo prosty test trenerski. Musisz dwa razy przejść w pucharach drużynę lepsza. Berg test zdał, Vuko nie, czerczesow nie, Magiera nie, Fornalik nie. Stokowiec np tylko raz a probierz nigdy nie. Dwaj słowaccy trenerzy przymierzani do Legii test zdali, ale przyjąć nie chcieli. Nie jest łatwo ot tak kogoś sensownego tu przyciągnąć, dla nas to Wielka Legia, dla kandydatów tylko Legia...

odpowiedz
KowaL - 30.08.2020 / 04:00, *.centertel.pl

@Danie(L): Amen!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 15:38, *.centertel.pl

@Danie(L): A kto do tego doprowadzil - ze to jest ,,tylko,, Legia? Kto tak pieknie mowi od 4 lat i roztacza wapaniale wizje. I tu dochodzimy do sedna problemu - nia ma winnych, nikt za nic nie odpowiada. A nawet jak ktos za cokolwiek przeprosi, okazuje sie, ze pozniej robi to samo. Czyli bledy sa powtarzane. Szuka sie winnych w pracownikach klubu, a za wszystko odpowiada jeden czlowiek i czas, zeby to wreszcie sobie uswiadomic. Nie trenerzy, nie dzial skautingu, nie lekarz, nie osoba sprzatajaca wc, tylko WLASCICIEL.

odpowiedz
Danie(L) - 31.08.2020 / 11:47, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: to, że to "tylko" Legia wynika z tego, że to 32 liga w Europie. Nikt tu klękał nie będzie. Dziś też chcę innego trenera, ale zdaję sobie sprawę, że to nie jest łatwa sprawa. Bo myśmy już wszystkie opcje przerabiali. Potem się okazywało, że bardzo rzadko ktoś się tu odnajdował, bez względu na właściciela bo tych też mieliśmy różnych. Są też przykłady odwrotne. Taki Urban tylko tu się odnajdywał. Dlatego wolę póki co Vuko, może wyciągnie wnioski. Nie wierzę, że przyjdzie jakiś mag i od razu będzie cacy. Taki Sa Pinto przyszedł i Dudelange nie ograł, a się odgrażał. Przyjdzie nowy, przegra wszystko i powie, że to wina Vuko. A więc niech ten ciągnie temat aż do finału, oby szczęśliwego. Tak to jakoś w PL jest, że bez względu na okoliczności albo jedziemy z kimś od początku jak z Vuko czy Urbanem albo czekamy na cuda jak z Sa Pinto albo Czerczesowem. Cudów nie było, bo cuda są w bajkach. Do LM awansował Hasi, ale w stylu takim, że nikt się nie cieszył. Obecny styl Legii właśnie mi tamten przypomina i zęby mnie bolą. A mimo to coś mi mówi, że lepsza cierpliwość niż szybkie ruchy. Vuko Omonii nie wybaczę tak jak Janasowi MŚ2006, ale nie chcę kolejnego przypadku na tym stanowisku i wiary, że może się teraz uda.

odpowiedz
Lucky - 30.08.2020 / 00:38, *.telkab.pl

Trener Legii po meczu z Jagiellonią: Niewiele zabrakło do remisu......
Co za czasy?????

odpowiedz
Zbyszek - 30.08.2020 / 03:48, *.152.195

@Lucky:
I to jest chyba najbardziej przykre, że w tym pustym łbie tego pseudo trenera remis na własnym boisku będzie odbierał jako sukces

odpowiedz
Andrzej - 30.08.2020 / 00:36, *.plus.pl

Mało czasu na odpoczynek, potrzeba dużo zmian, zobaczymy ile zmian będzie w meczach pozostałych naszych druzyn po meczach w pucharach.

