Michał Karbownik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer i wypożyczenie

Karbownik sprzedany do Brighton and Hove Albion

Woytek, źródło: meczyki.pl, weszlo.com

Michał Karbownik został sprzedany do Brighton and Hove Albion. W poniedziałek 19-latek przeszedł testy medyczne w Niemczech i podpisał 4-letnią umowę. Jak informują portale meczyki.pl i weszlo.com kwota transferu Karbownika wyniesie 5,5 mln euro plus bonusy oraz 10 procent od kolejnego transferu. Ponadto zawodnik automatycznie zostanie na rok wypożyczony do Legii, więc drużyna nie zostanie osłabiona.

Z jednej strony to bardzo duży zastrzyk finansowy dla Legii, z drugiej transfer ten pokazuje w jak trudnym momencie znalazł się klub po odpadnięciu z europejskich pucharów. Jeszcze w lutym tego roku prezes Dariusz Mioduski mówił: "Jak ktoś położy 15 mln euro latem, to wtedy się zastanowimy". Następnie przewijały się liczby na poziomie 10 mln euro, a skończyło się na połowie tej kwoty.

19-letni Karbownik zadebiutował w pierwszej drużynie Legii nieco ponad rok temu - 25 sierpnia 2019 w ligowym meczu przeciwko ŁKS-owi Łódź. Łącznie dla "Wojskowych" rozegrał do tej pory 41 spotkań, w których zanotował 7 asyst. We wrześniu piłkarz po raz pierwszy w karierze został powołany do seniorskiej reprezentacji Polski. Weźmie udział także w zgrupowaniu październikowym, które rozpoczęło się dziś.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (174)

+dodaj komentarz
Loslobos - 08.10.2020 / 09:55, *.play-internet.pl

Czy nie lepiej było sprzedać dziadki legijne nawet 4 i dobrać z 3 ligi nłodzierz. Napewno lepiej by to wyglądało w czasie gryn

odpowiedz
Ewelina - 08.10.2020 / 07:21, *.play-internet.pl

Wczorajszy mecz z Finlandią obejrzałam aby porównać Karbownika z Moderem. Uważam, że Karbownik był znacznie lepszy, aktywniejszy. Fakt, że Amica Wronki dostanie dwa razy więcej to jakiś żart i objaw desperacji Mioduskiego.

odpowiedz
JG - 08.10.2020 / 15:02, *.chello.pl

@Ewelina: miodek grał va banque, myślał, że jakimś świńskim trafem zagramy w pucharach i karbo się wypromuje, stąd deklaracje o 15 czy 10 mln euro za niego. A teraz sraczka, trzeba ratować budżet, sprzedawać byle szybciej i rozwiązywać kontrakty (vide Nagy)

odpowiedz
Ja - 08.10.2020 / 20:22, *.multimo.pl

@Ewelina: trochę obiektywności...to że karbownik biegał wszędzie, niekoniecznie gdzie miał i trener mu kazał to nie znaczy że jest lepszy... po zejściu modera i wejściu krychowiaka było widać ogromną różnicę.

odpowiedz
GrzeLeg - 09.10.2020 / 13:06, *.amazonaws.com

@Ja: co nie zmienia faktu, że Karbo robił dużo wiatru na lewej stronie i zaliczył dobry występ. Krychowiak bez formy kogo by nie zmienił to osłabienie w tym momencie.

odpowiedz
grzesiek - 09.10.2020 / 17:03, *.centertel.pl

@GrzeLeg: moze ekspertem nie jestem. Ale dla mnie obaj to porownywalnie wysoki poziom.

odpowiedz
Elquatro - 07.10.2020 / 18:23, *.chello.pl

A licznik bije dalej...

odpowiedz
Aster - 07.10.2020 / 14:14, *.play-internet.pl

Prawda Futbolu YT Romek powiada że Karbownik za 5 mln euro .2.5mln teraz a 2.5 mln w przyszłym roku Brawo Darek Miodowe Lata cdn.

odpowiedz
Janek z Bielan - 07.10.2020 / 12:52, *.chello.pl

Same płaczki. Amika fartem jest w LE, w ostatnich latach żadnego trofeum, same kompromitacje w kraju i zagranicą i nagle, że nam odjechali.

odpowiedz
Beletor - 07.10.2020 / 15:09, *.centertel.pl

@Janek z Bielan: awans z bilansem 13:1 i 3 zwycięstwami na wyjazdach z rywalami znacznie mocniejszymi od rywali Legii nazywasz fartem? Grają dobrze to i wygrywają pewnie, czy będzie nam dane w najbliższych latach zobaczeć Legię grającą w takim stylu? Nie zanosi się na to.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 07.10.2020 / 17:51, *.play-internet.pl

@Beletor:

Ale od razu "odjechali"? To tego się czepia kolega, czytaj ze zrozumieniem...

odpowiedz
FrankL - 07.10.2020 / 18:12, *.chello.pl

@Tomek Mokotów : Tak, odjechali. oglądaj ze zrozumieniem.

odpowiedz
nil - 07.10.2020 / 21:28, *.chello.pl

@Janek z Bielan: Ale jednego kartoflaka sprzedali za 11 baniek a nie za pięć

odpowiedz
Wukashi - 11.10.2020 / 08:53, *.orange.pl

@Janek z Bielan: Człowieku, weź doceń. Fajnie, że chociaż jedni coś pokazują.

odpowiedz
Vinny - 07.10.2020 / 12:45, *.plus.pl

Śmiali się jak pisałem ze 5 będzie dobrze jak dostaniemy :) za mniej niż 10 mieli nie oddawać. Jak to robi Amica ze bez szumu sprzedaje co roku młodych chłopaków za większe pieniądze? Miodek myślisz ze szkoła będzie automatycznie wypuszczała roboty do gry które będą sprzedawane? Czy jak to będzie. Mieliśmy poczekać kilka lat bo to taki projekt wielki. Jesteś ogór i z mojego klubu ukochanego chcesz zrobisz to samo szmac....u. Bez gry w Europie żaden gracz nie będzie więcej wart niż Karbownik. Cud ze bonusy jakieś dostałeś.

odpowiedz
MatWij - 07.10.2020 / 09:51, *.centertel.pl

Brawo Iga Świątek!

PS. Mioduski WON nieudaczniku. Zatrudnij w końcu prezesa który zna się na piłce a nie oszukujesz samego siebie że wiesz co robisz!

