Joel Valencia i Radosław Kucharski - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Kolejne wzmocnienie

Valencia wypożyczony do Legii!

Wiśnia, źródło: Legia.com

Joel Valencia został wypożyczony do Legii z angielskiego Brentford FC. Pomocnik będzie występował przy Łazienkowskiej do końca obecnego sezonu. W przeszłości piłkarz urodzony w Ekwadorze grał dla Piasta Gliwice, dla którego strzelił 9 goli w 65 meczach.

Valencia będzie występował w koszulce z numerem 11.

- Legia to największy klub w Polsce, wszystko wygląda tu bardzo dobrze. Stadion i kibice robią niesamowite wrażenie. Byłem tutaj, ale nie mogłem zagrać, dlatego mam nadzieję poczuć wspaniałą atmosferę. Oczekuję, że ponownie zostanę mistrzem Polski. Wiem, że drużyna gra o fazę grupową Ligę Europy UEFA, chciałbym zajść w tych rozgrywkach jak najdalej - powiedział Valencia cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Joel Valencia to zawodnik, który już udowodnił, że ma wszelkie predyspozycje, żeby zostać czołowym zawodnikiem naszej ligi. Gorszy okres, którego doświadczył ostatnio, może go tylko odpowiednio zmotywować do pokazania pełni swoich piłkarskich umiejętności. Ten ruch transferowy stworzy nam wiele nowych możliwości w kontekście rozwiązań boiskowych oraz podniesie jakość kadry. Cieszy mnie determinacja Joela, który jest gotowy na nowe wyzwanie i walkę o założone cele - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Valencia trafił do Anglii w ostatni dzień lipca 2019 roku. Swojego pobytu w Brentford FC nie może jednak zaliczyć do udanych. W pierwszym sezonie w Championship rozegrał 19 meczów, w których zdobył jedną bramkę. W większości spotkań siedział na ławce rezerwowych lub nie mieścił się w kadrze meczowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (126)

+dodaj komentarz
Marcin - 18.09.2020 / 13:10, *.tpnet.pl

A nie dało by się wypożyczyć jakiegoś trenera?

odpowiedz
Zimnym okiem - 17.09.2020 / 18:34, *.vectranet.pl

Panie i Panowie. Gdyby do Legii dołączyli tacy piłkarze o których śnią największe kluby świata to i tak z Legii nie byłby najlepszy klub w Europie o świecie nie wspomnę.Przestańcie się emocjonować bo ta Legia to już nie drużyna piłkarska tylko cegiełka do zarabiania pieniędzy dla właściciela.Teraz nawet za słaby mecz nikt w telewizji ,w prasie czy internecie nie przeprosi kibiców za swoją postawę.Teraz to biznes. Piłkarzyny tylko patrzą na pasek przy wypłacie.Gdzie te chłopaki mające Legię w sercu?Nawet Ci z trybun już obstawiają u buka porażki swojej,,ukochanej,,Pan Trener Czerczesov pokazał kto tutaj rządzi.Legia potrzebuje trenera z dużym nazwiskiem i warsztatem oraz piłkarzy którzy chcą być przez duże P.Pół Legii to już emeryci którzy dorabiają do sportowej emerytury.Tutaj trzeba budować zespół od początku stawiając całkowicie na młodzież.Odpuscic kilka sezonów aby zacząć być Legia której się wszyscy boją niż Legii która z ogromnym budżetem przegrywa z ogórkami.

odpowiedz
Adam - 18.09.2020 / 09:35, *.chello.pl

@Zimnym okiem: no i jak chciałbyś budować klub na młodych skoro każdy chce wyjeżdżać po pierwszym dobrym sezonie.

odpowiedz
Kolega - 19.09.2020 / 19:42, *.play-internet.pl

Karbownik w Napoli zobaczy serie A z trybun.To że ktoś wyjeżdża to normalny handel dla menadżera.Chłopak nie da rady i wróci do Legii z podkulonym ogonem

odpowiedz
adi - 17.09.2020 / 16:11, *.vectranet.pl

Z tym vujem na ławce to nawet cały skład Valencji by nic nie wskórał, a co dopiero 1 koleś.

odpowiedz
... - 17.09.2020 / 18:45, *.t-mobile.pl

@adi: najlepsze, że on twierdzi, że jest najlepszym trenerem Legii.

