REKLAMA

PEŻ: Legia zakończyła sezon na 8. miejscu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Żeglarska Legia zakończyła dwudniowe wyścigi 4. rundy Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej w Świnoujściu na miejscu ósmym i również na miejscu ósmym zakończyła sezon 2020. To wynik na pewno poniżej przedsezonowych oczekiwań - liczono, że legioniści powalczą o medal mistrzostw Polski. Te z kolei wywalczyli Yacht Klub Polski Gdynia (złoto), Yacht Club Gdańsk (srebro) i Giżycka Grupa Regatowa (brąz).
W Świnoujściu, nasza załoga kończyła kolejne wyścigi na miejscach: 3, 4, 3, 6, 4, 5, 3, 3, 2, 3, 5, 5.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski 2020:
1. Yacht Klub Polski Gdynia
2. Yacht Club Gdańsk
3. Giżycka Grupa Regatowa
4. KS Iskra
5. Sztorm Grupa
6. Pogoń Yacht Racing
7. Olsztyński Klub Żeglarski
8. Legia Warszawa
--
9. UKS Albatros Wolin
10. 77 racing
11. Yacht Club Sopot
12. Podlaski Żeglarski Klub Sportowy Dżygit


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Żegluga Legii - 14.09.2020 / 00:22, *.amazonaws.com

Nad wisłá!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.