fot. UEFA
REKLAMA

Losowanie

Qarabağ Agdam rywalem Legii w 4. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Jeżeli Legia Warszawa wyeliminuje w najbliższy czwartek kosowską Dritę Gnjilane, to o fazę grupową zagra 1 października z Qarabağem Agdam z Azerbejdżanu. Losowanie zdecydowało, że spotkanie odbędzie się w Warszawie.

W 4. rundzie eliminacyjnej, podobnie jak we wszystkich poprzednich, rozgrywany jest jeden mecz bez udziału publiczności.

WYNIKI SONDYLegia w Lidze Europy...
SUMA GŁOSÓW: 3509
START: 18.09.2020 / KONIEC: 24.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (101)

+dodaj komentarz
Adamsson - 20.09.2020 / 15:39, *.chello.pl

obawiam się, ze w czwartek kończymy Europrzygodę....

odpowiedz
dino - 20.09.2020 / 11:06, *.vtelecom.pl

Karabach ostatnie 6 lat pod rząd grał w fazie grupowej europejskich pucharów (raz w Lidze Mistrzów 17/18) takiej regularności nie ma żadna polska drużyna w historii to oni będą faworytem a nasze zwycięstwo to będzie sensacja

odpowiedz
123leg - 20.09.2020 / 08:59, *.chello.pl

Vuczko niech zglosi Covid 19 przed meczem pucharowym bo po takim meczu z Gornikiem to lepiej nie wychodzic na Legie i dac d........ y pozdro dla tych co ida na mecz

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 16:43, *.mm.pl

Jeśli prawdą są doniesienia, że transfer Michała Karbownika (za 8,5 m;n euro + bonusy) jest praktycznie dopięty to należy uznać, że w klubie pogodzono się już z faktem iż w LE nie zagramy.

odpowiedz
Kalarepa - 19.09.2020 / 13:52, *.play-internet.pl

Karabach za mocny. Rozwali nas jak stary wazon.

odpowiedz
zaba285 - 19.09.2020 / 13:16, *.116.118

do czego to doszło, że musimy się obawiać klubu z Azerbejdżanu...

odpowiedz
ja - 20.09.2020 / 07:35, *.elartnet.pl

@zaba285: O czym ty piszesz? Jeszcze nie wygraliśmy z klubem z Kosova a już znamy następnego rywala? Idąc tym tropem, w finale zagramy ze zwycięzcą meczu półfinałowego.

odpowiedz
SprawaJestProsta - 18.09.2020 / 22:21, *.centertel.pl

Awans albo VUKO OUT.
To dużo łatwiejszy przeciwnik niż Rangersi rok temu...
Za Berga takimi kalekami jak Kuchy, Żyro czy Broź ograliśmy Celtic 6:1
a teraz skład jest dużo lepszy, tylko Vuko jest hamulcowym i nie potrafi
wydobyć z nich tego co najlepsze...

odpowiedz
Ginka - 18.09.2020 / 23:25, *.chello.pl

@SprawaJestProsta: Kolego, skoro Vuko jest głównym hamulcowym, to co proponujesz zmienić w kontekście dwóch (ew.) najbliższych meczów eliminacyjnych LE ? Chętnie poczytam Twoje propozycje. Tylko wybądź je i sformułuj w sposób czytelny dla innych forumowiczów...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 19.09.2020 / 03:29, *.play-internet.pl

@SprawaJestProsta:
...takimi kalekami...

Kaleki musiały cię zrobić synuś, zobacz jak zagrał w mec,u z Celticem Żyro i jaką wtedy miał formę.

odpowiedz
pol - 19.09.2020 / 08:24, *.chello.pl

@SprawaJestProsta: ...............lepszy skład???
Buuuhhhaaahhhaaaa
Kucharczyk ma więcej serca do grania,niż połowa tych kalek z obecnego składu,co pokazał dwumecz z Celticem 6-1.
A Żyro nie za NIC wyjechał za granicę

odpowiedz
AliMario - 19.09.2020 / 12:45, *.tpnet.pl

@SprawaJestProsta:
Przepraszam? ....ta obecna ekipa jest lepsza od wtedy z Celtic?... To żart !!! Wtedy byli skuteczni więc bezdyskusyjny argument...