odpowiedz
Wojtek86 - 17.09.2020 / 15:13, *.net.pl

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,26310516,historyczny-sukces-zespolu-henninga-berga-dzialy-sie-niesamowite.html#s=BoxSportMT

odpowiedz
Kibic emeryt - 17.09.2020 / 13:29, *.centertel.pl

Nic nie dadzą kolejne transfery jak będziemy bez formy jak obecnie a mówiąc prosto jak nie będziemy mieli dobrego doświadczonego trenera .Dzisiaj Karbownik , Martins i wielu innych to cienie zawodników z przed przerwy koranowirusowej .Wydaje się że tym razem kilka drużyn jak np Lech czy Śląsk będa bardzo grożne .Pewnie jeśli odpadniemy z Ligi Europy nic nie uratuje trenera a i nie będzie miał na co zrzucić odpowiedzialności .Pewnie wielu z nas kibicow liczy że wreszcie prezes postawi na jakość sztabu szkoleniowego ,zresztą chyba nie będzie ryzykował kolejne straty finansowe i na to ja osobiście liczę .




odpowiedz
jo - 17.09.2020 / 17:53, *.tpnet.pl

@Kibic emeryt: Miodek miał już dobrego trenera tylko jak mu skład przewietrzył razem z Leśnym i wielkopolskim spadochroniarzem to się gość spektakularnie rozje8ał i mu podziękowali...

odpowiedz
Wolfik - 17.09.2020 / 12:41, *.mm.pl

Ciekawe czy tez jest "zmęczony" jak Lopez, czy gotowy do gry. Oby tylko wirusa zaraz nie dostał.....

odpowiedz
Arek - 17.09.2020 / 11:07, *.t-mobile.pl

Obradović i Agra szukają klubów !!!

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 17.09.2020 / 09:05, *.tpnet.pl

Chciałbym wrócić jeszcze do nieszczęsnej Omonii,, zdaniem,, ekspertów '' czyli pp. Baszczynskich czy innych Mielcarskich słabej drużyny z Cypru... Panowie ta słaba ekipa wyrzuciła z LM Crvena Zvevde z Belgradu. Oczywiście, że powinniśmy zagrać lepiej ale nie zaklinamy rzeczywistości. Pozdro dla kumatych.

odpowiedz
Meteor - 17.09.2020 / 09:47, *.t-mobile.pl

@Levinho.onet.pl: Mam takie samo zdanie :) W ogóle w ostatnich latach drużyny, które Nas eliminowały z pucharów - grały w dalszych fazach bardzo często z dużym powodzeniem

odpowiedz
bubba - 17.09.2020 / 11:17, *.hawetelekom.pl

@Levinho.onet.pl: zgadza się, widać tu również konsekwencje i prace Berga. Tak też grała Legia za jego kadencji, irytował wszystkich w lidze tyloma roszadami ale w Europie konsekwentnie wygrywał i był tez najbliżej wyeliminowania Ajaxu, gdyba nie całe zamieszanie z Rado kto wie jakby się skończyło. O Celitku za jego kadencji nawet nie wspomnę.

odpowiedz
znajca - 17.09.2020 / 11:22, *.com.pl

@Levinho.onet.pl:
Skoro poruszane są kwestie "off topic", to warto zauważyć, że świeżo upieczony reprezentant Polski z Poznania przeszedł do angielskiej II-ligi za 4 bańki. Tym samym, ewentualne 7-10 baniek za Karbownika można włożyć między bajki.

odpowiedz
speed - 17.09.2020 / 12:19, *.play-internet.pl

@Levinho.onet.pl: Ta nieszczęsna Omonia nie jest słaba,jest bardzo słaba.I masz rację nie ma co zaklinać rzeczywistości.

odpowiedz
Wolfik - 17.09.2020 / 12:40, *.mm.pl

@speed: Dokładnie. Dostaliśmy wpie...ol od zespołu który pół roku nie grał w piłkę. Teraz na siłę szuka się wymówek...

odpowiedz
atmosferic - 17.09.2020 / 13:27, *.orange.pl

@Levinho.onet.pl: Zvezda to nie jest jakas wybitna druzyna - ciut lepsza od Legii ale niewiele.

odpowiedz
Adam - 17.09.2020 / 14:54, *.play-internet.pl

@Levinho.onet.pl: gdyby drużyna była w formie i/lub lepiej przygotowana do meczu Omonia nie byłaby wyzwaniem większym niż ekstraklapowy średniak.

odpowiedz
rrON - 18.09.2020 / 14:36, *.19.141

@Levinho.onet.pl: Rangersi z ktorymi przegralismy dopieropo golu w doliczonym czasie, wyszli z trudnej grupy (Porto, Young Boys, Feyenoord), wyeliminowali pozniej Brage i odpadli dopiero z mocnym Bayerem Leverkusen. Cos w tym jest o czym piszesz.

odpowiedz
Zielu - 17.09.2020 / 08:26, *.centertel.pl

Mam nadzieję że z Luqim pociągną ten wózek...

