fot. Michał Wyszyński / SKLW
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem

Redakcja

Coraz mniej biletów pozostało na mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 września o godzinie 20:00. Na Żyletę zostało już niewiele wejściówek, a spotkanie z liderem Ekstraklasy zapowiada się bardzo interesująco.

KUP BILET NA MECZ Z GÓRNIKIEM




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Węgiet - 16.09.2020 / 23:58, *.e-plan.pl

Ci co jadą po Górniku. Ogarnijcie się dzieciaki!
Obecność kibiców gości, to podstawa dobrego widowiska :)

odpowiedz
kibic Górnika - 16.09.2020 / 21:01, *.master.pl

bez spiny ale to nie Górnik musi wygrac lecz wasza Legia , wasi piłkarze maja wieksza pensje , wiecej sie od nich wymaga , my przyjezdzamy do was z chęcia zwyciestwa po bardzo długich latach bo wiadomo w Warszawie dlugo nie wygralismy . mam nadzieje ze bedziemy kontynuowac serie zwyciestw . i tez wykorzystamy słabą wasza forme . pozdro dla normalnych .

odpowiedz
Ziomek na wygnaniu - 16.09.2020 / 10:42, *.telefonica.de

W drugiej Bundeslidze goście do Bielefeldu przyjeżdzają i siedzą między miejscowymi i nikt problemu nie robi w Polsce nie do za akceptowania

odpowiedz
Sen o - 15.09.2020 / 19:23, *.play-internet.pl

Wygramy bo my się na lidera sprężamy i zagramy jak z nut. Oby zespół był wespół. Oczekuję zwycięstwa



odpowiedz
KSGliwice - 15.09.2020 / 19:21, *.eimperium.pl

1994r PAMIETAMY

odpowiedz
dino - 16.09.2020 / 06:43, *.vtelecom.pl

@KSGliwice:
My też pamiętamy jak sędzia Redzinski uznal gola Szemonskiego po tym jak piłka wyszła całym obwodem na aut

odpowiedz
Tomek - 16.09.2020 / 14:29, *.otenet.gr

Do kibiców gornika pamitasz chamie kopałeś metro w Warszawie

odpowiedz
Górnik Zabrze - 15.09.2020 / 17:36, *.centertel.pl

Niestety na meczu Legia - Górnik zabraknie kibiców gości. Z waszego klubu przysłali wiadomość, że nie są w stanie wpuścić kibiców Górnika. Powodem są formalności... Ostatnio kibice Legii wywiesili wymowny transparent "piłka nożna dla kibiców gości". Szkoda,że te słowa nijak mają się do rzeczywistości.

odpowiedz
Sss - 15.09.2020 / 18:32, *.chello.pl

@Górnik Zabrze : ochłoń... Czy to kibice wpuszczają kibiców innych klubów?

odpowiedz
Kibic L - 15.09.2020 / 19:31, *.centertel.pl

@Górnik Zabrze : dzięki za informacje. Piłka nożna dla kibiców!

odpowiedz
Górnik Zabrze - 15.09.2020 / 21:55, *.centertel.pl

@Sss: kibice gospodarza zawsze mogą zabiegać o to, aby na meczu pojawili się sympatycy drużyny przeciwnej. Dla mnie zawsze liczą się czyny a nie pusto brzmiące słowa.

odpowiedz
Brzostu - 16.09.2020 / 02:05, *.play-internet.pl

@Górnik Zabrze : nic do was nie mam
Remont waszego stadionu to pamiętacie ile nas przyjechało?
Kto jest bez winy niech rzuci kamień
Gks Katowice nad przyjęło A nie musiało kiedy był zakaz wyjazdowy lata 1990-2020 sami zobaczyć przeglądając historię

odpowiedz
Górnik Zabrze - 16.09.2020 / 06:39, *.centertel.pl

@Brzostu: Budowa lub remont stadionu to widoczne powody, przez które może zabraknąć kibiców gości. Niezrozumiała jest dla mnie sytuacja,gdy ktoś poprzez niedopatrzenie wymogów formalnych automatycznie blokuje wejście kibiców gości. Uściślając - ktoś w waszym klubie zgłosił imprezę masową bez udziału sympatyków gości. To różnica.
Pamiętam doskonale jak kibice Legii mieli konflikt z "iti" a poprzez nasze działania mieliście możliwość obejrzenia meczu z wysokości trybun. Górnik dostał wówczas za to nawet karę, gdyż wasze wejście odbyło się bez akredytacji klubu (co było wymagane).

