Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Lopesa w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu z Wisłą Płock w barwach Legii Warszawa zadebiutował Rafael Lopes. Portugalczyk wszedł na boisko w 83. minucie i zmienił Bartosza Kapustkę.

W trakcie tych kilku minut 6 razy był przy piłce, przegrał jeden pojedynek powietrzny, dwa razy stracił piłkę i raz odzyskał.

W ubiegłym sezonie Rafael Lopes występował w Cracovii, zagrał 35 ligowych spotkań, w których zdobył 11 bramek. 29-latek trafił do Legii za ok. 100 tys. euro, ponieważ tyle wynosiła jego klauzula odstępnego, którą aktywowali mistrzowie Polski po sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
warszawiak1234 - 14.09.2020 / 12:42, *.chello.pl

W ostatnim dziesięcioleciu mieliśmy tylko paru grajków klasy europejskiej: Cabral (króciutko), Ljuboja i Vadis............reszta w większym lub mniejszym stopniu była tylko dobrymi piłkarzami. Co do Lopeza to wiemy, że potrafi grać. Pytanie zasadnicze tylko co wybierze? Ulicę Mazowiecką czy Łazienkowską?!

odpowiedz
Seba - 12.09.2020 / 20:46, *.play-internet.pl

Takie zapytanie mam Alan A. Znany aktor pokazuje się w koszulce z L na piersi ?? To skąd on jest z konwiktorskiej czy Łazienkowskiej ??

odpowiedz
Zborek - 12.09.2020 / 21:45, *.chello.pl

@Seba: znany ? Rozumiem ze ironia, chyba ze znany z bęcek jakie obskoczył na jakiejś bananowej domowej imprezie.

odpowiedz
wszystkoniewiedzący - 12.09.2020 / 19:42, *.244.171

Trochę cena zawyżona za tego biszkopta o jakieś 85 000€.
Po tych wszystkich gwiazdach ligi!!!!!! nasuwa się wniosek że zdecydowana większość chce przyjść do Legii ale jednocześnie jest to dla nich sufit bo zamiast jeszcze mocniej trenować to mają wyje...ne

odpowiedz
Michal - 12.09.2020 / 21:18, *.240.30

@wszystkoniewiedzący: dokladnie tak jest

odpowiedz
bezprzykladny - 12.09.2020 / 14:56, *.wanadoo.fr

tak patrze na was, nic sie nie zmienia od 20 lat...

odpowiedz
Wolfik - 12.09.2020 / 12:17, *.play-internet.pl

Cóż.... zapłacono za zawodnika cenę adekwatną do jego umiejętności. Parę razy celnie poda, więcej razy piłkę straci a od święta może nawet coś tam strzeli. Potem wyjedzie i nikt go pamiętał nie będzie.

odpowiedz