odpowiedz
Vuko - 17.09.2020 / 07:51, *.tpnet.pl

Warszawa to nie gliwice. Przepadnie tutaj

odpowiedz
AC.Milan. - 17.09.2020 / 02:39, *.47.146

Omonia gratulacje!!! Kamien z serca...

odpowiedz
AC.Milan. - 17.09.2020 / 02:38, *.47.146

11 to obawiazek dobrej gry... oczywiscie wyjdzie w praniu ale tutaj jestem wiecej niz pewny to obok kapustki najlepsxy ruch.. pozdrawiam tych ktorzy juz dzis maja ciary...

odpowiedz
JACUNHO - 17.09.2020 / 00:51, *.centertel.pl

Pierwszy tegoroczny transfer który wcale mnie nie cieszy. Może się i przyda,ale czy to jest wzmocnienie. Dla mnie wzmocnieniem jest zawodnik który wniesie do zespołu swoje umiejętności chociażby przez dwie trzy rundy. W tym przypadku nie wiem czemu ma to słužyć. Cały czas czekam na stopera. To jest priorytet!'! Bazując na emerytach, którzy coraz więcej popełniają błędów w grze i w zachowaniu nie zajdziemy daleko.
Nie rozumiem jak tak doświadczony zawodnik jak Lewczuk kolejny mecz łapie podwójną żółtą kartkę i osłabia zespół nie tylko w czasie meczu ale i następne spotkania
Potrzeba nam zdolnego w miarę młodego (27lat max) z dużą odpowiedzialnością i koncentracją zawodnika,który wspomoże tę naszą newralgiczną formację i pozwoli aby umiejętnie wprowadzać młodych, bo sam Jędza nie wystarczy

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 17.09.2020 / 08:58, *.play-internet.pl

@JACUNHO : przy obecnej formie Gwili to on może od razu do pierwszego składu wskoczyć i tak będzie wzmocnieniem ;)

odpowiedz
Jimmy L - 16.09.2020 / 21:17, *.d1-online.com

Omonia pokonała Zwena zwezde po karnych

odpowiedz
AAA - 16.09.2020 / 21:02, *.plus.pl

Panie "Trenerze"niech się aklimatyzuje do grudnia a od wiosny na stopera go brać.
Skoro Kuternović był lepszy od Carlitosa,Karbownik to lepszy obrońca niż pomocnik ,Gvilia jest kreatywnym ofensywnym,szybkim pomocnikiem a Wieteska to stabilny stoper to się Pan nie zatrzymuj,a co kto miszczowi strategii zabroni..

odpowiedz
vuko Won - 16.09.2020 / 22:39, *.t-mobile.pl

@AAA: jak ma się porządnie zaaklimatyzować to proponuję dać go na bramkę.. będzie mógł trenować genialną myśl szkoleniową..wykop na Pekharta a może nawet bramkę zdobędzie.

odpowiedz
Browar - 17.09.2020 / 00:36, *.mm.pl

@AAA: a aru był lepszy od lewego... ????

odpowiedz
wawa3 - 16.09.2020 / 21:01, *.net.pl

Lech ograł szwedów taktycznie, podobnie jak cypryjczycy Legie. Brawo Żuraw.

odpowiedz
kumaty - 16.09.2020 / 21:41, *.elartnet.pl

@wawa3: Do szkoły, nieuku.

odpowiedz
Jimmy L - 16.09.2020 / 20:59, *.d1-online.com

Lech gra z młodym składem i daje radę, i co ty na to Vuko

odpowiedz
mdread - 17.09.2020 / 20:53, *.virginm.net

@Jimmy L: Jak ci sie tak zdech podoba to wyp.. na pyry

odpowiedz
Semper Fi - 16.09.2020 / 20:51, *.cyfrowypolsat.pl

Lech idzie dalej w dobrym stylu majac polowe budzetu Legii. A my? Jak bedzie tym razem Vuko?

odpowiedz
Steffe - 16.09.2020 / 20:57, *.bredband2.com

@Semper Fi: Bo tam transfery sa madre i przemyslane, i z kopyta wchodza w sklad. A u nas pod publike, albo z przejsciami, na odbudowe, i wiecznie potrzebujacy czasu zeby sie w druzyne i system wkomponowac. Tam profesjonalizm, tu bazar cyganski.

odpowiedz
Zbyszek - 16.09.2020 / 21:14, *.plus.pl

@Steffe: Nic dodać, nic ująć. W punkt !!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 17.09.2020 / 00:24, *.amazonaws.com

@Steffe: Prawda.

