REKLAMA

Drita Gnjilane rywalem Legii w 3. rundzie el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 2. rundy eliminacji Ligi Europy FK Sileks przegrał z Dritą Gnjilane 0-2. Oznacza to, że zespół z Kosowa będzie rywalem Legii Warszawa w 3. rundzie eliminacyjnej. Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek, 24 września o godzinie 20:30 w Warszawie. Zgodnie z decyzją UEFA mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję przeprowadzi stacja TVP Sport.

Legioniści mogli trafić na rywali z Kosowa już w 1. rundzie eliminacyjnej, ale mecz Drity z Linfield nie doszedł do skutku z powodu zakażeń koronawirusowych w ekipie Drity i UEFA przyznała walkower mistrzowi Irlandii Północnej.

W przypadku awansu, Legia w 4. rundzie eliminacyjnej nie będzie rozstawiona i rozegrany zostanie jeden mecz (bez rewanżu). Losowanie 4. rundy odbędzie się w piątek, 18 września, czyli przed meczami 3 rundy.

Poznaj listę potencjalnych rywali Legii w 4. rundzie el. LE

Wyniki Ligi Europy 2020/21

WYNIKI SONDYLegia w Lidze Europy...
SUMA GŁOSÓW: 3509
START: 18.09.2020 / KONIEC: 24.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
Kolo - 18.09.2020 / 16:54, *.t-mobile.pl

Nie mamy szans. Legia odpadnie z pucharów po kolejnej kompromitacji.

odpowiedz
znajca - 18.09.2020 / 12:35, *.com.pl

Dwa pytania retoryczne:
1. Czy można mieć większego farta w losowaniu euro-pucharów w pojedynczym sezonie?
2. Czy można koncertowo spartolić tak zarąbiste losowanie?

odpowiedz
Kamień - 18.09.2020 / 12:50, *.chello.pl

@znajca: A jaki to fart? Byli rozstawieni i tyle. Co powiesz jak teraz trafią na Karabach na wyjeździe? A czy Omonia tak słaba to do końca nie jestem pewny. Fakt Legi zagrała słabo i nieważne ile błędów sędzia zrobił. I jestem bardzo ciekawy jak się pokaże lokomotywa na Cyprze.

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 13:22, *.mm.pl

@Kamień: Jak trafią Karabach na wyjeździe zacznie się "dorabianie teorii" na jakiego to mocarza nie trafiliśmy. Jak odpadniemy i ktoś skrytykuje to dostanie łatkę "płaczka" lub "gorszego Legionisty, który nie jest dumny". Cokolwiek to znaczy.

odpowiedz
Kamień - 18.09.2020 / 14:18, *.chello.pl

@Wolfik: wykrakałem, ale przynajmniej u siebie

odpowiedz
True coach - 18.09.2020 / 12:29, *.play-internet.pl

jeśli przed meczem na konferencji prasowej celebryta W w dresie z 4 paskami wspomni tylko coś o silnym przeciwniku, na tym poziomie rozgrywek, kontuzjach, zarazach i innych hu..ch mujach to tak jakby powiedział że się nie nadaje, że Legia slaby klub.

odpowiedz
True coach - 18.09.2020 / 12:24, *.play-internet.pl

Nie byłem na tej stronie 2 dni. Czy Legia ma już trenera? Miodzio inwestujesz w Borubarów, Valencje, Juranovicow itp. a zapomnialeś trenera. Może Leszek Pisz?

odpowiedz
Marcin - 18.09.2020 / 11:54, *.tpnet.pl

Z Kosowem jeszcze nie odpadliśmy! Kolejny zespół do listy pogromców Legii! Vuko out!

odpowiedz
Juras - 18.09.2020 / 11:50, *.plus.pl

To byłoby niesamowitym ukoronowaniem kariery naszego serbskiego geniusza strategii, wp...olem od Kosowian. I nie wiem, czy na dłuższą metę nie wyszłoby i nam to na dobre. Obawiam się, ze niesetety ale prześlizgniy się jakoś do tych pucharów i zostaniemy bez trenera na lata „bo ma wyniki”. Zupełnie jak Brzęczek w reprze...

