Maciej Rosołek i Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com

U-21: Polska 1-0 Rosja. Kilkanaście minut Slisza

Woytek - Wiadomość archiwalna

Młodzieżowa reprezentacja Polski U-21 prowadzona przez Czesława Michniewicza wygrała 1-0 z Rosją meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Zwycięską bramkę zdobył w 61. minucie Patryk Dziczek. Na boisku pojawił się tylko jeden z trzech powołanych legionistów - Bartosz Slisz wszedł na murawę w 78. minucie za Mateusza Bogusza. Maciej Rosołek spędził mecz na ławce rezerwowych, a Mateusz Hołownia znalazł się poza kadrą meczową.

U-21: Polska 1-0 Rosja
1-0 - 61' Patryk Dziczek

Polska: 12. Radosław Majecki - 19. Karol Fila, 13. Kamil Piątkowski, 5. Jakub Kiwior, 15. Robert Gumny - 14. Marcin Listkowski (46' 7. Jakub Kamiński), 3. Tomasz Makowski, 8. Patryk Dziczek, 17. Mateusz Bogusz (78' 18. Bartosz Slisz), 6. Tymoteusz Puchacz (74' 11. Przemysław Płacheta) - 9. Patryk Klimala.

Tabela grupy 5: (mecze, punkty, bramki)

1. Rosja 8 17 14-3
2. Polska 7 16 15-5
3. Serbia 7 8 10-7
4. Bułgaria 6 8 7-3