odpowiedz
Włodeczek - 17.09.2020 / 00:49, *.t-mobile.pl

@Semper Fi: będzię zabawa, będzie się działo i znów maciory będzie mało

odpowiedz
PLK - 17.09.2020 / 01:18, *.cyfrowypolsat.pl

@Semper Fi: Mam tylko jedno pytanie....
Co zdobył Lech przez ostatnie kilka lat???
Dalej uważasz że pyry idą w dobrym stylu??!!!
Tylko po co???????
Ano Ci odpowiem..
W dobrym stylu to oni muszą tą młodzieżą łatać ten ich o połowę mniejszy budżet!!!
A co mają z tego dobrego stylu??? NIC!!!!

odpowiedz
RAF - 17.09.2020 / 07:17, *.02.net

@PLK: co mają? pieniądze ze sprzedaży tej młodzieży

odpowiedz
PLK - 17.09.2020 / 08:06, *.cyfrowypolsat.pl

@RAF: Odpowiedź mi na pytanie... Co w sporcie jest ważniejsze ? Uczestnictwo czy trofea???

odpowiedz
Semper Fi - 17.09.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

@PLK: tak jak mowilem. Maja kolejna runde LE w dobrym stylu. A co mi z MP, przegranego pucharu i odpadniecia z LM w chu...w ym stylu?
Cuerpliwie czekam na kolejna runde...

odpowiedz
Adam - 17.09.2020 / 14:57, *.play-internet.pl

@PLK: zależy na jakim poziomie

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 16.09.2020 / 20:26, *.cyfrowypolsat.pl

Po kiego nam grajek na kilka meczy i jeszcze trzeba kasę bulić¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Ryj - 16.09.2020 / 20:19, *.47.59

Jak tak patrzę na skład Legii to brakuje nam jakiegoś dobrze zbudowanego pomocnika co by czasem wykorzystał warunki, poprzepychał się, czasem huknął z dystansu. Same chucherka.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2020 / 20:29, *.centertel.pl

@Ryj: Remy. Tylko ktos musi go tam wystawic.

odpowiedz
autor - 16.09.2020 / 20:52, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: ta szklanka co ciagle z kontuzja lata? jaja se robisz?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.09.2020 / 01:01, *.centertel.pl

@autor: Nigdy se jaj nie robilem i nie zamierzam. Jak Ty lubisz ze swoimi robic figle, to nie moja sprawa.

odpowiedz
autor - 17.09.2020 / 12:20, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: owszem robisz sobie jaja takimi pomyslami

odpowiedz
grzesiek - 16.09.2020 / 20:08, *.centertel.pl

Dyży miś ryży ...walencji stajenny nie dawał siana przez tydzień ;)

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 17.09.2020 / 19:56, *.centertel.pl

@grzesiek: za dużo seriali ogladasz

odpowiedz
PPU - 16.09.2020 / 20:04, *.orange.pl

Kolejny który grzał ławę. Czy to jest polityka Kucharskiego żeby mieli się odbudowywać w Legii? Chyba nie tędy droga, nie ten klub.
Legia Mistrz.

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 16.09.2020 / 18:30, *.amazonaws.com

A ja chêtnie opłace kare I grzywne kibicom,ktòrzy wejdá po ostatnim gwizdu I pogoniá darmozjadòw!

odpowiedz
Adam - 16.09.2020 / 21:52, *.play-internet.pl

@Cult⚽️Warsaw: najpierw kup sobie słownik

odpowiedz
Endriu - 16.09.2020 / 17:59, *.centertel.pl

Podst pytanie, kiedy i czy zdąża Go zgłosić do pucharów oraz czy jest w ogóle gotowy do gry

odpowiedz
... - 16.09.2020 / 20:07, *.t-mobile.pl

@Endriu: chyba w bierki razem z dresiarzem

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.09.2020 / 16:44, *.play-internet.pl

"Kolejne wzmocnienie".To jakieś już przyszło przed Valencią?.Już pomijam fakt,że w Legii "nie takie asy popadały w niebyt" Ale cóż-pożyjemy,zobaczymy..

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.09.2020 / 16:41, *.play-internet.pl

Bedzie sie aklimatyzowac do naszej tajnej taktyki na tyle dlugo, ze nie pogra w pucharach?

odpowiedz
autor - 16.09.2020 / 16:24, *.vectranet.pl

zajebisty transfer, mamy sie zesrac z radosci czy jak?

odpowiedz
senior - 16.09.2020 / 16:19, *.chello.pl

znowu jakis szrot z innych lig

odpowiedz
singspiel - 16.09.2020 / 18:26, *.centertel.pl

@senior: Vadis był z tej samej ligi

odpowiedz
tom - 16.09.2020 / 15:38, *.tom-net.pl

Teraz trzeba wypozyczyc trenera i bedzie dobrze

odpowiedz
wszystkoniewiedzący - 16.09.2020 / 21:07, *.mnet-online.de

@tom: Ro zpie rd Oli łeś system w drobny mak. Pomarzyć zawsze można, a jakby tak pakiecik trener i prezes. A tych dwie gdzieś oddać do cyrku, bo przecieź nikt mądry nie przyjmie ich w rozliczeniu.Chyba że z dopłatą.