odpowiedz
a ja tam wole... - 18.09.2020 / 20:15, *.207.60

..grac z Karabachem u siebie niz np z Tbilisi (jak chcial wiekszoc w ankiecie) na wyjezdzie... Ja nie jestem Mioduski, zeby dla mnie najwazniejsze bylo zapiecie sie budzetu czy cos. Jesli nie stac na na wygrana z Karabachem to czego chcemu szukac w LE? Zero punktow/ zero bramek? Albo jestesmy w stanie sie tam dostac "godnie" albo nie. Wczolganie sie mnie nie jara...

odpowiedz
Hycel - 18.09.2020 / 20:12, *.centertel.pl

MiodekOut

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.09.2020 / 19:41, *.amazonaws.com

-To bédzie trudny mecz... -A I mecze.... -Ale rozjeb..y każdego w tych Polskich I Europejskich rozgrywkach...

odpowiedz
Semper Fi - 18.09.2020 / 19:28, *.cyfrowypolsat.pl

Sluchajcie. Oczywiscie, ze jest szans by to wygrac...
Legia budzi sie i chlopaki gryza trawe. Taktyka i gra pilka powala jak za meczu z Realem i mamy to spokojnie...
Pytanie tylko czy Vuko i chlopakow stac na to?

odpowiedz
Alex Bielany - 18.09.2020 / 19:19, *.chello.pl

w tym Karabachu gwaizda byl Kubus Plaskaty, nie jest zle

odpowiedz
Roman - 18.09.2020 / 23:28, *.129.147

@Alex Bielany: a Ty jestes gwiazda na rurce w Sogo Club dlatego nikt tam nie chodzi hahahaha

odpowiedz
ja - 18.09.2020 / 18:09, *.chello.pl

Jak z takim rywalem się nie wygra, to szkoda gadać.
A niestety wszystko wskazuje na to, że nie wygramy.

W ostatnich sezonach wróciły niestety czasy gdy się cieszyliśmy, że pokonaliśmy Gazantiepa, którego właściwie stawiano jako faworyta.

Ile było dobrych lat z 5? I to wliczając gdy w grupie nic nie pokazywaliśmy.
Ostatnie lata to jakiś koszmar, przynajmniej rok temu z Rangersami odpadliśmy.

odpowiedz
Normalny człowiek - 18.09.2020 / 17:57, *.chello.pl

Pobudka Legio, zaczynamy grać! Przeciwnik jest trudny

odpowiedz
kibic - 18.09.2020 / 17:47, *.net.pl

no i po fazie grupowej. polecam fife, football manager albo starego dobrego championshipa choć tam można zobaczyć ukochaną Legię w FG LM :D

odpowiedz
Pepe - 18.09.2020 / 17:41, *.209.150

Z takimi leszczami, to trzeba wygrywać i to zdecydowanie, a zwłaszcza u siebie, kadra niemal czterokrotnie mniej warta od kadry Legii, gdzieś na poziomie Zagłębia Lubin, w dodatku mecz w pełni sezonu, a nie w czerwcu po urlopach, a więc zero wymówek, nie ma się czego bać, tylko pokazać tym pastuchom miejsce w szyku.

odpowiedz
Zu(L)us - 19.09.2020 / 02:03, *.centertel.pl

Nareszcie jakis sensowny wpis
Małlolaty i k 6 poszli spać .Trzeba nie znczy tu o teraz. Chłodny klimat jest na plus.. Tylko niech Vuko nie robi redeksperymentów jak w meczu z jaga gdzie pół składu siedziało na ławie..Będzie dobrze

.
.

odpowiedz
anty vuko - 18.09.2020 / 17:23, *.vectranet.pl

nie mamy szans

odpowiedz
Rio - 18.09.2020 / 17:23, *.oxynet.pl

Bach, bach Karabach

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.09.2020 / 17:20, *.chello.pl

Po takim losowaniu pewne portki pełne naszych orłów. Ktos tu w ogóle umie kopnąć piłkę na bramkę jak te szczawie z lecha?

