Damian Warchoł - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Pelikan Łowicz 3-1 Legia II Warszawa

Woytek - Wiadomość archiwalna

W meczu 5. kolejki III ligi grupy I rozegranym w Łowiczu Legia II Warszawa przegrała 1-3 z Pelikanem. Gospodarze objęli prowadzenie już w 2. minucie po trafieniu Macieja Wyszogrodzkiego. W doliczonym czasie pierwszej połowy na 2-0 podwyższył Dawid Kieplin. Legioniści zdobyli kontaktową bramkę w 63. minucie za sprawą Damiana Warchoła, ale ostatnie słowo należało do Pelikana. W 71. minucie do siatki Legii trafił Krystian Białas.

Była to pierwsza porażka podopiecznych Tomasza Sokołowskiego w tym sezonie. Legioniści mają na swoim koncie 10 punktów.

III liga: Pelikan Łowicz 3-1 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 2' Maciej Wyszogrodzki
2-0 - 45' Dawid Kieplin
2-1 - 63' Damian Warchoł
3-1 - 71' Krystian Białas

Legia: Miszta – Wojtysiak (46' Kwiatkowski), Macenko, Astiz, Konik – Cichocki (70' Gościniarek), Kurowski, Łakomy (75' Pruchnik), Cielemęcki, Cholewiak (46' Warchoł) – Kostorz (80' Sobiecki)