odpowiedz
Darek - 16.09.2020 / 15:28, *.t-ipconnect.de

Nasza dupoklasa jest tak słaba,że można nie grać rok w piłkę a i tak będziesz tu gwiazdą.
Ciekawe czy Valencia będzie gotowy do gry od teraz czy musi przejść mistyczny w Legii okres aklimatyzacji?
Znając życie i tak nie zagramy w lidze europy.W dupoklasie zaliczymy skromne 8 porażek i 6 remisów w sezonie.
Mecz z Górnikiem bedzie wyrównany czyli kopanina z obu stron jak w Płocku.
A obrona jak dziurawa była tak jest.Oddał bym Wieteske,Astiza i Remyego za jednego dobrego stopera.
Na papierze drużyna się wzmocniła na boisku na razie tego nie widać.
Uważam,że

odpowiedz
Walerek - 16.09.2020 / 14:55, *.netfala.pl

Ciekawe czy wuefista poprawi grę na mecz hanysami.

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 16.09.2020 / 14:59, *.amazonaws.com

@Walerek: Poprawi swoje gacie,i tyle ,dostał szanse ,wiele razy ,wszyscy chcieliśmy sukcesòw ale pokazał co potrafi I tyle,nic juz nie wniesie do klubu najwyzej wyniesie ...

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 16.09.2020 / 14:53, *.amazonaws.com

Od kiedy zaczoł prace Kucharski,sama cienizna... Mioduski otoczył sie mizeriá i dał im władze ot wyniki...

odpowiedz
. - 16.09.2020 / 15:17, *.orange.pl

@Cult⚽️Warsaw: ZaczĄł kartoflu jeden

odpowiedz
Adam - 16.09.2020 / 15:24, *.play-internet.pl

@Cult⚽️Warsaw: przeczytaj słownik.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.09.2020 / 15:32, *.amazonaws.com

@Adam: Tak Zaczáł,Adam wygrałeś bilet na mecz !

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 16.09.2020 / 15:34, *.amazonaws.com

@.: Polska trudna jazyka a gramatyk oooooo

odpowiedz
LewLegia - 16.09.2020 / 14:49, *.net.pl

I znowu strzał w kolano. WF istę wypożyczyć do 7 mej ligi chińskiej i wziąć pijaczka z pod budki z piwem będzie taniej, a efekt ten sam.

odpowiedz
Jimmy L - 16.09.2020 / 14:41, *.d1-online.com

Na te wszystkie transfery to trochę za późno, oni są nie zgrani. Miodulski ratuje się jak tonący brzytwy chciał oszczędzać ale jest za późno. Chyba że cud nad L3 mam taką nadzieje

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 16.09.2020 / 14:39, *.t-mobile.pl

Darujcie sobie slowo "wzmocnienie" w naglowku. Od czasow Odzidzi brzmi to jak farsa.

odpowiedz
Arek - 16.09.2020 / 18:08, *.master.pl

@Krecina Zdzichu: od czasu buco nie ma mowy o wzmocnieniach

odpowiedz
filand - 16.09.2020 / 14:33, *.t-mobile.pl

Farma uprawia ziemię na której inni będą sadzić kwiatki...Los farmera ...

odpowiedz
Marcel - 16.09.2020 / 14:07, *.t-mobile.pl

Na tym zdjęciu wygląda jak Bruno Mars :D

odpowiedz
xaxa1212 - 16.09.2020 / 14:16, *.tpnet.pl

@Marcel: widać kto kogo slucha.

odpowiedz
Adam - 17.09.2020 / 14:58, *.play-internet.pl

@xaxa1212: znowu jakiś problem?

odpowiedz
Grzegorz - 16.09.2020 / 13:57, *.cyfrowypolsat.pl

Super tylko ciekaw jestem ile będzie potrzebował na zaadoptowanie się w drużynie pewnie tyle na ile jest wypożyczony:):):) i oby nie doznał ciężkiej kontuzji na treningu:):):):)

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2020 / 13:56, *.orange.pl

Kontynuacja strategii - "sprowadzamy dziadow i odrzutow". Katastrofalne transfery i nie zdziwie sie jak Lech w przyszlym roku wzniesie trofeum mistrza Polski. Ten Valencia to mega leszcz bez liczb, duzo lepszy byl Jorge Felix ktorego trzeba bylo brac rok temu.