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 07.10.2020 / 09:46, *.play-internet.pl

Po genialnym ruchu miodka poznac kego genialny plan dzialania w pierwszej kolejnosci powinien pogonic nierobow i partaczy jak boruc nedza lewczuk cholewiak lopes astiz wszolek antolic martins kante remy i inne gwiazdy bo tak kak oni graja to nasza 2 druzyna tez potrafi ...a moze nawet lepiej amika pogonila jednego modera za 10 ml eiro a my pchamy goscia za polowe kwoty caly czas pisze grac mlodymi produkowac pilkarzy to jest niemozliwe ze w 40 ml kraju nie mozna znalesc talentow lub vhociaz ludzi ktorzy zaangarzowaniem i sercem do walki przebija sie do 1 skladu ale najpierw trzeba miec tenera z prawdziwego zdazenia a nie spiewaka czy wuefiste z dna

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 07.10.2020 / 09:00, *.tpnet.pl

Uważam, że w tej trudnej sytuacji finansowej klubu powinniśmy wysprzedać każdego gracza po którego zgłosi się jakikolwiek klub.
W końcu mamy trenera zdolnego który potrafi dzwonić. Wykona 711 telefonów do fryzjera a puchar i mistrzostwo będzie nasze. W korporacjach liczy się tyko cel zrealizowany, nieważne jakimi metodami.

odpowiedz
Opoor - 07.10.2020 / 08:29, *.futuro.pl

Ani słowa o Świątek? Swoją drogą dobrze że Miodek jej nie prowadzi.

odpowiedz
Yogi - 07.10.2020 / 09:59, *.centertel.pl

@Opoor: bo to nie jest wątek o Idze...

odpowiedz
Opoor - 07.10.2020 / 10:08, *.futuro.pl

@Yogi: No nie żartuj chłopaku

odpowiedz
oLaf - 07.10.2020 / 12:49, *.vectranet.pl

@Yogi: ... tylko że od 4 lat to tylko Iga ma sukcesy, po prostu nie ma o czy pisać....

odpowiedz
Kks - 07.10.2020 / 15:17, *.net.pl

@oLaf: Jarajcie się Igą na wp albo interii tam zapewne bedzie caly czas na fali a jak nie to na jakims portalu o tenisie....

odpowiedz
griff - 07.10.2020 / 08:17, *.chello.pl

Dobrze, że Igi Świątek nie ma w Polsce, bo z rozpędu jeszcze ją by za parę groszy i czapkę śliwek o(3,14)erdolili jakiemuś bambrowi z zagranicy. BRAWO IGA!!!!!

odpowiedz
Jimmy L - 07.10.2020 / 07:03, *.d1-online.com

Iga ma półfinał brawo

odpowiedz
Jimmy L - 07.10.2020 / 07:03, *.d1-online.com

Iga ma półfinał brawo

odpowiedz
M@c - 07.10.2020 / 03:35, *.chello.pl

Miodek, kończ waść, wstydu oszczędź.

odpowiedz
Arek - 07.10.2020 / 02:06, *.master.pl

Leć i nie wracaj !!!

odpowiedz
AAA - 06.10.2020 / 23:47, *.chello.pl

Brawo Iga!
A Szanowna Redakcja niech się dalej zajmuje wewnętrznymi gierkami tych skórokopaczy
Jeszcze raz Brawo Nasza dzielna Legionistko!

odpowiedz
Pierre Dolish - 06.10.2020 / 23:42, *.147.241

Piekny Lolo zrobił interes życia, dwa i pół miliona w tym roku, dwa i pół w następnym.

odpowiedz
JACUNHO - 06.10.2020 / 22:59, *.kampinostelco.pl

Piotr Parzyszek o mało nie zemdlał na treningu we Włoszech. To już nie pierwszy przypadek jaki słychać od naszych polskich gwiazdorków. Jak był u nas Stasiu też wprowadzał takie schematy,(słynne konwersję Hamy) a było zadowolenie że wszystkich stron. A teraz co? Pinto pogoniony bo to zamordysta i pilnował "panienki" na zgrupowaniu żeby po nocy się nie szlajali. JOZAK nawyzywał od nierobów i partaczy też musiał się zwijać. Tak samo było z Besnikiem,ale panowie piłkarzyki obrali technikę pozbywania się takich gości poprzez opxxxxxxnie się. Nie MY - tylko on wyleci, a my dalej będziemy imprezować
I w ten sposób doszliśmy do sytuacji w jakiej się teraz znajdujemy
Brak porządnego, profesjonalnego i odpowiedzialnego zachowania przynosi konsekwencje że jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

odpowiedz
Pacho - 07.10.2020 / 16:30, *.chello.pl

@JACUNHO : w pełni się zgadzam. Dlatego chorwacja ma dużo dobrych reprezentantów kraju i lepsze wyniki klubowe jak równiez wyższe transfery w dużo mniejszym kraju. U nas tylko perełki które uciekna szybko z kraju i być może podołają. Jak slysze że pograj jeszcze tu i ograj się to ręce opadaja. Każdy kolejny rok spędzony w ekstraklapach to lata stracone. Jak ktoś się chce wybić to uciekać na zachód i zagryzać zęby i do przodu. Rak mantalnosci zżera polskie kluby od sztabów i trenerów aż do zawodników.

odpowiedz
Marek - 06.10.2020 / 22:50, *.orange.pl

5.5 bańki można uznać za marketingowy majstersztyk, bo gość zagrał przyzwoicie raptem pół rundy.

Piłkarz jest tyle wart, ile pokazuje w meczach o dużą stawkę. Karbownik w żadnym (!) meczu z silniejszym przeciwnikiem (czy to w lidze czy w pucharach) nic nie pokazał. Widać, że Anglicy kupują kota w worku na podstawie nagrań wideo z kilku meczów.

Tylko idioci wierzyli w te 10 baniek od Napoli albo zainteresowanie Barcelony, więc Legia powinna się cieszyć, że udało się go wypchnąć słabego piłkarza za dobre pieniądze i podłatać budżet.

odpowiedz
lol - 06.10.2020 / 22:22, *.eidsiva.net

Za ile Lech sprzedal Modera do tego samego klubu? A za ile dzial zbytu Legii Warszawa?

odpowiedz
lol - 06.10.2020 / 22:24, *.eidsiva.net

@lol: Karbownika?

odpowiedz
JACUNHO - 06.10.2020 / 22:18, *.kampinostelco.pl

JEST panowie w końcu piękny dzień!!!!
BRAWO IGUŚ????

odpowiedz
JACUNHO - 06.10.2020 / 21:41, *.kampinostelco.pl

JEST JEST JEST!!!! JAZDA IGA JAZDA!!!
Jeszcze jeden!!

odpowiedz
lol - 06.10.2020 / 21:29, *.eidsiva.net

Jeszcze jedno. Legia to nie sanatorium dla kalek i nieudacznikow boiskowych. Odnosze wrazenie ze kupowanie pilkarzy do odbudowy stalo sie jakims kierunkiem dzialania. Odbudowywac pilkarzy mozna w drugim zespole a nie w pierwszym skladzie.

odpowiedz
Rafix - 06.10.2020 / 21:56, *.chello.pl

@lol: Kurzawa jest wolnym zawodnikiem, to taki piłkarz który wymiatał w ekstraklapie a za granicą zaginął.
Miodek dawaj go na odbudowanie :)))) Do naszego senatorium dla złamanych zawodników

odpowiedz
lol - 06.10.2020 / 22:10, *.eidsiva.net

@Rafix: pasuje jak ulal do tej ukladanki. Czesiu zrobi z niego drugiego Ofoe

odpowiedz
lol - 06.10.2020 / 21:21, *.eidsiva.net

Panie prezesie w dziale zakupow i zbytu ( tak to nazwe ) siedza barany i wciskja panu kit. Moze intencje ma pan dobre ale musi otoczyc sie pan ludzmi ktorzy znaja temat na kazdym polu. Na razie zespol jest drenowany a nie budowany. Nie jest nam ani troche blizej do Celticu czy Ajaxu. pzdr

odpowiedz
JACUNHO - 06.10.2020 / 21:19, *.kampinostelco.pl

W tej chwili liczy się tylko Iga!!!! Trochę słabo weszła w mecz ale to jest tenis i momentalnie wszystko może się zmienić
Trzymajmy kciuki!!!!

