Maciej Rosołek i Jose Kante - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zdjęcia i video

Ruszyły przygotowania do meczu z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poniedziałkowy trening legioniści rozpoczęli o godzinie 11. Pierwsze pół godziny odbyło się w siłowni, następnie grupa przemieściła się na boisko, gdzie ćwiczyła przez 80 minut. Całe zajęcia normalnie ćwiczył Mateusz Wieteska, z kolei Paweł Wszołek nie brał udziału tylko w ostatniej fazie zajęć, więc jest coraz bliżej powrotu.

Fotoreportaż z treningu - 41 zdjęć Woytka

Nadal z zespołem nie trenuje Josip Juranović. W poniedziałek zabrakło także Artura Boruca, Artura Jędrzejczyka, Luquinhasa, Kacpra Kostorza i Inakiego Astiza. Ten ostatni wczoraj zagrał 90 minut w meczu z Błonianką Błonie.

W zajęciach nie uczestniczył jeszcze Joel Valencia, klub czeka na ostatnie dokumenty z Anglii by móc potwierdzić jego wypożyczenie.



fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Po krótkiej rozgrzewce biegowej zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy, które do końca rywalizowały ze sobą. Najpierw długo prowadzona była gra na utrzymanie z liczeniem podań. Zespół, który na małej przestrzeni wymienił co najmniej 10 piłek otrzymywał punkt. Drugą rywalizacją była gra na dwie bramki ustawione tyłem do siebie. Bramkarze (Wojciech Muzyk i Radosław Cierzniak) uwijali się jak w ukropie, ale często musieli wyjmować piłkę z siatki. Ostatecznie w obu grach minimalnie zwyciężali "Zieloni", a za karę "Szarzy" wykonywali serię pompek.

"Zieloni": Cholewiak, Remy, Kapustka, Rafael Lopes, Karbownik, Kante, Antolić, Slisz, Luis Rocha
"Szarzy": Andre Martins, Lewczuk, Wieteska, Gwilia, Rosołek, Hołownia, Pekhart, Mladenović, Stolarski
Wszołek (wolny elektron)

W sobotę, 19 września o godzinie 20:00 Legia podejmie przy Łazienkowskiej 3 lidera tabeli z Zabrza. Zapraszamy na mecz!

Fotoreportaż z treningu - 41 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Tager11 - 15.09.2020 / 21:56, *.plus.pl

Chciałbym zobaczyć ,chociaż jeden trening strzelecki, na żadnym zdjęciu od kilku miesięcy nie widać. Rezultat w meczu z Wisłą Płock od 38 minuty żadnego strzału na bramkę TRAGEDIA. Czym zajmuje się trener Saganowski ?

odpowiedz
lubelak - 15.09.2020 / 14:08, *.nette.pl

No i po jakiego oni w ogóle trenują. Z trenigiem czy bez efekt ten sam. Teraz będą się popisywać i biegać między tyczkami czy podskakiwać a później wyjdą na mecz i bedą męczyć bułe i katować nas oglądaniem braku swojego zaangażowania i umiejętności a po wygranym fartownie meczu stara śpiewka że muszą wyciągnąć wnioski i że jeszcze się nie zgrali albo (w drugiej połowie sezonu) już są zmeczeni sezonem. Za taką kase co dostają to jak mawia klasyk to oni na każdym treningu i meczu powinni zapier*** na wysokości lamperii a nie uśmieszki pod nosem i gwiazdorski lans.
Tylko Stasiek Czenczesow może jeszcze coś z tego zrobić jak ich wszystkich weźmie za twarz i wyśle polować na białe niedzwiedzie.

odpowiedz
kkk - 15.09.2020 / 13:56, *.vectranet.pl

A gdzie ćwiczenie "długiej do Pekharda",przecież na tym polega cała genialna strategia i taktyka naszego "trenera",w ogóle powinni tylko to trenować,po co tracić czas na rzeczy których i tak nie używają w meczu jak kiwki,strzały itp A jakby tak doszli do perfekcji "długiej do Pekharta" i każda taka długa kończyłaby się golem to dopiero byśmy wszystkich jechali po 10-0 :)

odpowiedz
Władeczek - 15.09.2020 / 13:37, *.netfala.pl

Gdzie ta Valencia się podziała faken?

odpowiedz
Robert - 15.09.2020 / 11:45, *.inetia.pl

Bez paniki, dużo wpisów słoi i pyr widzę na portalu.
Jak nie wygrana , to w najgorszym razie remis z kurnikiem, a w PE w 3 rundzie jeszcze damy radę. Najbliższe 1,5 - 2 tygodnie pokaże czy Vuko jakoś wszystko i siebie ogarnie , czy czas na zmianę. Ciężko powiedzieć czy byłaby korzystna zmiana trenera przed 4 rundą PE, czasami to wychodzi , ale nie wiemy dokładnie co tam się dzieje...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 15.09.2020 / 09:35, *.orange.pl

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z Juranoviciem ?
Facet nie dość że nie gra, to nie ma go praktycznie na żadnym treningu.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 15.09.2020 / 07:50, *.centertel.pl