odpowiedz
Rafix - 18.09.2020 / 12:46, *.chello.pl

@Juras: Z tym odpadaniem z pucharów które wyjdą nam na dobre to mamy tą samą śpiewkę co roku. Lepiej odpaść wtedy zmieni się trener. Tak było za Berga, Jozaka, za następcy Jozaka, a teraz mamy następce, następcy Jozaka. Tylko wygląda na to że za każdym razem przychodzi coraz gorszy trener. Obawiam się że następcą Vuko może być jakiś masażysta, czy lekarz rodzinny.

odpowiedz
... - 18.09.2020 / 16:27, *.t-mobile.pl

@Rafix: Saganowski a jego asystentem zostanie buco

odpowiedz
Czarny - 18.09.2020 / 11:49, *.vectranet.pl

co wy chcecie od Vuko super trener

odpowiedz
Wątpię - 18.09.2020 / 11:36, *.t-mobile.pl

Ostatni mecz pod wodzą barana ??

odpowiedz
Tul - 18.09.2020 / 11:34, *.plus.pl

VUKOVIC AUT NATYCHMIAST! TRENER HAMULCOWYM LEGII, ZERO POSTĘPU, tylko trener nowy może coś zmienić, trener z Prawdziwego zdarzenia, dość oszczędności na trenerze, lepszy super trener z dobra pensją, niż 10 slabych(bez perspektywistycznych kopaczy)

odpowiedz
Tupo - 18.09.2020 / 10:43, *.plus.pl

Ciężki rywal, nie do przejścia, ale pozytyw Vuko aut!

odpowiedz
Semper Fi - 18.09.2020 / 10:29, *.play-internet.pl

Nic nikogo ma nie martwic.
Porazka z tym rywalem oznaczac musi koniec Vuko.
Koniec pozorow i koniec tego pierdol enia ze to i tamto i sram to.
Po porazce trzeba sie zjednoczyc i pozegnac oficjalnym listem kogo trzeba.
Choc istnieje jeszcze druga opcja.
Wymeczone ledwo zwyciestwo...

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 11:04, *.mm.pl

@Semper Fi: Podoba mi się ten komentarz. Mecz z Dritą MUSI być wygrany, nie ma żadnej dyskusji na ten temat. Doszliśmy bowiem już do takiego etapu, że wszelkie kompromitacje (tak kompromitacje) tłumaczymy na siłę. A to że Omonia nie była słaba bo wyeliminowała RSB (to że nie grali pół roku w piłkę to nieważne), a to że przed meczem 3-ej rundy mają obawy "płaczki i gorsi Legioniści, którzy nie są dumni....".

K...wa, Koledzy. Przecież my na siłę tłumaczymy swoją/klubu słabość. Nie dajmy się wrobić w jakieś głodne gadki o takich czy srakich Legionistach. Zespół został wzmocniony, ma wszystko czego trzeba by do LE awansować. To jest ich OBOWIĄZEK i my jako kibice musimy od nich tego WYMAGAĆ. Bo człapanie i pier...nie o wyższości świąt tych nad tamtymi doprowadziło naszą ligę do miejsca w której obecnie się znajduje. I nie jest to bynajmniej powód do chwały.

odpowiedz
Marcinos - 18.09.2020 / 17:36, *.orange.pl

@Wolfik: Skad masz info ze RSB czyli Crvena Zvezda "nie grala pol roku w pilke"?
18.08 Crvena 5 - 0 Europa FC
21.08 Proleter 0 - 1 Crvena
25.08 KF Tirana 0 - 1 Crvena
30.08 Crvena 5 -0 FK TSC
11.09 Cukaricki 1 - 3 Crvena

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 17:57, *.mm.pl

@Marcinos: Kolego, o Omonii mówiłem.

odpowiedz
Jaro - 18.09.2020 / 10:23, *.centertel.pl

Dobrze że Miodek prawdopodobnie za drobną opłatą załatwia szczęśliwe losowanie że gramy u siebie cały czas , jeszcze niedawno wygrywaliśmy w Moskwie że Spartakiem a teraz boimy się jakiś słabeuszy i to u siebie. Leśny wracaj...