odpowiedz
lol - 06.10.2020 / 20:57, *.eidsiva.net

Widac jakie pierdoly prezes opowiada. Legia jak Celtic, Legia jak Ajax, Karbownik za 15 mln - smieszne i smutne

odpowiedz
pawel - 06.10.2020 / 20:48, *.antik.sk

a co jak bysmy wystawili na sprzedaz prezesa - zrobimy zbiorke i doplacimy jak ktos bedzie chetny go kupic

odpowiedz
M-Ochota - 06.10.2020 / 20:44, *.chello.pl

@Kibic: przecież on nie mówił, że Karbownik zostanie sprzedany za 15mln€ to pewnie któryś redaktor przekręcił on przecież mówił, że będzie sprzedany za 5 mln€ i za tyle został sprzedany, o co Wam chodzi żesz w mordę... Prezesie na lata gratulacje...

odpowiedz
Tommyblny - 06.10.2020 / 19:39, *.chello.pl

No to wyszła chu..nia z lekka.Zostaje na sezon zawodnik ju.z wytransferowany,a Praszelik oddany za darmo który był gotowy grac na jego pozycji

odpowiedz
matus007 - 06.10.2020 / 19:05, *.play-internet.pl

mioduski DNO...

odpowiedz
az - 06.10.2020 / 19:08, *.vectranet.pl

dokladnie

odpowiedz
eduardo - 06.10.2020 / 18:17, *.249.78

to dlatego jest znizka na koszulke Karbownika na 139 zł, pod tym artykulem na glownej? :D

odpowiedz
bronek49 - 06.10.2020 / 18:16, *.chello.pl

miał byc talent i duza kasa za niego a okazało się ze to nie talent a kasa dobra

odpowiedz
Maciek - 06.10.2020 / 18:12, *.centertel.pl

Janusz biznesu. Ale czego sie spodziewac po człowieku co u Kulczyka byl na etacie. Wszystkim sie wydaje ze to biznesmen co zamienia wszystko w zloto czego sie nie dotknie. Tyle ze to zloto smierdzi gównem na kilometr

odpowiedz
SF - 06.10.2020 / 18:08, *.tpnet.pl

Nie zostal sprzedany jak gral dobrze to taki efekt mamy !!

odpowiedz
Miki - 06.10.2020 / 17:56, *.plus.pl

ta cena to też zasługa Vukowica, jak Karbo grał na lewej obronie to było zainteresowanie, a tak zapchajdziura , prawa, rozgrywający, jeszcze bramka została

odpowiedz
Arek - 06.10.2020 / 21:21, *.tpnet.pl

@Miki: przestań pieprzyć. Na prawej grał, bo Stolarski grał chu...ię. Vuko wystawił go na lewej obronie, bo super transfer Obradović się wysypał. Gdyby nie Vuko, to słyszał byś o Karbowniku, jak świnia o niebie. Bo nie wiem czy pamiętasz, miał iść do Radomiaka. A na środku pomocy, zresztą jego docelowej pozycji Michniewicz go wystawił w meczu z Dritą. Chociaż nie wiem, czy w tym meczu z Górnikiem kilka, czy kilkanaście minut nie zagrał na środku, ale tu pewności nie mam.

odpowiedz
Semper Fi - 06.10.2020 / 17:21, *.cyfrowypolsat.pl

Nie chodzic na mecze!!!
Zbankrutuje Prezes a nie Legia!

odpowiedz
Balde - 06.10.2020 / 20:49, *.178.78

@Semper Fi:
Niestety głupoty piszesz.

odpowiedz
Rafix - 06.10.2020 / 16:20, *.chello.pl

Karbownik i Valencia na wypożyczeniu na rok, Boruc ostatni sezon, Antolic czeka na sprzedaz, Lewczuk i Jedza powoli na emeryturę, Kapustka ma się odbudować i na sprzedaż, Pekhart i Lopez do oddania z dopłatą.
Pytam się jak ten zespół jest budowany na pychary, jak widać że za rok to my zagramy znowu zupełnie inna 11 niż w tym.

odpowiedz
lob - 06.10.2020 / 16:36, *.chello.pl

@Rafix: Dodaj do tego jeszcze Valencie i Remy do tego Cierzniak i Rocha.......Zespół do budowania od nowa, ale już nie przy tym prezesie i dyrektorze, który tyle szrotu tu nawciskał.........

odpowiedz
tyuiop - 06.10.2020 / 16:37, *.amazonaws.com

@Rafix: taka to polityka. Młodzież zastąpiona nisprzdawalnymi emerytami...

odpowiedz
Wolfik - 06.10.2020 / 17:20, *.mm.pl

@Rafix: Kolego, nie rozumiem dlaczego to Ciebie dziwi. Przecież żyjesz w tym klimacie. Czy ktokolwiek w tym kraju przejmuje się co będzie za rok, dwa, pięć? Widzisz w firmach, zakładach pracy czy nawet u tzw. "góry" jakąś strategię rozwoju? Tutaj liczy się tylko dziś. Klub Legia jest tylko tego odzwierciedleniem.

A co do zawodników....przez kluby naszej ex potrafi "przewalić" się i po 20 grajków w sezonie. Jedni odejdą, inny przyjdą. Może 2-3 zostanie. A kogo to obchodzi? W pucharach i tak nie gramy, zatem każdy kto nie jest chromy, ślepy i sparaliżowany może sobie pokopać. Chociaż....i tacy się trafiają.

odpowiedz
Rafix - 06.10.2020 / 18:08, *.chello.pl

@Wolfik: Zapomniałem jeszcze o całym sztabie trenerskim oraz wizji na przyszłość. Te dwa elementy również zmieniają się mniej więcej raz na rok. Mieliśmy wizję norweską, portugalską, bałkańską, teraz polską itd. Czekać tylko na chińczyków

odpowiedz
dino - 06.10.2020 / 19:56, *.vtelecom.pl

@Rafix:
Najpierw był trener w stylu Legijne DNA - Polak (Magiera) potem Wychowawca Młodzieży zagraniczniak (Jozak) Klaf był w spadku po Jozaku i krótko to nie liczę, potem Zamordysta zagraniczniak (Pinto) potem znów Legijne DNA zagraniczniak tym razem (Vuko) teraz wychowawca młodzieży Polak (Czesio) to teraz kolej na zamordystę Polaka
Pudel jak rany tak jak ty nikt nas nie ośmiesza

odpowiedz
Kibic - 06.10.2020 / 16:15, *.84.166

Mam nadzieję, że właściciel Mioduski wyłoży pieniądze na dziurę w budżecie Legii, to by nas uratowało. To byłby dobry ruch

odpowiedz
lob - 06.10.2020 / 16:38, *.chello.pl

@Kibic: on nic nie wykłada za friko, tylko pożycza sam sobie na procent.......

odpowiedz
dino - 06.10.2020 / 19:59, *.vtelecom.pl

@Kibic:
A ty wyłożysz ze swoich zaskórniaków kilkanaście baniek? On nic nie daje on pożycza kiedyś zażąda zwrotu

odpowiedz
Adek - 06.10.2020 / 16:04, *.t-ipconnect.de

Ten klub zmierza do dna od 3 lat i jest gorzej jak za kadencji iti. Kumaci/niekumaci wszyscy chcą rezultatów. Legia to my wiec dajmy sobie pstryczka i każda złotówka za bilet to cios w nasze plecy.
BL i JM prawdziwi Legioniści !!!