Kolejny mecz i przegrywamy przez brak pomysłu na grę.

odpowiedz
jkp - 30.08.2020 / 00:24, *.vectranet.pl

vuko odejdz wreszcie patalachu

odpowiedz
Ares - 30.08.2020 / 00:15, *.play-internet.pl

Twierdzą Legii nie jest już jej stadion za czasów tego trenerzyny możemy przegrać z każdym nawet w tak dumnym miejscu dla nas. Vuko mamy Cię już dosyć.

odpowiedz
Go4goal - 30.08.2020 / 00:13, *.play-internet.pl

Vuko przegrał dwa ostatnie mecze, bardziej on, niż Legia. Wiele złych decyzji personalnych. Nie znoszę bezpodstawne krytyki, ale dwie ostatnie porażki ewidentnie obciążają konto trenera. Powinien przestać eksperymentować, przyznać się do błędów i wrócić fo sprawdzonych rozwiązań, stopniowo je udoskonalając. Albo chce się wygrać mecz, albo zestawia skład tak jak dziś w pierwszej połowie.

odpowiedz
Ibis - 30.08.2020 / 00:11, *.play-internet.pl

Pisałem już kilka razy, z takim składem to każdy mecz w naszej lidze po 3:0 powinien wygrać, nie widzę przeciwników dla legii w tym kraju ale z tym pajacem to znów zespół przegra z 8 meczów. Ucz się trenerki na młodzikach a nie na pierwszym zespole.

odpowiedz
Warsiawiak - 30.08.2020 / 00:28, *.centertel.pl

@Ibis : z jakim składem ?? Narzekalismy na skład który miał Magiera, Berg, Hasi, Czerczesow, Pinto... Ale kto teraz gra? Porównując do tamtych skladow ten - to szrot z kilkoma wyjątkami.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 00:09, *.centertel.pl

Teraz widac, dlaczego Staszek odszedl z klubu. To byl odpowiedni czlowiek do tego, zeby prowadzic Legie do sukcesow w Europie. Ale mial charakter, honor i ambicje, i to sie nie spodobalo. Chcial poukladac klocki po swojemu. Ale tutaj, trzeba udawac idiote, klaskac i przytakiwac. Dlatego cudem bedzie, gdy przyjdzie tu odpowiedni trener. Bo nie bedzie chcial uczestniczyc w tej szopce, podobnie jak ci kibice Legii, ktorzy chca klubu na poziomie Europejskom. Chca takiego klubu, a nie mowienia o tym, ze tak bedzie. Widocznie wlasciciel codziennie rano, gdy wstaje, czyta napis na tabliczce zawieszonej nad lozkiem - ,,od jutra biore sie za robote,,...

odpowiedz
speed - 30.08.2020 / 09:03, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Wiesz doskonale jak i ja,że gość z idiotyczną fryzurą dopóki będzie rządził w Legii dopóty nic w kwestii jakiejkolwiek zmiany na lepsze się nie zmieni.

odpowiedz
Mikrus - 30.08.2020 / 00:08, *.t-mobile.pl

Legia to historia, ale marzę o tym, aby "PUDEL" został golasem, może wtedy przyjdzie Pan Trener, który potrafi skleić zespół. W tym klubie był jeden Pan Trener potrafiący wprowadzić dyscyplinę (CERCESOW). Po przegranej w Poznanie zarządził następnego dnia trening o 6:00 nad kanałkiem i to był TRENER.
Do obecnego trenera "piłkarzyki" mówią VUKO, natomiast do Pana Cz... Panie TRENERZE. Kolesiostwo i tyle.

odpowiedz
SlawoL - 30.08.2020 / 00:08, *.net.pl

Vuko to nieudacznik trenerski same przegrane OUT

odpowiedz
Yeti - 30.08.2020 / 00:05, *.play-internet.pl

Vuko dlaczego wpuściłeś w połowie rezerwowy skład w pierwszej połowie? Nie jest to do przyjęcia, zwłaszcza że zaraz jest przerwa na reprezentację i wszyscy będą mogli odpocząć. Jesteś dziadoskim taktykiem, co kilka dni temu obnażył Berg a dzisiaj potwierdził jakiś anonim z Podlasia.

odpowiedz
jb - 30.08.2020 / 00:03, *.chello.pl

Porównując kasę to Legia powinna ten mecz wygrać na stojąco,ale tego nie zrobiła. Wniosek albo sztab szkoleniowy źle przygotował zespół lub źle go prowadzi, albo jakość zawodników niczym nie różni się od pozostałych zespołów tzn są przepłacani i osoby które zajmują się skautingiem nie nadają się do tego.

