Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za piątkowy mecz z Płocku otrzymał Tomas Pekhart. Występ Czecha oceniliście na 4,0 w skali 1-6. Minimalnie niższą notę uzyskał Bartosz Slisz - 3,9. Najniższa nota trafiła do Waleriana Gwilii - 2,5.



W sumie oceniało 719 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,1.

Pekhart 4,0
Slisz 3,9
Mladenović 3,7
Luquinhas 3,7
Boruc 3,4
Jędrzejczyk 3,2
Remy 3,2
Andre Martins 3,1
Kante 2,8
Stolarski 2,8
Rafael Lopes 2,8
Kapustka 2,7
Karbownik 2,7
Rosołek 2,7
Gwilia 2,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Opoor - 15.09.2020 / 23:25, *.vectranet.pl

Valeriane 2.5 hehe hehe

odpowiedz
Hugon - 14.09.2020 / 22:08, *.vectranet.pl

Za co ten gruby samozwańczy {legenda}tak wysoko,aha za to że stoi jak kołek w bramce kopie na aferę ,nie wychodzi do dośrodkowań.Vuko będziesz płakał przez tego grajka.To jest grajek na LE. WSTYD.

odpowiedz
AAA - 14.09.2020 / 18:41, *.plus.pl

Do Adson:grał bardzo dobrze w zeszłym sezonie prawda.
Uważasz że zmiana pozycji tak na niego podziałała że brakuje mu ambicji i zaangażowania?
Nie sądzisz że sodówka?

odpowiedz
bronek49 - 14.09.2020 / 17:09, *.chello.pl

nie wiem czemu Boruc dostał 3,4 przecież popełnił kardynalny błąd co naprawił Ślisz wybijając piłkie z lini bramkowej zresztą uważam że Boruc to żadne wzmocnienie

odpowiedz
AAA - 14.09.2020 / 17:09, *.17.206

No Karbo lepszy od Gwilii ale sukces.
Odejdz albo zacznij grać a nie gwiazdorzyć.

odpowiedz
Kibolek - 14.09.2020 / 16:44, *.telefonica.de

Gwillia nawet do LEGII 2 się nie nadaje sabotażysta

odpowiedz
Felek - 14.09.2020 / 12:49, *.netfala.pl

Gdzie ten Valencia jest pytam się? Przeszedł już testy czy coś oblał?

odpowiedz
Kibic L z Łodzi - 14.09.2020 / 12:36, *.plus.pl

TRENER DO ZMIANY

odpowiedz
Hiszpan - 14.09.2020 / 11:51, *.play-internet.pl

Karbo coś się popsuł.

odpowiedz
Pantera - 14.09.2020 / 11:51, *.ostnet.pl

Legia w trzech meczach strzeliła 4 bramki (4 bramki zdobył Pekhart) słabo to wygląda


odpowiedz
Cyniek - 14.09.2020 / 11:40, *.play-internet.pl

Mnie osobiście zawodzi Boruc znów by puścił bramkę podobna jak z Rakowem co by obciążało jego konto

odpowiedz
Tomas - 14.09.2020 / 11:06, *.chello.pl

Wszyscy pompują z Pekharta ale swoje gościu robi ????????‍♀️

odpowiedz