REKLAMA

Siatkarze zagrają w turnieju o Puchar Prezesa MOS-u Wola

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę siatkarze Legii rozegrają dwa przedsezonowe mecze w ramach turnieju o puchar prezesa MOS Wola. Mecze odbędą się w hali przy ul. Deotymy 25/33, bez udziału publiczności. O godzinie 11:30 legioniści zagrają z Trójką Międzyrzec Podlaski. W meczu o 3. miejsce (15:30) lub finale (17:30) nasz zespół zagra z MOS-em Wola lub AZS-em Częstochowa.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.