fot. UEFA
REKLAMA

Liga Europy: Legia bez wolnego losu, potencjalni rywale w 3. rundzie

Redakcja, źródło: Legionisci.com

1 września o godzinie 13 rozlosowane zostaną pary 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Mecze tej fazy zaplanowano na 24 września. Legia będzie rozstawiona. Osiem par utworzą drużyny rozstawiona z nierozstawioną, a jedną parę dwie nierozstawione. Wolne losy trafiły do Łudogorca Razgrad i KF Tirana.

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie:

Inter Club d'Escaldes (Andora) / Dundalk FC (Irlandia)
Kuopion Palloseura (Finlandia) / Slovan Bratysława (Słowacja)
Linfield FC (Irlandia Północna) / Floriana FC (Malta)
Riga FC (Łotwa) / SP Tre Fiori (San Marino)
Djurgardens IF (Szwecja) / Europa FC (Gibraltar)
FC Flora Tallin (Estonia) / KR Reykjavik (Islandia)
FK Sileks (Macedonia Północna) / Drita Gnjilane (Kosowo)
FK Astana (Kazachstan) / FK Buducnost Podgorica (Czarnogóra)
Ararat-Armenia Erewan (Armenia) / CS Fola Esch (Luksemburg)
Connah's Quay Nomads FC (Walia) / Dinamo Tbilisi (Gruzja)

Brak rozstawienia w 4. rundzie
W przypadku awansu, w 4. rundzie el. LE Legia nie będzie rozstawiona. W rozstawieniu drużyn w ścieżce mistrzowskiej eliminacji Ligi Europy nie są brane pod uwagę współczynniki. Rozstawione są drużyny, które odpadły w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W 4. rundzie rozstawionych będzie więc 5 zespołów, a 11 nierozstawionych, co oznacza, że 3 pary stanowić będą drużyny nierozstawione.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
Wal74 - 01.09.2020 / 14:39, *.68.15

Nie do przejścia

odpowiedz
fermenciarz - 01.09.2020 / 09:20, *.play-internet.pl

Czy to prawda, ze jak wygramy roznica 5 goli, to awansujemy do ostatniej ryndy el. LM???

odpowiedz
Walo - 01.09.2020 / 10:35, *.plus.pl

@fermenciarz: prawda

odpowiedz
PLBBOY - 01.09.2020 / 12:28, *.play-internet.pl

@fermenciarz: wystarczy czterema.

odpowiedz
Stary po*eb - 01.09.2020 / 21:00, *.orange.pl

@fermenciarz: Tak, to prawda. Tylko bramki muszą być zdobyte bezpośrednio z rzutów rożnych.

odpowiedz
Jano - 01.09.2020 / 08:50, *.orange.pl

Lepiej już nic nie piszcie o następnej rundzie

odpowiedz
Lelek - 01.09.2020 / 07:49, *.cyfrowypolsat.pl

@Elquatro: jaki rewanż ?skąd Ty mieszkasz

odpowiedz
za jajco - 01.09.2020 / 01:20, *.plus.pl

Za co oni nas rozstawiają w eliminacjach LM przecież my k co toku regularnie odpadamy na początku.?

odpowiedz
Promo - 01.09.2020 / 00:48, *.192.138

Uefa zaczela dochodzenie w sprawie druzyny z cypru i jest realma szansa na WALKOWER !!!. Mysle ze pomimo przegranej dalej damy rade jak sie rozkreca chlopaki.

odpowiedz
Babel - 01.09.2020 / 08:14, *.chello.pl

@Promo: juz się rozkręcili z jaga haha

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2020 / 22:44, *.centertel.pl

Aleksander Wielki dzisiaj powiedzial, ze nie czyta opinii internetowych. A jezeli cos tam jednak luknie, to w ogole sie tym nie przejmuje. Czy mozna sie z tym czlowiekiem spotkac na jakiejs konferencji? Chcialbym zadac kilka pytan: Czy lubi budyn? Czy krecil kiedys wate cukrowa? Czy wie, gdzie mozna zjesc klupe w occie? Bo o trenowaniu klubu pilkarskiego nie ma sensu pytac. Co moze odpowiedziec, ze to jest jak jedzenie cebuli, pozniej smrod hula po gaciach? Sorry, ale to jest wlasnie poziom tego czlowieka. Obejrzelem wlasnie koniec filmu ,,Nikodem Dyzma,, z R. Wilhelmim, i wywod W. Pokory na temat prezesa Banku Zbozowego...,,To wy wyniesliscie to bydle na piedestal....,,

odpowiedz
Dzida na Czecha - 31.08.2020 / 21:39, *.chello.pl

Będą jaja jak on zostanie królem strzelców, wtedy dotrze do mnie co to za liga, bo na razie żyje złudzeniami.