odpowiedz
kami(L)praga - 18.09.2020 / 10:06, *.centertel.pl

co by tu powiedzieć ??? hmm naj(L)epiej nic . trzeba wierzyć !!!!
ty(L)ko LEGIA !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
kami(L)praga - 18.09.2020 / 10:05, *.centertel.pl

co by tu powiedzieć ??? hmm naj(L)epiej nic . trzeba wierzyć !!!!
ty(L)ko LEGIA !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Obcy - 18.09.2020 / 09:18, *.t-mobile.pl

Doczekaliśmy czasów,że obawiamy się wyniku z takim przeciwnikiem. Jak to świadczy o poziomie sportowym naszych piłkarzy. Lecz tym martwią się tylko kibice.

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 09:41, *.mm.pl

@Obcy: Lepiej tak Kolego nie mów. Okaże się bowiem, że nie jesteś prawdziwym Legionistą (vide posty niżej).

odpowiedz
Marcin - 18.09.2020 / 12:28, *.tpnet.pl

@Wolfik: A co to ma do rzeczy? Bredzisz jak Vuko!

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 13:20, *.mm.pl

@Marcin: Ja tylko powtarzam to, co piszą niektórzy. Zgadzam się jednak - to są brednie.

odpowiedz
grzesiek - 18.09.2020 / 09:01, *.centertel.pl

Kur*a znowo los nam nie sprzyja. Łysy musi podgrzewać jednak te kulki w losowaniu

odpowiedz
Felek - 18.09.2020 / 08:23, *.netfala.pl

Nie mamy szans z tym geniuszem myśli szkoleniowej...

odpowiedz
Maniek - 18.09.2020 / 07:23, *.centertel.pl

Przed meczem: "To będzie trudny mecz". Po meczu na konferencji: " Byliśmy lepsi, dominowaliśmy ale rywal miał szczęście i wygrał. Obym się mylił.

odpowiedz
Rdzenny - 18.09.2020 / 07:22, *.plus.pl

To wszystko i tak zależy od światowej bukmacherki durnie... Jeszcze się łudzicie że tak nie jest haha zobaczymy kursy u buków i ile osób obstawi na leszczy z kosowa.... Ja postawie na awans kosowa to może Legia wygra....

odpowiedz
Hakon - 18.09.2020 / 07:48, *.plus.pl

@Rdzenny: w każdym meczu tak robie. Nasi milusinscy pozwalają zarobic

odpowiedz
Elquatro - 18.09.2020 / 07:00, *.chello.pl

Pepik z cymbała i 1-0 jest

odpowiedz
Jimmy L - 18.09.2020 / 00:35, *.d1-online.com

Lech i Piast razem mają mniejszy budżet od nas, teraz czas na Legie która ma teoretycznie słabszych przeciwników. No to zobaczymy? oby Nie ale mogą być jaja

odpowiedz
JACUNHO - 17.09.2020 / 23:48, *.kampinostelco.pl

Tylko Legia!!! Tylko Legia umie przegrywać!!!
Spójrzcie realnie na sytuację, nie sentymentalnie. Drużyny które były skazane przez nas na pożarcie dały radę i to pomimo tylu perypetii
A my co? Już boimy się co to będzie, chociaż niedawno planowaliśmy IV rundę LM. Nie chodzi mi już o wynik nadchodzącego meczu, ale o wstyd jaki będzie gdy nie poradzimy sobie z takim zespołem z Kosowa czy Bośni. Już dziś słucham prześmiewców, którzy nazywają mnie fanatykiem, ale pomimo wszystkiemu jestem z naszą drużyną na dobre i złe
Jednak proszę wszystkich o realne podejście do sprawy bo wcale nie jest tak różowo jakby to się wydawało



odpowiedz
zp - 18.09.2020 / 00:00, *.chello.pl

@JACUNHO : Jacuniu nie żeby złośliwie ale przejedz się czasem na Bułgarską, dopiero poczujesz frustrację ???? P.S. Choć wiarę i fanatyzm doceniam i popieram.

