Paweł Gil, Igor Lewczuk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gil sędzią meczu z Górnikiem

Redakcja, źródło: PZPN

Paweł Gil został wyznaczony do sędziowania meczu 4. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Górnikiem Zabrze. W obecnym sezonie arbiter z Lublina nie prowadził jeszcze meczu stołecznego zespołu. Górnikowi sędziował raz (1-0-0). Na liniach pomagać mu będą Marcin Borkowski i Andrzej Zbytniewski, sędzią technicznym będzie Marcin Szrek, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 4. kolejki Ekstraklasy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Wisła Kraków – Wisła Płock: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Lechia Gdańsk – Stal Mielec: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Legia Warszawa – Górnik Zabrze: Paweł Gil (Lublin)
Zagłębie Lubin – Cracovia: Szymon Marciniak (Płock)
Lech Poznań – Warta Poznań: Piotr Lasyk (Bytom)
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: Paweł Raczkowski (Warszawa)


Tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy 2020/21

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Cat - 18.09.2020 / 08:39, *.centertel.pl

Dzięki Bogu nie będzie Frankowskiego...

odpowiedz
Swider - 18.09.2020 / 07:15, *.chello.pl

Ci co idą na mecz muszą zabrać albo chusteczki albo ziarno.

odpowiedz
Kibolek - 17.09.2020 / 14:57, *.telefonica.de

Panie mioduski kiedy zmiana trenera . Jak już że wszystkiego odpadniemy. Henning Berg swoimi wynikami powinien Pana uświadomić że trener vukovic się nie nadaje na to stanowisko . Koniec sezonu i początek nowego tylko to potwierdzają

odpowiedz
... - 17.09.2020 / 18:33, *.t-mobile.pl

@Kibolek: buco trener na lata !!!

odpowiedz
Władeczek - 17.09.2020 / 12:43, *.netfala.pl

To są chyba jakieś żarty faken jego mać. Gil bankowo będzie gwizdał dla hanysów, a do tego jeszcze Szrek wkroczy do akcji. Faken do tego antylegionista Musiał. O matko!

odpowiedz
Remek - 17.09.2020 / 13:21, *.tpnet.pl

@Władeczek:
9. kolejka: Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze
16. kolejka: Górnik Zabrze 2-2 Wisła Płock
29. kolejka: Piast Gliwice 0-0 Górnik Zabrze
37. kolejka: Górnik Zabrze 0-2 Zagłębie Lubin
do tego z Lublina, faktycznie fan Górnika :) ogarnij się chłopie

odpowiedz
Arek - 17.09.2020 / 13:41, *.master.pl

@Władeczek: wystarczy strzelić 1 bramkę więcej niż rywal aby wygrać.. największym zagrożeniem dla Legii nie są sędziowie a brak sztabu szkoleniowego !!! FAKEN !!!

odpowiedz
Kibolek - 17.09.2020 / 15:00, *.telefonica.de

@Arek: zgadzam się z Tobą jak wielu piętrzących trzeźwo na to . Z takim składem Trener Berg awansował by do ligi mistrzów

odpowiedz
Władeczek - 17.09.2020 / 16:25, *.netfala.pl

@Kibolek: Faken moim skromnym zdaniem z takim trenerem jak Berg zaszlibyśmy do półfinału i grali jak równy z równym z Bayerem.

odpowiedz