Do Hiszpanii niech jadą się przygotowywać

odpowiedz
Hiszpan - 15.09.2020 / 06:22, *.telnaptelecom.pl

Z Górnikiem gładkie 2:0. Mimo braku trenera w takim meczu się zepną. Gorzej będzie tydzień później.

odpowiedz
Mirek - 15.09.2020 / 01:15, *.master.pl

O, jak u mnie na WF-ie :)

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.09.2020 / 20:47, *.vectranet.pl

W sobotę ostatni mecz Pana trenera Vuko w Legii ufff.........

odpowiedz
Vuko dobry chłopaczyna pokochał Warszawe - 15.09.2020 / 00:14, *.amazonaws.com

@Trener Bramkarzy: Ale,niech Super pomocnikiem zostanie!dajta!mu tá samá kase ale na litość boská nie Szef sztabu I Ojciec piłkarzy,niepotrafi trudno nic na siłe Vuko jeśli pokochałeś Warszawe nie bâdź mièkki dla sztabu I twoich piłkarzy.........

odpowiedz
? - 15.09.2020 / 01:06, *.t-mobile.pl

@Vuko dobry chłopaczyna pokochał Warszawe: był asystentem kilku trenerów, których razem z szatnią zwolnił.. czy asystent ma prawo wypowiadać się negatywnie o trenerze?

odpowiedz
No tak - 15.09.2020 / 02:41, *.amazonaws.com

@?: To zwalniaj swoich nauczycieli żeby wejść no W Legie,a teraz sie wszyscy bojà bo Vuko ma plecy?na jak długo ?a teraz te jego szoł w szatni to jedyne co potrafi ... no tak!

odpowiedz
Juri - 14.09.2020 / 19:37, *.inetia.pl

Tyle czasu to się dobrze przygotują.

odpowiedz
Haaaaaaa - 14.09.2020 / 20:24, *.vectranet.pl

@Juri : haaaaa ,wierzymy

odpowiedz
Super⚽️Coach - 14.09.2020 / 19:10, *.amazonaws.com

Te treningii to poziom 3ligi,wstyd zero techniki,kondycji,walki,sztab szkoleniowy I stado pomocnikòw Out! Gdzie jest?! Mioduski?! Chyba zapadł sie pod ziemie,z Górnikiem lanie dostaná za całokształt a Żyleta powinna papa zrobić Vukowiczom ....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.09.2020 / 19:26, *.247.168

@Super⚽️Coach: w porównaniu z ostatnim meczem trening IMO wygląda imponująco ;-)

odpowiedz
leon - 14.09.2020 / 18:55, *.tpnet.pl

Juranowić= Obradowić piłkarz słup do ksowania duzej wyplaty.

odpowiedz
ben - 14.09.2020 / 18:24, *.inetia.pl

Borubar z Jędzą opijali sukces z Płockiem dlatego nie dotarli na trening ?

odpowiedz
Quick - 14.09.2020 / 18:02, *.tpnet.pl

Może pan trenejro coś więcej by powiedział o Juranovici,czemu jeszcze normalnie nie trenuje

odpowiedz
Quick - 14.09.2020 / 18:00, *.tpnet.pl

Ta treningu w tej gierce to jeden wielki chaos,jak w ostatnich meczach

odpowiedz
Jano - 14.09.2020 / 17:16, *.orange.pl

Oj z Górnikiem w tej formie jakiej jest truuudno będzie z naszą grą!

odpowiedz
bronek49 - 14.09.2020 / 17:03, *.chello.pl

i to jest właśnie gra Legii mase podań które nic nie wnoszą do gry a spowalniają ta gre a pózniej Vukowic cieszy się ze procentowo byli dłużej przy piłce a co do meczu z Gornikiem to pewna porażka po beznadziejnym meczu Legii

odpowiedz
Gizior - 14.09.2020 / 17:03, *.alfa-system.net

Co z josipem? Był znikł był znikl...

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 15.09.2020 / 08:09, *.centertel.pl

@Gizior: nie żyje

odpowiedz
(L)eon - 14.09.2020 / 16:48, *.plus.pl

Wpier..ol murowany

odpowiedz
Tagi - 14.09.2020 / 16:31, *.vectranet.pl

Gdzie jest Juranović ?
Ostatnio w Legii same tajemnice i ściemnianie pana Vuko.
Dziwnie kiepski klimat się tworzy na Ł3 ostatnimi czasy :(

odpowiedz
Autor - 14.09.2020 / 16:24, *.master.pl

No to niezły trening... hahahahaha

odpowiedz
Heniek - 14.09.2020 / 15:48, *.chello.pl

Zastanawiam się czy nie lepiej oddac walkowera...

odpowiedz
PLBBOY - 14.09.2020 / 15:39, *.play-internet.pl

Górnik w takiej formie ich i naszej, rozjeździe nas jak walec.

odpowiedz
sedm - 14.09.2020 / 15:17, *.tpnet.pl

Co się dzieje z Josipem Juranovićem?????

odpowiedz
Tadek - 14.09.2020 / 15:15, *.netfala.pl

Jeśli nie wygrają z hanysami to Vuko wont i to już!!!

odpowiedz