odpowiedz
PLBBOY - 29.08.2020 / 23:52, *.227.22

Legia Warszawa to nie jest klub, w którym można pozwolić sobie na dwie porażki z rzędu. To nie jest do zaakceptowania. Zwłaszcza po tym co stało się w meczu z Omonią. Nie do zaakceptowania jest też wypowiedź trenera, że prawie coś się tam udało. Tę porażkę Trener ewidentnie powinien wziąć na siebie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 23:51, *.centertel.pl

Dzisiaj przeczytalem wywiad z Robertem Lewandowskim. Przytocze jedno pytanie - Dlaczego polskie kluby nie potrafia przygotowac zespolu od poczatku sezonu na 100%? Kluczem do zrozumienia jest sformuowanie - nie potrafia. A wymowek jest mnostwo, jak zwykle - pilka za duza, bramki za male, gacie za luzne, koszulki za szerokie, a trawa zbyt zielona. A moze wreszcie zastanowcie sie nad tym, co robicie i w jaki sposob? Kogo zatrudniacie, i dlaczego takie melapety? Poszukajcie w sobie tej odpowiedzialnosci - wlasciciele, trenerzy, sztaby. Za to wam placimy. Ja tez, wykupujac abonament w canal +.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 12:50, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Odpowiedz Vukovicia - ,,Skoro Robert tego nie wie, to my tez nie,, To jest cyrk, z obesranym klaunem na arenie. Nikt juz sie z tego nie smieje, bo nie ma z czego. Zalosne...

odpowiedz
Piotruś - 29.08.2020 / 23:42, *.play-internet.pl

Jacek Magiera !!!!

odpowiedz
antykante - 29.08.2020 / 23:54, *.virginm.net

@Piotruś: nawet słowem nie pisnął, jak mu miodek rozsprzedawał szatnię.

odpowiedz
vukopajacu - 29.08.2020 / 23:40, *.tpnet.pl

Vuko pajacu jest dopiero poczatek sezonu a ty juz oszczedzasz graczy? co bedzie za miesiac?.... no moze bedzie lepiej bo odpadniemy z PP, LE a w lidze bedziemy grzebac miejsce w polowie stawki
wiec nie, nie bede bronic pajacowania, bo chlop nie ma pojecia co robi, jak dziecko we mgle moze sie uda moze sie nie uda bo nie ogarnia

odpowiedz
News⚽️Legia - 29.08.2020 / 23:44, *.amazonaws.com

@vukopajacu: Vuko ! wychodzi na to że nie chce my cie już!

odpowiedz
Martinez - 29.08.2020 / 23:35, *.105.93

Bronię trenera, ale fakty są takie:
-przegrał z kretesem walkę o MP 2019
-przegrał z kretesem walkę o puchary 2019
-wygrał MP 2020 - bo Legia zagrała koncertowo kilka meczy
- w zasadzie już przegrał z kretesem walkę o puchary 2020, bo ścieżka do IV rundy eliminacji LM była wysłana różami, trzeba tylko było nie dać dupy. Teraz bój o LE i pozycja nieciekawa, bo skoro na Ł3 łoi nas Jaga, to...
Bilans trenera nie wygląda dobrze.

odpowiedz
Olaf - 29.08.2020 / 23:56, *.vectranet.pl

@Martinez: errata: przegrał półfinał PP 2020.

Porażka z Cyprem to wstyd straszny , z beznadziejną grą!!!!

Z Jagą przynajmniej walczyli, dobrze się oglądało, wynik słaby ale to nie wstyd (jw.).

odpowiedz
Jimmy L - 29.08.2020 / 23:29, *.d1-online.com

Co się dzieje z tym miastem? same wtopy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 23:26, *.centertel.pl

Ten zespol nie byl, nie jest i nie bedzie zbilansowany. Dlatego, ze w Legii nie ma ani jednej osoby, ktora jest w stanie to ogarnac. Zawodnicy graja nie na swoich pozycjach, posprzatani zostali tacy, ktorzy mieli swoje zdanie. A moze nie ich charaktery byly problemem, tylko brak odpowiedniego czlowieka, ktory dotarlby do nich? Wszystko jest odwracane i stoi na glowie. Tych radosnych uniesien wlasciciela i bredni trenerzyny sluchac juz sie zwyczajnie nia da. Zbiera na wymioty. A do tego perspektywa super akademii, gdzie niczym w fabryce mebli, bedzie produkcja na export. Wezcie sie ogarnijcie ludzie, zrobcie analize ostatnich 4 lat i zacznijcie wreszcie wyciagac odpowiednie wnioski. Bo na odpowiednie wnioski ludzi, ktorzy kieruja Legia, nikt sie nie doczeka...