odpowiedz
Nikoś - 06.10.2020 / 15:36, *.t-mobile.pl

Prezes Dyzma

odpowiedz
LewLegia - 06.10.2020 / 15:33, *.net.pl

Kto kupi pudla? Dobra rasa taka amerykanska, kolor siwy, poprawnie ułożony w fotelu, ma zegarek i wabi się tak jak ktoś chce -prezes-niudacznik-szef pośmiewisko-naiwniak na wszystkie imiona reaguje. Cena przystępna lub oddam w dobre ręce.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.10.2020 / 16:35, *.centertel.pl

@LewLegia: Nawet gdy dolozysz gruba Berte i melona ojro, nie znajddiesz chetnego. Po co komu taki problem....

odpowiedz
grzesiek - 06.10.2020 / 14:52, *.centertel.pl

I uj studia na harvardzie nic nie dały...polska szkoły jednak lepsze niż harvard prawda Panie Mioduski czy jak tam pan sie nazywa hahahah

odpowiedz
tekken (L) - 06.10.2020 / 14:44, *.chello.pl

Jeszcze rok u nas pogra.

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2020 / 14:41, *.233.150

"Miodek mówił". Duzo rzeczy on mowił.

odpowiedz
Szymon - 06.10.2020 / 15:32, *.chello.pl

@tomiacab: jego specjalność to z ryja cholewe robi

odpowiedz
Wolfik - 06.10.2020 / 17:11, *.mm.pl

@Szymon: Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział.

odpowiedz
Majki (L) - 06.10.2020 / 14:03, *.vectranet.pl

Piłkarz jest wart tyle ile ktoś jest skłonny za niego zapłacić . Tyle.

odpowiedz
Sweden - 06.10.2020 / 13:32, *.tre.se

I really don't understand.
In February Mioduski say that 15m € is what it takes to even listen to an offer.
And a half year later he accept a "black friday" offer.

A player that is about to make his way into the National team. And first of all, a player from the Legia Academy, a player to take proud by !

Don't know if it's because of economy he agree to this ridiculous transfer ?
However that's not an acceptable reason.
If it is to make a balanced economy, I think it could been take care of in otherways.
By selling (or let go, so not have to pay salary) players like , Remy, Astiz, Rocha, Sanogo, Cierzniak. They make no sense to have on payroll.
And WTF, why bring in Valencia on loan.?
#mioduskiout

odpowiedz
grzesiek - 06.10.2020 / 13:46, *.centertel.pl

He hasnt knowledge about football. . . But he is owner . This is unbelieveable.

odpowiedz
Cult⚽️King - 06.10.2020 / 13:15, *.amazonaws.com

Tak wygláda biznes naszego prezesa,chyba wreście zrozumiał że otoczył sie złymi doradcami,a sam chce wszystkim sie
zajmować,niech lepiej kupi sobie mały pistolecik,tak jak jeden z greckich właścicieli,może wtedy opanuje ten syf co go otoczył.

odpowiedz
Szymon - 06.10.2020 / 13:01, *.t-mobile.pl

Ostatnie tranfery Legii: Nagy, Karbownik. PUDEL MEGAFRAJER

odpowiedz
Wolfik - 06.10.2020 / 12:54, *.mm.pl

Sprzedajemy nie by zyskać, lecz by przetrwać. Kolejny transfer który pokazuje jak wygląda prowadzenie biznesu przez właściciela Legii.

O tym, że Karbownik nie jest absolutnie gotowy do gry w Anglii nikt nawet nie wspomina. Szkoda chłopaka, szkoda potencjalnie straconych pieniędzy, szkoda czasu. I tak będzie cały czas, dopóki Mioduski interesu nie sprzeda, bo na zmianę w jego pokręconej logice nikt chyba z nas już nie liczy.

odpowiedz
method - 06.10.2020 / 12:50, *.orange.pl

drugi Kapustka...

odpowiedz
atmosferic - 06.10.2020 / 12:46, *.orange.pl

"W poniedziałek 19-latek przeszedł testy medyczne w Niemczech i podpisał 4-letnią umowę." - to Brighton gra w niemczech? wow.

odpowiedz
Peter - 06.10.2020 / 13:19, *.tpnet.pl

@atmosferic: Gdyby robił testy w Anglii musiałby przejść kwarantannę, dzięki temu, że wykonane zostały w Niemczech problem z głowy.

odpowiedz
Krótko i na temat - 06.10.2020 / 12:41, *.play-internet.pl

Rzeźba w głównie.

odpowiedz
piotrek9mln - 06.10.2020 / 12:40, *.play-internet.pl

Jedyny plus tego to to że chłopak sie rozwinie i pewnie za jakiś czas będzie pierwszym wyborem w reprezentacji. Ma potencjał. W Legii niestety by się nie rozwinął ????????????

odpowiedz
atmosferic - 06.10.2020 / 12:39, *.orange.pl

Mioduski to najwiekszy problem Legii - czlowiek tak niestabilny emocjonalnie ze nie dalbym mu nawet poprowadzic klubu sympatykow hodowlii pokrzywy.

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.10.2020 / 12:11, *.net.pl

Telenowela trwa. Głupota goni głupotę, a gdy wydaje się, że absurd już osiągnął apogeum, okazuje się, że nic z tego. Za moment dostajemy kolejny cios.
Prezes nigdy się nie ogarnie, bo jemu to pasuje. Zamęt organizacyjny i sprzedaż kogo się da, plus stałe zadłużanie klubu.
Przetrwamy, ale musimy być razem. Ludzie, którym na Legii zależy.
I przestańcie się małolaty jarać tak tym lechem i stawiać go jako przykład. Lech, ani żaden inny klubik w Polsce, do pięt Nam nie dorasta!

odpowiedz
Ja - 06.10.2020 / 12:21, *.multimo.pl

@Normalny człowiek: masz rację. Nikt nie jest taki jak Wy ????????????

odpowiedz
Fakty - 06.10.2020 / 12:49, *.t-mobile.pl

@Normalny człowiek: A w czym nam Lech nie dorasta? Że Akademia działa u nich już od lat, że stabilnie u nich na ławce trenerskiej,albo robią lepsze transfery, a nawet mają zdecydowanie większy stadion od naszego. Zejdź na ziemię człowieku i obudź się że swojego snu o potędze bo właśnie przez takich jak Ty jesteśmy gdzie jesteśmy.

odpowiedz
ty - 06.10.2020 / 14:19, *.plus.pl

@Ja: chociażby że gra na licencji amici

odpowiedz
Ja - 06.10.2020 / 15:20, *.multimo.pl

@ty: ulala. Faktycznie, to spowodowało że Moder X2 niż gwiazda warszawskich redakcji:)

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.10.2020 / 20:33, *.chello.pl

@Fakty: krótką masz pamięć. A gdzie był twój wyśniony lech rok temu, dwa, trzy, cztery lata temu..?
Tak super u nich wszystko funkcjonuje od lat, powiadasz. Tylko kibice coś na mistrza czekają dosyć długo! I się nie doczekają! Bo jesteśmy My! Puchary też raz na 10 lat...I ten piękny stadion. Taki duży i fajny. Co się zapełnia raz na rok, jak przyjeżdża Legia W.rszawa
Nie mówię, że u Nas jest kolorowo, bo nie jest. Ale nie chwal tak tego cieniutkiego klubiku. Narazie to Legia jest Mistrzem

odpowiedz
Fakty - 06.10.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

@Normalny człowiek: Wolałbym żebyśmy byli vicemistrzem i grali w LE jak Lech niż z mistrzostwem które po odpadnięciu i skompromitowaniu się w Europie jest już nic niewarte. Po co komu taki mistrz co w Europie przegrywa z kelnerami, a pokazuje że nasza Legia jest jeszcze niżej niż oni.

