fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Metro 1-3 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii Warszawa rozegrali wczoraj pierwsze spotkanie sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2020/21. Legioniści pokonali na wyjeździe II-ligowe Metro Warszawa 3-1 (25-15, 25-23, 35-33, 21-25). "Tak jak to w pierwszych meczach bywa, pojawiło się sporo błędów. Po jednej i po drugiej stronie gra była nieregularna i zdobywane były punkty seriami. Myślę, że pokazaliśmy fragmentami cierpliwą siatkówkę, o której mówi trener i momentami wyglądało to naprawdę nieźle. Oczywiście był to sparing i chodzi przede wszystkim o sprawdzenie swoich umiejętności. Ale wynik też cieszy. Fajnie że zaczynamy od zwycięstwa" - powiedział po meczu przyjmujący Legii, Jan Gawryś.

Rozgrywki II ligi nasz zespół rozpocznie 26 września przed własną publicznością, meczem z AZS-em UWM Olsztyn.

Metro Warszawa 1-3 (15-25, 23-25, 33-35, 25-21) Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.