odpowiedz
Kasztan - 29.08.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

Już dawno temu ci bystrzejsi zauważali że z tym właścicielem i prezesem niczego nie osiągniemy - ten człowiek nie ma pojęcia o tym biznesie
To słodko pierdzący korpo tłumok
Teraz to wychodzi
Jednak Miodek jest narcystycznie zapatrzony w siebie
Szybko się chyba z Legii nie wyleczy dlatego ciężkie dni przed nami...

odpowiedz
Rondel - 29.08.2020 / 23:16, *.plus.pl

Kolejny mecz totalnie bezbarwny, kolejna żenująca przegrana, prognostyk? Człowieku zatrudnij się w IMiGW to będziesz miał mnóstwo prognostyk.

odpowiedz
Nfp - 29.08.2020 / 23:10, *.t-mobile.pl

Niewiele zabrakło do pokonania omoni

odpowiedz
Darek - 29.08.2020 / 23:09, *.t-ipconnect.de

Najważniejsze miesiące w roku dla drużyny sierpień i wrzesień.Od tych miesiący zależy awans do europejskich pucharów i całoroczny budżet klubu.A trener przygotowuje drużynę z formą na koniec września lub na październik.Brawo.

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 23:21, *.orange.pl

@Darek: Moze na poczatek trzeba nie uwzgledniac w budzecie pieniedzy z pucharow ktorych sie jeszcze nie wywalaczylo - moze budzet musi byc mniejszy i ustalany w oparciu o pewne pieniadze.
W tym klubie praktycznie wszystko funkcjonuje nie tak jak powinno, A juz transfery to jakis kuriozum - podpisuja kontrakt z maskotka Borucem zeby kibicom sie podlizac i z gosciem ktory zamiast grac siedzial w domu 4 lata.

odpowiedz
Kryniek76 - 29.08.2020 / 23:09, *.plus.pl

Twój ból jest większy niż mój

odpowiedz
MG - 29.08.2020 / 23:08, *.master.pl

Vuko dosyć już. Odejdź

odpowiedz
Zbyszek Kieliszek - 29.08.2020 / 23:06, *.chello.pl

Jak to jest, ze jeszcze kilka miesięcy temu Vuko był ok a teraz żądacie jego głowy?
Tak samo było z Magiera, a później lament ze magiera jednak był ok.
Wyluzujcie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 23:12, *.centertel.pl

@Zbyszek Kieliszek: Tak to jest, ze to nie jest klub o nazwie Partacze Minimalisci, tylko Legia Warszawa. Wielki i dumny klub, podobnie jak jego kibice. My mamy ambicje, i nie bedziemy tolerowac bryndzy. Niektorym wszczepiono gen byle jakosci, na szczescie nie wszystkim.

odpowiedz
Darek - 29.08.2020 / 23:13, *.t-ipconnect.de

@Zbyszek Kieliszek: Frustracja.Wynik ma być tu i teraz.Za to mają płacone.Nie za głupie wymówki.

odpowiedz
X - 30.08.2020 / 00:24, *.virginm.net

@Leśny Dziadek:
Jestes gorszym narcyzem niz Miodulski na ktorym Ty i inni wieszacie psy. Zejdz na ziemie chlopie...jaki Wielki Klub? Tez jestem kibicem Legii i Warszawiakiem ale spojrz trzezwo na swiat, Legia nic nie znaczy w Europie, tak samo jak ekstraklasa na tle innych lig,nie ma u nas kasy, wynikow, a pilkarze ktorzy tu trafiaja to niechciane odrzuty, myslisz ze gdyby Rivaldinho mial talent w polowie tego co jego ojciec to by gral w Krakowie? Nazwa Legia nie wzbudza zadnego zainteresowania w Europie, owszem ludzie kojarza ja, ale np takie Malmoe, Rapid Wieden i tym podobne sredniaki sa duzo bardziej znane i respektowane jako rywale w pucharach, wiem co mowie bo mieszkalem w roznych krajach i znam wielu kibicow. Dlatego daleko mi do takiej megalomanii jaka sie tu przewija w komentarzach