odpowiedz
ben - 07.10.2020 / 01:23, *.inetia.pl

@Fakty: akademia działa bo jest grodzisku lub innej innej dziurze, trener polak bez doświadczenia w lidze ma czas i nikt mu się nie wpi..dala /trybuny i prezes/, na większy stadion nie było szans bo jest narodowy, inne można by wymieniać. Najgorsze jest to że nigdy nie mieliśmy szczęścia do właścicieli.

odpowiedz
Ziutek - 06.10.2020 / 12:07, *.vectranet.pl

Spezedac jak najwiecej piłkarzy. Ci co przyjadą cza nich gorsi nie będą bo to praktyczne niemożliwe.

odpowiedz
lob - 06.10.2020 / 12:01, *.chello.pl

Właściciel powinien zwolnić prezesa i zatrudnić nowego...........Czy Legia to jakaś pralnia ??? Tak marnować ciężko ( chyba, że nie ciężko ) zarobione pieniądze. Ile już tu kasy poszło się bujać za tego właściciela - prezesa.........Policzy to ktoś, bo ja słaby z matmy ?

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 06.10.2020 / 11:23, *.chello.pl

Powiem przewrotnie. W tej sytuacji to dobre i te piec baniek ze dali.

odpowiedz
Prazanin - 06.10.2020 / 11:22, *.play-internet.pl

Czy Mioduskiego, zadufanego w swoim ego chłopczyka ktos jeszcze słucha?To jest Jonasz, ktoremu nic nie wychodzi juz 4 lata, takze powinien dać sobie spokój....nie jestem fanem Leśnego, ale do pięt mu nie dorasta pod kazdym wzgledem.........teraz, jak zwykle po porazkach siedzi cichutko....mam nadzieje,ze juz sie w Legii nie ujawni....

odpowiedz
Eri - 06.10.2020 / 11:06, *.t-mobile.pl

Smiech.... #mioduskiout

odpowiedz
PLBBOY - 06.10.2020 / 11:04, *.play-internet.pl

Gdzieś czytałem, że Moder odchodzi z Lecha za 11 mln euro. To przykre jak żałośnie nędzna stała się Legia pod wodzą obecnego prezesa. Mam radę dla pana Mioduskiego. Mniej gadać, więcej robić. Do tej pory Lech głośno spinał muskuły i przegrywał z nami wszystko. Teraz role się odwróciły i to jest smutne.

odpowiedz
MasterK - 06.10.2020 / 11:40, *.com.pl

@PLBBOY: nawet do tej samej drużyny na tych samych warunkach odchodzi tylko cena dwa razy większa.

odpowiedz
BRL - 06.10.2020 / 10:45, *.play-internet.pl

Miodousty - człowiek, którego zapowiedzi dobrego postępowania zwiastują odwrotne działania.

Ta definicja mogłaby się pojawić w słowniku.

odpowiedz
Kryniek76 - 06.10.2020 / 10:43, *.plus.pl

Skończy gorzej niż Kapustka. Jest jeszcze słabiej przygotowany na premier league niż ww. Drużyna maks na środek tabeli gdzie słowo walka będzie priorytetem. No ale cóż bez europejskich pucharów wysłali go w pierwsze lepsze miejsce gdzie lądują samoloty. Jedynie to wypożyczenie ma jakiś sens o ile Czesio taktyk znajdzie dla niego pozycję. Kontrakt do czerwca 2024 wiosną 2023 wróci się odbudować.

odpowiedz
PLBBOY - 06.10.2020 / 11:09, *.play-internet.pl

@Kryniek76: Też tak uważam. Szkoda chłopaka. Mógł zrobić karierę.

odpowiedz
KKS - 06.10.2020 / 11:12, *.play-internet.pl

@PLBBOY: Przeciez rok spędzi w Warszawie na wypożyczeniu wiec bedzie mial czas na przygotowanie wiec w czym problem? Jak ma zrobic kariere to zrobi jak nie to nie.

odpowiedz
PLBBOY - 06.10.2020 / 12:41, *.play-internet.pl

@KKS: Premier League to moim zdaniem najgorszy wybór dla niego w tej chwili. Uważam, że ten rok niewiele zmienia w tym przypadku.

odpowiedz
Wolfik - 06.10.2020 / 13:11, *.mm.pl

@PLBBOY: Wybór jest katastrofalny!!! Nie wiem, kto doradza młodym zawodnikom, ale transfer "Karbo" do Anglii jest jego sportowym samobójstwem. A przecież w klubie jest Bartek Kapustka, który wcześniej tą drogę obrał. Nie pojmuję, nie rozmawiają ze sobą???

No, chyba, że liczy się tylko i wyłącznie hajs. Wówczas nic nie ma znaczenia.

odpowiedz
PLBBOY - 06.10.2020 / 13:29, *.play-internet.pl

@Wolfik: Też tak uważam. Myślę, że teraz liczy się tylko hajs. Pamiętam te buńczuczne zapowiedzi Mioduskiego. Raczej słabo to wyszło.

odpowiedz
Pozytywista - 06.10.2020 / 10:36, *.t-mobile.pl

Lech bije nas na każdym polu. Ma od lat funkcjonująca akademię piłkarską która działa pełna parą i produkuje taśmowo piłkarzy którzy idą za konkretne kwoty do klubów zachodnich. Klub jest dobrze zarządzany od wielu lat, choć były też wpadki, to jednak widać tam typowe wielkopolskie solidne zarządzanie jak w Wielkim Księstwie Poznańskim a u nas kongresowe dziadostwo z królestwa kongresowego w zaborze ruskim. A swoją drogą to w czasie pandemi jest czas na poprawę flagi bo nigdy nie było czegoś takiego jak Wielkie Księstwo Warszawskie, a było jak najbardziej poznańskie i pyry z nas się śmieją że nawet historii nie znamy.

odpowiedz
Prazanin - 06.10.2020 / 11:45, *.play-internet.pl

@Pozytywista: Lech bije nas w kazdym polu?....szczegolnie w ostatnich latach :)....wiem,ze jest żle ale odstaw to co bierzesz.....dawaj te tasmowe sprzedaze Lecha w porownaniu do sprzedazy Legii w przeciagu np. 5 lat?......i napisz jakie osiagniecia w ciagu 5 lat mial Lech....a transparent " mamy k... dosc" to sie sam zrobil.......teraz sa w siodle.......ale zobaczy sie co sie stanie w najblizszych miesiacach.......pachniesz mi śmierdzącą pyrą!!!!!

odpowiedz
Pozytywista - 06.10.2020 / 12:10, *.t-mobile.pl

@Prazanin: Mieli dość bo nie rozumieli jak chce działać zarząd Lecha i trzeba było poczekać na efekty które właśnie teraz przyszły. A połowie młodych z repreztacji pierwszej i u21 to lechici, to jest własnie taśmowe. Nawet nasze największe transfery to było piłkarze wyszkoleni w akademii Lecha jak Fabiański, Bereszyński czy Bielik. Teraz możesz pomarzyć żeby jakikolwiek wychowanek Lecha chciał grać u nas i jeszcze długo tak będzie.