odpowiedz
Robert Lewandowski - 31.08.2020 / 21:24, *.chello.pl

Nie wiem czemu tak słabo gracie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2020 / 22:17, *.centertel.pl

@Robert Lewandowski: Bo juz przed wyjsciem na boisko, maja pelne strachu gacie....

odpowiedz
Elquatro - 31.08.2020 / 21:18, *.chello.pl

Najpierw to trzeba w rewanżu na Cyprze 3 bramki strzelić.

odpowiedz
Sme - 31.08.2020 / 21:27, *.centertel.pl

@Elquatro: kolego Ty żyjesz? Jakie 3 bramki? Obudź się

odpowiedz
andrzej - 31.08.2020 / 21:42, *.biz.pl

@Elquatro: 1 mesz jest korono wirus

odpowiedz
Jasio - 31.08.2020 / 23:57, *.telkab.pl

@Elquatro: lubię to.

odpowiedz
Wdzewiak - 31.08.2020 / 21:10, *.234.193

Same mocne drużyny. Ta tym etapie kwalifikacji nie ma już słabych drużyn. Legia ma trudną sytuację.

A tak ogólnie to pokazuje gdzie jest nasza liga. Na takich peryferiach, że warto rozważyć zmianę federacji z UEFA na jakąś Oceanię .

odpowiedz
xD - 31.08.2020 / 23:46, *.play-internet.pl

@Wdzewiak: jest jedną słaba z jeszcze słabszej ligi.. Odpadła z jakimiś leszczami z Cypru z el. LM..

odpowiedz
Janko - 01.09.2020 / 09:50, *.chello.pl

@xD: A twój widzew to w której lidze gra? Ostatnio było 1:4 z Radomiakiem :-) Potęga!

odpowiedz
SF - 31.08.2020 / 20:50, *.tpnet.pl

Rewanze moglyby byc ale u siebie !!!

odpowiedz
Zenon - 31.08.2020 / 21:18, *.centertel.pl

@SF: U nas już były... także sorry, teraz wyjazd

odpowiedz
Zenon - 31.08.2020 / 20:27, *.centertel.pl

Będą jednak rewanże

3r eLE Linfield FC
4r eLE Omonia Nikosia

:-) :-) :-)

Na wyjazdach ;-)

odpowiedz
Alex Bielany - 31.08.2020 / 20:20, *.chello.pl

Wyp.... taktykovicia przed czy po losowaniu?

odpowiedz
Roger1916 - 31.08.2020 / 20:20, *.chello.pl

REDAKCJI chyba balol jest. „ Rozstawione są drużyny, które odpadły w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów”. IMO druzyny, ktore odpadną z ostatniej rundzie el. LM autonatycznie awansuja do fazy grupowej LE !

odpowiedz
Jimmy L - 31.08.2020 / 20:16, *.d1-online.com

Nie dość że rywale kompletnie nie znani to jeszcze musimy się ich bać. Daleko nam do futbolu oj daleko

odpowiedz
Hiszpan - 31.08.2020 / 20:03, *.play-internet.pl

Tylko Inter. Pomścimy dwie porażki w latach 80-tych. Jakie czasy taki Inter.

odpowiedz
X - 31.08.2020 / 21:16, *.132.245

@Hiszpan: przeciez raz wygralismy w 86r wiec jakie 2 porazki

odpowiedz
Maras - 31.08.2020 / 19:35, *.mm.pl

Europejskie pucharu co rok dla wyśmiewanych przez pseudo fachowców klubów z Cypru. A Legia koszmar minionego lata, koszmar następnego lata i i tak w kółko

odpowiedz
Ja - 31.08.2020 / 19:10, *.vectranet.pl

A ja stoję w opozycji do piszących tutaj. Poproszę o Astanę/Budocnost, Djurgardens albo Slovana. Pojadą nas do zera, nie zdążymy skompromitować się w 4 rundzie, Vuković odchodzi wraz z kolejną wizją Miodka i być może (co podkreślam, być może) przyjdzie tu w końcu ktoś z warsztatem.