odpowiedz
Jaro - 18.09.2020 / 17:18, *.centertel.pl

Ciekawe ile Miodek wydał kasy na te "szczęśliwe" losowania że gramy całe eliminacje w Warszawie...

odpowiedz
Pantera - 18.09.2020 / 16:29, *.ostnet.pl

Jak my się kazachów obawiamy to co powiemy jak awansujemy do grupy LE

odpowiedz
xd - 18.09.2020 / 17:48, *.centertel.pl

@Pantera : Azerów...

odpowiedz
Ciekawski - 20.09.2020 / 11:30, *.elartnet.pl

@Pantera : Skąd wytrzasnąłeś tych "Kazachów"? Nie ma takich.... Poza tym, gramy z Kosovianinami. Ci z kolei najprawdopodobniej zagrają później z Azerami.

odpowiedz
atmosferic - 18.09.2020 / 16:09, *.orange.pl

Kosowo i Azebejdzan... kiedys to byby spacerek, a dzis te mecze otacza mgla niepewnosci. Alez upadla ta nasza pilka.

odpowiedz
Jarfer - 18.09.2020 / 16:21, *.play-internet.pl

@atmosferic: racja

odpowiedz
tekken (L) - 18.09.2020 / 15:44, *.230.92

Trzeba walczyć, pokazać charakter, wykorzystać nasze atuty. Tu już lekko raczej nie będzie.

odpowiedz
Tomal - 19.09.2020 / 18:15, *.t-mobile.pl

@tekken (L): w chwili obecnej atutów nie widzę ... Oprócz faktu że gramy u siebie i nie trzeba dumać do jich

odpowiedz
tekken (L) - 18.09.2020 / 15:44, *.230.92

Trzeba walczyć, pokazać charakter, wykorzystać nasze atuty. Tu już lekko raczej nie będzie.

odpowiedz
kolumbus blu dżakets - 18.09.2020 / 15:40, *.vectranet.pl

W zeszłym roku Linfield FC pokonało Karabach u siebie 3:2.Legia też może wygrać ale pod warunkiem,że zagra bardzo dobry mecz

odpowiedz
Artec - 18.09.2020 / 15:34, *.192.90

Kiedyś skisła z nimi odpadła z pucharów i spiewało sie bach bach Karabach.
Mam nadzieje ze oni nie będą tak nam spiewać. Boże co za czasy żeby mieć obawy przed Karabachem. Kiedyś jechało sie w tamte strony jak po swoje

odpowiedz
atmosferic - 18.09.2020 / 16:12, *.orange.pl

@Artec: Wcale nie, kiedys lach poznan u siebie z "interem baku" przeszedl dopiero po karnych. Tak naprawde jestesmy (polska pilka) dziadami od wielu lat. Kiedys moze jak jechalismy na wschod to z pytaniem ile goli... a dzis jedziemy tam z drzacymi nogami.

odpowiedz
Felek - 18.09.2020 / 15:31, *.netfala.pl

Najtrudniejszy z możliwych rywali z koszyka, ale gramy u siebie. Powinniśmy ich przejść jeśli Vuko nie wymyśli czegoś "mądrego".

odpowiedz
Hugon - 18.09.2020 / 23:36, *.vectranet.pl

@Felek: Wymyśli,ma ściągnąć Kulenovića.

odpowiedz
Elquatro - 18.09.2020 / 15:24, *.254.85

MIoduski to milioner na glinianych nogach !

odpowiedz
wtf - 18.09.2020 / 15:08, *.chello.pl

O Karabach to martwmy sie później!Z taką grą problemem będzie przejście Gnijących Drutuff czy jak tam się zwie ten gigant z mafijnego quasi państewka.

odpowiedz
Adam - 18.09.2020 / 15:44, *.play-internet.pl

@wtf: o proszę, specjalista od geopolityki

odpowiedz
Q - 18.09.2020 / 18:18, *.t-mobile.pl

@wtf: Kosowo to w zasadzie miasto, a nie państwo.