odpowiedz
Prazanin - 06.10.2020 / 12:25, *.play-internet.pl

@Pozytywista: Na razie to Lech marzy o tytule mistrza Polski :)......nasze najwieksze transfery to Majecki, Szymanski,Niezgoda i Karbownik, plus wiele pobocznych Jak Odidja,Moulin,Prijovic,Nikolic,Kulenovic,Carlitos,Cafu a nawet Ojrzynski i ..... Sadiku za 1 milion euro......Lech na razie jest na dobrej drodze, do tego co bylo dla nas norma jeszcze kilka lat temu....takze nie ma sie czym podniecać.....zobaczymy....wychowanek Lecha zagra tam gdzie mu więcej zapłacą......pozdrawiam

odpowiedz
Prazanin - 06.10.2020 / 12:40, *.play-internet.pl

@Pozytywista:tak na koniec zobacz sobie ile minut ci wyszkoleni w Lechu zagrali minut chocby w Ekstraklasie, zanim przyszli do Legii :).....idąc Twoim tokiem myslenia mozna napisac ze Lech wyciagąl wszyszkolonego u nas Lewandowskiego....

odpowiedz
JA - 06.10.2020 / 12:53, *.t-mobile.pl

@Pozytywista: Lech nie potrafił wygrać ligi z Legią prowadzoną przez Vuko. Grając w Europie, będą mieli w tym sezonie problem wywalczyć miejsce preniowane grą w eliminacjach.

odpowiedz
patataj - 06.10.2020 / 13:22, *.netbynet.ru

@Pozytywista: Lepiej nie rzucaj takich pomysłów, bo jeszcze powstanie Podbeskidzie Szczecin na przykład, a tak po prawdzie Lech to Amica.

odpowiedz
Fan - 06.10.2020 / 10:35, *.plus.pl

Kibicuje Legii kawał czasu, już przeszło 3 lata.. uważam że trzeba być z drużyną na dobre i na złe! Mam taki pomysł, nie hejtujcie tylko powiedzcie co myślicie? A mianowicie gdyby połączyć Legię j Lecha? Dwie najlepsze drużyny w Polsce? Legia ma centrum treningowe, Lech dobrych piłkarzy, myślę że byłby to Polski hegemon na długie lata który regularnie grałby w lidze mistrzów, co myślicie? Czy nie byłoby to najlepsze wyjście dla polskiej piłki? Apropo nazwy, np Lech warszawa? Lub Legia Poznań?to by mogło naprawdę wypalić.

odpowiedz
Kongresowa - 06.10.2020 / 10:38, *.t-mobile.pl

@Fan: Lech ma centrum i akademię od dawna więc po co mu niszczyć dobre zarządzanie w poznańskim ordnungu na rzecz kongresowego dziadostwa.

odpowiedz
yyy - 06.10.2020 / 10:40, *.tpnet.pl

@Fan: o matko, tak słabego trollingu to nie widziałem od lat.

odpowiedz
Kotlin - 06.10.2020 / 10:40, *.t-mobile.pl

@Fan: nawet śmiechłem :)

odpowiedz
Kryniek76 - 06.10.2020 / 10:46, *.plus.pl

@Fan: te swoje 3 lata w 10 sekund skompromitowałes

odpowiedz
Eri - 06.10.2020 / 11:08, *.t-mobile.pl

@Fan: hahaha i mecze grajmy na stadionie wisly :D

odpowiedz
kowaL - 06.10.2020 / 10:25, *.play-internet.pl

Pudel kupił sobie rok spokoju...w sumie słusznie...

odpowiedz
Ding - 06.10.2020 / 10:15, *.play-internet.pl

Piekarski obiecywał 8 mln euro. Nie mówił tylko, ile z tego prowizji weźmie ;-)

odpowiedz
Stary dziad - 06.10.2020 / 10:03, *.supermedia.pl

Jakiego to trzeba mieć farta w życiu to szok. Bez szans na grę, chyba że drużyny młodzieżowe.
Kilka mecz widziałem drugich drużyn czołowych klubów hiszpańskich, włoskich i choćby w Anglii drużynę u21 Southampton i powiem szczerze ciężko by było w podstawowej 11 wyjść. Ale cóż Mioduski szczęśliwy, Karbownik pewnie też, życie leci dalej.

odpowiedz
Kokon - 06.10.2020 / 09:44, *.play-internet.pl

Majstersztyk Miodzia

odpowiedz
stary - 06.10.2020 / 09:44, *.com.pl

No to mamy rekord ligi ale w PYRACH. Zajebista robota. Z wielkich zapowiedzi, że sprzedamy Karbownika z a rekordowe pieniądze i do wielkiego klubu sprawdziło się tylko, że SPRZEDAMY.

odpowiedz
Soly - 06.10.2020 / 09:36, *.telia.dk

Tego czlowiek nie stac na Legie!!!...niech on sobie odpusci,tu jest potrzebny powazny sposnsor...

odpowiedz
tomek - 06.10.2020 / 09:34, *.47.143

Lech może gra kupe bo takich ma piłkarzy ale zarządzanie klubem na o wiele wyższym poziomie. wziąłby miodek oddał Legię komuś kto się na tym zna i zrobi z tego klub na wysokim poziomie to próbuje sam od tylu lat bez skutecznie. nikt mu nie każe sprzedawać Legii ale niech sie odsunie w cień a da pracować profesjonalistom

odpowiedz
Ko - 06.10.2020 / 10:25, *.t-mobile.pl

@tomek: Lech gra kupę? To co powiedzieć o Legii i reszcie ekstraklasy? Żeby chociaż 5 zespołów grało i było zarządzanych jak Lech to mielibyśmy 3 zespoly w LE.

odpowiedz
K - 06.10.2020 / 09:33, *.tpnet.pl

Prawie 25 mln złotych za Karbownika, ktory szczerze mowiac za wiele nie pokazal, to dobra kwota. Zaznaczam, ze nie bronie Mioduskiego, ale nie oczekujmy tez cudow. Moze z Karbownika jeszcze będzie Pilkarz, ale na razie to sie specjalnie nie wyroznil.

odpowiedz
czizys - 06.10.2020 / 09:20, *.virginm.net

w kolejce czkaja juz : Antolic (z Bogiem chlopie), Luqiunas (2mln max), Kante (500tys-1-mln), Wszolek (1mln), Wieteska(1mln-1.5mln - oby...) Martins (500tys-1mln) Rosolek i Slisz beda trzymanie na nastepne okienko i eliminacje LE. Tzn na sprzedaz kiedy juz nas pozamiata jaka futbolowa potega heeee. Mioduski twoj plan jest tak zalosny wez sprzedaj wyzej wymienionych a na bank i tak juz nad tym myslisz.... Zobacz Dariuszu jak twoja Legia mizernie sie prezentuje nawet teraz.... a wyprzedaj reszte tych pilkarzy ktorzy jeszcze dwa lata temu byli by moze 2gim a moze i 3cim wyborem w klubie. Wyprzedaj ich i pozbieraj za friko z naszej ligi najlepszych haha... Legia wyglada jak kloszard zebrajacy na dworcu!! I to przez ciebie p prezesie! Ogoliles ten klub z hajsu , kibicow z marzen i udowodniles ze twoj ZYCIOWY PROJEKT to farsa i klamstwa! Oklamales wszystkich spuszczajac Legie wlasciwie do dna. Druzyna nic nie warta sportowo a i moralnie tez teraz rozyebana w pyl. Zal na to patrzec. Jedynie prezio jest szczesliwy bo u niego sie wszystko zgadza to jest pewne!!! Bracia wiedcie ze ten proces trwa... nie skonczyl sie... wiec oczy miejcie otwarte bo na 100we beda nastepne upokorzenia itd.. wiecie jak jest... Ruszyla lawina.... yo

odpowiedz
WIDZ - 06.10.2020 / 10:13, *.chello.pl

@czizys: Domyślam się, że twój stragan na bazarze rozwija się kwitnąco. A będzie lepiej, bo ziemniaki ponoć obrodzą.

