fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia kontynuuje sprzedaż karnetów na sezon 2020/21

Woytek

Do początku września Legia Warszawa sprzedała ponad 7 tysięcy karnetów na sezon 2020/21. Liczba ta zawiera 6,5 tysiąca karnetów na trybuny zwykłe, resztę stanowią wejściówki sezonowe na trybunę silver, program bez barier i seniorskie. Wydaje nam się, że to całkiem dobra liczba, jeżeli weźmiemy pod uwagę okoliczności, w jakich od kilku miesięcy rozgrywane są mecze. W ubiegłym sezonie klub sprzedał 5300 całosezonowych abonamentów.

Pierwsze ligowe spotkanie przy Łazienkowskiej już za nami, więc Legia uruchomiła nową ofertę z niższymi cenami. Karnet LITE na Żyletę obejmujący 14 spotkań ligowych można kupić za 279 zł, co daje bardzo przystępną kwotę 19,93 zł za jeden mecz!

Podobnie jak w przypadku zwykłego karnetu każdy kibic otrzymuje gwarancję pierwszeństwa uczestnictwa w meczach oraz pierwszeństwa zakupu biletu na ewentualne mecze w Lidze Europy. Ponadto klub gwarantuje, że gdyby sytuacja z kwietnia tego roku powtórzyła się i stadion zostałby zamknięty ze względów sanitarnych – wszystkie mecze, które odbędą się bez udziału publiczności, przejdą na kolejny abonament w nowym sezonie.

KUP KARNET NA LEGIĘ

Przypominamy, że od tego sezonu wróciła możliwość udostępniania karnetu. Jeżeli nie możesz przyjść na dany mecz, swoje miejsce będziesz mógł udostępnić do 48 godzin przed spotkaniem - nie ma limitu liczby udostępnień.

Ponadto obowiązują zniżki:
Zniżka rodzinna - 25%
Każdy karnety ulgowy powiększa rabat wszystkich karnetów ulgowych o 5%, maksymalnie aż do 25%
1 karnet ulgowy = 5% zniżki
2 karnety ulgowe = 10% zniżki
...
5 karnetów = 25% zniżki.

Zniżka grupowa – taniej aż o 40%
To bardzo opcja szczególnie dla osób, które chodzą na mecze z grupą znajomych.
Za każdego znajomego, który nie miał w zeszłym roku karnetu, a zdecyduje się go kupić razem z Tobą na nowy sezon, dostaniesz 5% zniżki. Twój znajomy również będzie mógł się cieszyć 5% rabatem. Jeśli namówisz pięciu znajomych – Twoja zniżka wyniesie 40%, a zniżka znajomych do 10%. Jeśli uda Ci się przekonać dziesięciu to karnet dostaniesz za darmo!

KUP KARNET NA LEGIĘ

fot. Legia Warszawa
fot. Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Bierrutt - 07.09.2020 / 20:21, *.com.pl

Bez barier dla niepełnosprawnych na wózkach.

odpowiedz
Pab(L)o - 07.09.2020 / 20:09, *.t-mobile.pl

Troszke wstyd że przy tych cenach 6500 karnetów sprzedano.... Kompletnie nie rozumiem ludzi czemu nie kupują abonamentu.....

odpowiedz
tommy - 07.09.2020 / 20:40, *.toneticgroup.pl

@Pab(L)o: ja rozumiem. Przy takiej grze, to chyba lepiej z dzieciakami zostac

odpowiedz
Korek - 07.09.2020 / 21:35, *.chello.pl

@Pab(L)o: wyciągnęli wnioski z dotychczasowych poczynań drużyny i klubu. Nikt nie lubi być robiony w przysłowiową trąbę, tak bezczelnie, na żywca!
Poniał niedowiarek?

odpowiedz
Michał Rafał - 07.09.2020 / 21:48, *.chello.pl

@Pab(L)o: no tak jakby jest epidemia???

odpowiedz
Paranoja - 08.09.2020 / 10:08, *.play-internet.pl

@Michał Rafał : no właśnie, tak jakby... a jeśli już coś to jest wprowadzony stan pandemi nie epidemii. Dziwne że ludzie jeszcze w bunkrach nie siedzą skoro się boją, ale w sklepach, komunikacji to jeden przy drugim i wtedy nie przeszkadza obecna sytuacja, to jest taka komedia z tym że tylko Bareja mógłby na to wpaść. Generalnie każda wymówka jest dobra.

odpowiedz
t - 08.09.2020 / 19:29, *.tpnet.pl

@Pab(L)o:
A Ty kupiłeś czy tylko komentujesz?!

odpowiedz
Juri - 07.09.2020 / 14:46, *.centertel.pl

Kupisz na miejsce pierwsze a dadzą Ci ostatnie.
Regulaminem się wypną i z duchem sportu

odpowiedz
Miernotić - 07.09.2020 / 14:40, *.master.pl

Spektakl : Dziady

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.09.2020 / 16:28, *.vectranet.pl

@Miernotić: areczku miernoto kibel o ciebie pyta...

odpowiedz
P - 07.09.2020 / 14:36, *.chello.pl

Tabletki na ból głowy gratis?

odpowiedz
maniek78 - 07.09.2020 / 14:11, *.centertel.pl

Ten obrazek stadionu z kolorami sektorów chyba nieaktualny.

odpowiedz
Bln - 08.09.2020 / 10:10, *.play-internet.pl

@maniek78: no właśnie najbardziej aktualny, w tym sezonie była kolejna zmiana.

odpowiedz
Powinny być - 07.09.2020 / 13:38, *.t-mobile.pl

Za 1 zł ,za taki poziom normalnie się Nie płaci ,

odpowiedz
Ginpasterz - 07.09.2020 / 12:57, *.plus.pl

Ta opcja z pierwszeństwem zakupu biletu na LE to niezły żart.

odpowiedz