Damian Warchoł - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Pelikan Łowicz 3-1 Legia II Warszawa

Woytek

W meczu 5. kolejki III ligi grupy I rozegranym w Łowiczu Legia II Warszawa przegrała 1-3 z Pelikanem. Gospodarze objęli prowadzenie już w 2. minucie po trafieniu Macieja Wyszogrodzkiego. W doliczonym czasie pierwszej połowy na 2-0 podwyższył Dawid Kieplin. Legioniści zdobyli kontaktową bramkę w 63. minucie za sprawą Damiana Warchoła, ale ostatnie słowo należało do Pelikana. W 71. minucie do siatki Legii trafił Krystian Białas.

Była to pierwsza porażka podopiecznych Tomasza Sokołowskiego w tym sezonie. Legioniści mają na swoim koncie 10 punktów.

III liga: Pelikan Łowicz 3-1 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 2' Maciej Wyszogrodzki
2-0 - 45' Dawid Kieplin
2-1 - 63' Damian Warchoł
3-1 - 71' Krystian Białas

Legia: Miszta – Wojtysiak (46' Kwiatkowski), Macenko, Astiz, Konik – Cichocki (70' Gościniarek), Kurowski, Łakomy (75' Pruchnik), Cielemęcki, Cholewiak (46' Warchoł) – Kostorz (80' Sobiecki)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Bartek - 08.09.2020 / 01:16, *.vectranet.pl

Cholewiak na stałe w II powinien być.

odpowiedz
SpokoLoco - 07.09.2020 / 14:11, *.plus.pl

Jak oni mieli wygrać, jak Cholewiak, Astiz, Kostorz i in. grali DZIEŃ WCZEŚNIEJ sparing w jedynce? Kolejny kamyczek do naszego Tragitrenejrovicia. On ma wszystko poza "tu i teraz" w d...

odpowiedz
Obcy - 07.09.2020 / 07:24, *.t-mobile.pl

Taki Warchoł powinien dostać szansę w pierwszej drużynie. Ambicji mu nie zabraknie. Jak się nie sprawdzi to trudno. To nic nie kosztuje. Trener Vukovic ma psi obowiązek dostrzegać takich ludzi.

odpowiedz
Ciekawski - 07.09.2020 / 11:44, *.elartnet.pl

@Obcy: Czy ten Warchoł jest z Radomia?

odpowiedz
SEBO(L) - 07.09.2020 / 11:48, *.centertel.pl

@Obcy: Lepiej wystawiać Kante,który strzela (średnio) 1 gola na 3 mecze,a nigdy nie wyszedł poza 10 goli na sezon w polskiej Śmiechoklasie. Ale skoro zarabia 15-20 tys. € miesięcznie,to musi grać...

odpowiedz
Arek - 07.09.2020 / 00:17, *.t-mobile.pl

@Hahahaha: niestety nie stać ich na zatrurnienie buco

odpowiedz
kamil - 06.09.2020 / 14:54, *.net.pl

Jakim znawcą jest Vuko, jak to na jego prosbe sprowadzono Cholewiaka, ktory w Lowiczu sobie nie poradzil. O Astizu juz nie chce sie nawet wypowiadać, bo stary juz jest. Ostatni mecz na kuponie i 1700zł zostalo w lowiczu.

odpowiedz
red - 07.09.2020 / 00:27, *.centertel.pl

@kamil: Cholewiak dostał wędkę , beznadziejny występ . Astiz niczym się nie wyróżniał na tle trzecioligowców ,a wręcz był słaby.

odpowiedz
Adam - 07.09.2020 / 15:45, *.chello.pl

@kamil: nie stawia się na mecze swoich drużyn

odpowiedz
Arek - 06.09.2020 / 14:43, *.tpnet.pl

Chętnie bym tego Warchoła w jedynce pooglądał.

odpowiedz
GRZESIEK - 06.09.2020 / 15:16, *.t-mobile.pl

@Arek: Też tak uważam , dobry napastnik piłka szuka Go w polu karnym. Moim zdaniem do 1 , niech walczy o miejsce. Przypomina mi Jarka Niezgodę . Powodzenia Damian !!!!!

odpowiedz
... - 06.09.2020 / 16:10, *.wtnet.de

@Arek: Nie tylko Ty, ja również uważam,że powinien dostać szansę. Jednak trener wie lepiej,ostatnio na trening jedynki zaprosił połowę drugiego składu lecz na darmo było w nim szukać Damiana. Może jakby się nazywał Warcholić.

odpowiedz
GRZESIEK - 06.09.2020 / 16:23, *.t-mobile.pl

@...: niestety masz rację , lepszy szrot bałkański , od znanych menago , nigdy nic takim postępowaniem nic nie osiągniemy ...

odpowiedz
Gepetto - 06.09.2020 / 18:35, *.play-internet.pl

@...: To My mamy trenera?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 06.09.2020 / 19:28, *.play-internet.pl

@...: miał uraz i nie trenował do piątku, dopiero wczoraj i dziś zagrał połowę meczu.

odpowiedz
Sprawiedliwy - 08.09.2020 / 16:11, *.tpnet.pl

@...: Arek :Ja też jestem za tym aby Warchoł trenował z jedynką.Dużo internautów zarzuca mu że ma 25 lat i jest już stary a co to ma do rzeczy.Chłopak wychodzi w każdym meczu i strzela bramki albo asystuje(z Jagiellonią2 tylko nie strzelił) to ja się pytam Vuko co ten chłop Ci zrobił że go tak olewasz i to w żywe.Ale pamiętaj nie ma na świecie świętych krów i Ciebie wkrótce spotka taki los .Pamiętaj dobro powraca zło ze zdwojoną siłą.

odpowiedz
Hahahaha - 06.09.2020 / 13:33, *.master.pl

Jaki budżet ma Pelikan? :D

odpowiedz
OBOP - 06.09.2020 / 14:52, *.t-mobile.pl

@Hahahaha: 250 milionów euro.

odpowiedz
SZYMON - 06.09.2020 / 15:02, *.t-mobile.pl

@OBOP : PONAD 300 MILIONÓW EURO

odpowiedz
Wsciek(L) y - 06.09.2020 / 13:32, *.mm.pl

Zajebiście :-/

odpowiedz