odpowiedz
K(L)akier - 18.09.2020 / 15:05, *.inetia.pl

jak z takimi amatorami nie wygraja to ja nie wiem, Piast gliwice niby ogórki ale robotę robią w lidze europy i jakiś styl gry maja bo nasi póki co mają powiązane nogi i brak stylu.

odpowiedz
jaa - 18.09.2020 / 15:13, *.tpnet.pl

@K(L)akier: amatorami? śledzisz w ogóle trochę futbol?

odpowiedz
Has - 18.09.2020 / 15:34, *.30.219

@K(L)akier: to regularny uczestnik fazy grupowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy

odpowiedz
AC.Milan. - 18.09.2020 / 17:17, *.centertel.pl

@K(L)akier: dokladnie oni sa lepsi nawet na papierze.. i bardzo bogaci. Pozdrawiam.

odpowiedz
Sponsi - 18.09.2020 / 19:36, *.centertel.pl

@K(L)akier: Piast ma styl. Dobre????

odpowiedz
K(L)AKIER - 19.09.2020 / 12:03, *.tpnet.pl

@jaa: No może to i uczestnik LE ale nie róbmy z tej drużyny potęgi, jeśli mówimy o papierze to Legia jest 3 razy drozsza od tych amatorów.

odpowiedz
JG - 18.09.2020 / 15:02, *.219.170

na szczęście nie będzie nam dane z nimi zagrać i skompromitować się na własnym stadionie. Wpier... w Kosowie, a potem po cichutku wracamy do kopania się w czoła w naszej podwórkowej lidze. Grunt, że Adidas na koszulce. A w przyszłym roku znowu wielkie nadzieje, wzmocnienia, plany i ... no właśnie znowu

odpowiedz
Vuko - 18.09.2020 / 15:08, *.tpnet.pl

@JG: sam się kopnij w czoło, bo my do żadnego kosowa nie jedziemy, wiec jak w kosowie?

odpowiedz
NORBI - 18.09.2020 / 15:08, *.chello.pl

@JG: W jakim Kosowie dzieciaku ?

odpowiedz
filand - 18.09.2020 / 15:10, *.t-mobile.pl

@JG: #Polska #jensyk #tródna #jenzyk
Cytat z www.legionisci.com
 meczu 2. rundy eliminacji Ligi Europy FK Sileks przegrał z Dritą Gnjilane 0-2. Oznacza to, że zespół z Kosowa będzie rywalem Legii Warszawa w 3. rundzie eliminacyjnej. Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek, 24 września o godzinie 20:30 w Warszawie. Zgodnie z decyzją UEFA mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję przeprowadzi stacja TVP Sport

Zanim coś napiszesz polski (?) licencjonowany mistrzu świata to może sprawdź źródło...Pomimo wszystko pozdrawiam.

odpowiedz
JG - 18.09.2020 / 15:54, *.219.170

@ALL: haha wielkie oburzenie, od razu znalazło się czterech mędrców, którzy śpieszą z karcącym sprostowaniem. Otóż dzieci drogie informuje Was, że mam wywalone na to, co to w ogóle za różnica jest niby :-)))))

odpowiedz
filand - 18.09.2020 / 17:44, *.t-mobile.pl

@JG: Zmień dilera dzbanie...

odpowiedz
JG - 18.09.2020 / 19:15, *.chello.pl

@filand : dobrze zmienię. Nadal twierdzę że mecz będzie w Kosowie. Aha, bo widzę że jesteś oblatany - sprawdź mi gdzie będzie mecz z górnikiem bo mam to tak głęboko w du... że nawet nie chce mi się szukać. Dla Ciebie to sama radość będzie, a ja lubię jak się realizujesz.