odpowiedz
kowaL - 30.08.2020 / 01:13, *.rogers.com

@Zbyszek Kieliszek: może dlateego że kazdy trener po magierze byl coraz hu...wszy?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@X: W przeciwienstwie do Ciebie, jestem trzezwy i widze niszczenie Legii juz 4 rok. To, ze nas tak postrzegaja z czegos wynika. Jest takie powiedzenie - ,,Dlaczego jestes biedny? Bo jestes glupi...,, I zajrzyj do slownika, bo uzywasz slow, ktorych znaczenia nie rozumiesz. Tacy ludzie, jak Ty maja problem ze zrozumieniem np. moich wpisow. Nie lubisz osob, ktore rzetelnie, z konkretnymi argumentami dokonuja obiektywnej oceny sytuacji. Ale to Twoj problem, podobnie jak problem wlasciciela Legii, ktory nikogo nie slucha, ma jedynie WIZJE, ktore mu podpowiadaja jedyna, sluszna droge, drige nad... przepasc. I tak sie stanie, jezeli nie zmieni swojego podejscia do prowadzenia klubu. Jezeli nie zrozumie, ze jak sie czegos nie wie, to zatrudnia sie FACHOWCA. A nie robi z sibie idiote, opowiadajac brednie i zatrudniajac pajaca, ktory na konferencjach osmiesza Legia, i wszystkich dookola.

odpowiedz
X - 30.08.2020 / 17:16, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: ok skoro juz sypiemy przyslowiami to znasz takie "z pustego to i Salomon nie naleje" albo ze "z g....na bata nie ukrecisz"?;);) piszesz o niszczeniu Legii od 4 lat, to nie jest niszczenie tylko to co napisalem wczesniej, nie ma kasy wiec nie ma wynikow, nikt sie z Legia nie liczy ani z ekstraklasa w europie i dlugo nie bedzie, niech majetni ludzie kupia 5 czolowych klubow polskich tak jak to robia w premier league czy ligue1 i gwarantuje Ci ze zaraz poziom pojdzie w gore, bedzie zatrudniony dobry znany trener,sprowadzeni pilkarze po wiele milionow euro, rywalizacja w ekstraklasie bedzie duza wiec inne kluby tez zainteresuja kolejnych zamoznych wlascicieli, w pucharach europejskich zaczna sie liczyc z polskimi klubami itd... wszystko sie kreci wokol kasy i tego nie zmienisz,a ze jej w polsce nie ma to i wynikow nie ma..."z pustego to...." ;) takze przykro mi ze sie frustrujesz,bo ja dawno zaakceptowalem rzeczywistosc polskich druzyn....jak to mawia klasyk "wyzej wala nie podskoczymy;)"

odpowiedz
X - 30.08.2020 / 17:24, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: a slownika nie potrzebuje, bo dobrze okreslilem narcyza i megalomana, ton Twoich komentarzy to cos co tu czesto mozna u innych tez zauwazyc, Wielki Klub, Legia mistrz wszechswiata,My najlepsi, Warszawa ponad kazdym, Kibice Legii najlepsi itp itd.....zejdz na ziemie, sa ladniejsze miasta,lepsi kibice i lepsze kluby pilkarskie niz Legia i Warszawa na swiecie, pojezdzij troche po swiecie,zobacz cos, a nie tylko sie zamykasz w swoim swiecie My Najlepsi...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 17:46, *.centertel.pl

@X: Nie rozumiesz, o czym pisze i co chce przekazac. Stad Twoje wpisy, ktore nie wnosza nic do tematu i zadnego sensu nie maja. Uczepiles sie jednego zagadnienia i wydaje ci sie, ze wiesz wszystko. Moze popros kogos, to ci wytlumaczy pewne sprawy. A na razie wal smialo do papiernika i kup wyprawke, czas do szkoly...

odpowiedz
X - 30.08.2020 / 19:59, *.virginm.net

@Leśny Dziadek:
Lesny Dziadu a Twoje miejsce jest w pzpn! Hahaha

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 20:19, *.centertel.pl

@X: Wiesz, kto sie smieje z wlasnego dowcipu? W koncowce ostatniego wyrazu odetnij 4 ostatnie litery, u zmien na a.

odpowiedz
Mynykos - 29.08.2020 / 23:04, *.206.166

Vuko racja:doping i kibice wspaniali jak zawsze.
Natomiast gra kiepska. Cytując " W Legii trzeba zapier...lać"
Na nic umizgi w stronę kibiców, tym nie zasłonisz kiepskiej gry... Legia gra zawsze i tylko o zwycięstwo w każdym meczu...
Tak więc ogarnijcie się tam wszyscy i tyle w temacie....