odpowiedz
eduardo - 31.08.2020 / 20:57, *.249.78

@Ja: tez mi to przeszlo przez glowe. Tylko kto z warsztatem? Zmajac zycie kolejny wuefista, co bedzie sie na Legii uczyl fachu

odpowiedz
Roma - 31.08.2020 / 18:49, *.plus.pl

Zdarzają się ciekawe dyskusje czy opinie pod niektórymi wiadomościami, no ale niestety nie pod tą.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.08.2020 / 18:44, *.play-internet.pl

Tu nie ma co trenować-tu trzeba dzwonić.......

odpowiedz
lob - 31.08.2020 / 18:39, *.chello.pl

Oby tylko na wyjeździe. bo u siebie, jak na razie same wpier@l...

odpowiedz
Wolfik - 31.08.2020 / 18:33, *.play-internet.pl

Na kogokolwiek nie trafimy, będziemy się stresować. Każda wymieniona drużyna jest "w zasięgu" Legii jak i odwrotnie. Co zresztą nie ma większego znaczenia bo w 4-ej rundzie i tak raczej popłyniemy. Może jestem człowiekiem "małej wiary" ale skoro dostajemy oklep od zespołu który w piłkę nie grał pół roku....

odpowiedz
Ryj - 31.08.2020 / 18:33, *.47.35

Ale bieda...

odpowiedz
Juri - 31.08.2020 / 18:31, *.inetia.pl

Rewanż z Astaną ,są rachunki do wyrównania.

odpowiedz
Ja - 31.08.2020 / 18:58, *.vectranet.pl

@Juri: wtedy nas nie odj**bali do zera, teraz będą mieli szansę

odpowiedz
autor - 31.08.2020 / 18:28, *.vectranet.pl

Niewazne kto, dostaniemy wpierdziel i tyle kto by nam nie przypadł w losowaniu

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.08.2020 / 18:22, *.plus.pl

Oby nie Luksemburg lub Giblartar.
Z resztą zespołów przy sprzyjającym szczęściu powinniśmy sobie poradzić.

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 31.08.2020 / 18:24, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: hahahhahahahah :D

odpowiedz
ja - 31.08.2020 / 18:20, *.chello.pl

Czyli jeszcze nie było losowania a Razgrad i Tirana już trafili wolne losy? WTF?

odpowiedz
Legionisci.com - 31.08.2020 / 19:44, *.Legionisci.com

@ja: Dzisiaj było losowanie 2. rundy, po którym wylosowano także, kto otrzyma wolny los w 3. rundzie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.08.2020 / 18:10, *.play-internet.pl

W życiu nie widziałem tylu egzotycznych nazw klubów,które mogą zagrać z nami w eliminacjach.Dziękuję Ci Legio-bardzo dziękuję.P.S.Pewnie większość klubów,mimo,że z Andory,San Marino,czy np z Malty chciało by trafić na ......Legię,bo jesteśmy w ich zasięgu.

odpowiedz
PLBBOY - 31.08.2020 / 18:03, *.227.22

W zestawieniu są zespoły, które już zdarzyły wyrzucić nas z pucharów. To mnie bardzo martwi, ponieważ nie jestem przekonany, że dzisiaj jesteśmy lepiej przygotowani do rywalizacji z tymi zespołami, w porównaniu do tamtych spotkań. Bez względu na wylosowanego przeciwnika, nie będę uważał naszej Legii za faworyta do awansu.

odpowiedz
Realista 2020 - 31.08.2020 / 17:34, *.plus.pl

No to pozamiatane, jedyna nadzieja w walkowerze za covid

odpowiedz
docent - 31.08.2020 / 17:24, *.antik.sk

panowie zeby nie slovan Bratislava

odpowiedz
Wiskitki (L) - 31.08.2020 / 17:12, *.vectranet.pl

nie mamy szans z burucem i trenerkiem WF vuko

odpowiedz
odp - 31.08.2020 / 18:23, *.plus.pl

@Wiskitki (L): a to po przegranej Widzewa już im nie kibicujesz?

odpowiedz
Hugon - 31.08.2020 / 22:11, *.vectranet.pl

@Wiskitki (L): Z Borucem jest szansa ograć wszystkich ale musi barabur walić lagi do przodu na aferę.

odpowiedz
Marcin - 31.08.2020 / 23:26, *.plus.pl

@Hugon: Jak już wali te lagi to niech chociaż w bramkę celuje,może kiedyś zawieje i coś wpadnie.

odpowiedz
nemo - 31.08.2020 / 16:15, *.t-mobile.pl

Linfield dawać

odpowiedz
jo - 31.08.2020 / 16:04, *.centertel.pl

Jest jeszcze pytanie dotyczące czasu jaki jest potrzebny aby część chorych zawodników wróciła do składu i ewentualnej dyspozycji...
Niby nie wiadomo kto ale wszyscy wiedzą.