odpowiedz
ZS - 18.09.2020 / 20:42, *.chello.pl

@JG: Jakis jude z ekipy 'szczerbatego'... olejcie tego grzybiarza i nie karmcie tego czegos, bo na 'pole' wyjdzie i nas roz*ebie :]

odpowiedz
JG - 18.09.2020 / 20:56, *.t-mobile.pl

@ZS: Ciiii nie mów nikomu to jest wielka tajemnica, ja jestem z takich szczerbatych szczerbców tajnych szpiegów, że nawet Ty byłbyś zaskoczony. Mimo wszystko brawo za błyskotliwą dekonspirację, zawsze chylę czoła przed lepszym. Do zobaczenia w Kosowie ;-)

odpowiedz
ZS - 18.09.2020 / 21:17, *.chello.pl

@JG: do zoba w Krakowie... pilnuj flag... zaskakuj nas dalej ogórku. A i bylbym zapomnial: wiecej emotek kasztanie

odpowiedz
JG - 18.09.2020 / 22:06, *.chello.pl

@ZS: dziękiuje za wszystkie rady i proszę o więcej. A "Wy" to niby gdzie? Przy Kałuży czy na Reymonta? Pozdrawiam choć nie kibicuje. Zapraszam kolegę z Krakowa na Ł3.

odpowiedz
Ginpasterz - 18.09.2020 / 15:01, *.201.55

Żeby zagrać w LE to z jakimiś poważnymi przeciwnikami trzeba zagrać. Nie możemy liczyć że w eliminacjach będziemy grać z zespołami pokroju LZS Chrzastawa. Pytanie czy w dwa tygodnie nasz prowadzący zespół będzie w stanie namówić chłopaków na dodatkowe granie w czwartki jesienią. Niestety w formie jak do tej pory to za tydzień będzie ciężko a na Azerow to na bank nie wystarczy.

odpowiedz
DawidL - 18.09.2020 / 15:21, *.plus.pl

@Ginpasterz: Dokladnie tak myślę.Losowania i tak mamy szczęśliwe ,ale jakiegoś chociaż trochę poważnego rywala trzeba pokonać (L)

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.09.2020 / 14:53, *.vectranet.pl

Najgorszy możliwy przeciwnik, na chwilę obecną bez szans na awans. Dobrze, że w przyszłym sezonie jest ten puchar dla piłkarskiego trzeciego świata - może tam coś ugramy...

odpowiedz
Kamuflaż - 18.09.2020 / 14:48, *.tpnet.pl

Legia nie awansuje do grup LE, dlatego że: nie potrafi aktualnie grać w piłkę nożną - dziękuję za uwagę. Miłego dnia wszystkim życzę.

odpowiedz
cziko - 18.09.2020 / 14:45, *.net.pl

to ja Wam teraz powiem jaka jest różnica:
Legia Leśnodorskiego cieszyła by się że trafiła na takiego łatwego przeciwnika.
a Legia mioduskiego płacze jaki to trudny przeciwnik się trafił.
Ot taka różnica.

odpowiedz
zduneq - 18.09.2020 / 14:59, *.inetia.pl

@cziko:

chyba zapomniałeś jak Legia męczyła się z Dundalk.

Qarabach owszem poprzeczka wysoko ale do przejścia.Tylko trzeba dać z siebie 150%, i mądrze zagrać.Gramy w Warszawie więc to dodatkowy atut.

Miodek sprząta po poprzednich rządach, za nami bardzo dobre okno jak na polskie warunki, a jeśli patrzeć pod kątem koronapsychozy i nędznych dochodów to wręcz rewelacyjne.Szkoda tylko że mamy napastników co najwyżej na miarę ekstraklasy.Miejmy nadzieję, że Kapustka albo Wszołek dogra coś na głowę Pekhartowi i będzie dobrze.No i musi Antolić zagrać, bo bez niego możemy zwijać mandżur.

odpowiedz
Bercia - 18.09.2020 / 15:28, *.47.62

@zduneq:
Miodek sprząta?!?!
Co sprząta?!
Ileś lat już tą swoją (bez)myśl wprowadza i efektów żadnych.
Zatrudnia parodystów jako trenerów, czym pokazuje że o prowadzeniu klubu piłkarskiego nie ma pojęcia!!!
Najlepszy dowód - zobaczcie jak dołował Bayern z Kovacem, zmienili na ogarniętego trenera i z tymi samymi piłkarzami wygrał Bundesligę i Ligę Mistrzów.
Ale Miodek wie swoje - mityczna akademia, a pierwsza drużyna nie potrafi grać!!!

