Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za piątkowy mecz z Płocku otrzymał Tomas Pekhart. Występ Czecha oceniliście na 4,0 w skali 1-6. Minimalnie niższą notę uzyskał Bartosz Slisz - 3,9. Najniższa nota trafiła do Waleriana Gwilii - 2,5.

W sumie oceniało 719 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,1.

Pekhart 4,0
Slisz 3,9
Mladenović 3,7
Luquinhas 3,7
Boruc 3,4
Jędrzejczyk 3,2
Remy 3,2
Andre Martins 3,1
Kante 2,8
Stolarski 2,8
Rafael Lopes 2,8
Kapustka 2,7
Karbownik 2,7
Rosołek 2,7
Gwilia 2,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Opoor - 15.09.2020 / 23:25, *.vectranet.pl

Valeriane 2.5 hehe hehe

odpowiedz
Hugon - 14.09.2020 / 22:08, *.vectranet.pl

Za co ten gruby samozwańczy {legenda}tak wysoko,aha za to że stoi jak kołek w bramce kopie na aferę ,nie wychodzi do dośrodkowań.Vuko będziesz płakał przez tego grajka.To jest grajek na LE. WSTYD.

odpowiedz
AAA - 14.09.2020 / 18:41, *.plus.pl

Do Adson:grał bardzo dobrze w zeszłym sezonie prawda.
Uważasz że zmiana pozycji tak na niego podziałała że brakuje mu ambicji i zaangażowania?
Nie sądzisz że sodówka?

odpowiedz
bronek49 - 14.09.2020 / 17:09, *.chello.pl

nie wiem czemu Boruc dostał 3,4 przecież popełnił kardynalny błąd co naprawił Ślisz wybijając piłkie z lini bramkowej zresztą uważam że Boruc to żadne wzmocnienie

odpowiedz
singspiel - 14.09.2020 / 20:34, *.centertel.pl

@bronek49: raczej błąd stoperów, którzy gdzieś zaginęli

odpowiedz
Opoor - 15.09.2020 / 23:23, *.vectranet.pl

@bronek49: proponuję nauczyć się nazwisk zawodników bo ktoś taki jak Ślisz u nas nie gra

odpowiedz
AAA - 14.09.2020 / 17:09, *.17.206

No Karbo lepszy od Gwilii ale sukces.
Odejdz albo zacznij grać a nie gwiazdorzyć.

odpowiedz
Adson 78 - 14.09.2020 / 17:14, *.plus.pl

@AAA: gościu Karbownik grał w zeszłym sezonie bardzo dobrze bo grał na lewej obronie a teraz gra na prawej , ogarnij się i pomyśl , tak samo by grał inny piłkarz na nie swojej pozycji !!!

odpowiedz
Kibolek - 14.09.2020 / 16:44, *.telefonica.de

Gwillia nawet do LEGII 2 się nie nadaje sabotażysta

odpowiedz
Felek - 14.09.2020 / 12:49, *.netfala.pl

Gdzie ten Valencia jest pytam się? Przeszedł już testy czy coś oblał?

odpowiedz
Pantera - 14.09.2020 / 14:54, *.ostnet.pl

@Felek: pewnie oblał testy termometrem ????

odpowiedz
Autor - 14.09.2020 / 15:05, *.master.pl

@Felek: ma problem z drugą zwrotką " nie poddawaj się "

odpowiedz
Kibic L z Łodzi - 14.09.2020 / 12:36, *.plus.pl

TRENER DO ZMIANY

odpowiedz
Hiszpan - 14.09.2020 / 11:51, *.play-internet.pl

Karbo coś się popsuł.

odpowiedz
Wolfik - 14.09.2020 / 12:06, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Karbo jest już myślami na południu Europy.

odpowiedz
Pantera - 14.09.2020 / 11:51, *.ostnet.pl

Legia w trzech meczach strzeliła 4 bramki (4 bramki zdobył Pekhart) słabo to wygląda


odpowiedz
Cyniek - 14.09.2020 / 11:40, *.play-internet.pl

Mnie osobiście zawodzi Boruc znów by puścił bramkę podobna jak z Rakowem co by obciążało jego konto

odpowiedz
Darek - 14.09.2020 / 11:51, *.t-ipconnect.de

@Cyniek: Zgadzam się z Tobą.Slisz uratował mu dupe.Kolejny raz spóźniony z interwencją.
Też liczyłem na wiecej z jego strony.Na razie zawodzi.