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 29.08.2020 / 23:02, *.tpnet.pl

Cytuję,, niewiele zabrakło do remisu''- czy on naprawdę postradal zmysły, jakiego k... remisu, a co to remis dziś był szczytem marzeń.... Doceniam zaangażowanie, chęci, walkę, charakter, ale to jest Legia Warszawa.... Jakość to cecha nadrzędna..

odpowiedz
Vuko won - 29.08.2020 / 23:00, *.centertel.pl

Won z Legii amatorze, chcemy trenera a nie nauczyciela WFu...

odpowiedz
Korek - 29.08.2020 / 22:59, *.chello.pl

Oj, trenerze kłamczuszku, cyt. "zrobiliśmy dużo zmian". Tutaj liczba mnoga jest nie uprawniona ponieważ to Ty indywidualnie ich dokonałeś. Strzeż się chłopie już od dzisiaj. Limit Twojej indolencji został wyczerpany. Wizerunkowo będzie tylko gorzej. Poleje się niestety zasłużony hejt.

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 22:59, *.orange.pl

hahahahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahhaahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahhahahahahhahahahahahahahha
hahahahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahhaahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahhahahahahhahahahahahahahha
hahahahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahhaahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahhahahahahhahahahahahahahha
hahahahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahhaahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahhahahahahhahahahahahahahha

odpowiedz
Odp - 29.08.2020 / 23:34, *.domynet.pl

@atmosferic: masz dużo do powiedzenia

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 23:40, *.orange.pl

@Odp: Inaczej sie nie da skwitowac bredni tego czlowieka.

odpowiedz
Darek - 29.08.2020 / 22:58, *.t-ipconnect.de

Niewiele zabrakło do awansu do trzeciej rundy eliminacji do ligi mistrzów.

odpowiedz
vuko WON!!! - 29.08.2020 / 22:57, *.t-mobile.pl

Kolejny raz wychodzi brak honoru.

odpowiedz
J1980 - 29.08.2020 / 22:57, *.play-internet.pl

"poziom wspólnej wiary"... Kto tu jeszcze ma wiarę w ciebie pastuchu...
Ps. Szkoda czasu czytać tę jego pierdy, gościa już nie ma w klubie, tylko o tym jeszcze nie wie. Drugi rok z rzędu nie awansuje do grupy LE i zachwieje drugi rok z rzędu budżetem klubu. Żaden szkoleniowiec w Legii tego nie przetrwa. Najpóźniej za miesiąc się żegnamy. Żeby tylko za dużej straty w lidze nie było.

odpowiedz
Pablo33 - 29.08.2020 / 22:56, *.ziggo.nl

Emocje niech Wam opadną, jak mnie ręce kiedy czytam tak negatywne komentarze. Druga połowa była naprawdę niezła, było dużo walki, kilka dogodnych sytuacji i nacisk na bramkę przez całe +45 minut. Skuteczność? Cóż, 1 gol to za mało w tej sytuacji. Ale ten czas pozwala myśleć pozytywnie w kontekście dalszej rywalizacji. I super, że Legia ma tak szeroki skład, bo jak będą piłkarze odpadać w trakcie sezonu, to tego klubu nie będzie to tak mocno dotyczyło.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 23:07, *.centertel.pl

@Pablo33: A ja mam juz dosc takiego bredzenia, jego, twojego i wam podobnych. Dosc tej miernoty, bez honoru, bez ambicji, bez perspektyw. Sam opanuj emocje i kibicuj np. druzynie z Pcimia Dolnego. Tu jest Legia, a nie jakas popierdula. A kibice tego Wielkiego Klubu maja juz dosc tej wszechobecnej byle jakosci, rowniez niektorych ludzi, ktorzy udaja kibicow klubu.

