Fot. Katarzyna Pietuchowska
REKLAMA

Rodzinny piknik w Otwocku z legijnymi atrakcjami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w Otwocku odbył się sportowy piknik rodzinny, podczas którego nie zabrakło legijnych atrakcji. Gościła bowiem legijna sekcja rugby, która przeprowadzała z dziećmi cieszące się sporym zainteresowaniem warsztaty. Ze względu na spore zainteresowanie tą dyscypliną wśród miejscowej młodzieży, padło zapewnienie, że niebawem w Otwocku nasz klub otworzy sekcję dla dzieci i młodzieży. Z kolei Krzysztof Lisak (zwycięzca niedawnego ultramaratonu górskiego Gorce Ultra Trail) prowadził spacery rodzinne na orientację z mapą.

Była także możliwość sprawdzenia się w karate, kick-boxingu, czy tenisie. Na stoiskach warsztatowych można było wykonać legijną flagę, czy z gliny stworzyć herb Legii. Były również loterie, kolorowanki dla najmłodszych, ciepłe posiłki, a na koniec... mecz kibiców z sekcją futsalu Legii Warszawa. Otóż kibice z Otwocka wsparli zbiórkę pieniędzy dla legijnej sekcji przed startującym na dniach sezonem 2020/21 i w rewanżu mieli możliwość w bardzo fajnej atmosferze zagrać z I-ligowymi futsalistami. Na trawiastym boisku lepsi byli futsaliści, którzy zwyciężyli 5-2. Na trybunach z kolei wisiał transparent "Młody Legionisto - kapować nie wolno, skarżyć nie wolno, odegrać się wolno", a także powiewały flagi na kijach.
fot. Katarzyna Pietuchowska


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Rafcio - 09.09.2020 / 09:58, *.vectranet.pl

We wszystkich miastach Mazowsza powinny odbywać się takie imprezy z Legią!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.