odpowiedz
Adam - 18.09.2020 / 15:47, *.play-internet.pl

@Bercia: skupiasz się na samych wynikach drużyny, a jest jeszcze całe zaplecze

odpowiedz
Kibolek - 18.09.2020 / 18:11, *.telefonica.de

@Bercia: racja zgadzam się. Mioduski nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego co roku te same błędy, jak okienko obfite przyszło paru dobrych graczy nikt nie odszedł to znowu trenera nie ma . PANIE MIODUSKI PAN NIE WIDZIAŁ KOŃCÓWKI SEZONU , jest identyczna jak początek tego nowego . PARODIA NA BOISKU . ANTY FOOTBALL Pozdrawiam trenera Magiere auuu

odpowiedz
Cziko - 18.09.2020 / 20:37, *.amazonaws.com

@zduneq:
Co sprząta? Chyba te miliony co Leśny zarobił.
Nie znasz sie to nie udzielaj.
Lesny zarobił 100 kilka naniek na splacenie iti a później jeszcze 100 kilka ban8ek na transferach i grze w LM i LE
i jak miodek to zobaczył to się spazernił i wykupił udziały od Wandzla i Lesnego pieniedzmi zarobionymi z LM.
A teraz napisz co sam midouski osiagnał ? Gdzie przynajmniej raz jest LE?

odpowiedz
Zduneq - 19.09.2020 / 18:20, *.play-internet.pl

@Cziko:
Miodek w ramach pazerności wepchnął do kieszeni Leśnego i Wandzla całą kasę z LM a oni w ramach miłości do klubu wzięli tą kasę, tak?
dobrze rozumiem?Ty tak poważnie?

"Dzięki " Leśnemu i Wandzlowiw Legia została z całą masą przepłaconych piłkarzy, z kominami płacowymi a zanim Miodek stał się posiadaczem 100% udziałów z klubu za darmo odszedł Nikolić, za frytki poszedł Prijo, za darmo odszedł vadis, .
W ramach miłości Leśnego:
Legia została bez kasy
Bez najlepszych zawodników
Z przeplaconymi średniakami.
Już w zeszłym roku LE była i włos.Sklad personalny Legii był słabszy, nie grał Antolić a z przodu "szalał" Kulenović, a przeciwnik był dużo lepszy niż rywal w 4* rundzie w tym roku

Leśny ciągle gadał o szkółce.Miodek nie gadał tylko wybudował.
Oczywiście nie wszystkie decyzje były dobre ale powoli wychodzi to na prostą.Jestem przekonany że za 3-4 lata (jeśli po drodze nic się nie zawali) to Legia nie tylko będzie dominatorem ale także stałym bywale

odpowiedz
Cziko - 19.09.2020 / 21:43, *.amazonaws.com

@Zduneq:
Jaką całą kasę z LM ?
Tylko 40 mln. i co myslisz że im sie nie należało jako wspólwłascicielom klubu wartego grubo ponad 200 mln.?
To jeszcze weż sobie kalkulator i policz
ile zarobił na transferach
I nie kłam bo prijo i nikolić poszli za kasę
Z prijovicza niedawno jeszcze banka wyskoczyła z nastepnego transferu.
Prawda jest taka że Lesny pakowal dupe w samilot i leciał po dude aby go kupić za 800 tys. Euro by sprzedać go za 4,5 mln. Ale w zamian kupował dwóch po 1 mln. A nie jak ten kudlaty za darmo lub za grosze.
I teraz sobie odpowiedz ile jeszcze bedziesz czekał na sukcesy w LE ?
Już 4 lata minęły.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.09.2020 / 14:35, *.master.pl

Taka szansa jaka nadarzyła się w tym sezonie na awans do fazy grupowej Ligi Europy może się znowu długo nie powtórzyć.Jeśli przejdziemy drużynę z Kosowa ponownie zagramy mecz w Warszawie!Trzeba stanąć na głowie aby pokonać obie ekipy i zagrać w grupie. Niech nasi grajkowie gryzą trawę,wypluwają płuca i cholera wie co jeszcze ale mają dać z siebie 200% i zdobyć upragniony awans. Tego samego oczekuję już jutro w meczu z liderem z Zabrza.