odpowiedz
bep - 06.10.2020 / 09:11, *.230.191

Sprzedać za czapkę gruszek młodego, perspektywicznego gracza, a przedłużać kontrakt ze starym grzybem Jędrzejczykiem, który od dawna nie gra na miarę oczekiwań...No brawo, karwia, brawo, Kudłaty nieudaczniku!

odpowiedz
Żmija - 06.10.2020 / 09:15, *.t-mobile.pl

@bep: Jedza przynajmniej gra. A po co przedłużali z Rochą, Cierzniakiem i Astizem?? Do siedzenia na ławce to i trampkarze lub kibice się nadają...

odpowiedz
grzesiek - 06.10.2020 / 09:56, *.centertel.pl

Takie typowe korpo. Jednym sie udaje przedluzyc innym nie udaje. Umiwjetnosc grania w pilke nie ma znaczenia na tym etapie korporacji :)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 06.10.2020 / 09:10, *.btcentralplus.com

Mioduski wyp.......z Legii !!!!!!

odpowiedz
butla - 06.10.2020 / 09:10, *.t-mobile.pl

Miało był 15mln, Barcelony, Reale i Manchestery. Skończyło sie na peryferyjnym Brighton, dostając mniej niż za bramkarza.
Co jeszcze Mioduski musi popsuć, żeby się jorgnął, że się do tego po prostu nie nadaje?

odpowiedz
Stan - 06.10.2020 / 09:36, *.t-mobile.pl

@butla: skończyło się jak zawsze ,

odpowiedz
Felek - 06.10.2020 / 08:52, *.netfala.pl

Majstersztyk po mioduskiemu. Długofalowa wizja działa.

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.10.2020 / 08:49, *.t-mobile.pl

A kiedy sprzedamy Slisza i Rosołka? Teraz czy zimą? I kogo potem Miodek? Młodzi się już skończyli...

odpowiedz
WO(L) A - 06.10.2020 / 21:16, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: Ale fabryka młodych już pod Grodziskiem stoi, więc za 2-3 lata będą nowe zbiory...

odpowiedz
Zdzichu Kręcina - 06.10.2020 / 08:47, *.t-mobile.pl

Kiedy prezio przepalający środki ogłosi bankructwo klubu? sukcesów międzynarodowych żadnych, puste trybuny a za prąd trzeba płacić?

odpowiedz
paisLey - 06.10.2020 / 08:43, *.as13285.net

Kiedy prezes musi szyć budżet to i za 5.5 mln to dobra cena za piłkarza który miał pójść za 2 razy tyle

odpowiedz
wtsk - 06.10.2020 / 08:31, *.tpnet.pl

Ciekawi mnie jak prezes bedzie zaklinal rzeczywistosc i bedzie opowiadal jak to bedzie chcial awansowac do europejskich pucharow. Tylko pytanie z kim? Sprzeda teraz najlepszych, pozniej kupi kogos zeby sie odbudowal. W eliminacjach lanie. Sprzeda pozniej za czapke gruszek najlepszych... i tak w koleczko.

odpowiedz
Sadybiakos - 06.10.2020 / 08:25, *.chello.pl

Niestety przykre to jest że tak szybko sprzedaje się dobrze obiecującego piłkarza, prawda będzie taka że jak wyjedzie to przepadnie i nie będzie o nim nic słychać, będzie grał w drugim zespole zobaczycie to samo co było z Kapustą. Ale cóż Miodek potrzebował kasy to ją ma, a reszta to pikuś. Przykre to jest jak ludzie niszczą ten klub tylko dla nich liczy się kasa a nie aspekt sportowy.

odpowiedz
lucho_83 - 06.10.2020 / 08:13, *.81.66

Polityka prezesa najpierw gruszki na wierzbie, a później sprzedaje za paczkę chipsów...

odpowiedz
Majkelek - 06.10.2020 / 07:40, *.centertel.pl

coś nigdzie nie ma oficjalnego info, nawet na stronie Brighton w przypadku Modera i Karbownika, jak na razie tylko media w Polsce ich sprzedały...

odpowiedz
loko - 06.10.2020 / 07:16, *.vectranet.pl

niech se miodek przypomni jak sie cieszyl jak 2m za vadisa kasowal i jakie to mialo skutki w kolejnych potyczkach pucharowych

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 06.10.2020 / 07:06, *.telefonica.de

MIODUSKI parodysta , MIODUSKI lichwiarz , MIODUSKI paser

odpowiedz
LEGIA to my - 06.10.2020 / 07:02, *.chello.pl

Mioduski nawet kasowego piłkarza nie potrafi sprzedać..

odpowiedz
Jerry - 06.10.2020 / 08:10, *.netfala.pl

@LEGIA to my: Jakiego kasowego piłkarza? Karbownik jest rzadki jak bociani kał. Zagrał w zeszłym sezonie trzy dobre mecze, błysnął jak iskierka i zgasł na wietrze. Teraz jest bez formy i właściwie sam nie bardzo wie kim on teraz jest obrońcą lewym, prawym a może pomocnikiem. Trzeba się cieszyć, że ktoś w ogóle go chciał.

odpowiedz
Olo - 06.10.2020 / 07:02, *.tpnet.pl

Możemy się naśmiewać z Lecha, ale ich transfery są naprawdę imponujące jak na naszą ligę. Mam tylko nadzieję, ze nasza młodzież za kilka lat też będzie w takim stylu wchodziła w dorosłą piłkę. Dzisiaj zostaje nam mierna liga z kiepskim sztabem szkoleniowym, który już po raz kolejny nie potrafi przygotować zespołu do sezonu i zgrać drużyny, aby jej oglądanie było przyjemnością a nie karą.

