Bartosz Slisz tuż przed wybiciem piłki z linii bramkowej - fot. Woytek / Legionisci.com

Slisz: Mamy materiał do analizy i poprawy

Woytek

- Ważne zwycięstwo i ważne trzy punkty. Po dwóch ostatnich porażkach bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie i nam się to udało, choć nie w takim stylu jakiego byśmy sobie życzyli. Pierwsza połowa była dobra i pod pełną kontrolą, a na drugą wyszliśmy mniej skoncentrowani czy zabrakło sił i wyglądała zdecydowanie gorzej. Nie stwarzaliśmy sobie sytuacji, więc na pewno mamy materiał do analizy i poprawy - powiedział po meczu Bartosz Slisz.

- Większa liczba zmian nie przeszkadza. Myślę, że działa to na naszą korzyść bo więcej świeżej krwi wchoidzi na boisko i koledzy mogą pomóc - dodał piłkarz Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Pio - 12.09.2020 / 21:48, *.chello.pl

ale dopiero co analizowaliście i wyciagaliscie wnioski po jadze i omonii , przerwaa na kadrę byla a teraz gracie znow totalny piach i zamierzacie znow analizować?

odpowiedz
Mila - 12.09.2020 / 22:51, *.t-mobile.pl

@Pio: dokładnie za co oni hajs biorą

odpowiedz
Wsciek(L) y - 12.09.2020 / 18:26, *.mm.pl

Macie trenera do wymiany a nie materiał do poprawy

odpowiedz
wert - 13.09.2020 / 16:33, *.centertel.pl

@Wsciek(L) y:
Daj spokój z tym trenerem. W tamtym roku graliśmy wreszcie fajną piłkę. Po raz pierwszy chyba od lat 90-tych tamtego wieku wygraliśmy Mistrzostwo Polski na luzie na 2 kolejki przed końcem. Pierwsza połowa w piątek też była bardzo fajna. Znaczy umie. Niech to wreszcie ustabilizują i będzie dobrze. Kibice zawsze śmieją się z tych zmian trenerów co chwila, ale niech no tylko przegra 2 mecze już eksperci nic tylko by zmieniali trenera. Przy okazji, każdy kto zna się choć trochę na piłce wie że z Jagą byliśmy lepsi, ale mamy zbyt mało skutecznych, bramkostrzelnych graczy na takie mecze. Z Omonią źle że Lewczuk już nie po raz pierwszy dał się tak wykartkować i przegraliśmy. To była drużyna którą powinnismy przejść ale przypomnę że mistrz 14 ligi w Europe pokonał mistrza 32 ligi w Europie. Obciach byłby chyba dla Cypryjczyków gdybyśmy to my wygrali. W tych rankingach nie ma cudów są realne punkty za wygrane i zremisowana mecze plus awanse w długim okresie 5 lat. Tak pozycja polskiej i cypryjskiej ligi to nie jest więc jakiś przypadek.

odpowiedz
Wiem co mówię - 12.09.2020 / 17:49, *.chello.pl

Przynajmniej ma odwagę coś powiedzieć

odpowiedz
Sss - 12.09.2020 / 15:32, *.chello.pl

Za dużo tego materiału....

odpowiedz
jarekk - 12.09.2020 / 11:33, *.metrointernet.pl

Czytam to jak brednie. Po pierwsze stara śpiewka - będziemy poprawiać. A kiedy wreszcie będzie materiał do pochwalenia się? Po drugie jak mogło zabraknąć sił czy koncentracji/ Bo tego nie wie na pewno. A co robi cały sztab szkoleniowców że sił zabrakło? No i wygrali trochę na farcie bo Wisła miała okazje do strzelenia bramki. Nie o takie wygrane kibicom chodzi.

odpowiedz
Wrath - 12.09.2020 / 13:18, *.chello.pl

@jarekk: na brak koncentracji usprawiedliwienia nie ma.
Ale brak sił? To nie jest jakaś wielka zagadka. Wszystko zależy od tego jak mocno była przykręcona śruba podczas przygotowań oraz przerwy reprezentacyjnej. W zeszłym roku Bortnik przykręcił solidnie czego widac były efekty na początku sezonu (wszystko za wolno) ale też i w dalszej części sezonu gdy byliśmy niesamowicie wybiegani. Więc spokojnie. Zawsze tak samo zaczynamy chociaż w sumie patrząc na ostatnie sezony to po 3 kolejkach dawno już nie mieliśmy aż 6 pkt.

odpowiedz
Rytm - 12.09.2020 / 11:30, *.centertel.pl

Ciągle tylko słychać, że jest materiał do analizy i poprawy. Była przerwa, a jest gorzej niż było.
To chore.
Vuko i Mioduski won.

odpowiedz
Ja - 12.09.2020 / 13:50, *.ziggo.nl

@Rytm: Jesteś idiotą :)

odpowiedz
Rytm - 12.09.2020 / 15:30, *.centertel.pl

@Ja:
A ty kibicem polonii:)

odpowiedz
Robert - 12.09.2020 / 22:41, *.inetia.pl

@Rytm: Jeśli piszesz Mioduski won, to znaczy że masz kasę na zakup klubu , czy tak sobie piszesz - jak przeciętny idiota? Co do stylu gry to osobna historia.

odpowiedz
Rytm - 13.09.2020 / 06:34, *.centertel.pl

@Robert: Mioduski won jako prezes. On nie nadaje się na to stanowisko.
Wiele jego pomysłów i ruchów to amatorka.
A od idiotów to sobie wyzywajcie siebie lub znajomych.
A nawet jak ktoś uważa, że Mioduski powinien odejść w ogóle, to ma do tego prawo i nie znaczy, że jest idiotą.
Za rządów Miodka kompromitacja goni kompromitację, a długi rosną. Wybawiciel od siedmiu boleści.
Teraz akcja z Antolicem i jego kontraktem. Amatorszczyzna.

odpowiedz
eLo - 13.09.2020 / 10:33, *.play-internet.pl

@Rytm: dziewczyny bez kłótni proszę

odpowiedz
Kuba - 12.09.2020 / 11:15, *.t-mobile.pl

Linia obrony nie istnieje, w drugiej połowie cała drużyna Legii w swoim polu karnym, "obrona Częstochowy" i to z osłabioną ekipą z Płocka.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.