odpowiedz
Pablo33 - 30.08.2020 / 00:55, *.ziggo.nl

@Leśny Dziadek: Patrząc z perspektywy telewizora, tak to możesz interpretować. Nie wiesz jednak co siedzi w głowach piłkarzy czy zarządu, jakie mają ambicje, determinacje itp. Łatwo jest oskarżać. A tu się to robi na wyrost, bardzo szybko. Dziś kogoś się kocha, jutro nienawidzi? To średniowiecze. Taka jest piłka - jak dzień i noc, jak hossa i bessa. Piłkarze dziś walczyli z całych sił i odrobili jedną bramkę. Gratulacje dla gości, którzy wytrzymali ten atak na tyle, aby wygrać.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2020 / 12:22, *.centertel.pl

@Pablo33: Mozna miec wielkie ambicje, ale nic z tego nie bedzie, gdy nie ma sie wystarczajacej wiedzy w danej dziedzinie. Nie biore sie za projektowanie domow, bo sie na tym nie znam. Moge natomiast znalezc dobrego architekta, ktorego sprawdze na wszystkie mozliwe sposoby, przed rozpoczeciem pracy. A jezeli mnie nie stac, to nie opowiadam bajek o budowaniu palacu. Co bardzo szybko, 4 lata, to szybko? Zejdz sam na ziemie. Nie ma ZADNYCH racjonalnych argumentow na obrone projektu LEGIA obecnego wlasciciela. Przeciez ostatnio slyszelismy ,,teraz to jest moj projekt,, I co sie okazalo? Ogladales mecz z Cypryjczykami? Jak ci sie podobalo to widowisko? A wczesniej z Irlanczykami. A pamietasz, w ktorej grupie Legia grala rok, dwa, czy trzy lata temu? Co Ty idiotow chcesz z nas zrobic? Przestan pisac o pierdolach, zacznij myslec i wyciagac wnioski. I nie stosuj inzynierii spolecznej, jak Dario. Bo mni na to nie nabierzesz.

odpowiedz
Michał - 29.08.2020 / 22:56, *.plus.pl

Papszun po przegranym meczu z Legia też mówił dobry prognostyk na przyszłość i dziś zlali Lechię.Oby Twoje słowa Vuko były prorocze i od tej pory też w lidze będziemy wszystkich lali bo do tego stworzona jest LEGIA WARSZAWA!!!....Od następnego meczu wychodzmy tylko na drugie połowy no i jak coś to grajmy rezerwami to tyle do dzisiejszego meczu.Dobrze że teraz przerwa to nasi piłkarze odpoczna bo harować tak codziennie to szok.

odpowiedz
FEN - 29.08.2020 / 23:50, *.chello.pl

@Michał: wygrali tylko dlatego, że nalepa obejrzał czerwoną kartkę

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 22:55, *.centertel.pl

Patrze na takiego np. Piasta Gliwice. Sklad ustalony, zawsze graja najlepsi. Kazdy zawodnik na swoim miejscu. I to nie sa jacys wirtuozi, ale zespol jest poukladany. To tylko przyklad. Legia z tak ogromnym potencjalem, powinna dominowac, ale przede wszystkim miec swoj styl. Dlaczego nie ma? Wystarczy poczytac brednie Vuko, i to po wiekszosci meczow. Straciles szatnie, bo gadasz glupoty, miales zloty rog, a ostal ci sie ino druk z dymisja...Pytanie tylko, kto nastepny, bo najpierw nalezaloby zmienic wlasciciela, ktory jest jak ropiejacy wrzod na tylku...

odpowiedz
miki - 29.08.2020 / 23:45, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: ale dziadku oni maja trenera ktory cos tam umie ustawic ba nawet liznal trenerki na wyzszym szczeblu, vuko to jest trenerem z przypadku i tak z przypadku ustala sklad, brak Vukoviciowi pomyslu na gre, z calym szacunkiem ale slabsza gre jednego zawodnika zawsze da sie ukryc ale jak wstawia 5 cieniasow do pierwszej 11 to efekty sa jakie sa, inna sprawa ze nie ma z czego rzezbic, jak za sa pinto, laga do przodu i moze cos sie uda tak wygladaja mecze legii

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 23:56, *.centertel.pl

@miki: Pelna zgoda, ale to co? Ja, albo Ty mamy znalezc odpowiedniego trenera dla Legii? Przeciez to obciach dla tego klubu i dla wlasciciela. Tu przyjdzie solidny sponsor, jak zobaczy ten bajzel? A kto sponsoruje Legie - zaklady bukmaherskie. To moze rzeczywiscie, jak niektorzy pisza, maja okreslone wymagania, az strach pomyslec jakie....