odpowiedz
Maciej - 14.09.2020 / 12:54, *.net.pl

@Darek : Też, tak mi się wydaje. Na razie miał jeden świetny mecz z Omonią, w którym to przypominał dawnego Króla Artura. Z drugiej strony nie zawalił jeszcze żadnej bramki. Niemniej widać, po ruchach, że to już nie ten sam bramkarz. Ale czasu się nie cofnie :) Niech będzie przykładem dla młodego Miszty. A marketingowo świetny transfer. I chyba o to chodziło tak naprawdę...

odpowiedz
paroova - 14.09.2020 / 13:44, *.chello.pl

@Cyniek: Jak Boruc w miarę upływu sezonu będzie prezentował taką dyspozycję to może nie skończyć go jako pierwszy bramkarz Legii. Poza meczem z Omonią jak wspomniał Maciej jest mocno przeciętnie. Słabo wychodzą mu wyjścia do dośrodkowań i górnych piłek, jego wznowienia nogami są kiepskie. Wydaje się bardzo wolny w bramce, jak już pójdzie na ziemię to zanim zbierze się z niej to musi upłynąć sporo czasu, to już nie ta zwinność i sprawność co kiedyś. Nadal ma dobry refleks którym potrafi się wykazać w takich instynktowych sytuacjach jak z Omonią czy Linfield, ale w tego typu interwencjach zawsze był świetny i to mu jeszcze w jakimś stopniu zostało z przeszłości. Transfer na pewno świetny od strony marketingowej. Mam nadzieje, że w miarę treningów i ogrania będzie się poprawiał, ale jeśli nie zdoła, to wartość sportowa jego transferu nie będzie duża bo szczerze mówiąc, Cierzniak na tę chwilę nie byłby od niego bramkarzem gorszym a na pewno tańszym w utrzymaniu.

odpowiedz
Maciej - 14.09.2020 / 14:59, *.net.pl

@paroova: Ależ to było jasne, że Boruc wciągać ligi nie będzie bo co jak co ale zwłaszcza w Legii bramkarzy mieliśmy nieprzeciętnych no poza Anto-coś tam :D. Zabieg był czysto marketingowy i szkoleniowy dla młodszych. Pytanie jak długo magia Króla Artura będzie przyciągać fanów na trybuny. Czy będzie dalej takim Simonem Ammannem, którego mimo formy chcielibyśmy dalej oglądać na skoczni, czy raczej Janne Ahonenem, który z czasem gasł i rozdrabniał obraz swoich dokonań.

odpowiedz
Tomas - 14.09.2020 / 11:06, *.chello.pl

Wszyscy pompują z Pekharta ale swoje gościu robi ????????‍♀️

odpowiedz
paroova - 14.09.2020 / 13:36, *.chello.pl

@Tomas: Robi swoje czyli całkowicie uzależnia drużynę od gry pod niego. Zamiast próbować jakoś rozgrywać te akcje środkiem, trochę bardziej kombinacyjnie, próbując jakichś niekonwencjonalnych i nieoczywistych dla rywali rozwiązań, każda nasza akcja wędruje do boku z którego następuje dośrodkowanie na jego głowę. Nie ma w tym nic dziwnego, że strzelił wszystkie gole dla Legii w tym sezonie ligowym jak inni piłkarze prawie nie próbują robić niczego poza szukaniem wrzutek na jego głowę. 9 na 10 prób akcji ofensywnych kończy się dośrodkowaniem. Jak będziemy grać tak dalej to Pekhart będzie robił swoje i strzelał gole ale na naszą grę nie da się patrzeć i nie zrobimy żadnego postępu. Czasem będziemy wygrywać a czasem przegrywać, ale nie zawsze trafi się nam tak pokraczny rywal jak Wisła Płock, która zmarnowała swoje doskonałe sytuacje.

odpowiedz
oLaf - 14.09.2020 / 14:34, *.vectranet.pl

@paroova: najlepszy opis gry Legii, niestety. Nie da się tego oglądać - jak Pekhart trafi dobrze głową to super a jak ma gorszy dzień - lub nie ma 5-ciu wrzutek na łowę - to przegrywamy mecz w el. czegośtam...

odpowiedz
Single malt - 14.09.2020 / 15:41, *.wawtel.pl

@paroova: Masz rację,tyle,że przy jego warunkach fizycznych i średniej technice facet nic więcej nie jest w stanie dać.Lepszy już nie będzie.Ale tę bramkę to strzelił z dość trudnej pozycji.To mu trzeba oddać.

odpowiedz