odpowiedz
Zdzicho - 18.09.2020 / 14:41, *.tpnet.pl

@Sebo(L): tez tak oczekuje, niestety grajki to w dooopie maja

odpowiedz
Ja - 18.09.2020 / 14:34, *.vectranet.pl

Obiektywnie patrząc, już na wyeliminowanie Drity szanse są bardzo małe. Z Karabachem nie ma opcji, zbyt silna i zbyt doświadczona w pucharach ekipa. Zostaje Ekstraklapa i PP, jak zwykle.

odpowiedz
lob - 18.09.2020 / 14:44, *.chello.pl

@Ja: Uja się chłopie znasz na piłce...........Pojadą jednych i drugich............

odpowiedz
Ja - 18.09.2020 / 15:15, *.vectranet.pl

@lob: Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i zrobił malutkie rozeznanie, to myślę że nie napisałbyś tego komentarza. Drita miała odpaść już na samym początku, grała (nie wiem, czy przez wszystkie rundy) zbieraniną kopaczy z całego Kosowa i mimo tego daje sobie świetnie radę. Karabach, z kolei, odpadł z Molde tylko i wyłącznie przez haniebne pudła i niefart w karnych, skrót tego meczu jest na yt. Sprawdź, jak rozgrywają do przodu, jaki nakładają na przeciwnika pressing, jak nie boją się uderzać z daleka. Nasze Wieteski i Mladenovicie, jak to zobaczą, zrobią klasyczną minę Polskiego pucharowicza i zagrają to, co umieją. Do tyłu.

Jeżeli wiesz już to wszystko i mimo tego podtrzymujesz swoje zdanie, to gratuluję niepoprawnego optymizmu.

odpowiedz
lob - 18.09.2020 / 16:23, *.chello.pl

@Ja: U nas na Legii to sobie będą mogli postrzelać, ale w pipę...pojedziemy z nimi 3-0
Za dwa tygodnie to my będziemy w sztosie, a Kosowo to przyjedzie co najwyżej na wycieczkę po Warszawie.............Przed kim tu tręsiesz gaciami ??? To jest Legia i oni niech trzęsą przed nami gaciami............

odpowiedz
Ja - 20.09.2020 / 17:52, *.vectranet.pl

@lob: Widzę, że wybrałeś się w podróż w czasie do lat 2013-2016. Wróć do rzeczywistości kolego, i to jak najszybciej.

odpowiedz
lucho_83 - 18.09.2020 / 14:29, *.2.42

Kiedyś to były ogorki, teraz przy obecnej grze faworyci z Azerbejdżanu... Quo vadis Legio?

odpowiedz
Kuba - 18.09.2020 / 15:08, *.t-mobile.pl

@lucho_83: Quo? Dlaczego w porównaniu z "zachodnimi" drużynami, Legia ma zaległości w przygotowaniu fizycznym? Czy trenerzy nie mogą dać piłkarzom większych obciążeń, czy piłkarze nie mogą się lepiej odżywiać, więcej i dłużej ćwiczyć? Na naszą Ekstraklasę to wystarcza, ale jak sportowiec jedzie do "zachodniego" klubu, to musi nadrabiać zaległości w przygotowaniu fizycznym.

odpowiedz
Rafix - 18.09.2020 / 14:29, *.chello.pl

Nie ma już łatwych rywali :)
Gra na własnym stadionie nie zawsze jest atutem, często jest większą presją :) no bo kibice na naszym stadionie jak rykną to stres większy :)
1 października może spaść śnieg co będzie sporym utrudnieniem :)
na jesień może przyjść 2 fala wirusa, więc może trzeba będzie grać rezerwami:) no i oby trener się nie rozchorował:)
mamy złe doświadczenia gry z drużyny z tej "części Europy", presja będzie większa :)

odpowiedz
Haha - 18.09.2020 / 14:25, *.master.pl

4 runda? :D serio ktoś wierzy, że drużyna pod wodzą buco wyeliminuje drużynę z Kosowa?

