fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powrót Juranovicia

Trening: Niemal w komplecie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wtorkowy trening Legii podobnie jak poniedziałkowy rozpoczęła półgodzinna praca na siłowni. Następnie drużyna przemieściła się na boisko i rozpoczęła od ćwiczeń siłowych pod okiem Łukasza Bortnika. W zajęciach uczestniczyli niemal wszyscy zawodnicy - zabrakło Wojciecha Muzyka i Cezarego Miszty, który ma problem z barkiem oraz od dawna kontuzjowanych Marko Vesovicia i Vamary Sanogo.

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć Woytka



Treningi z zespołem wznowił Josip Juranović, który dziś miał ostatnie testy wydolnościowe i przeszedł je pomyślnie. Na pełnych obrotach ćwiczyli ci, którzy byli nieobecni w poniedziałek, czyli: Inaki Astiz, Artur Boruc, Artur Jędrzejczyk i Luquinhas. Jedynie Kacper Kostorz trenował indywidualnie, a doświadczenie w gronie bramkarskim zbierał Kacper Tobiasz.

Zajęcia były otwarte dla mediów przez pierwsze 30 minut.

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
stefan - 16.09.2020 / 16:12, *.chello.pl

Jak Juranovic z płucami jak galareta po covidzie może biegać i uprawiać jakikolwiek wysiłek fizyczny?

odpowiedz
Jajo - 17.09.2020 / 12:34, *.play-internet.pl

@stefan: Rozumiem, że to sarkazm? Czy naprawdę wierzysz w te bzdury o pandemii?

odpowiedz
Felek - 16.09.2020 / 11:17, *.netfala.pl

Gdzie ten Valencia???

odpowiedz
Valencia w Varsovii - 16.09.2020 / 11:09, *.plus.pl

Stało się faktem! Mam nadzieję że nie będzie fuckiem Pozdro:)

odpowiedz
Szkoda czasu - 16.09.2020 / 04:08, *.optonline.net

Dawniej pisali tutaj kibice Legii.
Teraz piszą kibice innych zespołów.
Więc wyglada to tak jak wylęgarnia trollów.

odpowiedz
gazza - 15.09.2020 / 20:57, *.inetia.pl

Po co oni trenują jak potem na boisku nic nie widać postępów z tych treningów !?!
Trener do zmiany !

odpowiedz
Andrzej - 15.09.2020 / 20:33, *.plus.pl

Można głosować na Karbownika, nominacja do najlepszej 40 młodych piłkarzy

https://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2020/09/15-73795990/vota_il_golden_boy_2020_le_40_nomination/

odpowiedz
iksior - 16.09.2020 / 09:22, *.net.pl

@Andrzej: w najlepszej 40 już jest - na więcej nie zasługuje

odpowiedz
KibicL - 15.09.2020 / 20:27, *.plus.pl

A gdzie Valencia? Może w Sevilli albo Granadzie? Jakoś dziwnie cicho się o nim zrobiło po badaniach!

odpowiedz
Valencia w Varsovii :) - 16.09.2020 / 11:06, *.plus.pl

@KibicL: W tej chwili zatwierdzony! Jest już w Legii, Sevilla to przynajmniej za rok :) Pozdro

odpowiedz
Arek - 15.09.2020 / 20:24, *.t-mobile.pl

"Trening: Niemal w komplecie" zabrakło trenera.

odpowiedz
łączy nas 500+ - 16.09.2020 / 00:13, *.master.pl

@Arek: przecież jest.. to ten w brudnej czapeczce obejmujący piłkarza ( 1 zdjęcie ), 2 fota 4 x 20 + gryf x2 +koszulka "+ 500" wow:o

odpowiedz
MAKEN - 15.09.2020 / 18:47, *.151.165

A co z Valencią ? Bo, jakoś zapadła cisza w temacie skrzydłowego.

odpowiedz
Xyz - 15.09.2020 / 18:45, *.centertel.pl

Brakuje tylko trenera!!!

odpowiedz
Hugon - 15.09.2020 / 22:33, *.vectranet.pl

@Xyz: Może ty gamoniu będziesz trenerem skończ tylko podstawówkę.

odpowiedz
Andre (L) - 16.09.2020 / 06:35, *.centertel.pl

@Xyz: sam jesteś pajac.... Kozak w necie...

odpowiedz
Xyz - 16.09.2020 / 16:52, *.centertel.pl

@Hugon: podstawówkę skończyłem, czyli tyle ile obecny trener, o o 8 klas więcej od ciebie
@Andre(L) a gdzie ja kogoś pajacem nazywam, stwierdzam brak trenera w drużynie i chyba po ostatnich wynikach nie chcesz mi powiedzieć, że się mylę, porażka u siebie z Cypryjczykami, Jagiellonią i wyjazdowa męczarnia w Płocku nie są tego faktem???

odpowiedz
... - 17.09.2020 / 11:28, *.master.pl

@Xyz: 100% racja.. dodałbym oddanie PP za MP.

odpowiedz
Borek - 15.09.2020 / 18:44, *.tpnet.pl

Półgodzinna praca na siłowni, śmiech na sali. Niech popatrzą jak wyglądają piłkarze w Anglii czy w Niemczech.

odpowiedz
Arek - 15.09.2020 / 20:25, *.t-mobile.pl

@Borek: praca? Podłogę myli czy co ?

odpowiedz
Nohcal - 15.09.2020 / 14:43, *.play-internet.pl

Buhaha. W 10 :)

odpowiedz