+Mariusz Usiądek+
REKLAMA

Zmarł kibic Legii Mariusz Usiądek

Redakcja

7 września niczym grom z jasnego nieba spadła na nas wiadomość o śmierci naszego Brata, Mariusza. Pomimo jego pobytu w szpitalu, do końca mieliśmy nadzieję na szczęśliwy i rychły powrót do zdrowia i na trybuny. Niestety, stało się inaczej...

Pogrzeb Mariusza Usiądka odbędzie się w piątek 18 września o godz. 12:00 na Cmentarzu Wawrzyszewskim, o czym zawiadamiają pogrążeni w bólu bliscy, bracia z CC 1916 i przyjaciele z trybun.

Mariusz, nie zapomnimy. Będzie nam Ciebie brakować...

fot.
fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Adam O - 23.09.2020 / 20:14, *.cyfrowypolsat.pl

Spoczywaj w pokoju koleszko .

odpowiedz
Junior De Dietrich - 22.09.2020 / 15:08, *.centertel.pl

A jeszcze niedawno mijaliśmy się na trasie S8..
Scena jak w Szybkich i wściekłych... :(
Nie dasz o sobie zapomnieć. Spoczywaj w spokoju Mario. (L)

odpowiedz
Młotek - 22.09.2020 / 12:55, *.inetia.pl

Żegnaj Mario :-(

odpowiedz
KOMAR - 18.09.2020 / 18:03, *.chello.pl

Smutna wiadomość , spoczywaj w pokoju .

odpowiedz
Dany - 17.09.2020 / 21:43, *.t-mobile.pl

Zawsze chciał mnie zabrać na żylete chociaż nas dzieliło 300 km.i nie zdążyłem.Spoczywaj kolego.

odpowiedz
MK - 17.09.2020 / 22:36, *.atman.pl

@Dany:A mnie miał zabrać na pierwszy wyjazd......
Wstępnie umawialiśmy się na wyjazd do Krakowa na wisłę.Na Ł3 patrzyłem na Niego z góry bo stał ma sek.109 a ja na 208. Teraz to On bedzie patrzył na nas z góry. Jeszcze to do mnie nie dociera +++++++

odpowiedz
Łuki - 17.09.2020 / 21:22, *.vectranet.pl

Od najbliższej zimy pierwsze pięć minut zawsze dla Ciebie- do zobaczenia Mario, dzięki za wszystko

odpowiedz
Bims abex - 17.09.2020 / 20:32, *.centertel.pl

Takich jak on zostało nie wieku żegnaj przyjacielu

odpowiedz
Koledzy z Bims Plus - 17.09.2020 / 19:17, *.centertel.pl

Ciężko się pogodzić z tak dużą stratą takiego Kumpla jak Ty z którym przepracowaliśmy tyle lat. Pogrążeni w żałobie Twoi kumple.????

odpowiedz
jaro - 17.09.2020 / 15:15, *.centertel.pl

Mario żegnaj (*)

odpowiedz
Kolega - 17.09.2020 / 13:03, *.centertel.pl

Polecam zebrać po 50zl żeby pomóc jego dzieciom i partnerce a nie kupować kwiaty my przynajmniej tak robimy w pracy

odpowiedz
Wolfik - 17.09.2020 / 12:46, *.mm.pl

Kolega był w moim wieku....smutne, że tak szybko można odejść. Spoczywaj w pokoju.

odpowiedz
Endriu - 17.09.2020 / 12:42, *.grudnik.pl

Mario, w pamięci na zawsze - żaden wyjazd bez Ciebie nie będzie już taki sam ...
Żegnaj Bracie +++

odpowiedz
Koledzy - GRUDNIK - 17.09.2020 / 12:38, *.grudnik.pl

Żegnaj Mariusz, w naszej pamięci zostaniesz na zawsze

odpowiedz
Żaba - 17.09.2020 / 08:19, *.play-internet.pl

Super Mario! Pamiętamy i nie zapomnimy!

odpowiedz
Hubi40 - 17.09.2020 / 07:56, *.amazonaws.com

Ale młody. Odpoczywaj w pokoju Bracie.

odpowiedz
Kwinto41 - 17.09.2020 / 07:37, *.play-internet.pl

R.I.P

odpowiedz
PLK - 17.09.2020 / 01:22, *.cyfrowypolsat.pl

Przykre... Żegnaj BRACIE...

odpowiedz
Węgier - 17.09.2020 / 00:05, *.e-plan.pl

Niech Ci ziemia, lekką będzie.

odpowiedz
Nieznany - 16.09.2020 / 23:25, *.t-mobile.pl

Spoczywaj w spokoju Bracie[*]

odpowiedz
Adam - 16.09.2020 / 22:03, *.tpnet.pl

Żegnaj Kierowniku, spoczywaj w spokoju Maniuś ++++

odpowiedz
Ania - 16.09.2020 / 21:09, *.play-internet.pl

Spoczywaj w spokoju Mariusz . Zawsze będziesz w moim sercu

odpowiedz
Dominik - 16.09.2020 / 19:17, *.net.pl

W naszej pamięci nie zginie.

odpowiedz
ding - 16.09.2020 / 18:59, *.chello.pl

Wiadomo, co było przyczyną? Wirus, wypadek?

odpowiedz
Jeździec Apokalipsy - 16.09.2020 / 22:52, *.t-mobile.pl

@ding: no wirus, wirus. Od marca nie ma innych przyczyn dzięki takim jak Ty.

odpowiedz
Rafał - 16.09.2020 / 16:35, *.tpnet.pl

Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj w Spokoju.

odpowiedz
Felek - 16.09.2020 / 15:58, *.netfala.pl

Za młody... [*]

odpowiedz
Respol - 16.09.2020 / 15:21, *.com.pl

Zegnaj Mariusz !!!

odpowiedz
Kumple z Respolu - 16.09.2020 / 14:59, *.com.pl

Spoczywaj w spokoju !!! Żegnamy Cię !!!

odpowiedz
PITER (L) - 16.09.2020 / 14:56, *.centertel.pl

Spoczywaj w pokoju (L) [*][*][*][*]

odpowiedz
Koledzy z Respolu - 16.09.2020 / 14:53, *.com.pl

Spoczywaj w spokoju. Żegnamy Cię !

odpowiedz
Mira - 16.09.2020 / 13:36, *.com.pl

Żegnaj Mariusz !!!!!!!!!!!!!!
Nie wiedziałam, że 3 miesiące temu na pogrzebie Marka widzę Cie po raz ostatni.
Spoczywaj w pokoju !

odpowiedz
Arnold - 16.09.2020 / 13:29, *.centertel.pl

Na siłkę chyba latał

odpowiedz
Gregor - 16.09.2020 / 12:33, *.vectranet.pl

Małolat , szkoda :-( Kondolencje dla rodziny..........

odpowiedz
Maciek - 16.09.2020 / 11:59, *.amazonaws.com

Mój najlepszy kierownik z dawnej pracy.Szkoda że tak szybko odszedł ++++++++

odpowiedz