odpowiedz
Kibolek - 06.10.2020 / 08:30, *.telefonica.de

@Olo: NASMIEWAC TO SIE TRZEBA Z MIODUSKIEGO I NA KAZDYM KROKU ZNIECHĘCAĆ GO DO LEGII . niech ten LICHWIARZ I PARODYSTA zostanie siłą wyje...ny z naszego klubu KIBICE POMÓŻMY MU W TYM

odpowiedz
Dario - 06.10.2020 / 21:19, *.play-internet.pl

@Kibolek przejmij po nim klub i sobie rządź

odpowiedz
Darek - 06.10.2020 / 06:55, *.t-ipconnect.de

Tak to jest jak się nie umie zarządzać klubem.Brak gry w europie skutkuje wyprzedażą najlepszych piłkarzy by było na pensje dla gamoni.Następny do sprzedaży Antolić a po nim Wszołek i Luquinhas.W następnym okienku Slisz i to by było na tyle wiecej już nie ma kogo prezes sprzedać.
Oczywiście trzeba przedłużyć kontrakt z Astizem,Wieteską,Remym i Rochą.Lewczuk też jeszcze pogra do 40 lat.Do tego sprowadzić dwóch bezrobotnych "piłkarzy" i ze trzech co przez ostatnie 2 lata zagrali 3 razy albo nic nie grali jak Boruc czy Valencja.Póżniej się prezes zastanawia czemu od 4 lat nie gramy w europie.
A i koniecznie przedłużyć kontrakt z Czesiem po sezonie na kolejne 3 lata i po dwóch tygodniach go zwolnić.

odpowiedz
Ekhem - 06.10.2020 / 07:41, *.tpnet.pl

@Darek : Akurat Boruc w meczu z karabachem pokazał, że mimo 40 lat to i tak najbardziej mu się chciało grać

odpowiedz
jot - 06.10.2020 / 06:53, *.tpnet.pl

Na własne życzenie mioduskiego... Ten gość co sezon strzela sobie sam w stopę i nie wyciąga żadnych wniosków. Robota u niego w administracji Legii to super temat. Można być amatorem największego kalibru a dostanie się forsy cały wagon. Nawet jak cię zaraz wymieni, co ma zwykle w zwyczaju, to hajsu tyle zostaje, że można ładnych kilka miesięcy leżeć do góry wentylem...

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 06.10.2020 / 05:05, *.tpnet.pl

Anglia to dla Michała nie jest dobry kierunek, ale co on miał do gadania. Jeszcze gorzej może być jak Brighton spadnie do Championship....

odpowiedz
Matti - 06.10.2020 / 03:56, *.plus.pl

A przypadkiem nie zapowiadali ze będzie rekord transferowy?

odpowiedz
filand - 06.10.2020 / 04:19, *.t-mobile.pl

@Matti: Przypadkiem im się może pomyliło słaby z mocnym PLN vs EUR...

odpowiedz
Szelka - 06.10.2020 / 01:52, *.chello.pl

Po przegranych pucharach inaczej być nie mogło. Mam jednak mieszane uczucia do tego transferu. Po nim z pewnością będą inne. Aż strach pomyśleć kto pozostanie...

odpowiedz
vuco NIE WRACAJ !!! - 06.10.2020 / 01:14, *.master.pl

Wreszcie !!!

odpowiedz
Marcel - 06.10.2020 / 00:57, *.t-mobile.pl

Trochę szkoda, ale dobrze, że chociaż zostanie jeszcze na rok. Mam nadzieję, że zrobi karierę w Anglii i nie zginie tam, choć na pewno będzie mu ciężko na początku.

odpowiedz
Sss - 06.10.2020 / 00:30, *.chello.pl

15mln euro za kogoś kto prosto kopnąć piłkę potrafi,ale również czasem potrafi sie kopnąć w czoło?A w dodatku gra w 30stej lidze w rankingu europejskim bo nawet nie światowym. Prezesie zwariowałeś już do reszty? 5,5mln euro to jest kosmiczna kwota w tych okolicznościach i powinieneś dziękować Bogu, że ktoś chce kogoś w ogóle od nas jeszcze kupić.....Co innego gdyby to było po meczach w lidze mistrzów z Realem jak pare lat temu 3:3 czy Sportingiem 1:0 , wtedy bym naprawdę zrozumiał takie wymagania....zejdźmy na ziemię........swoją drogą dlaczego nikt nie chce kupić tak bardzo promowanego przez klub drewniaczka Mateusza Wieteski, przecież zaraz minie jego jedyny atut czyli młodość....

odpowiedz
wiaderny - 06.10.2020 / 07:05, *.landkreismol.de

@Po(L)ubiony: gosc napisal merytoryczny komentarz, a ty wysililes sie na zj... by. Gratuluje inteligencji.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.10.2020 / 07:26, *.chello.pl

@wiaderny: "nie potrafi kopnąć prosto", "drewniaczek" - sprawdź w słowniku znaczenie słowa "merytoryczny". Nie widzisz, że to troll? Gratuluję inteligencji.

odpowiedz
wiaderny - 06.10.2020 / 08:31, *.landkreismol.de

@Po(L)ubiony: wiem co to znaczy merytoryczny. Od razu musisz wiezdzac na moja inteligencje. Klasyk na tej stronie. Komentarz sss jest merytoryczny (na pewno bardziej niz twoj, ktory ograniczyl sie do inwektyw), ale i ironiczny. W ironiczny sposob pokauje przepasc jaka dzieli pod wzgledem sportowym Ekstraklase od reszty Europy i mamy szczescie, ze jeszcze ktos chce wziac od nas pilkarza i wylozyc tyle kasy na stol.

Uprzedze twoje nastepne inwektywy - tak to zle, ze Legia wyprzedaje najlepszych pilkarzy. Niezmienia to faktu, ze to zaskakujace, ze z 30 ligi europejskiej, ktos bierze pilkarza za takie pieniadze.

Cwicz rozumienie ironii i nie obrazaj ludzi i ich inteligencji.

odpowiedz
Pesymista - 06.10.2020 / 00:27, *.10.211

Co tu komentować. Wyprzedaż garażowa, tylko nie ma co już sprzedać.

odpowiedz
filand - 06.10.2020 / 00:26, *.inetia.pl

Opcja kupna – kontrakt, w którym wystawca opcji gwarantuje nabywcy opcji możliwość dokonania w przyszłości transakcji kupna od wystawcy instrumentu bazowego danej opcji po cenie ustalonej przez obie strony w chwili zawarcia kontraktu opcyjnego.

Nie handluję na #NYSE opcjami. Za głupi Jestem. W Wolę dywidendy. 26 akcji z dywidendą co miesiąc lub co kwartał i mam dywidendę co tydzień. Aktualnie to 14% w skali roku po podatku... Ale ja głupi kibic CWKS Legia od 1971 roku, jestem...
Dobranoc...

odpowiedz
Borat - 06.10.2020 / 00:50, *.virginm.net

@filand : chwalisz sie czy zalisz? Bo ja jezdze nowym mercem i mi styka

odpowiedz
filand - 06.10.2020 / 00:56, *.inetia.pl

@Borat: Nie olewam Ciebie przygłupie..

odpowiedz
Borat - 06.10.2020 / 01:02, *.virginm.net

@filand : to chyba dobrze ze mnie nie olewasz;);) no chyba ze chciales napisac ze mnie olewasz, to wtedy interpunkcja sue klania zeby to mialo sens......" nie olewam Ciebie" czy "nie,olewam Ciebie" to dwa rozne zdania i wydzwiek

odpowiedz
filand - 06.10.2020 / 01:19, *.inetia.pl

@Borat: Pozdrawiam Ciebie. Może być? Na końcu postawiłem znak zapytania.

odpowiedz
filand - 06.10.2020 / 01:22, *.inetia.pl

@Borat: Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej – amerykański satyryczny mockument z 2006 roku w reżyserii Larry’ego Charlesa. Film bazuje na postaci tytułowego Borata stworzonej przez brytyjskiego aktora Sachę Barona Cohena na potrzeby programu Da Ali G Show.

Dobranoc...

odpowiedz