REKLAMA

Klepacka przygotowuje się do MP w Open Foil Race

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Pucku odbyły się zawody przygotowawcze do mistrzostw Polski w klasie Open Foil Race. Na starcie pojawiło się 58 zawodników. Zwyciężył Radosław Furmański z DKŻ Dobrzyń. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą była Zofia Noceti-Klepacka, która był 17. Legionistka kolejne wyścigi kończyła na miejscach: 9, 30 (DNC), 30 (DNC), 14, 13, 16, 19, 19. Mistrzostwa Polski w Open Foil Race odbędą się w Rewie w dniach 18-20 września.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Zawieja - 07.09.2020 / 12:20, *.t-mobile.pl

Trzymam kciuki za zwycięstwo . Zosia Klepacka wzór do naśladowania.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.