odpowiedz
Adam - 16.09.2020 / 17:07, *.plus.pl

@atmosferic: trzeba być obiektywnym na papierze transfery ekstra problem czy trener jest to wstanie poukładać złym składem to i ja bym mistrza zrobił jako trener

odpowiedz
PLK - 17.09.2020 / 01:36, *.cyfrowypolsat.pl

@atmosferic: Skończ pieprzyć bzdury!!!
Felix super... Valencia be!!!
Czy hanysy po odejściu tego drugiego obroniły mistrza?!!! Więc???
Wypisujesz że sprowadzamy dziadów i odrzuty!!!
Przeczytaj siebie pacanie!!!
I nie podniecaj się za mocno tym Lechem bo się możesz jeszcze rozczarować!!!
Tyle...
LEGIA MISTRZ!!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 16.09.2020 / 13:40, *.master.pl

Wszyscy sobie zadają pytaniedlaczego Valencia nie grał tyle ile powinien w Brentford.Odpowiedź jest bardzo prosta jeśli spojrzymy na posturę tego zawodnika. Champioship to zdecydowanie nie liga dla tak gfiligranowego zawodnika. Gdyby poszedł do Bundesligi czy Eredivisie myślę,że by sobie poradził bez żadnych problemów.Valencia to piłkarz raczej techniczny niż siłowy a takich preferuje się w Anglii. W Ekstraklasie też niby warunki fizyczne są sprzymierzeńcem zawodników ale Valencia tutaj akurat nadrobił braki w posturze właśnie swoją techniką.Myślę,że w Legii się przyda bo ma całkiem niezły przegląd pola,dobre podania i jest dość szybki. Oby tylko Vuković ustawił go na jego nominalnej pozycji .

odpowiedz
Trampek - 16.09.2020 / 13:53, *.125.101

@Sebo(L):Cytat: " Oby tylko Vuković ustawił go na jego nominalnej pozycji ." Czyli na bramkę - / z przymrużeniem oka/ . Nie zdziwiłbym się - bo WF- istę na to stać.

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2020 / 14:01, *.orange.pl

@Sebo(L): Odpowiedz masz tu z jego wywiadu :
"- Intensywność w Championship jest na naprawdę wysokim poziomie. W Polsce kiedy masz piłkę, masz więcej czasu na przemyślenie swojego ruchu. W Anglii tego nie ma - mówi nam Ekwadorczyk, dodając: - Dostajesz podanie i od razu musisz wiedzieć, co z nią zrobić. Rywale non stop naciskają. Intensywność i szybkość grania są na szalonym poziomie. Sędziowie też mają inne podejście, gra jest dużo twardsza."

odpowiedz
Sebo(L) - 16.09.2020 / 14:07, *.master.pl

@atmosferic: no toż dokładnie to napisałem.To nie jest zawodnik na tak wymagającą ligę jak Championship.Twardą,gdzie nie ma czasu na takie przestoje jak w Estraklasie. Takiej intensywności jak w Championship nie ma we wspomnianej przeze mnie holenderskiej Eredivisie ,gdzie Valencia prawdopodobnie grałby znacznie częściej niż w Brentford.Myślę,że w Legii się przyda.

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2020 / 15:33, *.orange.pl

@Sebo(L): Nie pisales o tempie gry pisales tylko o warunkach fizycznych. Przeczytaj sobie swoj komentarz. Aguero tez jest niski a wymiata w premier league. Wzrost nie ma az takiego znaczenia w pozycjach ofensywnych, liczy sie sila, dynamika, szybkosc myslenia i technika. Valencia nawet technicznie nie jest az tak dobry, moze byl dobry na tle polskich ogorow, ale o to nie trudno, skoro hiszpanscy 3 ligowcy tu ich zjadaja. Nie bylbym tego taki pewien czy on by sobie tak "bez problemow" poradzil w eredivisie. Moze w Venlo czy Emmen, ale w srednim klubie bylby problem, bo on nie robi liczb, ma malo asyst i goli.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.09.2020 / 16:22, *.master.pl

@atmosferic: człowieku czytaj ze zrozumieniem.Napisałem ,że Championship to nie liga dla Valencii i tyle w temacie. Miałem rozpisać wszystko na detale? Uważam właśnie,że warunki fizyczne Valencii to przedewszystkim czynnik,który go eliminuje z regularnej gry w tej lidze.Z całym szacunkiem dla Ciebie ale nie porównuj zawodnika klasy światowej Aguero z Valencią.Dysproporcja jest tak olbrzymia,że aż nie możliwa do porównania.Stary przyj...ałeś równo z tym porównaniem.Nie napisałem też,że on grałby w Eredivisie w Ajaxie,Feyenoordzie czy PSV.Może być i wspomniane przez Ciebie Emmen.Tyle,że w tej lidze bardziej preferowany jest styl techniczny i nie jest tak intensywny.