odpowiedz
JACUNHO - 18.09.2020 / 00:16, *.kampinostelco.pl

@zp:
Obawiam się że dziś po konfrontacji z nami, na Bułgarskiej nastroje nie byłyby najgorsze

odpowiedz
Legionista prawicowiec - 17.09.2020 / 23:03, *.play-internet.pl

Będzie ciężko, nawet bardzo, ale damy radę 2:1 będzie bo ciężkiej pracy i walce z sercem!!!!

odpowiedz
Autor - 17.09.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Będzie ciężko, obyśmy dali radę :(

odpowiedz
Boner - 17.09.2020 / 22:37, *.chello.pl

Gwilia na 10 i możemy spokojnie oglądać, relaksując się pięknym widowiskiem.

odpowiedz
Wolfik - 17.09.2020 / 22:31, *.mm.pl

No, jak nasze gwiazdy odpadną z tym czymś, to do końca wieku nie wygrzebiemy się ze wstydu.

odpowiedz
speed - 17.09.2020 / 23:11, *.play-internet.pl

@Wolfik: Jeszcze parę lat takiego zarządzania klubem to my będziemy takim "tym czymś"niestety.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.09.2020 / 22:24, *.centertel.pl

Pykniemy Gornika 2-1, Drite 2-0.

odpowiedz
zp - 18.09.2020 / 00:03, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: jedno co mogę powiedzieć pewnikiem, Twój pierwszy mądry wpis, szacunek.

odpowiedz
atmosferic - 17.09.2020 / 22:21, *.orange.pl

Kosowianie zapier...laja, nie to co Vukowianie. Drita ma historyczna 4 runde w kieszeni.

odpowiedz
Rio - 17.09.2020 / 22:20, *.oxynet.pl

Bardzo ciężki rywal.
No, ale jak odpadniemy to nie z byle kim.

odpowiedz
Nopar - 17.09.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

czy tu jeszcze są kibice Legii czy już tylko płaczki i kibice sukcesu (jak nie przejdą oddsm karnet). Ja już kiedyś 23 lata czekałem na mistrzostwo i chodziłem, oglądałem, kibicowałem.
Oczywiście chcemy więcej i lepiej (słusznie!) , ale ...

odpowiedz
LewLegia - 17.09.2020 / 22:33, *.net.pl

@Nopar : kupiłeś karnet, więc utrzymujesz przy życiu tego prezesa i akceptujesz tego nieudacznika prezesa i jego świtę.

odpowiedz
Wolfik - 17.09.2020 / 22:36, *.mm.pl

@Nopar : Jacy ku...a kibice sukcesu??? Gramy z drużyną z Kosowa i patrząc na formę naszych grajków większość ma obawy o wynik w meczy który powinien być formalnością. O jakim sukcesie opowiadasz??? O wygranej z zespołem o którym miesiąc temu nikt nie wiedział, że istnieje????

odpowiedz
Ryj - 17.09.2020 / 23:32, *.47.4

@LewLegia: Czyli mamy nie chodzić na mecze, bo ktoś w klubie na tym zarabia? Mamy czekać, aż nam zapłacą za ich oglądanie? Przepraszam Cię, ale myślenie masz bardzo prymitywne.

odpowiedz
Ryj - 17.09.2020 / 23:37, *.47.4

@Wolfik: myślę że chodziło koledze o to, że większość z Was wypowiadających się na tym forum nie jest z klubem na dobre i na złe. To jest znak tych czasów, że chcecie mieć wszystko i uważacie, że się to Wam należy. Zero samokrytyki, dystansu i czerpania radości z tego, że cokolwiek za futbol gra nasza drużyna jesteśmy dumni z bycia Legionistami. Jeżeli nie jesteście dumni to nimi zwyczajnie nie jesteście.

odpowiedz
Ginka - 17.09.2020 / 23:56, *.chello.pl

@Ryj: Kolego, skoro uzurpujesz sobie prawo do wypowiadania się (oceniania) w imieniu tysięcy, to praktycznie Twój wpis już na wstępie staje się intelektualną makulaturą...

odpowiedz
zp - 18.09.2020 / 00:04, *.chello.pl

@Ginka: nie zgodzę się z Tobą, nie ma kryterium, które by pozwalało ocenić kto jest a kto nie jest kibicem Legii tylko trolem. Wpis kolegi zasadny. Pzdr.

odpowiedz
robert - 18.09.2020 / 00:24, *.mm.pl

@Wolfik: Może mały zakładzik o to kto awansuje?

odpowiedz
Ginka' - 18.09.2020 / 00:27, *.chello.pl

@zp: w sposób bardziej klarowny ode mnie wyjaśniłeś @Ryj-owi kwestię bycia lub nie kibicem Legii. Brawo!
Ps.: tylko nie bardzo rozumiem Twoje potwierdzenie zasadności Jego wpisu...

