REKLAMA

Bilety na mecz z Polskim Cukrem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższą środę koszykarze Legii rozegrają kolejne ligowe spotkanie w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Na mecz z Polskim Cukrem Toruń obowiązują bilety w pierwszej kategorii cenowej i są sprzedawane wyłącznie przez Internet. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zachęcamy do wspierania legionistów, którzy w obecnym sezonie wygrali wszystkie trzy dotychczasowe mecze przed własną publicznością!

Mecz z Polskim Cukrem Toruń należy do I kategorii - ceny biletów są następujące:
Kategoria zielona: B,C,D,F,G,H - ulgowy - 15,00 zł/normalny - 20,00 zł
Kategoria biała: E - ulgowy - 20,00 zł/normalny - 30,00 zł
Kategoria czerwona: E,I - ulgowy - 30,00 zł/normalny - 40,00 zł
VIP: ulgowy – 50,00 zł/normalny – 79,00 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz osobom, które w dniu zakupu biletu ukończyły 65 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Dla dzieci do lat 7 bardzo prosimy o pobranie bezpłatnego BILETU DZIECIĘCEGO, który będzie ważny jedynie z biletem rodzica lub opiekuna. Prawo do zniżki weryfikowane będzie przed wejściem do hali.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.