odpowiedz
Amateur - 29.08.2020 / 22:55, *.plus.pl

Niestety, nie mamy kreatywnych piłkarzy w środku pola. Antolic, Slisz, Martins, Gwilia - za dużo grają do tyłu, na boki, na alibi. Żaden nie ma ciągu na bramkę, dynamiki, strzału, dobrej gry 1 na 1. Mamy bardzo drętwy środek, niczego nie kreują. Widzę jedno wyjście - Antolic, Karbownik, a przed nimi Luquinhas. Boki Kapustka, Wszołek. Kante na szpicy. No i z grona Lewczuk, Wieteska, Remy najlepszy jest ten ostatni.

odpowiedz
Roma - 29.08.2020 / 23:01, *.domynet.pl

@Amateur : obiecująco zagrał dziś w środku Karbownik

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 23:02, *.centertel.pl

@Amateur : Remy nie jest typowym stoperem, marnuje sie na tej pozycji. Gosc ma pierdniecie. Pamietam jego pierwsze mecze, przed pierwszym jego sezonem, gral jako pomocnik i kilka razy porzadnie huknal. I byl dobry zarowno w grze do przodu, jak i defensywnej. Zmarnowano chlopaka, podobnie Praszelika, ktory nie jest gorszy od Gvilii. Byc moze i Pyrdola potraktowano w ten sposob. W Legii za duzo jest grzecznych chlopcow, bez jaj, ale taki sam jest trener, a co gorsza i wlasciciel. I to jest dramat...

odpowiedz
Ops2 - 29.08.2020 / 22:54, *.chello.pl

Vuko ..... może kiedyś wrócisz jako doświadczony i szanowany trener ale na dziś idz gdzieś nabrać praktyki.... bo wstyd to oglądać (

odpowiedz
(L) - 29.08.2020 / 22:53, *.amazonaws.com

BRAWO RADOMIAK

odpowiedz
Hugon - 29.08.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

Vuko, nie wymienia się pół drużyny ,myślę że nauka nie pójdzie w las.

odpowiedz
Julka - 29.08.2020 / 22:51, *.play-internet.pl

Wyjdź!

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 29.08.2020 / 22:51, *.tpnet.pl

Miło było ale tym razem zadanie jest zbyt trudne,przeroslo to Pana.

odpowiedz
HOP - 29.08.2020 / 22:51, *.knc.pl

Jestem pewien, że z meczu na mecz drużyna będzie wyglądać lepiej i zaczniemy wygrywać.

Ty już wygrałeś tytuł dzbana roku.

(L)

odpowiedz
antek - 29.08.2020 / 22:51, *.play-internet.pl

cos sie znowu nie udalo

odpowiedz
Rytm - 29.08.2020 / 22:49, *.centertel.pl

Vuko won...wizjonerze za dychę. Uparty jak osioł.

odpowiedz
Juri - 29.08.2020 / 22:49, *.centertel.pl

Zrobiliśmy dużo zmian.
Kto zrobił,kto ustala skład?

odpowiedz
(L) 3mon - 29.08.2020 / 22:49, *.tpnet.pl

To jakiś żart????

odpowiedz
Alex Bielany - 29.08.2020 / 22:48, *.centertel.pl

Vuko, dobry chlopak jestes, masz Legie w sercu, ale nie nadajesz sie, odejdz, cos ie widac zje.... miedzy Toba a druzyna

odpowiedz
Domkwas - 29.08.2020 / 23:42, *.plus.pl

@Alex Bielany:
C9.on ma w sercu? Przecież to jest Pinokio ktory c8agle opowiada brednie. Nawet jako piłkarz zarzekal się że Nie zagra W żadnym polskim klubie i spier...lil do wisly

odpowiedz
Pusia - 29.08.2020 / 22:48, *.centertel.pl

Parodysta

odpowiedz
rr - 29.08.2020 / 22:52, *.centertel.pl

@Pusia:
dokładnie!
bo aż żal komentować jego bredzenie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 22:47, *.centertel.pl

Szkoda czasu...

odpowiedz