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 16.09.2020 / 15:24, *.amazonaws.com

@Górnik Zabrze : A czemu pèkacie,zapraszamy na wycieczke po Warszawie,I pod stadion podejdzcie,zrobimy Wszystko aby was wpuścić,Piłka nożna dla Kibicòw!

odpowiedz
Górnik Zabrze - 16.09.2020 / 17:36, *.centertel.pl

@Cult⚽️Warsaw: A dasz nam gwarancję, że obejrzymy mecz z wysokości trybun? Bo napisać "piłka nożna dla kibiców " to zbyt mało.

odpowiedz
Węgier - 16.09.2020 / 23:51, *.e-plan.pl

@Górnik Zabrze : Misiu, My naprawdę chcielibyśmy Was widzieć w sektorze gości, uwierz mi na słowo. Zarząd to co innego...
Pozdro dla normalnych.

odpowiedz
Węgier - 16.09.2020 / 23:53, *.e-plan.pl

@Górnik Zabrze : Zabiegaliśmy. Ale ze nie zawsze wszytko przebiega po naszej myśli to zapytaj twoich. Im tez nie zawsze pykło :)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 17.09.2020 / 00:17, *.amazonaws.com

@Górnik Zabrze : To dobry momént aby być normalnym I pokazać władzy że wrogowie potrafiâ być razem w jedności w jednej sprawie Super mecz I Super trybuny I goście!

odpowiedz
Węgier - 17.09.2020 / 00:19, *.e-plan.pl

@Brzostu: Pamiętamy. Ale ta jak napisałem wyżej. Nie zawsze wszystko przebiega po NaSzej myśli. Niestety... Wasz GKS to umówmy się, „ inna bajka” i dobrze i tym wiecie.

odpowiedz
Węgier - 17.09.2020 / 00:31, *.e-plan.pl

@Brzostu: Sorry Brzostu, to miało być do gościa o nicku „Górnik Zabrze” :)

odpowiedz
vcvc - 15.09.2020 / 16:37, *.217.200

Górnik zrobi szybki oklep Legii i wróci do domu. Proste.

odpowiedz
Yeti - 15.09.2020 / 23:09, *.vectranet.pl

@vcvc: Hehe górnik to sobie może oklepac piasta gliwice w hanysowie.

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.09.2020 / 08:11, *.t-mobile.pl

@Yeti: jak Piasta to w Mc Donaldzie ;)

odpowiedz
Władeczek - 15.09.2020 / 12:21, *.netfala.pl

A kogo obchodzą hanysy faken?

odpowiedz
bep - 15.09.2020 / 12:06, *.230.191

Jakby Kudłaty obiecał publicznie, że po tym meczu pożegnamy w końcu nieudacznika, który o ponad roku udaje trenera, to nawet bym sie wybrał...

odpowiedz
Żmija - 15.09.2020 / 16:35, *.vectranet.pl

@bep: No to może lepiej siedź w domu pajacu....

odpowiedz
LewLegia - 15.09.2020 / 17:11, *.net.pl

@Żmija : Oczywiście ,że lepiej siedzieć w domu niż dorabiać pudla, który ma ciebie w dupie i zatrudnia pajaca

odpowiedz
(L) W - 15.09.2020 / 12:02, *.tpnet.pl

Na ten moment zapowiada się na spotkanie bata z gołą D. Pą, i niestety to nie Legia ma być tym batem. No ale nadzieję trzeba mieć

odpowiedz
... - 15.09.2020 / 10:27, *.t-mobile.pl

To będzie widowisko.. dziady

odpowiedz
Kibice L - 15.09.2020 / 09:20, *.centertel.pl

Będą kibice gości?

odpowiedz
Sputnik 44 - 15.09.2020 / 09:38, *.t-mobile.pl

@Kibice L: będą. Na swoim forum mobilizują się nawet żeby ogolić gęby i założyć czyste gacie na wizytę w ukochanej Stolicy!

odpowiedz
Szymon - 15.09.2020 / 10:09, *.t-mobile.pl

@Sputnik 44: a po meczu prosto do kopania II linii metra, bo prezydent dj rura ma opóźnienie

odpowiedz
Alex Bielany - 15.09.2020 / 11:06, *.centertel.pl

@Kibice L: niektorzy nawet spod ziemi wyjda taka u nich mobilizacja

odpowiedz