odpowiedz
Wilk - 31.08.2020 / 15:41, *.amazonaws.com

A gdybysmy awansowali z Omonią to jako ostatnia rozstawiona (zamiast Maccabi Tel Aviv) gralibyśmy teraz u siebie z Dynamo Brześć. Cóż ...

odpowiedz
wawa3 - 31.08.2020 / 15:33, *.net.pl

Vuko niech se da spokój z grą w Europie.

odpowiedz
Hiszpan - 31.08.2020 / 15:28, *.play-internet.pl

Uj bombki strzelił świąt nie będzie.

odpowiedz
Pawciu - 31.08.2020 / 15:14, *.net.pl

Grunt, zeby był VAR

odpowiedz
Rafał - 31.08.2020 / 15:17, *.tpnet.pl

@Pawciu: i wszystko w temacie. niektórzy to chyba inny mecz oglądali.

odpowiedz
Kkk - 31.08.2020 / 15:34, *.chello.pl

@Pawciu: taaa... jak pierwszy strzał oddamy w 70 minucie to nawet var nie pomoże. Prędzej warka , nie jedna.

odpowiedz
wrt - 31.08.2020 / 15:40, *.play-internet.pl

@Rafał: dokładnie 11 na 11 i po jednym karnym powinno być przy varze, a nawet w 10 byliśmy bliżej strzelenia bramki (słupek Pekharta) ale i tak to wina trenera dla wielu , a Onyszko bredził , że Omonia była lepsza

odpowiedz
jo - 31.08.2020 / 16:03, *.centertel.pl

@Pawciu: na pewno to nie będzie Marciniaka i Frankowskiego...

odpowiedz
Walerek - 31.08.2020 / 15:00, *.netfala.pl

Z tym patałachem na ławce trenerskiej nigdzie nie awansujemy. Pozostanie nam się emocjonować meczami z Wartą Poznań w lidze lub innym Pierdziszewem w Pucharze Polski.

odpowiedz
Teorie spiskowe - 31.08.2020 / 15:00, *.chello.pl

Wszystko przeciwko Nam. Sędziowie, losowanie ustawione , ze nie trafiliśmy wolnego losu. Ustawione , mowie wam i vukovic tez to mówi.

odpowiedz
Kobo(L)t - 31.08.2020 / 14:49, *.mm.pl

W klapkach po 3 dniowej imprezie jest obowiązek przejść każdego z nich. Nawet na wyjeździe w Szwecji, Kazachstanie czy Słowacji, z dwoma czerwonymi kartkami, sędziującym Frankowskim, oślepiającym słońcem, wiejącym wiatrem, sztuczną murawą lub jej całkowitym brakiem.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2020 / 14:47, *.centertel.pl

To fart, ktorego i tak nie potrafiono wykorzystac, wlasnie sie skonczyl. Zakladajac, ze cudem wylosujemy najslabsza druzyne i wygramy, w 4 rundzie bedzie game over. Jakze chcialbym sie pomylic....

odpowiedz
Wolfik - 31.08.2020 / 18:38, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Sprawdź Kolego, jakie potencjalnie zespoły mogą "spaść" do 4-ej rundy eliminacji LE po 3-ciej rundzie eliminacji LM. Moim zdaniem szanse na awans są bliskie zera.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2020 / 22:33, *.centertel.pl

@Wolfik: Chcialem napisac, ze to sa sredniacy, ale nawet ci mniej niz sredniacy to za wysokie progi. Jezeli spojrzy sie na tych ,,mocarzy,, z ostatnich sezonow, z ktorymi byly becki, to nie ma zadnej wiary w awans. 4 lata zmarnowane. To wrecz nie do wiary, jak w tej sytuacji mozna sluchac wesolego kibicow gRuchania przez Dariusz i Aleksadra....

odpowiedz
fran - 31.08.2020 / 14:46, *.16.65

o kur... czas się pakować

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2020 / 14:50, *.centertel.pl

@fran: Ale my sie jeszcze nie rozpakowalismy:))))))

odpowiedz
Autor(R) - 31.08.2020 / 14:59, *.135.90

@Leśny Dziadek: No bo po co :D

odpowiedz
3 runda do przejścia - 31.08.2020 / 14:39, *.tpnet.pl

Natomiast 4 i nierozstawienie heh czas się skupić na lidze i walce o puchary

odpowiedz
Karol Brwinów - 31.08.2020 / 14:34, *.t-mobile.pl

Do Kibica z San Marino: zamknąłeś system, wpis roku

odpowiedz
ciekawy - 31.08.2020 / 14:30, *.207.73

a skad takie informacje o wolnym losie? skoro nie bylo losowania 3 rundy i na stronie uefa nie ma takich informacji

odpowiedz
jasiek - 31.08.2020 / 14:10, *.play-internet.pl

Dla nas to wszyscy mocni.