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 09:39, *.mm.pl

@Ryj: A skąd taki wniosek? Co ma piernik do wiatraka? Mówimy o meczu z drużyną z Kosowa....nie o zespole z Bundesligi, ligi czeskiej czy chorwackiej. Z Kosowa!!!
To, że wielu Kolegów ma obawy o wynik (patrz komentarze) nie znaczy że są gorszymi Legionistami niz Ty czy ktokolwiek inny. Chodzi o fakt, że nasz zespół (w przeciwieństwie własnie do ekip z Kosowa) ma zapewnione wszystko czego trzeba by takiego rywala spokojnie odprawić. Ale tego spokoju nie ma.....

Odnośnie dumy....tak, może jestem gorszym Legionistą, bo nie potrafiłbym być dumny po ewentualnej przegranej z takim rywalem, tak jak nie byłem dumny z postawy zespołu w meczy z Omonią czy wcześniej z Luksemburgiem.

I na koniec. Ja nie dopuszczam myśli, że możemy to przegrać.

odpowiedz
Powiś(L)e - 17.09.2020 / 22:01, *.vectranet.pl

No to Kosowo ma awans! Vuko na pewno przygotuje zespół tak aby przegrał!

odpowiedz
Ryj - 17.09.2020 / 22:18, *.47.4

@: Stary, weź i spłyń stąd.

odpowiedz
lucho_83 - 17.09.2020 / 22:00, *.btc-net.bg

Jak ich nie przejdą to chyba trzeba będzie oddać karnet... ????

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 17.09.2020 / 22:00, *.plus.pl

Kelnerzy z Kosowa, dodatkowo mecz w domu, trener Vuko- no to mamy pozamiatane i możemy skupić się lidze.

odpowiedz
Arek - 17.09.2020 / 22:08, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: Kelnerzy? Dla polskich zespołów? Proszę Cię. Trzeba będzie walczyć 90 minut.

odpowiedz
Franco - 17.09.2020 / 22:18, *.35.79

@Arek: to była ironia..

odpowiedz
Mar - 17.09.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

Tylko zwycięstwo, bo porażki nie da się wytłumaczyć

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 17.09.2020 / 21:59, *.netfala.pl

Co to za pastuchy?? Tego nie można przegrać!!

odpowiedz
Haha - 18.09.2020 / 11:57, *.t-mobile.pl

@wwwojtecky (L): tak pewnie myślą nasi rywale :D

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 18.09.2020 / 23:28, *.55.83

@Haha: po ostatnich europejskich sukcesach, może tak być :-)

odpowiedz
Filip_Legionista - 17.09.2020 / 21:58, *.209.39

Pewnie w 4 rundzie tyle szczęścia nie będzie i zagramy na wyjeździe

odpowiedz
Adam - 17.09.2020 / 21:57, *.play-internet.pl

Wydawało mi się, że w ostatnich rundach kwalifikacji będą dwumecze.

odpowiedz
Ja1916 - 17.09.2020 / 22:02, *.centertel.pl

@Adam: też mi się tak wydawało. Może tylko w LM a LE nie? Ale zdaje się że i tu i tu dwumecz miał być.

odpowiedz
L L L - 17.09.2020 / 22:19, *.centertel.pl

@Adam:w 4 rundzie są rewanże

odpowiedz
Aryon - 17.09.2020 / 22:20, *.chello.pl

@Adam: @Ja1916: Obydwaj się mylicie. Gdy UEFA informowała o "nowych" zasadach rozgrywania eliminacji było określone wyraźnie, że w LM dwumecz jest w ostatniej rundzie eliminacji, a w przypadku LE wszystkie mecze eliminacyjne rozgrywa się 1 mecz.

odpowiedz