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2020 / 18:16, *.orange.pl

@Sebo(L): Przeczytaj jeszcze raz, nie pisales nic o tempie. I ku...a nie klam bo kazdy ma twoj komentarz przed oczyma.

odpowiedz
Obi - 16.09.2020 / 13:40, *.chello.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Robin - 16.09.2020 / 13:31, *.156.17

Zapchajdziura w celu uzupełnienia kadry i wzmocnienia rywalizacji, taki zawodnik treningowy, powiedzmy.

odpowiedz
kameleon - 16.09.2020 / 13:12, *.plus.pl

zawsze mnie śmieszy tytuł artykułu "kolejne wzmocnienie" :)
oczywiście powodzenia!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 16.09.2020 / 13:10, *.centertel.pl

To ten z valecjiiii

odpowiedz
Roen - 16.09.2020 / 12:52, *.chello.pl

Potencjał kadry jest na fazę grupową Ligi Europy. Pytanie tylko w jakiej formie są poszczególni zawodnicy?

odpowiedz
Pawełek - 16.09.2020 / 13:12, *.netfala.pl

@Roen: Potencjał jest, ale wuefista nie umie wykorzystać tego potencjału. Dostał wzmocnienia jakie chciał, a nadal gramy piach.

odpowiedz
vuko = Pinokio - 16.09.2020 / 14:36, *.master.pl

@Pawełek: nie obrażaj nauczycieli WF. Do WFisty to daleka droga

odpowiedz
Michał - 16.09.2020 / 12:39, *.plus.pl

No i super wiadomość.Teraz żeby tylko VUKO potrafił to wszystko ogarnąć i poukładać i grać zawsze najmocniejszym składem i tymi Legionistami którzy są w gazie i w najlepszej formie i z zaciśniętymi zębami zap.....laja na boisku dla LEGII I JEJ KIBICÓW!!! A teraz panowie proszę bez kontuzji i w sobotę kiełbasy w górę i golimy Górnik.Jazda na pełnej po zwycięstwo!!!Pozdrawiam wszystkich LEGIONISTÓW

odpowiedz
Alan - 16.09.2020 / 12:15, *.t-mobile.pl

Transfery w tym okienku najlepsze od wielu wielu lat..... ciekawe czy Trener sprosta zadaniu bo teraz wszystko w jego rękach.

odpowiedz
Jano - 16.09.2020 / 12:49, *.orange.pl

@Alan: Transfery fajne tylko czy zdążymy z formą zanim przegramy wszystko co jest do wygrania

odpowiedz
RobL - 16.09.2020 / 12:12, *.centertel.pl

Leśny dziadek no z tym jarząbkiem to sztos ale na poważnie to jeżeli nie kupią jednego napakowanego pomocnika np.Drygasa to nie pomoże 5 Valencii

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2020 / 13:12, *.orange.pl

@RobL: Mam nadzieję na coś innego, że wreszcie właściciel ogarnie klub i będziemy się cieszyć nie tylko z MP czy PP, ale również z tego, że grając np. z Omonią, będziemy się cieszyć z pełnej dominacji przez 90 minut i pewnej wygranej.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 16.09.2020 / 12:07, *.214.250

nie widze go ... poki co. ale oby odpalil. powodzenia ananasie

odpowiedz
xxx - 16.09.2020 / 12:23, *.t-mobile.pl

@majusL@legionista.com:
U nas nie ma trenera i taktyki ! Ten co zasługuje postawą na boisku dostaje ławę w nagrodę a ten co nie zasługuje ( Karbo) z taką formą nie powinien mieć pierwszego składu .

odpowiedz
Trampek - 16.09.2020 / 12:06, *.125.101

Jeszcze jest potrzebna jedna ZASADNICZA ZMIANA - która w trybie pilnym powinien podjąć właściciel klubu - / bo tylko on jest w tym władny / i może spełnić się życzenie Joela Valenci cytat : "Wiem, że drużyna gra o fazę grupową Ligę Europy UEFA chciałbym zajść w tych rozgrywkach jak najdalej - powiedział Valencia cytowany przez oficjalną stronę klubu. " W przeciwnym wypadku szanse na spełnienie tego są bliskie zeru .

odpowiedz
Cezary1916 - 16.09.2020 / 11:57, *.com.pl

Witamy w Warszawie i powodzenia.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2020 / 11:54, *.orange.pl