odpowiedz
Endriu - 18.09.2020 / 14:24, *.centertel.pl

LEGIO do boju❗❗❗Azerowie mimo wyższego rozstawienia jak najbardziej do przejścia. Popytać Rzeznika o słabe punkty rywali ale przede wszystkim należy wykorzystać atut własnego boiska:) Szczęście przy losowaniu Gospodarzy i boiska jak nigdy znowu po Naszej stronie ❗????????

odpowiedz
Simon - 18.09.2020 / 14:31, *.155.3

@Endriu: To Rzeźnik był słabym punktem rywali:-) Poza tym chętnie zamówiłbym dawkę Twojego optymizmu. Ale po tym co się ostatnio widzi, to musi ona być skondensowana w płynie lub w buchu.

odpowiedz
Endriu - 18.09.2020 / 14:47, *.centertel.pl

@Simon: Proponuję odpowiednio zdrową dawkę w płynie ;-) No i trzeba wierzyć do końca, dopóki piłka w grze❗ LEGIO walcz o swoje i dla nas Kibiców i dla Was samych: Futbolistów, w kolejnych latach, sezonach z losowaniem oraz graniem nie przy Ł3 takie szanse mogą się już nie powtórzyć

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 18.09.2020 / 14:22, *.co.uk

..gdybysmy po omonii podziekowali Vuko, bylaby szansa ale niestety loczek nie mial jak.. teraz a azerami bedzie w plecy i nie bedzie ani jak, ani pieniedzy ani gry w lidze europejskiej..

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 18.09.2020 / 14:25, *.co.uk

@Kajtus Czarodziej: nie wiem czy to chochlik czy redakcja ale mialo byc: jaj a nie jak;o)

odpowiedz
1916 - 18.09.2020 / 23:27, *.129.147

@Kajtus Czarodziej: chochlikiem to jestes Ty legionowski Kajtusiu, czas odejsc na emeryture jak Rouen a nie kocopoly wypisywac....

odpowiedz
kurde - 18.09.2020 / 14:22, *.chello.pl

ale nie fart :( niestety bedzie bardzo ciężko..

odpowiedz
mieszane uczucia - 18.09.2020 / 14:20, *.t-mobile.pl

losowanie mogło być lepsze ale na mega plus że znowu gramy u siebie, 60% szans dla Legii, na wyjeżdzie gdybyśmy grali dałbym maks 30% szans na awans...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.09.2020 / 14:19, *.orange.pl

Z graniem u siebie, to fart niesamowity. Tylko czy coś z tego będzie...Boimy się drużyny z Azerbejdżanu, do czego do doszło...

odpowiedz
Kuba - 18.09.2020 / 14:27, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Już było wspomniane, że prezes zapłacił, żeby mecze były rozgrywane u nas.

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 14:41, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Niestety Kolego....takie są fakty. Smutne to.

odpowiedz
oLaf - 18.09.2020 / 22:13, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: tak, ja jako staaary kibic jestem zszokowany że Legia boi się jakiś Cyprusów czy Karabachów, to jest UPADEK klubu.

Dodatkowo gra piłkarzy (i zaangażowanie) beznadziejna, ręce k... opadają....

odpowiedz
głodny piłki - 18.09.2020 / 14:19, *.net.pl

najgorsze losowanie z mozliwych ale dobrze niech piłkarze wkoncu cos pokaza dobrego

odpowiedz
Zdzicho - 18.09.2020 / 14:46, *.tpnet.pl

@głodny piłki: serio uważasz ze Dinamo Zagrzeb lub chociażby Young Boys Berno, zwłaszcza na wyjezdzie było łatwiejszą przeszkodą?

odpowiedz
Hak77 - 18.09.2020 / 14:19, *.play-internet.pl

No to pozamiatane.

odpowiedz
Cezary1916 - 18.09.2020 / 14:19, *.com.pl

Łatwo nie będzie

odpowiedz
no to cya za rok - 18.09.2020 / 14:19, *.orange.pl

jw.

odpowiedz