odpowiedz
Alan - 31.08.2020 / 14:07, *.t-mobile.pl

O czym tu mowa - Cypr nam pokazal gdzie nasze miejsce w szyku......

odpowiedz
Szymon - 31.08.2020 / 14:06, *.t-mobile.pl

Tylko Astana i to na wyjeździe. I proszę o foto marmuzeli pudla bezpośresnio po losowaniu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2020 / 14:49, *.centertel.pl

@Szymon: A papardele tez pokaza?

odpowiedz
Felek - 31.08.2020 / 13:59, *.netfala.pl

Linfield raz jeszcze!

odpowiedz
Kibic z San Marino - 31.08.2020 / 13:53, *.t-mobile.pl

Oby trafić Legię, tych ogórków rozstawionych.

odpowiedz
Olaf - 31.08.2020 / 19:22, *.vectranet.pl

@Kibic z San Marino: a ja pi.....ę, niedługo tak wszystkie zespoły będą mówić : O

odpowiedz
Aaaa - 31.08.2020 / 13:52, *.mozinet.pl

Na tym etapie nie ma już łatwych drużyn

odpowiedz
vuko = Pinokio - 31.08.2020 / 22:41, *.t-mobile.pl

@Aaaa: jest Legia miernoticia

odpowiedz
LewLegia - 31.08.2020 / 13:52, *.net.pl

Prezes frazes vel pudel pewnie sika po portkach jak zobaczył z kim dostanie w dupę.

odpowiedz
Słabo to wygląda - 31.08.2020 / 13:49, *.amazonaws.com

Po 2 meczach w europejskich pucharach ze wszystkich 10 par szansę widzę jedynie w tych 2....
Linfield FC (Irlandia Północna) / Floriana FC (Malta)
FK Sileks (Macedonia Północna) / Drita Gnjilane (Kosowo)

odpowiedz
Grzesiek - 31.08.2020 / 13:54, *.centertel.pl

@Słabo to wygląda : drita wbrew pozorom nie jest slaba, swiadczy o tym ze przebrnela w tamtym roku 1 runde eliminacji. To ten sam ppziom z rankingow jak i Legii...

odpowiedz
o(L)o - 31.08.2020 / 13:48, *.jmdi.pl

oby nie Astana,Djurgardens IF i Slovan Bratysława. Przejście reszty to obowiązek, kilka poziomów niżej od nas.

odpowiedz
atmosferic - 31.08.2020 / 13:45, *.orange.pl

Slovan, Djurgardens i Astana lepiej omijac. Reszta ok... "ok" znaczy ze na papierze powinnismy ich ograc, bo w praktyce rownie to bywa z trenerem aleksandarem - z nim i jego taktyka to i inter club d'escaldes bedzie mocny....

odpowiedz
Kris - 31.08.2020 / 13:45, *.play-internet.pl

Dla nas niestety nie ma łatwego przeciwnika.

odpowiedz
lob - 31.08.2020 / 13:44, *.chello.pl

Zmienić trenera na doświadczonego z Bundesligi, kiełbachy do góry i jedziemy z nimi wszystkimi.

odpowiedz
Lukasz - 31.08.2020 / 13:37, *.amazonaws.com

Powtórka z Linfield? ;)

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 31.08.2020 / 13:35, *.vectranet.pl

Najtrudniejsza para FK Astana (Kazachstan) / FK Buducnost Podgorica (Czarnogóra), oby ich ominąć. Dobrze byłoby pewnie jeszcze nie trafić na Djurgardens IF ze Szwecji, reszta powinna być do przejścia.

odpowiedz
głodny piłki - 31.08.2020 / 13:38, *.net.pl

@(L)Łomża(L): z taką formą każdy grozny

odpowiedz
eduardo - 31.08.2020 / 13:40, *.toneticgroup.pl

@(L)Łomża(L): wszyscy sa poza naszym zasiegiem

odpowiedz
K(L)akier - 31.08.2020 / 14:45, *.inetia.pl

@(L)Łomża(L): Do czego to doszło ,żeby takich ogórków się obawiać....

odpowiedz