REKLAMA

Nabór do grup początkujących

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja kick-boxingu Legii Warszawa prowadzi nabór do grup początkujących. Treningi pod okiem doświadczonego trenera, Przemka Ziemnickiego odbywają się przy Wiktorskiej 99 na Mokotowie (w LO im. J. Kochanowskiego). Grafik zajęć znaleźć można tutaj. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. "Nie zastanawiaj się dłużej, spakuj torbę i przyjdź na pierwszy, próbny trening. Zapraszamy wszystkich: dzieci, nastolatków, dorosłych w każdym wieku; dziewczyny, chłopaków, kobiety i mężczyzn. Odkryj swoją wojowniczą naturę" - zachęca do udziału w zajęciach prowadzący treningi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.