Cieszy mnie to, że władze klubu cieszy pozyskanie zawodnika. Jestem zadowolony, że właściciel jest zadowolony ze sposobu prowadzenia klubu. Jestem zachwycony, że trener jest zachwycony zachwycającym stylem gry zespołu. Pozdrawiam wszystkich, którzy są wniebowzięci i uwielbiają to, co się dzieje w Legii. Tylko tego nam potrzeba - żeby uśmiechać się i akceptować wszystko i wszystkich.
Jarząbek...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2020 / 13:08, *.orange.pl

@Obcy: Przecież wpis radosny, no co Ty:))) Źle to odebrałeś kolego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2020 / 14:41, *.orange.pl

@Hg: Dobrze proszę Pana, dzisiaj już nic nie napiszę.

odpowiedz
Hg - 16.09.2020 / 14:47, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: no i git dziadygo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2020 / 16:14, *.orange.pl

@Hg: AleTy jesteś wulgarny, fuj

odpowiedz
Rob Zombie - 17.09.2020 / 14:04, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: kibice są mniej zachwyceni, a na pewno nie są wniebowzięci grą Legii. Obyśmy tylko do LE awansowali, bo będzie nam trudniej o awans w następnych latach.

odpowiedz
BERGMAN - 16.09.2020 / 11:51, *.net.pl

Ostatnie zdanie idealnie podsumowuje to wzmocnienie.....

odpowiedz
Adam - 16.09.2020 / 11:44, *.play-internet.pl

Dobra wiadomość. Mam nadzieję, że szybko wróci do formy.

odpowiedz
Roma - 16.09.2020 / 11:40, *.plus.pl

ciekawe z jakiego powodu nie mieścił się w kadrze meczowej (pytanie retoryczne)

odpowiedz
Hiszpan - 16.09.2020 / 11:36, *.play-internet.pl

Jeszcze Czerczesow i można ruszać do boju.

odpowiedz
Władeczek - 16.09.2020 / 11:36, *.netfala.pl

Właśnie faken czekałem na tego newsa. Ciekawe czy zagra z hanysami.

odpowiedz
Ginpasterz - 16.09.2020 / 11:34, *.204.214

Ciekawe czy nasz trener będzie potrafił to jakoś poukładać. Transfery przynajmniej na papierze wyglądają obiecująco. Tyle tylko, że z gry nic nie wynika. A za tydzień i mam nadzieję za dwa najważniejsze spotkania w sezonie.

odpowiedz
eN - 16.09.2020 / 11:33, *.amazonaws.com

Piłkarz roku ekstraklasy odbija się od drugiej ligi angielskiej przykre bo pokazuje gdzie ta nasza ekstraklasa jest

odpowiedz
SEBO(L) - 16.09.2020 / 12:38, *.centertel.pl

@eN: No jak to gdzie? :) Piłkarz sezonu 18/19 ławka w średniaku Championship (oszałamiające nieco ponad 5 godzin grania w 19 meczach,średnia po kwadransie w tych,co wystąpił); piłkarz sezonu (wybrany raczej dla beki) 19/20 transfer/zainteresowanie Göztepe...W Polsce fajnie i miło się gra,tak...niewymagająco,bo do braku sukcesów w pucharach każdy przywyknąć zdążył, więc nikt nie wymaga cudów, fajne i w miarę pełne stadiony,kasa odpowiednia- bo nikt by tyle gdzie indziej anonimom nie płacił, i co lepszemu uda się wyjechać szybciej niż przyjechał. W razie braku wyników winny trener,w razie przegranej - wyciąganie wniosków... I dlatego odpowiedź na Twoje pytanie brzmi tak nieelegancko,do rymu... ;)

odpowiedz
oLaf - 16.09.2020 / 13:23, *.vectranet.pl

@SEBO(L): oj tak, to niestety pokazuje nam, gdzie jesteśmy - że 32 miejsce w Euopie to nie "zmowa UEFA" tylko faktyczny poziom klubów naszej ligi : (( Dramat, gościu, co w 2-giej lidze angielskiej się nie łapał do składu będzie wzmocnieniem mistrza Polski ... : O

Pomimo marnego wstępu oczywiście się cieszymy, bo na naszą ligę będzie dobry : )

odpowiedz
SEBO(L) - 16.09.2020 / 13:34, *.centertel.pl

@oLaf: chciałoby się powiedzieć: tylko na naszą ligę...

odpowiedz
Zbyszek - 16.09.2020 / 11:29, *.centertel.pl

Jutro dowiemy się że okazało się, że jednak nie jest gotowy do gry. A za pół roku może załapie się na ławkę kiedy któryś załapie kontuzję

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.09.2020 / 11:26, *.orange.pl

Dobrze, że nie w drugą stronę, tzn. dobrze, że nie wypożyczono Legii do Valencii.

odpowiedz